24 szep 22, 18:14:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 357 358 [359] 360 361 ... 600
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Grafikai munkák és a rajzolás  (Megtekintve 1014220 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #5370 Dátum: 10 feb 08, 18:36:12 »

ottinger96 talán bővebben is kifejthetnéd a problémádat, hogy megértsük, és tudjunk segíteni!
Mit nem bírsz megnyitni?
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #5371 Dátum: 10 feb 13, 13:18:14 »

Egy újabb mspaintos rajz festékszoróval xD
Ember aszittem öngyilkos leszek, de csak sikerült befejeznem xD
http://shirohun.deviantart.com/art/Hime-153921096
« Utoljára szerkesztve: 10 feb 13, 13:19:19 írta Shiro » Naplózva

Xiiau
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 222


WWW
« Válasz #5372 Dátum: 10 feb 13, 13:57:52 »


Ez nem rossz, csak a szemei furcsák kicsit Mosolyog
Nem mintha tudnék ennél jobbat, de akkor is...Nevet

awww végre kritika o^_^o

ikszdé de ha nem tudod megfogalmazni nem is tudom kijavítani XDD
újabb bORn oldal... bocs az angolomért. XDXD már megkaptam a korrigált fordítást. majd kijavítom.
Naplózva

boci555
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1086

iLOVEmákostészta || balf@sz c:


WWW
« Válasz #5373 Dátum: 10 feb 16, 21:55:25 »

óó éss kimászik belőle az alien ugyeee Hümm-hümm wáá de ez mos kellet bocs és még mindig   bow

öö őőő am shiro ez tényleg öngyilkosoknak való munka, jóval nagyobb szintre emelted a tudásod, mint a csésze Nyelvesít nézem nézem, hohó ottanagyítás gomb és... Ohh My God ez hány órádba/ napodba(nekem kb 1év lenne) telt?
Naplózva

> *-* PÓNIII *-*
- Utálom a pónikat!
> Akkó' ... hm ... *-* SÜNIII *-*
- SÜNIIII <3 "w"
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #5374 Dátum: 10 feb 17, 06:36:23 »

Hétfőn kezdtem, akkor kb este tizenegytől reggel ötig nyomtam (vagy az vasárnap volt? hmm) majd kedden is szórakoztam vele két-három órát és feltöltés előtt is néhányat. szal úgy három vagy négy nap, de órában össz csak 10-15 lehetett. xD

főleg a hajdísznél volt hogx majdnem kiugrottam az ablakon, mert kb olyan az egész hogy minden kis szirszart egyenként kell megcsinálni rétegenként és ha egy kis hiba kezdheted előröl az egészet.
« Utoljára szerkesztve: 10 feb 17, 06:46:58 írta Shiro » Naplózva

ChroN
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1226


Portgas D. Ace


« Válasz #5375 Dátum: 10 feb 17, 17:36:02 »

Hú énmeg megfeledkeztem erről a topicról xD
Nem emlékeztem h én nyitottam xDDDD
Am. énis pf-el kezdtem, csak aztán vmér átálltam ps-re, és megszoktam azt Nevet
Naplózva

Nojutsu
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4


Benzinnel működő


« Válasz #5376 Dátum: 10 feb 17, 19:34:43 »


http://imagerz.com/QFdCVAkNUVc


Legelső munkám paintben.Szeretek rajzolni, majd még töltök fel többet is kacsint (Kandzsi Sasuke Nevet)
« Utoljára szerkesztve: 10 feb 17, 19:36:14 írta Nojutsu » Naplózva
boci555
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1086

iLOVEmákostészta || balf@sz c:


WWW
« Válasz #5377 Dátum: 10 feb 17, 20:48:05 »

Kanji Sasuke? ezt most nem értem, elmagyarázza valaki?? AAm ki van az avádban?
Naplózva

> *-* PÓNIII *-*
- Utálom a pónikat!
> Akkó' ... hm ... *-* SÜNIII *-*
- SÜNIIII <3 "w"
Orph D.eus
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 4387



WWW
« Válasz #5378 Dátum: 10 feb 18, 10:55:48 »

Én elég sok képszerkesztőt végigjártam, mire véglegesen(?) kikötöttem a Photoshopnál. Paint, volt valami A-betűs, aztán Photo Filtre, a Gimp több verziója, Ps 7, Manga Studio majd Ps 10 CS3, és most Ps 11 CS4 is. De azokhoz a munkákhoz, amiket csinálok, asszem ez a legalkalmasabb.
De tényleg én is azt mondom, hogy ha kezdő vagy a képszerkesztő programok terén, akkor ne rögtön a Ps-sel kezd. Kivéve, ha rengeteg türelmed van, és nagyon jó vagy angolból. Akkor ha végignyálazol jó pár tutoriált, hamar belejöhetsz. Nevet

