24 szep 21, 17:54:47 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 400 401 [402] 403 404 ... 600
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Grafikai munkák és a rajzolás  (Megtekintve 1012703 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #6015 Dátum: 11 aug 02, 23:34:18 »

Na így unalmamba "kipróbáltam" a paintet, hát ez lett belőle: http://i51.tinypic.com/118dqpl.png
Mentségemre szólgáljon, hogy az első komolyabb próbálkozásom paintben, szóval ne várjatok sokat a képtől ikszdé.
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #6016 Dátum: 11 aug 02, 23:46:34 »

Mert hogy előtte is próbálkoztál már?
Hát kezdetnek ügyes. Mosolyog hajrá.. alakulni fog ez.
Naplózva
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #6017 Dátum: 11 aug 02, 23:51:58 »

Csak hülyeségeket rajzoltam benne tesómnak, annál nem igen volt több kapcsolatom a programmal  ikszdé.
És köszi, majd gyakorlok ^^.
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #6018 Dátum: 11 aug 03, 12:43:52 »

Ha valóban az első paintes müved, akkor ahoz képest elég pofás =D még bármi lehet belőle.

Én most újra elővettem a grafit készletem és összedobtam egy random anime csajszit majd ha itthon lesz a fényképező megmutatom hogy halad. Ahhoz képest hogy kb 2 hónapja nem rajzoltam szabad kézzel nem is lett olyan rossz ( szerintem )
Naplózva


papama
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 178



« Válasz #6019 Dátum: 11 aug 05, 08:31:10 »

Sziasztok!
Ez egy új fan manga amelyt szeretnék létre hozni. Egy teljesen ingyenes Dragon ball mangát. Szeretnék két társat is keresni: Az egyik társamat aki megrajzolja a mangát a másik társamat meg, hogy feltegye egy oldalra. A történetet majd megegyeztetjük és akkor bele is vágunk. MONDOM MÉG EGYSZER: TELJESEN INGYENES! A társaim vegyék azt is figyelembe, hogy hasznunk nincs rajta csak, hogy legyünk egy saját mangánk. Akit érdekel és a részletek is az jöjjön nyugodtam és írjon ide: papama@citromail. hu 
Naplózva

Egy tengeri ütközet képes romba dönteni az egész napodat!
Címem: papama@citromail.hu
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6020 Dátum: 11 aug 05, 08:40:34 »

Papama!

Ez már a harmadik hely, ahová ugyanazt a hozzászólást bemásoltad, tovább elküldted nekem, és felteszem még sok más embernek is pü-ben ugyanezt! Ez spamolás, és abba fogod hagyni!

Moderátor
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 05, 08:56:09 írta Aes Sedai » Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #6021 Dátum: 11 aug 05, 11:27:27 »

Gondoltuk, hogy teljesen ingyenes. A rajongók által készített képregények általában teljesen ingyenesek.

Bírom az ilyeneket. Valami megfordul a fejükben, társakat keresnek, hogy majd más megrajzolja helyettük. Akkor te mit csinálsz? Dirigálsz, mint valami főnök?

Rikan, nem rossz. De miért pont paint?

Képzeljétek, én mostanság wordben szoktam rajzolni! Van egy olyan funkció, hogy ceruza, meg kihúzó, stb. Ez beteges?
Naplózva

Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #6022 Dátum: 11 aug 05, 11:40:45 »

lol
aranyos.. nekem ez eszembe se jutna, nem mintha a paintes firkálgatás vonzana..

ejjnye papama, ha így folytatod az INGYENES spammelgetést elleszel dádázva.. (mondjuk ez a.. " én vagyok az ötletgazda minden más a többiek dolga elv érdekes" kár hogy nem valami eredeti sztorit akarsz elkészíttetni másokkal :Đ
Naplózva
papama
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 178



« Válasz #6023 Dátum: 11 aug 05, 12:59:47 »

Gondoltuk, hogy teljesen ingyenes. A rajongók által készített képregények általában teljesen ingyenesek.

