24 okt 08, 21:10:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 74 75 [76] 77 78 ... 600
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Grafikai munkák és a rajzolás  (Megtekintve 1025996 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #1125 Dátum: 08 márc 10, 02:24:42 »

Aláírás kis módósítás, remélem jó poén lessz és emellett le hasznos is, de azért gondolom, hogy lessz néhány meglepődött arc is. Nevet
Naplózva

Adachi
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2074


« Válasz #1126 Dátum: 08 márc 10, 02:26:44 »

hát  izé..
leváltottam  Light ot Nevet .... már egy ideje  :'X csak mindíg elfelejtem írni xD
a  képemen egy  kaszás látható...
a  képet  a  Children of Bodom nevezetű  zenekar egyik  cd borítójáról nyúltam le Nevet 
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #1127 Dátum: 08 márc 10, 02:27:45 »

Shiro elmés! Nevet  Nagyon jó kis aláírás! Ajánlom mindenkinek megtekinteni!  Nevet
Jó lett a kaszás avatar Ada  Mosolyog
Ammugy én is avát váltottam...
Asszem ez is valami borítóról lett lenyúlva, de nem tom... Van egy rakás ilyen képem...

Azóta már visszacseréltem eredetire...  Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 08 márc 12, 16:31:37 írta Gabesz » Naplózva
Hatake Mai
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 152


« Válasz #1128 Dátum: 08 márc 11, 15:03:34 »

Adachi köszi mindent ittis...Kicsi segítség viszont kéne...amit az elején Vanbastel írt tuto-t kiakartam probálni de mikor a Lens Flare-t ráakartam tenni ezt írta ki:
Could not complete the Lens Flare command because there is not enough memory (RAM).
Most ezzel mit csináljak? :/
Naplózva
Hatake Mai
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 152


« Válasz #1129 Dátum: 08 márc 11, 15:28:10 »

Adachi: Most probáltam "összemosni" a PS-sel de nemtudtam... :'X Mit csináljak akkor?Mert a CS2-nél ilyenkor az volt a baj h bevolt állítva az áttetszőség meg a nemtom mi...mert mostis csak egy csíkot huz a képnél és annnyi...ezelött a réginél ment de itt nemtom már h mit csináljak X
Naplózva
Hige
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 100



« Válasz #1130 Dátum: 08 márc 11, 16:20:26 »

Huhh, az a kávéscsésze rajz nagyon jó. Én is szoktam rajzolni gépen, de azok inkább viccesek. Nevet
Nemtok ajánlani oldalt, pedig kerestem. :/ De írd be a google képkeresőbe h az ember mozgásai Nyelvesít és kihoz néhányat, de lehet h azok nem jók. Kiüt Na mind1, azér nézd meg. Nevet
Naplózva
vvica
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


vvica


« Válasz #1131 Dátum: 08 márc 11, 18:54:01 »

CS9-es nincsen… a széria egyenlőre a Photoshop CS3-masnál tart alig fél éve adták ki... amire te gondolsz az a Photoshop 9-es verziója amit másik nevén  CS2-esnek neveznek. Ha le szeretnéd tölteni ajánlom a torrent oldalakat ahhol kaygennel együtt szokott fentlenni…
Naplózva

"Bolond ki a fának gyümölcsét nézi, s magasságát nem tekinti"
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #1132 Dátum: 08 márc 11, 19:14:29 »

Köszönöm Hige, hogy megpróbáltad. Mosolyog
Hát a google és a rajzolásal foglalkozó weboldalak, valahogy nem férnek össze. Szomorú (kivétel manga rajzolás)
Igaz találtam oldalakat, ahols sokminden rettentő részletességel le volt írva, csakhogy egyetlen illusztrációt sem mellékeltek hozzá. :/

Na de azért megoldottam, és ezt bölcsnek találom megosztani véletek vala. Kúl

http://www.torrentreactor.net/search.php?search=&words=how+to+draw&cid=&sid=&type=1&exclude=&orderby=relevance&asc=0&x=58&y=11

http://www.mininova.org/search/?search=how+to+draw

Lehet menni rajzolni, megvan hozzá az alapanyag.

