24 szep 21, 13:46:04 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 396 397 [398] 399 400 ... 600
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Grafikai munkák és a rajzolás  (Megtekintve 1012571 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #5955 Dátum: 11 júl 21, 11:52:10 »

Nah mégsem bírtam ki, hogy ne cseréljek avát, úgyhogy véleményeket kérnék az újról. A sztori pár hszel visszaább található ^^
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #5956 Dátum: 11 júl 22, 15:36:49 »

Csabi28 unszolására csináltam én is egy fanartot Tutu és Sasukettő harcáról, itt a pillanatkép:
http://kepfeltoltes.hu/110722/tutuvssasu_www.kepfeltoltes.hu_.png

Hú már régen rajzoltam Paintben, látszik is, de sebaj.
Gondoltam ide is beteszem. Mint látszik, a Paint nem a fő műfajom, de azért próbálkoztam ^^
Talán ez a nemrég bejelentett sorozatom egy képkockája? Nevet Nem, csak hülyülök Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 22, 15:38:26 írta Zer0 » Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #5957 Dátum: 11 júl 22, 17:36:57 »

Azért nem Nevet Ez legalább másfél óra volt, míg mindent oda tettem, ahova akartam Nevet Amúgy új pózokat is rajzolj sztem, hogy jobban kialakuljon a karid. Mármint láttuk a fejét ár jobbról, balról, pl csinálj vmi harcjelenetet Ördögi
Naplózva
Kroli94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 139



WWW
« Válasz #5958 Dátum: 11 júl 22, 20:39:54 »

.
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 06, 00:06:05 írta Kroli94 » Naplózva

"Rosszabb dolgokat is művelhet az ember a szeretteivel annál, hogy megöli őket."
Chuck Palahniuk
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #5959 Dátum: 11 júl 22, 20:46:26 »

Masashi: Nah ilyenekre céloztam, csak így tovább... Am már nem azért, de nem túl tápos a karid? Nevet
Kroli: Nem vagyok oda az autókért, de mit rajz, szép lett kacsint
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #5960 Dátum: 11 júl 22, 21:11:49 »


Döntsd már el végre, hogy a bal, vagy a jobb oldalon látható-e a szeme.

a chakrám mérgező ha más testébe jut, akár csak a parányi baktériumok

Bocs, de maguk a baktériumok nem mérgezőek.


A talajon lévő lila chakra őszintén szólva nem sok mindent tud...


Érdekes meghatározás a "nem sok mindenről". Szóval ezentúl ezt az általad használt kifejezést értsük úgy, hogy "kiirthatja a fél emberiséget"?

Ugyanaz felmerült bennem az "alattad" lévő lila folt kapcsán is, amely esetében a lábad alól kibúvó szörnyek biztos szép látványban részesülnek, ha felnéznek a fejük fölé...

A Holdas dolog meg... Ezek hogy jutottak eszedbe? Van valami különösebb oka a megalkotásuknak, vagy csak unatkozol?


Nagyon jó rajz. Mosolyog
Egy segítőszándékú tanács: ne maszatold a grafitot. Csak azt éred el vele, hogy a tónusok elvesztik mélységüket és beszürkül a kép. Igaz, így sokkal gyorsabb és egyszerűbb megrajzolni egy képet, de pontos odafigyeléssel és lágy tónusokkal, kidolgozott árnyalatokkal sokkal jobb hatást tudsz elérni. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 22, 21:25:28 írta Saphira » Naplózva

Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #5961 Dátum: 11 júl 22, 21:24:26 »

viszont nem ez a feladata, hanem a chakrám mérgező ha más testébe jut, akár csak a parányi baktériumok, és így megmérgezik az ellenfelet, majd hetekig szenved mire meghal

Elolvastam. Többször is.
Lehet bennem van a hiba.

Egyébként meg - hogy a szövegtől eltérjünk - a rajz nem rossz. Legalábbis jó kezdeményezés. Ha megengeded, hogy tanácsot adjak, akkor először is gyakorold egy kicsit az anatómiát. Az emberi fej hétszer illeszthető rá a testre, a tiéd háromszor. Túl rövidek a lábak, a kezek olyanok, mint egy harangállatka kapálózó csillói.
Gondolom paintben rajzoltad, ezért a háttér és a chakra ábrázolása miatt nem szólok semmit.

