24 júl 03, 22:14:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 69 70 [71] 72 73 ... 77
  Nyomtatás  
Szerző Téma: AMV-k, Flash-ek és egyéb animációk  (Megtekintve 302135 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
Mystyk
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 179


« Válasz #1050 Dátum: 08 aug 09, 15:12:28 »

egyetértek kronival Nevet tökéletesen elmondta mik a hibák Nevet még annyit hozzáfűznék, hogy sokszor volt a kép minősége ilyen gif minőségű szval nem a legjobb.....  :/ legközelebb csak a részeket használd vagy jó minőségű képeket, ezt azért mondom mert nekem is mindig az a hibám........xD

Nah inkább nézzetek jó amv-ket mint ezek:
http://www.youtube.com/watch?v=tCA0WyCmzNk
http://www.youtube.com/watch?v=JlifqX3bBeE
http://www.youtube.com/watch?v=iLfaffvtAtA --->nah ez annyira nem jó de sztem nagyon szép....=)
Naplózva
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #1051 Dátum: 08 aug 09, 21:16:32 »

Hencipő kiállt melettem  Hümm-hümm. Köszke. Az amvk amiket linkeltel egész szépek.
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #1052 Dátum: 08 aug 10, 13:17:13 »

csak fel hívom figyelmeteket hogy a Youtube videók általában elég gyengén néznek ki de ha a link végére beszúrjátok ezt:

&fmt=18

de persze ez nem midnen videónál működik mert van ami tényleg gyenge minőségű ám a legtöbbnek csak le van nyomva a minősége hogy a gynegébb nettel rendelkezők is megnézhessék őket. szal itt van a legutóbb belinkelt 3 vid

http://www.youtube.com/watch?v=tCA0WyCmzNk&fmt=18
http://www.youtube.com/watch?v=JlifqX3bBeE&fmt=18
http://www.youtube.com/watch?v=iLfaffvtAtA&fmt=18

sztem elég szembetűnő a különbség.
de ha ezt tudtátok akkor bocsi.
« Utoljára szerkesztve: 08 aug 10, 13:17:47 írta Dave90 » Naplózva
Mystyk
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 179


« Válasz #1053 Dátum: 08 aug 12, 18:08:56 »

Dave: én ezt eddig is tudtam, persze attól lehet volt olyan aki nem Nevet
Már megint Hencipő?? ikszdé
Ezt az amv-t most mutatták Nevet nagyon jó Nevet

http://www.youtube.com/watch?v=TRfs4b7b9jI&fmt=18

Írhatna már valaki.....ikszdé
Befejeztem újabb amv-m....és mit ne mondjak.....utálom...ikszdé sztem nagyon sz*r lett.....de ez van, akinek tetszik tetszik, annak örülök, akinek meg nem annak nem Nevet
http://www.youtube.com/watch?v=QiISl86Ca8I
« Utoljára szerkesztve: 08 aug 13, 17:17:25 írta Mystyk » Naplózva
Hiei
Vendég
« Válasz #1054 Dátum: 08 aug 14, 10:16:09 »

Hát szerintem annyira nem sz*r pedig... bár nekem a higurashi nem nyújtott olyat hogy végig nézzemxDD szerintem nem jó animexDD de ettől független jól össze vágtad és egész jó effectek vannak bennexDD.
Hmm hmm amit utoljára láttam tőled vámpiros amvt annál ez ezerszer különb és jobbxDD.
Ez azért jó hír mert fejlődést mutatszxDD na további sok sikert a művekhezxDD.
Naplózva
Mystyk
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 179


« Válasz #1055 Dátum: 08 aug 14, 10:21:21 »

Hát szerintem annyira nem sz*r pedig... bár nekem a higurashi nem nyújtott olyat hogy végig nézzemxDD szerintem nem jó animexDD de ettől független jól össze vágtad és egész jó effectek vannak bennexDD.
Hmm hmm amit utoljára láttam tőled vámpiros amvt annál ez ezerszer különb és jobbxDD.
Ez azért jó hír mert fejlődést mutatszxDD na további sok sikert a művekhezxDD.

