24 okt 05, 20:57:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 431 432 [433] 434 435 ... 600
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Grafikai munkák és a rajzolás  (Megtekintve 1023618 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #6480 Dátum: 12 feb 17, 18:57:34 »

Egyetértek, tökéletes a kép, és a szem, száj állasa megadja neki azt a rideg hangulatot ami szerintem jól áll a rajzlapnak Nevet
Az orrával nem vagyok kibékülve  Nyelvesít
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
M-chan18
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 13


« Válasz #6481 Dátum: 12 feb 17, 20:30:00 »

Köszönöm a véleményeket! Mosolyog

Hamisjoe, meg tudlak érteni, én magával az orral nem tudok kibékülni. Szerintem orrot és szájat rajzolni/festeni/tralalala a legnehezebb, én erre jöttem rá az eddigi szakközepes éveim során... Nevet A portré is sok fejfájást tud okozni... xD
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #6482 Dátum: 12 feb 17, 20:36:32 »

Nekem is nagyon tetszenek a műveid ^^ Főleg ez http://michiyo-chan16.deviantart.com/gallery/?offset=24#/d3awko2 nagy Hungary-chan fan vagyok, és ez egy igazán jó kép róla =) Ment is a watch =)
Naplózva


^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #6483 Dátum: 12 feb 17, 20:39:44 »

Szerintem is jók a munkáid, párba belenéztem ^^

Amúgy most nagyon GIMPezhetnékem támadt, mert fb-n találtam egy Uchiha Daisuke fanoldalt (ugye az én shonenhősömnek is ez a neve) és baromira tetszettek a képek, tisztára mintha az animéből szedték volna, és pár dolog meg is egyezik azokkal az apróságokkal amiket én terveztem az én Dai'mnak. pölö lila szem. szóval szerintem megpróbálom kézzel is megrajzolni Daisuket és átdolgozni GIMPben. Most egy képet próbálok megcsinálni, de az eredetit nem én rajzoltam ikszdé
Naplózva

Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #6484 Dátum: 12 feb 18, 08:08:49 »

Am off, de nekem témába vág, hogy amúgy sem árt tanulgatni alap szinten a GIMPet, mert érettségin nekünk ez a grafikai program. Persze ha nem akarsz Paintelni. Off end
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #6485 Dátum: 12 feb 18, 08:30:53 »

Régen sokat painteztem, de a GIMP kényelmesebb. főleg ha fel tudom rakni a fényképeket, akkor majd át is dolgozhatom de addig :/

amúgy még a rétegekkel kapcsolatban kérdeznék, hogy ugye van a Lineart réteg és rá kell nyitni egy színezés réteget, és akkor újra kell rajzolni az egészet, tehát ismét az útvonaltervezéssel kell átrajzolni, vagy pedig lehet másolni a réteget? még nagyon nem tudtam belemerülni, de arra rájöttem, hogy kell réteget törölni ikszdé szóval ha lehet réteget másolni, akkor jó, de ha nincs ilyen nem is keresem Nevet meg annyit, hogy a vonal körberajzolásnál hogyan csinálsz olyan finom vonalakat? vagy valami beállítás vagy csak sűrűn rakod a kis pöttyöket?
Naplózva

Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #6486 Dátum: 12 feb 18, 10:17:52 »

-Én a lineart alá nyitom a színeket.
-Van rétegmásolás (crtl c ctrl v).
-Ha finom alatt azt érted, hogy görbe, akkor CTRL mellett bal gombbal torzítod a vonalat.
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #6487 Dátum: 12 feb 18, 10:20:52 »

Nem kell újra rajzolni, élég az új réteg(ek)  A lieneartos réteg akár lehet legfelül is.

Kiválasztod a lieártos réteget, ott kijelölsz egy a lineartokkal körbekerített területet, majd váltasz a másik rétegre (arra amelyiken színezni szeretnél) így átkerül arra a rétegre a kijelölés beletolod a festéket és voálá.

