24 okt 05, 00:16:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 449 450 [451] 452 453 ... 600
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Grafikai munkák és a rajzolás  (Megtekintve 1022696 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #6750 Dátum: 12 máj 06, 14:31:59 »

Lényeg, hogy Lucy van rajta  ikszdé Nekem tetszik  Nevet
Naplózva

Pacee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 247

Warning! This animal is dangerous!


WWW
« Válasz #6751 Dátum: 12 máj 06, 14:55:28 »

Szerintem is jó lett Mosolyog Bár picit fura Nevet de azért jó Mosolyog
Naplózva

\\\"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását.\"\\
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #6752 Dátum: 12 máj 06, 15:39:59 »

Én sem vártam mást magamtól. ^^" Iggyd is aranyos. Mosolyog
A filc amúgy nem ilyen színű, hanem kicsit lilás, csak a színkorrekció miatt néz ki a képen kéknek...
Destri, ügyes a barátod.

Nem szándékoztam megmutatni, de csak nem bírom ki. Régebben olvastam egy epic Hetás fanficet, ez lett belőle: http://i47.tinypic.com/141mu6f.jpg

Istenem Ácsáán ez a Dánia valami nagyon király :OO Hogy lehet, hogy eddig senki sem reagált még erre?! ikszdé és csak úgy fejből? ááá zseniális!! remélem pár év múlva már én is így tolom majd! minden tiszteletem bow

komolyan, már szégyenlem megmutatni mit alkottam neked, pedig már csak színezni kell ikszdé

---------kép elküldve-----------
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 06, 17:32:34 írta ^^ » Naplózva

^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #6753 Dátum: 12 máj 08, 10:08:46 »

Nojólvan, még mindig azt próbálgatom, hogy melyik stílus jön be jobban, de eddig ez a fajta tetszik.
http://uchihaflexee.deviantart.com/#/d4z1apj

Akkor már jobban fog kinézni a színezés is, ha végre megtanítja nekem valaki, hogy hogyan működik az a retkes scanner Apa sosem ér rám
Naplózva

SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #6754 Dátum: 12 máj 08, 12:39:37 »

Nekem tetszik Nevet
Am mivel rajzoltad?
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #6755 Dátum: 12 máj 08, 17:38:27 »

Iggy mentanyuszkóiból facsart tintával. Mivel csinálta volna? ikszdé

Ügyes vagy Flexee! Nevet Ez a stílus nekem is nagyon bejön, csak sose tudok egy rendes tiszta rajzot produkálni, a scannelt képet meg lusta vagyok tisztogatni. ikszdé
(amúgy a scan előnézeténél kell, hogy legyen egy világosítás/sötétítés meg kontraszt opció, azon kell állítani Gondolkozik)

Köszönöm a dicséretet, jól esik. Pirul
Már annak örülök, hogy valaki felismerte. Azt hittem, hogy Den' kócos Doitsunak lesz nézve. ikszdé

A képet meg megkaptam, nagyon állat lett! Köszönöm! *-*

(megyek vissza rajzolni, ennyi szünet sok is volt Sír)
Naplózva

Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #6756 Dátum: 12 máj 08, 17:53:14 »

A-chan munkája egyszerűen lenyűgöző. Remélem én is eljutok még a közeljövőben ilyen szintre.
Flexi, egyéni művészetedért dicséretet érdemelsz. Lew, először azt hittem, hogy csak színezés és már akkor azt gondoltam, hogy "ez kurva jó".

Újra elhatároztam, hogy rajzolni fogok néhány hónap kihagyás után. Napi termés: dafuqerza.
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 08, 17:53:45 írta Stance » Naplózva



Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #6757 Dátum: 12 máj 08, 18:36:46 »

Köszi mindenkinek. Lemennek az érettségik, majd lesz megint időm szinezgetni kicsit. Kicsit már kezd hiányozni ^^

Ki is néztem egy pár oldalt, amik nem menekülnek a Photoshop elől Nyelvesít

http://noob.hu/2012/05/08/fairy-tail-2281379.jpg
http://noob.hu/2012/05/08/fairy-tail-162565.jpg
http://noob.hu/2012/05/08/Fairy_Tail_99_17.png

Stance örülök hogy ennyire tetszik =D Furcsa tőlem fanartot látni ugye? =)

A te rajzod is nagyon pofás. grat hozzá.

