24 szep 22, 08:40:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 368 369 [370] 371 372 ... 600
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Grafikai munkák és a rajzolás  (Megtekintve 1013588 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #5535 Dátum: 10 júl 25, 11:01:51 »

Ja, igen, ő még csak később bukkan fel...
Ööö... Happy lány? Nem hinném. xD Charle lány.  Nevet

---

Na, ez de értelmes hsz lett...
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 25, 11:02:28 írta Saphira » Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #5536 Dátum: 10 júl 25, 11:03:09 »

Ja akkor Happy fiú. xDD Ezt sose tudtam Nevet
Naplózva
Evinde
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 38

Hellsinger


WWW
« Válasz #5537 Dátum: 10 júl 25, 15:01:03 »

Sziasztok!

Én is a hagyományos rajzolás híve vagyok.(bár másmilyet még nem is próbáltam)
Kinézek magamnak egy képet,kirakom háttérnek,gyorsan felvázolom,de a kidolgozás már fejből megy.És ekkor tádá!Néha egész vicces dolog sül ki belőle (gondolok itt arra,hogy pl Itachinak indult és Jack Sparrow lett belőle  smirksweat)de azóta jobban odafigyelek.

Belinkelek párat,kíváncsi vagyok a véleményetekre:

http://fc04.deviantart.net/fs70/i/2010/030/a/6/Pip_Bernadotte_2_by_Evinde.jpg
http://fc01.deviantart.net/fs70/f/2010/029/1/6/Orochimaru_by_Evinde.jpg
http://fc01.deviantart.net/fs71/f/2010/030/7/e/The_Valentine_Brothers_2_by_Evinde.jpg (itt kivételesen zöld színt is használtam)


Általában szénceruzával dolgozom,csak annyi a gondom vele,hogy iszonyatosan összemaszatolok mindent (az arcomtól kezdve a bútorig... Pirul),és sajnos az épp készülő rajzban is sok nem odaillő paca keletkezik,mire befejezem,és aztán jöhet a radírozás,újratónusozás...Próbálkoztam már kesztyűvel és 10 percenkénti kézmosással is, de mindig könyékig szenes voltam. Nevet Tudnátok javasolni valamit a problémára?

Naplózva


Itachi-><-Sasuke
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #5538 Dátum: 10 júl 25, 15:15:27 »

Nagyon tetszenek a rajzaid, grat.
Először is, mindig balról jobbra haladok, mert jobb kezes vagyok. Amit nagyon sok videóból láttam és ajánlani is tudok, (bár nekem még nem volt rá szükségem) hogy 2 lappal dolgozol. A lap amire rajzolsz, és egy, ami csak kéznél van. Amit már leárnyékoltál, arra mozgatod a rajzlapot, így nem maszatolod el, ha akarod sem.

Egyébként én úgy szoktam megoldani, hogy bejelölöm először a bal oldali árnyékokat, hogy hova kell mit tónusozni, kidolgozom, középen jelölök és kidolgozom majd értelemszerűen ugyanez végső fázisként a jobb oldalit. De nem is ez a lényeg. Amikor kész van 1-1 tónusátmenet, akkor fogod az ujjat hegyét, beledugod egy zsebkendőbe, aztán finom mozdulatokkal direkt elmaszatolod. Ha ez kész, ilyenkor már nem tudod elmaszatolni, ha akarod sem. Ezután még érdemes átmenni rajta még1x mondjuk egy 2h-s ceruzával, mert ha elmaszatolod a szén miatt veszít a "sűrűségéből", de így már nem fog maszatolódni, mert a 2h-s ceruza alapból nem olyan erős mint egy b-s ceruza.

Hát ezt nem igazán sikerült megfogalmazni, de remélem érthető és tudtam segíteni Nevet
Naplózva



sapy
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 27


« Válasz #5539 Dátum: 10 júl 25, 19:04:47 »

Evinde: jéé múltkor asszem a te deviantart-os profilodon nézegettem a képeket  Pojén és tök jóóók :O
még nem próbáltam széncerkával rajzolni, csak b-sekkel, max tollrajz, de 1x muszáj kipróbálnom =]
Naplózva
Evinde
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 38

Hellsinger


WWW
« Válasz #5540 Dátum: 10 júl 26, 10:06:30 »