Bírom az ilyeneket. Valami megfordul a fejükben, társakat keresnek, hogy majd más megrajzolja helyettük. Akkor te mit csinálsz? Dirigálsz, mint valami főnök?


Dirigálok, mint a Főnök? Ez egy picit túlzás. Én nem vagyok Főnök. 1. Én csinálom a  szöveget. 2. Szavazás tarunk a tagok között. 3. És különben sem én vagyok a Főnök.

És a szavamat adom nem fogok többet reklámozni. Ha mégis ez megtörténik nyugodtan kirúghattok innen.
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 05, 13:00:45 írta papama » Naplózva

Egy tengeri ütközet képes romba dönteni az egész napodat!
Címem: papama@citromail.hu
kopasz7
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 59



WWW
« Válasz #6024 Dátum: 11 aug 05, 16:21:44 »

Képzeljétek, én mostanság wordben szoktam rajzolni! Van egy olyan funkció, hogy ceruza, meg kihúzó, stb. Ez beteges?

Még mielőtt elhamarkodott kijelentéséket tennél, nézd meg ezt:
http://www.keptelenseg.hu/keptelenseg/microsoft-excel-girl-45850
és még egy hasonló: http://www.keptelenseg.hu/keptelenseg/excel-nem-kezdo-modon-46077

Igaz ez csak excel, de egy profi kezében aranyat ér! Nevet
itt az illető youtube csatornája: http://www.youtube.com/user/shukei01
személetlen a tag Nevet Ohh My God
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 05, 17:26:14 írta kopasz7 » Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #6025 Dátum: 11 aug 05, 16:30:54 »

Úristen!
Én meg azt hittem valami új művészeti ágat fedeztem fel a piciny wordömmel! Felháborító! Nem baj, ez mégis csak Excell, még én is alkothatok újat és nagyot wordben.
Naplózva

Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #6026 Dátum: 11 aug 05, 16:45:12 »

Rikan, nem rossz. De miért pont paint?

Kösz ^^. Amúgy jó kérdés, én sem tudom. Csak ki akartam próbálni, mert másik programban nem tudok rendesen rajzolni aztán kaptam egy kis kedvet és megpróbáltam Paintben  Hümm-hümm.
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #6027 Dátum: 11 aug 05, 21:32:44 »

Rikan, nem lett rossz.
Eléggé néztem ezen az exeles rajzoláson, nem rossz ötlet így feldobni az egyébként száraz táblázatokat  ikszdé.
Kíváncsi vagyok, hogy mit fogsz alkotni wordben Saphira.
Befejeztem egy újabb színezésem. http://tagoston16.deviantart.com/gallery/#/d45jzb7
Gondoltam megpróbálom a vonalakat is színezni, de valahogy sehogy sem jött össze a megfelelő szín kiválasztása  smirksweat. Úgyhogy inkább maradt az eredeti fekete lineart.

Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #6028 Dátum: 11 aug 05, 21:49:56 »

Semmit sem fogok alkotni wordben. Ne vegyetek már komolyan, oké?

Egyszerűen csak nem értem mi mostanság ez a szívós feltűnése mánia. Miért nem felel meg egyeseknek a normális rajzprogram, és miért kell excellel és egyéb hasonszőrű programokkal naggyá lenni. Lehet könnyű bevágódni velük a köztudatba, de ezekkel soha nem alkothat olyan nagyot, mint amire egyébként képes lenne.

Kíváncsi vagyok, ha Da Vincinek hajdan azt mondják, választhat az olajfesték és a sár között, melyikkel kezd el festeni...
Naplózva

Dorcyy
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


WWW
« Válasz #6029 Dátum: 11 aug 06, 16:24:24 »

Egy kis frissítés:
Bleach Ichigo: http://dorcyy.deviantart.com/art/Bleach-Ichigo-251323839
Hogyan készült: http://dorcyy.deviantart.com/art/Bleach-Ichigo-Process-251332639
Gaara: http://dorcyy.deviantart.com/art/Gaara-portrait-244352101
Naplózva

Oldalak: 1 ... 400 401 [402] 403 404 ... 600
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!