Saruwatari Kumiko, én csak ajánlani tudom, hogy vegyél pentabletet, ha sokat dolgozol/rajtzolsz géppel, és össze tudod hozni az árát. Nekem már majdnem 2 éve megvan a kis drágaságom, és egyszerűen oda vagyok érte. Nyelvesít Én a Wacomokat ajánlom. Igaz, hogy drágák, de garantáltan időtállóak.
A toll és a tábla, nem rádiós technikával kommunikál egymással, így nem kell elem a tollba (már itt visszahozza az árát. nem kell hetente új elemet venni bele).
Mivel nincs elem a tollban, nem nehezebb, mint egy átlagos írótoll (könnyebb rajzolni vele).
A toll vége radírként funkcionál, és vannak hozzá a tableten, és a tollon is plusz gombok, amik segítik a munkát (pl. zoom, visszavonás, mégis, ill. amit beállítasz neki, mert lehet változtatni az eredeti beállításokon)
A toll hegye nem kopik túl gyorsan (vásárláskor 3 plusz hegyet is kaptam, de még mindig a dobozában pihennek, mert bár sokat használom, még mindig jó az első hegy). Ha mégis cserélni kell, nagyon könnyen lehet.
Beállíthatod a tabletnek, hogy a teljes monitorodat vegye alapul, vagy csak az éppen aktuális képszerkesztő ablakot. Szélesvásznú és hagyományos monitorhoz is simán használható.
A hagyományos cincogót sem kell kihúzni, míg használod, mert nem akarnak össze (persze ne próbáld meg egyszerre az egérrel és a tollal is irányítani a kurzolt, mert olyankor az egér nyer ^^)
Lényegesen pontosabb, mint más gyártók hasonló termékei. A helyen, ahol vettem, volt alkalmam kipróbálni ezt, és más gyártók hasonló kategóriájú, de olcsóbb termékeit. a teszt egyszerű volt. Csak egy kört kellett rajzolnom. A Wacommal a kiindulási pontra értem vissza, a többi mind picit elcsúszott. Pedig többször is próbáltam. Ez engem meggyőzött.

De mielőtt bármit is megveszel, nézz körül rajzos fórumokon. Sok helyen téma, hogy melyik a legjobb márka, vagy éppen típus. És a normálisabb boltokban, ki is próbálhatod vásárlás előtt, hogy milyet szeretnél.
Naplózva

Ritli: "Hiei akkora gyökér, hogy már botanikus kell hozzá."
ChroN
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1226


Portgas D. Ace


« Válasz #5379 Dátum: 10 feb 18, 15:59:31 »

Hát én személyszerint a cs4et valamért nem szeretem. Kicsit átvan rendezve, és számomra nem jó. De majd megint megpróbálkozok vele Nevet
Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #5380 Dátum: 10 feb 18, 18:22:31 »

Gyerekek nekem elég ha csak kettes szintű átokpecsét van rajta, legalább az nem foglal három gigát xD
Naplózva

ChroN
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1226


Portgas D. Ace


« Válasz #5381 Dátum: 10 feb 18, 20:11:59 »

xD régen én is azzal nyomtam, kedvencem volt. Csak vmér átálltam cs3ra...
Naplózva

Orph D.eus
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 4387



WWW
« Válasz #5382 Dátum: 10 feb 18, 22:22:23 »

Én a CS2-t kb. egy hétig sem használtam. Nem tetszett >.<#
Naplózva

Ritli: "Hiei akkora gyökér, hogy már botanikus kell hozzá."
hoszy
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 89

-=![HoSzY]!=-


« Válasz #5383 Dátum: 10 feb 19, 16:03:30 »

Én CS 2 vel kezdtem xD / Az volt a PS es fénykorom / Most már cs3 és a felbontásom is más a gép is ujra lett rakva.. szal kijöttem a gyakorlatból...  de keresek egy képet/mostani/: Nem találok :| xD Majd ha találtam egy értelmeset.. akkor azt felrakom kacsint
Naplózva
Kroli94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 139



WWW
« Válasz #5384 Dátum: 10 feb 20, 00:12:24 »

Látom sokan szeretnek rajzolni. Nevet Én is imádok, fogok is feltölteni majd rajzokat, sőt, már most is mutatok egyet. Nevet Ma este rajzoltam, pár perce lett kész. Várom az őszinte véleményeket: http://k-roli94.deviantart.com/art/Pein-154719014
Naplózva

"Rosszabb dolgokat is művelhet az ember a szeretteivel annál, hogy megöli őket."
Chuck Palahniuk
Oldalak: 1 ... 357 358 [359] 360 361 ... 600
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!