Stance,örülök,hogy tetszenek a rajzok,és köszönöm szépen a segítséget,nagyon hasznos volt! bow A kedvencem a 2 lapos megoldás, még nem hallottam róla eddig.Már ki is próbáltam és döbbenetes,semmi maszat vagy folt.A tónusozást nagyjából én is úgy csinálom,ahogy leírtad,bár rájöttem hogy mi lehetett a baj: a balról jobbra haladás megvolt,csak én árnyalatonként haladtam,tehát minden rétegnél végigmentem a lapon,ezért kenődött el.A zsebkendős alternatívát is nagyon szeretem,általában beárnyékolom a kívánt területet (mint például Itachi köpenye/haja itt: http://fc07.deviantart.net/fs70/i/2010/029/e/e/Itachi_Uchiha_by_Evinde.jpg ),de nem töltöm ki teljesen pontosan,hanem zsebkendővel elmaszatolom,a nehezen hozzáférhető helyeken pedig vattapálcikát használok,és ezt ajánlom is mindenkinek,nagyon jól lehet vele dolgozni.
2h-s ceruzám jelen pillanatban nincs,de ha beszerzek egyet,feltétlenül leírom,hogy mit tapasztaltam. Mosolyog

Sapy,örülök hogy nézegetted a profilom,a héten felpakolom az újabb műveket (körülbelül 30 rajz,ami február óta összegyűlt,csak nem volt időm feltölteni őket az érettségi miatt  >.<# ) A szénceruzát meg mindenképp próbáld ki,a bőrszíned hasonlítani fog Kakuzuéhoz,úgy össze fog maszatolni  Nevet de legalább szépen lehet vele rajzolni/satírozni/tónusozni.

És akkor még egyszer: a vattapálcikát próbáljátok ki a kisebb helyek maszatolásához,nagyon jó!
Naplózva


Itachi-><-Sasuke
-Ero Sennin-
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 22


« Válasz #5541 Dátum: 10 júl 26, 18:33:41 »

Én azt szeretném megkérdezni hogy a cs4-be(angol verzio) hol lehet állítani a vonal vastagságot.Mert amikor megrajzolok egy képet a vonalak recések.Lehet hogy nem a vonal vastagság miatt van de ha nem akk vki segitsen miért olyan léccives.
Naplózva
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #5542 Dátum: 10 júl 26, 20:29:38 »

Valaki tudna nekem segíteni egy Pein-es aláírás szerkesztésében. Dant-C alkotásából persze... csak mert a photoshophoz és a peinthez nem értek Nevet
Naplózva


sapy
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 27


« Válasz #5543 Dátum: 10 júl 27, 16:43:07 »

hi-hi, akkor biztos benézek Nevet  kacsint
én a pasztelrajzoknál alkalmaztam "vattapálcikákat" Nevet és am. tényleg nagyon alkalmas kis részeknél, bár nekem egyik barátnőm ajánlotta
Naplózva
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #5544 Dátum: 10 aug 01, 15:36:01 »

Ezt most alkottam egyik este. Megint >.<# Úgy látszik éjszaka aktívabb vagyok rajzolás terén mint nappal ikszdé
http://www.kephost.com/images3/hod13gs0vvp9kc5d2shr.jpg
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #5545 Dátum: 10 aug 01, 15:42:58 »

Én is szinte mindig hajnalban rajzolok. Sokkal jobban jön az ihlet. Egyébként egész jó Ritli Mosolyog

Itt egy Misaka:
2 megapixel powa
Naplózva



Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #5546 Dátum: 10 aug 01, 15:53:44 »

Ritli, ügyes vagy! ^¸^ Mondjuk az ikrem milyen is lenne. Pirul

Amúgy ő kicsoda? Ohh My God Vagy talán kitalált karakter? Gondolkozik
Naplózva
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #5547 Dátum: 10 aug 01, 15:57:57 »

Niki Szeretet Kitalált, mostanában nem rajzolok fix karaktereket. Elkezdek valamit és út közben alakulgat, hogy mi lesz belőle ikszdé Nemrég pl csináltam egyet amit nem raktam fel ide az csajnak indult aztán egy vagány csávó lett belőle a végén Nevet
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Sassy
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 225


« Válasz #5548 Dátum: 10 aug 01, 22:28:11 »

De sok szép rajz :O Most vissza kell olvasnom, remélem még nem vesztek el a linkek Nevet
Naplózva

UT 2004 <3

"Ön és közveszélyes kocka"

-- Boom lay Boom lay Boom -- Ördögi
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #5549 Dátum: 10 aug 02, 08:52:35 »

Ritli továbbra is nagyon ügyi vagy!És te is Stance!
Lassan én is felrakhatnék valamit...van pár rajzom de mivel bedöglött a nyomtató,a fényképezőgép az meg.... smirksweat
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Oldalak: 1 ... 368 369 [370] 371 372 ... 600
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!