24 szep 23, 12:19:46 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 340 341 [342] 343 344 ... 600
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Grafikai munkák és a rajzolás  (Megtekintve 1015117 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
xdfules
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 27



« Válasz #5115 Dátum: 09 aug 16, 12:02:43 »

szinezni nem én szineztem de vágni én vágtam és az árnyékot photoshoppal csináltam köszi a hozzászólást
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #5116 Dátum: 09 aug 16, 17:00:14 »

Hájháj...
Na elkészültem legújabb mázolmányommal, de most Walt Disney stílusról áttértem - újra - animéhez.  Mosolyog Meg már most megint van egy csomó félkész rajzom is... Egyiket lehet még a holnapi nap folyamán befejezem.  Pojén

Ja és íme a rajz: http://habamee.deviantart.com/art/Itachi-and-Sasuke-133578389
Sasuke és Itachi...  kacsint Utóbbi nagyon hiányzott, azokat a fejezeteket meg nagyon szerettem, amikor még kicsik voltak. *_* Így alkottam egy ilyet. xD
Naplózva

dxdominik
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 253


S4 League MGM


WWW
« Válasz #5117 Dátum: 09 aug 16, 22:07:17 »

ahham jó lett ha az én gépemen is végre el tudnám  inditani a cs3 mat vagy a cs4-et az jólenne
Naplózva

Ita
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1400



WWW
« Válasz #5118 Dátum: 09 aug 17, 08:10:56 »

Saphira ez egyszerűen hihetetlenül jó Nevet És még te is színezted...  add át tudásod ikszdé
Az árnyékok is a helyükön vannak. Olyan aranyos ahogy Sasuke kipirult Mosolyog
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #5119 Dátum: 09 aug 17, 08:38:56 »

Saphira!
Nagyon szép lett a rajz. Mosolyog
Szegény Itachi. Szomorú
Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #5120 Dátum: 09 aug 17, 11:15:28 »

Saphi:  Ita és Sasuke  Szeretet Huh nagyon jó rajz lett! Sasu pirulása szerintem is édes, Itachi meg olyan kis komoly, amilyen szokott lenni. Erről azonnal eszembe jut a története...  Sír
Naplózva


Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #5121 Dátum: 09 aug 17, 12:04:16 »

Köszi mindenkinek.  Nevet

Igen Ita, én színeztem, habár nem mintha nagyon profi lennék színezésben, szóval mindig mindent azzal tolok el. xD

Kis Sasukének muszáj volt kipirulnia, mert így jobban néz ki. *_*

Sevanna, nekem is eszembe jutott a története... Szomorú Mindig eszembe jut, ha rá gondolok. xD
Naplózva

kagura
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37

macskag


« Válasz #5122 Dátum: 09 aug 17, 15:16:28 »

Re: az előző beírásomban ottlévő link... ezen a héten ( ja nem az már a múlthét uh...  smirksweat ) fent említett Yoshikadu n. mangaka felvett valami hat vagy hét videót amiben szép sorban először megrazol aztán kiszinez egy képet ( ami a mangája borítója lesz... o_O ) és megint tök érdekes.

Am Haku az alapok nagyjából stimmelnek sztem mindenkinél de érdekes kérdés ki mennyit bíz rá a multiplyra és ki az aki simán normal layereken tolja és még igy is gyönyörű lesz...

Az egyik amit iszonyat nehezen tudok rendesen megcsinálni az a clean lineart. És ha az nincs meg akkor kezdődik a maszatolás -.-

nade nade. elkezdtem kipróbálni ezt a programot amit yoshikadu használ ( és amúgy manga / képregény / illusztráció célprogram, kb a leghíresebb... nem is tudtam ) és pont annyira tökugyanaz mint a photoshop amennyire még jó, de ezerszer jobb.

pl. nagyon kéz alá esik hogy egy pillanat alatt elforgatod úgy a vászon látószögét - mármint csak a nézetet, a képet nem - hogy közben rajzolsz rá, ill. ugyanez tükrözéssel... külön gomb van rá hogy egy lineart layert más színben mutasson ( csak mutasson ) ésés...