köszi szépen =) azt a vámpírosat már rég letöröltem....ikszdé ráadásul szerintem én ezeknél többre vagyok képes, csak még nem volt alkalmam megmutatni =) de most végre lejött a raw szval folytathatom az amv-m =) am hidd el, hogy annál a vámpírosnál van jobb videóm, csak lehet, hogy még nem láttad =)
Naplózva
Ita
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1400



WWW
« Válasz #1056 Dátum: 08 aug 14, 14:13:53 »

Dave: én ezt eddig is tudtam, persze attól lehet volt olyan aki nem Nevet
Már megint Hencipő?? ikszdé
Ezt az amv-t most mutatták Nevet nagyon jó Nevet

http://www.youtube.com/watch?v=TRfs4b7b9jI&fmt=18

Írhatna már valaki.....ikszdé
Befejeztem újabb amv-m....és mit ne mondjak.....utálom...ikszdé sztem nagyon sz*r lett.....de ez van, akinek tetszik tetszik, annak örülök, akinek meg nem annak nem Nevet
http://www.youtube.com/watch?v=QiISl86Ca8I
Heni, nagyon jó lett a vidi, tényleg nagyon jól sikerült (már le is töltöttem  Nevet) A másik videó is nagyon jó, nekem olyan mintha az egész naruto élénkebb színű lenne  Hmm?
ja és láttam valamelyik vidid-nél írtak hogy elkapkodtad, akkor csiáld úgy mint kronosz, elkezd egy újat, amíg nem érzi úgy hogy bírja a kövit folytatni
« Utoljára szerkesztve: 08 aug 14, 14:15:56 írta -Itachi- » Naplózva

Mystyk
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 179


« Válasz #1057 Dátum: 08 aug 14, 15:02:32 »

Dave: én ezt eddig is tudtam, persze attól lehet volt olyan aki nem Nevet
Már megint Hencipő?? ikszdé
Ezt az amv-t most mutatták Nevet nagyon jó Nevet

http://www.youtube.com/watch?v=TRfs4b7b9jI&fmt=18

Írhatna már valaki.....ikszdé
Befejeztem újabb amv-m....és mit ne mondjak.....utálom...ikszdé sztem nagyon sz*r lett.....de ez van, akinek tetszik tetszik, annak örülök, akinek meg nem annak nem Nevet
http://www.youtube.com/watch?v=QiISl86Ca8I
Heni, nagyon jó lett a vidi, tényleg nagyon jól sikerült (már le is töltöttem  Nevet) A másik videó is nagyon jó, nekem olyan mintha az egész naruto élénkebb színű lenne  Hmm?
ja és láttam valamelyik vidid-nél írtak hogy elkapkodtad, akkor csiáld úgy mint kronosz, elkezd egy újat, amíg nem érzi úgy hogy bírja a kövit folytatni

hú, köszi, örülök hogy tetszik =) a másik nekem is olyan mintha élénkebb színű lenne....ikszdé
azt azért kapkodtam el, mert határidőre kellett megcsinálni =) am meg én eddig is így csináltam =) ha meguntam az egyiket belekezdtem egy másikba.....ikszdé Nevet ez általában mindig így van Nevet vagy pedig csak ilyen 30 mp-ket csinálok unaloműzésként Nevet
« Utoljára szerkesztve: 08 aug 14, 15:07:36 írta Mystyk » Naplózva
Ita
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1400



WWW
« Válasz #1058 Dátum: 08 aug 14, 15:17:44 »

Ezeket mind határidőre csinálod? Mindíg benevezel valahova?  Ohh My God Az szép. és aki indul con-on amv pályázaton anak majd sok szerencsét
Naplózva

Mystyk
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 179


« Válasz #1059 Dátum: 08 aug 14, 16:31:41 »