Rei-kun is leírta. előbb mint én...
Naplózva

^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #6488 Dátum: 12 feb 18, 10:23:01 »

csak simán ctrl c & v? azthittem ennél bonyolultabb ikszdé
lineart alá? majd kipróbálom
ctrl melletti bal gomb? O.o az egyiknél csak jobboldalt van a másiknál bal oldalon meg egy furcsa gomb amit nem használtam, de ha azaz akkor köszönöm Nevet

Shiro: köszönöm Nevet majd kipróbálom! Nevet asszem a te magyarázatod kicsit tisztább lett Nevet
Naplózva

M-chan18
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 13


« Válasz #6489 Dátum: 12 feb 18, 10:56:45 »

^^, Lew, köszönöm és a watchot is, mindjárt megy a vissza. Mosolyog
Jaaaaj~, emlékszem, ennek a warrior!Hun-chan ceruzavázlata még az iskolában született egy borzalmasan unalmas pszichológia órán... Nevet

Lehet, hogy bolondnak néztek, de én még sosem használtam a GIMP-et... :'D Valahogy nem gyúlt ki a fejem fölött a villanykörte, hogy fogjam magam, letöltsem és azt használjam. Ha nagyon színezgetni/rajzolgatni akarok, ahhoz Paint Tool Sai-t használok, képszerkesztéshez pedig a jó öreg Adobe Photoshop CS2-őt. Nevet
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #6490 Dátum: 12 feb 18, 15:12:53 »

Félreérted Ctrl mellé még nyomva tartod a bal egérgombot Nevet

Mchan, nekem ha szinezni van kedveb egyszerűbbnek tartok egy néhánymegás ingyenes progit, mint a kalóz, de ismertebb társait. A végtermék úgysem a programtól függ, max nagyon kicsit.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #6491 Dátum: 12 feb 19, 00:43:34 »

Oké, ezek után alig merem betenni az én rajzaimat o.O Nagyon szépeket csináltok.
Rólam főleg azt kell tudni, hogy mindegyik rajzomat órán/szünetben tehát a suliban csináltam, így nem kell őket igazán komolyan venni. Az egyetlen, amin otthon is dolgoztam kicsit, az a Deidarás-holdas volt x)
http://foxie13.deviantart.com/gallery/
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #6492 Dátum: 12 feb 19, 04:59:58 »

Ha komolyabban rászánnád az időt és az energiát egy egy rajzra, akkor egész jó dolgot ki tudnál hozni. Shiro legalábis erre tu következtetni a Tejbedarás és Dzsabudzás képek alapján.  Mosolyog

----

S hogy én is szerénykedek, ami tényleg csak szerénykedés, mert még úgymond kb alig 30%-os a rajz, vagy nevezzük még csak vázlatnak. Pirul

http://kepfeltoltes.hu/120219/12netre_www.kepfeltoltes.hu_.jpg eredeti méret 3200x4500  Technikai KO

Szerintetek az arcon mit érdemes esetleg módosítani? (ahogy készült kb 21 féle képpen változott)

Két ötletem is támadt alter verziókat illetően:
1. Fehér, (vagy világos) haj fekete helyett. Amit lehet kicsit nehéz lesz pixelszórózni.
2. A karakterből csinálok egy Juviát.
Naplózva

M-chan18
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 13


« Válasz #6493 Dátum: 12 feb 19, 10:50:20 »

Zer0, nem tudom miért van, de a Paint Tool Sai-t valahogy könnyebben tudom kezelni, mint pl az Adobe progikat. (<- ezért használom azt csak képszerkesztésre, pl ha hátteret vagy sig-et készítek. Rajzolni meg színezni benne... áhh... :/ )

Sabaku, ezek a kis füzetes rajzocskák nekem nagyon tetszenek, irtó aranyosak...! Nevet Engem sajnos idegesít ha kockás vagy csíkos lapra kell rajzolnom.  Ezért hordok magammal az iskolába üres lapú sketch füzetet. xD

Shiro, szerintem az arcán annyit javíthatnál, hogy egy kicsit még árnyékolod, hogy plasztikusabb legyen. A haja így feketén tökéletes. (de ez csak egy saját vélemény, a döntés persze a tiéd, a te rajzodról van szó. :'D)
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #6494 Dátum: 12 feb 19, 11:17:42 »

Shiro, szerintem túl széles az arca. Ez nekem azért tűnik így, mert majdnem ugyanolyan széles, mint magas, pedig körülbelül 2 széles és 3magasnak kellene lennie.
A többi része nagyon tetszik.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Oldalak: 1 ... 431 432 [433] 434 435 ... 600
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!