-_-'

mind1 szal tökjó.
Japánban comic studio ( komista ) máshol manga studio néven fut
Naplózva

anti-bagó club alapítótag ( másik alapító: sani-chan )
nem KGB és nem FBI és nem ügynök. sem.
asszem még Viir macskája és Noé lánya is -_*
amúgy egyenes fekete haja van. és középfokon hazudik angolul
Harrd
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 745


csodamesés D:


« Válasz #5123 Dátum: 09 aug 17, 15:40:13 »

Nekem nagyontetszik az Itachis rajz Nevet A pillangó, amit Sasuke el akar kapni, hasonlít arra, ahogyan Beatrice (Umineko Nevet) szokott kinézni, pillangók formájában :DD Csak az kissé sötétebb
Naplózva
Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #5124 Dátum: 09 aug 17, 15:54:22 »

Nagyon jó rajz lett Saphi, arcuk fura, de csak a rajzstílusod miatt Nevet

beraktam egy speedtestet aláírásnak Nevet
Naplózva

Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #5125 Dátum: 09 aug 17, 19:34:56 »

Az a program nekem is megvan Nevet... És tényleg sokkal jobb vele rajzolni Nevet.
Haa van időd csinálhatnál hozzá egy leírást Nevet
Naplózva

Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #5126 Dátum: 09 aug 17, 21:05:13 »

Harrd, nem ismerem Beatricét, de most már érdekel.  kacsint

Haku, miért fura az arcuk?  Nevet Mondjuk az. xD

Új rajz: http://habamee.deviantart.com/art/Two-fates-133734588

Ez eredetileg egy fanmanga egyik képkockája lett volna (legalábbis Naruto) Csak hát lusta vagyok... És mivel még nem láttátok tőlem ilyen mangát, így szerintem mindenkinek leesett, hogy az első oldalnál feladtam.  Pojén A lustaság miatt, meg hogy senki sem olvasná el. Meg a lustaság mia-... :DDD
Naplózva

Harrd
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 745


csodamesés D:


« Válasz #5127 Dátum: 09 aug 17, 21:12:49 »

Umineko no Naku Koro Ni egyik főszereplője Nevet Próbáltam képet keresni, de csak ezt találtam: http://i660.photobucket.com/albums/uu321/hyperparfait/Anime/umineko/umineko02_butterfly.jpg

Egyébként az új rajz is eszméletlen jólett, csak Naruto orra lett kissé furcsa, illetve a naplemente színébe tudnék belekötni, ha nagyon akarnék, de mivel nem akarok, nem kötök xD
Naplózva
Matetsu.
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 553


1 :)


« Válasz #5128 Dátum: 09 aug 17, 21:13:59 »

Hm nagyon aranyos rajz, lett Nevet Tetszik Naruto, meg h. sasuke a vízben van Nevet Színezés is jó árnyékok helyén vannak, éas am miért nem olvasnánk el a mangát ?:O
Hmm naplemente, én azt gödnek néztem Nevet
« Utoljára szerkesztve: 09 aug 17, 21:15:03 írta pintermate » Naplózva

\\\"Ha nem értem hogy mit mondasz, szimplán mosolygok és remélem nem egy kérdés volt.\"\\
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #5129 Dátum: 09 aug 17, 21:25:15 »

Héhé, ez nem naplemente.  Kúl A szövegben csak úgy megjegyeztem, hogy szeretem a naplementéket... xD Amúgy azért, mert eredetileg naplementére akartam, de nem volt kedvem bíborral, meg vörössel ott színezgetni, ezért csak simán fehér nap lett ott.  Pojén Ami így nem naplemente, csak egy sima... Ömm, délelőtt... vagy után... nem tudom xD

Szerintem Naruto egész feje fura lett, de nem érdekel, már siettem. xD Mert új rajzot akarok kezdeni. *_* (Ilyenkor mindig elsietem a félkész munkákat... )

Pintörmét, köszi neked is.  Nevet Hmm, miért nem olvasnátok a mangát...? Ömm, mert nem. xD Pedig a történet meg van hozzá, (Igazából az nem történet, hanem poén az egész xD) de irtó lusta vagyok... Plusz nincs kedvem anatómiával szenvedni, így inkább ráfogtam arra, hogy mert úgy sem olvasnátok.  Pojén Pedig jó kis rajzfejlesztő lenne az tuti. xD
Naplózva

Oldalak: 1 ... 340 341 [342] 343 344 ... 600
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!