Összességében jó kép lett. Gyakorolj sokat.
Naplózva

Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #5962 Dátum: 11 júl 23, 07:37:11 »

Saphira bekeményített Kúl Bár a szövegben igaza volt. És ugyan nem szólok bele az OC-k kialakításába, de nem biztos, hogy célszerű egy legyőzhetetlen, szupererős szuperperverz karit csinálni, bár te tudod. Ilyen ötletekkel mondjuk már most rendezhetnél ZS kategóriás horrorokat.
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #5963 Dátum: 11 júl 23, 08:35:38 »

Hát én nem vagyok az ilyen véres, fejleszaggatós dolgok híve  Mosolyog
Amúgy az akacuki chibi kollekció bővült 2 új taggal, DA-mon is megtaláljátok, valamint felkerült az avatárom is, tejes méretben.
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 23, 08:48:41 írta Zer0 » Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #5964 Dátum: 11 júl 23, 09:31:21 »

Ha videóból vágsz ki akkor legalább HDből, hogy jól nézzen ki a kép. És egy tipp: a szélessége max 39px legyen, mert akk nincs csúszka. Mondjuk ha ekkora kabucsimaru fan vagy, hsználhatod a régi avám, ha szeretnéd:
http://ookamihun.deviantart.com/gallery/#/d3fel1a  Bár jövő csütrötöktől végre élesben lesz kabuto...


Off: Remélem a specialban benne lesz a konzultációja madarával is, mert manga szerint most jönne, csak jól elcs*szték. Remélem jól rajzoló csapat lesz jövő hétre. Szal hajrá kabuto.
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 23, 09:35:26 írta Zer0 » Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #5965 Dátum: 11 júl 23, 12:11:45 »

UchihaMasashi: Elég rendesen feltápoltad a karaktert.. szóval nem kicsit egyetértek az előttem hozzászólókkal. Nevet Ezen nincs mit kiemelni, már csak egy kriptonit kell a kezébe meg egy fordított S a ruhájára, jelezve hogy ő az anti superhero Mosolyog Ezzel nem bántani akarlak, de azért kicsit több realitás nem ártana, attól függetlenül hogy egy fantasy világba illesztenéd be.
Amúgy a kép aranyos.. gyakorlással egész jó lehetnél. Miért ragaszkodtok csak a Paint használatához?
Amúgy én tudom az ellenszerét:
Mentés másként-> megnyitás -> manuális keresés -> radír fellelése.. pár húzás radír mérettől függően Nyelvesít Mosolyog

Kroli94: nagyon jó lett, a kevesebb maszat dolgot pártolom.

Lehet hogy nekem is újra rajzolnom kellene, már évek óta nem tettem. Meghozzátok az ember kedvét.
Naplózva
Kroli94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 139



WWW
« Válasz #5966 Dátum: 11 júl 23, 18:26:23 »

.
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 06, 00:05:51 írta Kroli94 » Naplózva

"Rosszabb dolgokat is művelhet az ember a szeretteivel annál, hogy megöli őket."
Chuck Palahniuk
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #5967 Dátum: 11 júl 24, 09:46:21 »

Masashi, próbáltad már a Paint Tool Sai-t? Mosolyog
   Én néha azzal dolgozom, nagyon egyszerű lineartot csinálni vele, meg rétegelni, és ha nem túl bonyolult a rajz, akkor egérrel is ki lehet színezni. Mosolyog (én mindig itt rontom el ikszdé )
  Nekem is ajánlották és eddig tetszik.  kacsint

Kroli: Én nem vagyok jó a grafitrajzokban, autót pláne nem tudok rajzolni, ezért grat, de én is megerősíteném a maszatolás nem a legjobb technika.
    Én ha otthon vázlatnak készítek grafitrajzot, akkor első lépésként egy B-s vagy 2B-s cerkával  rajzolom a körvonalakat, és ott ahol úgy érzem kell, megerősítem a vonalat mondjuk egy 4B-s ceruzával.
    Árnyékoláshoz marad a 4B és többnyire a 7B az, ami nekem a legjobb. És ha valamit nagyon feketére akarok, akkor esetleg 9B de azt már tényleg csak a végén, mert kenődik ikszdé
   Spontán maszatolás ellen pedig egy tiszta papírlap a kéz alá tökéletes. ( vagy moshatsz kezet 5 percenként Nevet )


Ejj nem bírom tovább, megmutatom az egyik júniusi rajzom, amit a rajztanáromnak adtam. ikszdé Elég szánalmas lett, és igazából itt nem a kidolgozást, inkább az ötletet lehet értékelni. A színezés meg az arányok... katasztrófa.  Nevet

http://luna-san96.deviantart.com/art/The-Missing-Puzzle-Pieces-213700349
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #5968 Dátum: 11 júl 24, 13:40:38 »

Luna-san:Ez a puzzle-s dolog nagyon jó, elismerésem. Hát igen van még mit fejlődni, de nekem tetszik.
Naplózva
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #5969 Dátum: 11 júl 24, 15:54:37 »

Köszi!  Mosolyog Tudom én, szerintem ez egyáltalán nem tartozik a jobb alkotásaim közé, de azért igyekszem. Mosolyog
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Oldalak: 1 ... 396 397 [398] 399 400 ... 600
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!