24 okt 03, 07:22:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 509 510 [511] 512 513 ... 600
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Grafikai munkák és a rajzolás  (Megtekintve 1021643 alkalommal)
0 Felhasználó és 27 vendég van a témában
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #7650 Dátum: 12 okt 24, 19:58:59 »


Szókáidat megfülelvén egyébb mérő eszköz híján, paintben lemérem, hogy kb mekkora is ez a kis bambusz.

a piros az aktív terület a kék az egy négyzetcentiméter...
Mondom ez nagyobb,mint képzeltem.  Na akkor a teljes cucc mérete... Há mondom ez ilyen bazi nagy?
 
http://kepfeltoltes.hu/121024/969764186n_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


Hát de tényleg ilyen nagy batár az egész cucc:  WTF? Én meg azt hittemlig nagyobb a cucc egy fél klaviatúránál
http://vbkaisetsu.sky-air.net/wordpress/wp-content/uploads/2011/11/wacom_cth-470.jpg

Na a lényeg, hogy a cucc számomra nem is olyan kicsi. Az A5-ös m


Naplózva

SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #7651 Dátum: 12 okt 24, 20:08:00 »

Nekem is pont ilyenem van! csak más színben! nem kicsi de nem is túl nagy. Elfér az asztalomon.. ikszdé
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #7652 Dátum: 12 okt 24, 21:07:39 »

Idézet
Na a lényeg, hogy a cucc számomra nem is olyan kicsi. Az A5-ös m

Ez mit akart jelenti? Nevet
Egyébként igen, ami a képen van, az A5-ös. Egyébként nem is gondoltam, hogy egy négyzetcentiméter ilyen nagy. :O
Naplózva

shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #7653 Dátum: 12 okt 25, 09:39:39 »

Nekem az előző genercáiós A6-os bamboo-m van és elég a 19" -os monitoromhoz. Állítólag 21"-tól kezd kényelmetlen lenni az A6-os méret. Persze ez attól függ, hogy hogyan rajzolsz. Én is a grasshoppernél vettem és csak ajánlani tudom, nagyon rugalmasak és segítő készek.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Kecsu
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1722


Grizzlyhörcsög


« Válasz #7654 Dátum: 12 okt 25, 13:19:26 »

http://www.kephost.com/images4/2012/10/25/a1_2012_10_25_u3bdc7phfq.jpg

Arra szeretném kérni a tömeget, hogy hasonlít ez a karakter nektek valamelyik más manga/anime szereplőre eddig? ^^

Még sajnos még vázlat, de a haja szőke lesz annyi biztos. 2 kard a hátán és egy majd az övén lesz. Emellett lesz egy jobb vállvédője és egy pár alkarvédője, szakadt fekete nadrág és mezítláb lesz. Valahogy így kell elképzelni. ^^

Tudom a lába így nem fog kiférni, de majd át teszem másik munkafelületre. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 25, 13:20:12 írta Kecsu » Naplózva

"Úgy érzem ha csak egy kicsit is lazítok, azonnal arcon csap valamivel a világ."
Árnybíró 7. kötet

Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #7655 Dátum: 12 okt 25, 13:45:03 »

Mintha naruto lenne lerajzolva kubo stílusában (bleach).
Naplózva
Dorci
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 717



« Válasz #7656 Dátum: 12 okt 25, 21:35:57 »

http://www.kephost.com/images4/2012/10/25/a1_2012_10_25_u3bdc7phfq.jpg

Arra szeretném kérni a tömeget, hogy hasonlít ez a karakter nektek valamelyik más manga/anime szereplőre eddig? ^^

Még sajnos még vázlat, de a haja szőke lesz annyi biztos. 2 kard a hátán és egy majd az övén lesz. Emellett lesz egy jobb vállvédője és egy pár alkarvédője, szakadt fekete nadrág és mezítláb lesz. Valahogy így kell elképzelni. ^^

Tudom a lába így nem fog kiférni, de majd át teszem másik munkafelületre. Mosolyog


Nekem Klein jutott eszembe Sword Art Online-ból ahogy meg néztem rajzodat.Szerintem van hasonlóság bár lehet én vagyok vak:D Linkeltem Kleinről képet ha valaki esetleg nem tudná kiről magyarázok.
http://1.bp.blogspot.com/-3JpD2giiQzc/UFNtUNZzRjI/AAAAAAAAAKw/ZefYnlXS0-0/s1600/tumblr_m8h3erateN1qjja0no2_1280.jpg
Egyébként ez lemaradt jó lesz tetszik:) kár nekem nem megy digitálisan rajzolás csak manuálisan:D
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 26, 10:12:06 írta Dorci » Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #7657 Dátum: 12 okt 26, 12:54:32 »

Megjött bambuszom  Nevet 24.800 volt szállítással együtt, de 25.000-bőlvisszakaptam 3.000-et ikszdé

Átnyálazom a kézikönyvet, mert egyenlőre egy kicsit fura.