ui: a google képkeresőben találtam mindent, motort fehért tigrst és This is SPARTAAA! uraságot, stb
Naplózva

Adachi
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2074


« Válasz #1133 Dátum: 08 márc 12, 01:56:58 »

hát először  is  nincs  mit Nevet
am meg  valami  a  gépeddel nem  flel meg  neki azért  írja ki  a  hibát....
a  másikat  pedig  nem értem  :'X
vlaki ??  >.<#
Naplózva
Hatake Mai
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 152


« Válasz #1134 Dátum: 08 márc 12, 13:44:57 »

A géppel?  :'X de gááz....a másikat majd a bnömmel megoldom am a réteg összemosásrol lett volna szó...ha nem stimmel akkor írok max...am ha vki tudja h milyen problémája van a gépnek akkor írjon lécci ^^
Naplózva
bero
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 771


« Válasz #1135 Dátum: 08 márc 12, 13:47:38 »

Adachi köszi mindent ittis...Kicsi segítség viszont kéne...amit az elején Vanbastel írt tuto-t kiakartam probálni de mikor a Lens Flare-t ráakartam tenni ezt írta ki:
Could not complete the Lens Flare command because there is not enough memory (RAM).
Most ezzel mit csináljak? :/

Hát ez elvileg ezt jelenti: Nem tudta befejezni a Lens Flare parancsot mert nincs elég memória (ram). De, hogy mit csinálj azt nem tudom, nem vagyok egy gépmájszter.  Nevet
Naplózva
Hatake Mai
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 152


« Válasz #1136 Dátum: 08 márc 12, 13:55:08 »

Adachi a másikra rájöttem(rétegösszemosásosraXD)Már csak ezt a
Could not complete the Lens Flare command because there is not enough memory (RAM). dolgot kéne megoldani...
Naplózva
Hatake Mai
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 152


« Válasz #1137 Dátum: 08 márc 12, 13:56:08 »

Bero,azt énis értem h nincs memoria..de miaz a RAM meg azt hogy oldjam emg?De amugy köszi ^^
Naplózva
bero
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 771


« Válasz #1138 Dátum: 08 márc 12, 14:00:34 »

Hát, hogy ha rákkatintasz a Sajátgépre jobb egérgombal és rámész, hogy tulajdonságok akkor ott alul kiírja, hogy hány ramvan a gépedben.  Mosolyog ha megutdjuk, hogy hány ram van a gépedben akkor már lehet, hogy tudunk segíteni.  Nevet
Itt van mit kell tenni, hogy meoldodjon a problémod, angolul van, de nem nehéz a szövege, én legalább is simán el tudtam olvasni és megérteni, de mindjárt mennem kell, úgyhogy nem tudtam lefordítani magyarra, de azért remélem segítettem.  Nevet

Not sure if you have enough RAM? Just ask Photoshop. Believe it or not, it can tell you. Here's how: Open a document that's indicative of the type of image you normally work on. Work on the image, doing typical stuff, for about 10 minutes. Along the bottom left-hand corner of your document window, just to the right of the current document magnification readout, is the status bar. By default, it's set to display your document's file size, but if you click-and-hold on the right-facing triangle to the right of it, a pop-up menu of options will appear. Choose Show, then Efficiency. If the percentage shown is 100%, you're gold, baby! That means that Photoshop is running at peak efficiency, because 100% of the time your image manipulations are being handled in RAM. If the efficiency number shown is, say, 75%, this means that 25% of the time, Photoshop ran out of RAM and had to use free hard drive space to make up for it, which means Photoshop ran much slower 25% of the time. An efficiency of 75% is pretty much as low as you want it to go. If it shows anything less than 75%, it's time to buy more RAM. Pronto!
« Utoljára szerkesztve: 08 márc 12, 14:19:33 írta bero » Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #1139 Dátum: 08 márc 12, 15:47:16 »

Hatake Mai... Gondjaidra egyszerű a válasz... Bemész a számítógépes boltba, veszel egy az alaplapodhoz való 1 Gigás RAM-ot, és azzal biztos futni fog a Photoshop....  Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 74 75 [76] 77 78 ... 600
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!