24 okt 08, 23:15:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 76 77 [78] 79 80 ... 600
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Grafikai munkák és a rajzolás  (Megtekintve 1026078 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Hatake Mai
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 152


« Válasz #1155 Dátum: 08 márc 14, 18:48:05 »

Köszi mindenkinek de megoldódott az ügy...a Photoshop fogta magát és megcsinálta amit akartam ikszdé.Am a saját mangekyou sharingant hogy csináltad?Amugy azt nemtudjátok h saját sharingant a szemedre hogylehet csinálni PS-sel?Mert az megvan h a szemszined monnyuk colorize-zal átszinezed ikszdé de a "kis-pöttyöket"hogy teszed bele?annyira pontosan belerajzolod? ^o)
Naplózva
pomegranate
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 127

Kabalababa XD


« Válasz #1156 Dátum: 08 márc 14, 18:51:17 »

Hatake Mai: http://i168.photobucket.com/albums/u165/kkk_90/sharingan.jpg itt van én ezt a képet raktam be magamnak ikszdé
ja és a youtube-on van sok ilyen vidi. Ha beírod a google-be hogy: photoshop sharingan eyes akkor kiad néhány vidit Mosolyog jól érthető a vidi.
Naplózva

Kócos kis romantika tejfogával a szívembe mart.

Anyum: Zakuro
Apum:Gangstakun
Hugim:Tenchi
Senseiem:Adachi
CHPK 3-as számú tagja ikszdé
Hatake Mai
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 152


« Válasz #1157 Dátum: 08 márc 14, 18:59:59 »

Ok pomegranate (azta de jó neved vanxD)majd megnézem ott...aztán megnézem mit tudok kreálni ikszdé
Naplózva
verdict
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 473



« Válasz #1158 Dátum: 08 márc 14, 19:07:37 »

a saját MS-em úgy csináltam hogy "pen tool /shape layer"rel köröket csináltam aztán bele a mintám és utána módosítottam egy kicsit a közepét  Mosolyog habár ez így nem tűnik érthetőnek  >.<#
Naplózva

ANYAPA tag Lakhely: Tobi sziget 
Onee-sama: Syzy ikszdé
Ben
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 297


« Válasz #1159 Dátum: 08 márc 14, 19:09:11 »

Váltottam Kakashi-ra, annyira megtetszett ez az avatar, hogy muszáj volt beraknom Nevet
Naplózva

"Every one of us is dead by birth. The end is always there, before the beginning."
Hatake Mai
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 152


« Válasz #1160 Dátum: 08 márc 14, 19:14:27 »

Anyám ez nem igaz...most teljesen letiltotta a lens flare-t....ÁÁÁÁ ez olyan ........ izé...ez a PS ikszdé Majd csinálok mást...ez...
Naplózva
gaara_fan
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1062


« Válasz #1161 Dátum: 08 márc 14, 20:39:14 »

Drága Hakum kedvéért avát váltottam, mégpedig Konan-chanosat. Olyan aranyos rajta Mosolyog
Jó színe van a signednek Ada xD
Naplózva

Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #1162 Dátum: 08 márc 14, 22:03:17 »

Nah igen. Örökölted az izlésem.................. ikszdé Tetszik. Én meg pont tegnap váltottam Jiraiyasra
Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #1163 Dátum: 08 márc 15, 11:01:31 »

Ezzel én is így vagyok, hogy nézésből bármit, fejből semmit, pont ezért kezdtem el letölteni a How to Draw Manga sorozatot, amelyet előző hsz-emben megtalálsz.

A lényege az egésznek a vázszerkezet, vagyis amit le akarsz rajzólni, annak rajzold meg először a vázát, majd arra építsd rá az objekumot. Valamint még fontos a méretek megsaccolása, meg ember rajzoláshoz nem árt egy kis anatómia, pl hogy a sznüldök és a fül teteje egy vonalban vannak. a két szem közé befér még egy harmadik, mellélyük oldalra meg kettő. Valamint egy felnőtt embernek a feje elvileg 7x fér bele a testébel.

Csak olyasmit ne kérdezzél, hogy hogy lehet mozgásra bírni (mozgó helyzetben ábrázólni) a figurákat, vagy éppenséggel különböző szögekből, mert az valahogy még nem az erősségem.
Naplózva

kana-chan
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 812


.мคoo.


WWW
« Válasz #1164 Dátum: 08 márc 15, 11:14:19 »

Köszi a választ
Egyébként, amiket leírtál azokkal nagyjából én is tisztában vagyok Mosolyog (és figyelek is ilyen szempontokra)
De valahogy a végén mégse úgy néznek ki mint ahogy szeretném :'X
Azt a How to draw.... -ot meg mingyár megnézem magamnak Mosolyog
Naplózva

Gato
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 81



« Válasz #1165 Dátum: 08 márc 16, 00:50:32 »

Azt hiszem, sikerült egy valamennyi időre végleges avatarra és aláírásra szert tennem. Avataron Itachi mert..nem tudom..nincs a kedvenc szereplőim között, de jól mutat.:3 Aláírásban mert szeretem, hogy be lehet rakni ilyen MAL-os listát. Alatta a szöveget ez esetben "undorító"-ra fordítanám, amire rákattintva a Minami-ke és a Caramell Dansen ötvözéséből található egy animált gif.
Naplózva


A 4. fal áttörésével rávenni valakit, aki nemrég meg akarta ölni a hozzád közel állókat, hogy segítsen, elég érdekes elgondolás. Csak a legközelebbi alkalommal ne süljön el rossz irányba a dolog.
Morimoto-kun
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1139


« Válasz #1166 Dátum: 08 márc 16, 09:53:47 »

Én is váltottam,Ginko-ra a Mushi-shi-ből egyszerűen ez a kép olyan nyugtató Nevet
Naplózva
Moonie-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

9farkú otaku-girl, kami-sama, Banánkage:D


« Válasz #1167 Dátum: 08 márc 16, 19:13:47 »

Hát most én is váltottam animét, erre a lánykára (vagy fiú?^^"). Magamra emlékeztet ez a WTF kifejezésXD
Naplózva
Adachi
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2074


« Válasz #1168 Dátum: 08 márc 17, 01:30:13 »

szerintem  inkább lány Nevet
am nekem  tetszik Nevet
Naplózva
gaara_fan
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1062


« Válasz #1169 Dátum: 08 márc 18, 16:50:03 »

Szerintem jól néz ki anyu, am sztem inkább lány  >.<#
Ésss igen, új avatár fog díszelegni a nevem alatt, mégpedig a legjobb, az egyetlen a legsexybb és még sorolhatnám, de soha nem érnék a végre... a lényeg a lényeg, h új avatáromon a csodás Zero van *.*
Naplózva

Oldalak: 1 ... 76 77 [78] 79 80 ... 600
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!