A-chan bocsi hogy csak most írok. Elkerülte a figyelmem a munkád. Nagyon szép lett. Sajna mostanában ha fel is nézek forumra, csak felületesen átfutom azt a pár topicot amit követni szoktam. Leírom a kis mondandom eltünök, majd valamikor reagálok a kommentekre =D
Naplózva


Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #6758 Dátum: 12 máj 08, 21:12:41 »

Az Erzásat azt én is megcsinálom Paintal. Ez olyan egyszerűek tűnik. Habár az átlátszó kristályhatás kicsit macerás lesz.  smirksweat



Még félig sincs kész, s aszem elszámoltam magam az árnyalatoknál, mert szerintem túlságosan érezhető a két árnyalat közti határ.  smirksweat (majd rávetítek egy másikat)

A baloldalt lévő negatív lényege, hogy rajzolás (színezés) közben ne folyjon ki a szemünk pl egy #1F73B4 és egy #1D71B2 megkülönböztetésére tett erőfeszítések közepette, hanem azokat helyettesíti két jól elkülöníthető szín.
Viszont 12 szín (árnyalathelyettesítő) esetén már így is bele lehet bonyolódni főleg a meghatározhatatlan alakzatok esetében.

Aszem ez már inkább a matek mint színezés.  (s elvileg most nem szabadna ezzel foglalkoznom  smirksweat Pirul)
http://www.kepfeltoltes.hu/120509/eh_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 09, 00:21:07 írta Shiro » Naplózva

Pacee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 247

Warning! This animal is dangerous!


WWW
« Válasz #6759 Dátum: 12 máj 09, 09:43:31 »

Egész jó lett Mosolyog Gratula hozzá Mosolyog én annyira nem értek a számítógépes grafikákhoz és színezésekhez Nevet jobban szeretem kézzel megrajzolni a karaktereket Nevet
Naplózva

\\\"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását.\"\\
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #6760 Dátum: 12 máj 09, 13:23:33 »

Számítógépen a színezés sokkal egyszerűbb én már hozzászoktam, hogy gépen rajzoljak emiatt mondani szokták, hogy rajzolja kézzel is. Mostanába szoktam is. (mostanába pedig nem is szoktam rajzolni)

 A tényleg jó lett a kép. Nevet
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Szadame
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 20


« Válasz #6761 Dátum: 12 máj 09, 14:53:16 »

Gondoltam én is beküldök eggyet ikszdé http://xp222.deviantart.com/art/moon-301000258
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #6762 Dátum: 12 máj 09, 16:48:44 »

Iggy mentanyuszkóiból facsart tintával. Mivel csinálta volna? ikszdé

Még szép! Király színeik vannak, és még csak nem is fáj nekik ^^ Legalábbis nekem azt mondták. Gondolkozik
Akiből mostanában tintát nyerek, annak Gimp 2.6.1. a neve Kúl

Ügyes vagy Flexee! Nevet Ez a stílus nekem is nagyon bejön, csak sose tudok egy rendes tiszta rajzot produkálni, a scannelt képet meg lusta vagyok tisztogatni. ikszdé
(amúgy a scan előnézeténél kell, hogy legyen egy világosítás/sötétítés meg kontraszt opció, azon kell állítani Gondolkozik)

Hát ha neked elnyerte tetszésed, akkor berakom ^^

Ez volt az első "fajta" színezés: http://uchihaflexee.deviantart.com/gallery/#/d4yu0pu
Ez meg amit tegnap este és ma délelőtt produkáltam. http://uchihaflexee.deviantart.com/#/d4z7spl

Hát kinek melyik jön be Hmm?

Köszönöm a többieknek is a dicséreteket Pirul
Naplózva

Szadame
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 20


« Válasz #6763 Dátum: 12 máj 09, 17:00:13 »

Nem rossz én mondjuk szeretem a gimp-et mert egyszerű szinte arra is képes mint a PS. Nem mindenre de azért van amit egyszerűbb megcsinálni.
Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #6764 Dátum: 12 máj 10, 00:37:17 »

Én is rajzoltam Nevet Prussia női verziója lett az áldozat, Julchen Beilschmidt Nevet Íme még egy normális kép, meg a férfi népeknek egy kis ecchi Nevet
"Hope u like it"
Naplózva
Oldalak: 1 ... 449 450 [451] 452 453 ... 600
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!