Naplózva

Dorci
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 717



« Válasz #7658 Dátum: 12 okt 26, 14:40:22 »

Rég volt nyilvánosság elé tártam rajzaimat de úgy gondoltam megosztok egy-két régebbi szörnyűségeimet ^^
http://kepfeltoltes.hu/view/121026/1143560680K_p_001_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/121026/K_p_003_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Naplózva

shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #7659 Dátum: 12 okt 27, 21:08:55 »

Dorci a scannelés nem lett valami jó, azért felismerhető mindegyik  Mosolyog. Mira jól sikerült, ő tetszik a legjobban. Egyébként milyen régiek ezek?

Tegnap néztem az X-men: elsőket a tv-ben és valamiért ez ugrott be cerebroról.
http://tagoston16.deviantart.com/art/Cerebro-334630009
Persze az is hozzá járult, hogy nehézségeim adódtak délelőtt egy keresztrejtvénnyel, de a végén  én győztem Nevet.
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 27, 21:15:34 írta shiranai » Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Dorci
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 717



« Válasz #7660 Dátum: 12 okt 28, 23:44:29 »

Szkennerem valóban nem a legjobb de ez van legalább még működik ^^  Mira nekem is favorit azt nagyon eltaláltam Nevet milyen régi?hmm pár hónapos rajzok csak hát lapok nagyon gyűröttek nem tartom őket nagy becsben azért érdekes a hatás:D meg szemcsés nem gyengén xDDD
Naplózva

Kecsu
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1722


Grizzlyhörcsög


« Válasz #7661 Dátum: 12 okt 29, 12:59:45 »

Mintha naruto lenne lerajzolva kubo stílusában (bleach).

Köszi Zer0. Levettem a láthatóságot az arc rétegről és csak a haj maradt ott. Hirtelen azt hittem Minato haja az. Nevet

Mostanában nem sokat haladtam vele.

Szerk.:
http://www.kephost.com/images4/2012/10/29/a1_2012_10_29_7z83uxp3w9.jpg

Na most már haladtam vele egy keveset. Azzal karjával szenvedek amelyiken ott van a keze. És nekem jónak tűnik, de szeretném ha 1-2 ember is alátámasztaná. Nevet

Dorci:
Igen van hasonlóság közöttük. Az arca meg van retusálva kicsit de majd a szemén szeretnék változtatni.

Szerk02.:
Most nézem, hogy Kleinnek is a bal vállán van egy vállvért. Ezért ez az ötletem elvetve.
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 29, 17:59:21 írta Kecsu » Naplózva

"Úgy érzem ha csak egy kicsit is lazítok, azonnal arcon csap valamivel a világ."
Árnybíró 7. kötet

SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #7662 Dátum: 12 okt 31, 11:28:48 »

Ma úgy gondoltam csinálok vaamit ezért kiszíneztem a Claymore 1.fejezet 14. Oldalának első képét.
http://madaratobi5050.deviantart.com/art/Claymore-01-14-335284863
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #7663 Dátum: 12 okt 31, 14:35:21 »

Klein azért nem egy olyan epikus animéből való, hogy ezt ezért elvesd Nevet


Ismeri valaki VanRah-t devinatarton? Volt vele egy cikk is a Mondom magazinban, ha jól emlékszem Nevet http://vanrah.deviantart.com/ Én nagyon bírom a képeit meg a stílusát.
Neten is publikálta az egyik mangája első két fejezetét, szerintem érdemes elolvasni, egyedi, sötét hangulata van, bejövősn, mert sok benne a lehetőség a továbbiakban: LINK
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 31, 14:37:11 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #7664 Dátum: 12 okt 31, 22:05:19 »

A grafikustábla tulajdonosokhoz szólék vala.

Tik miként gyakoroltátok bé a tábla használatát?

Hát hogy is mondjam, egyenlőre nekem nagyon fura. Fura, hogy nem látom mit csinál a kezem, persze, egér esetében is így van, de annál már ugye megszoktam az esztendők folyamán.

A pennát átállíttattam toll módról egér módra. Nem tudom ez mennyire volt jó ötlet, de szerintem toll módban van egy kis torzítás, mivel a tábla teljes (aktív, mert tudom beleköttök) felületét vetíti a telje képernyőre, csak hát ugye a kettő közt általában teljesen más képarányok vannak. (Tudom be lehet állítani az átvetítési területeket, meg laptop monitoron nem is vészes 16:9)
Na meg kicsit fura, hogy a képernyőn azon részére ugrik a kurzor ahol a táblát érintem vele.

Egér módban, viszont úgy vettem észre, mintha valamivel finomabban tudnék "rajzolni", habár van egy olyan sejtésem, hogy hosszú távon jobb lenne inkább a toll módot elsajátítani.

A másik dolog, hogy komplett újságot rakok a táblára akkor az azon lévő dolgokat is át tudom rajzolni. Viszont így papíros rajzok átrajzolásánál is gondolom inkább a toll mód a nyerő.

Szóval, ti mit ajánlotok a toll, vagy az egér módot, illetve milyen mechanikai műveletekkel lehet finomítani a tábla használatát? Pl rajzoljak le 100 kabócát? (Ebben talán megadtam a választ magamnak, sok rajz.  smirksweat)

Egy másik ide vonatkozó kérdés, a PS-ben hogyan állítom be a nyomás érzékenységhez való ecseteket?

 
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 31, 22:12:23 írta Shiro » Naplózva

Oldalak: 1 ... 509 510 [511] 512 513 ... 600
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!