Ezeket mind határidőre csinálod? Mindíg benevezel valahova?  Ohh My God Az szép. és aki indul con-on amv pályázaton anak majd sok szerencsét

Nem....ikszdé ne értsd félre....ikszdé nem mindet csinálom határidőre....ikszdé az Air-eset azérrt csináltam határidőre, mert már csak pár napom volt nevezési határidőig....ikszdé az elfen lied-essel ugyanez volt a helyzet, csak akkor később jöttem rá, hogy mivel vért és erőszakot tartalmaz, ezért kizárhatnak....ikszdé és ekkor kezdtem el az Air-eset és utána meg már csak pár napom volt, mert mentem nyaralni....ikszdé ez a videó pedig a higurashi-s, ezt nem siettem el, csak ennél nehéz volt megválasztani, hogy milyen klippeket használjak, mivel a dal nem éppen gyilkolós, hanem inkább szomorú(?) meg nem tudom.....ikszdé nehéz a dalszövege =) de mostmár nem fogom elsietni az amv-imet =) am én szeretnék indulni con-on csak szerintem nem leszek kész az amv-vel....ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 08 aug 15, 13:57:32 írta Mystyk » Naplózva
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #1060 Dátum: 08 aug 15, 16:56:53 »

Te jó ég Mosolyog 3 oldalt kell viszaolvasom Nevet Heni, majd este véleményezem a videókat, még nem néztem meg őket Mosolyog Addig is pá
(majd ezt a hsz-t szerkesztem)
-------------

Heni amiről kérdeztél...
nos...a kis szösszenet szerintem kifejezetten pofás lett, kicsit a hangulattal voltam gondban, én nem ilyet képzeltem el hozzá, de ettől függetlenül jó lett...
a másikkal csak az a bahjom, hogy már láttunk ilyet jópárat. Egyszer-kétszer még elmenne az az ötlet, hogy a szám címe Colors és akkor váltogatjuk a színeket...de ez már a sokadik ilyen videó erre a számra. Attól függetlenül respekt a készítőnek, látszik, hogy dolgozott vele
Bleaches AMV: noshát...ha rap-re vág az ember, alap, hogy legen benne lip...ebbe nem sok van...
Rescue ofRukia: télleg jóra siekredett AMV, én is szeretem Mosolyog
Technique Beat durván jó. Pont. Nevet Promise is, bár egy fokkal gyengébb Mosolyog Az utcsó viszont egy szemét...ilyet mindenki tud csinálni...csak beat és effekt...nulla
Suzumiya, amit Moonie linkelt: télleg nem rossz, viszont az egy kicsit zavart, hogy a női énekes szövegét a srác énekli...nodemindegy...
Premotion: no comment. élvezzétek Nevet
Kroi nem akarlak elkeseríteni, de ezek régiek Mosolyog btw Demon Project és Animatrix rulz Mosolyog

Skies on fire! Mennyit kerestem a szám miatt...örök hála Heni Nevet
Heni...hmm...nem is tudom Nevet Annyira megnézném egy olyan amv-det, ami full egyedi...mert most beírom a keresőbe, hogy Higurashi amv és kidob egy tucat hasonlót. De ezt már sokszor elmondtam Mosolyog Mindemellett látszott, hogy dolgoztál vele, gratulálok Mosolyog

Nemtok indulni conon Szomorú Nincs gépem...bekrepált...szal egyelőre várat magára a romance és akció amv
(elöljáróban együttesnek megy most a Depresszió és Manson bácsi Nyelvesít)
« Utoljára szerkesztve: 08 aug 15, 20:43:12 írta Ritka » Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
Mystyk
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 179


« Válasz #1061 Dátum: 08 aug 16, 09:15:59 »


Skies on fire! Mennyit kerestem a szám miatt...örök hála Heni Nevet
Heni...hmm...nem is tudom Nevet Annyira megnézném egy olyan amv-det, ami full egyedi...mert most beírom a keresőbe, hogy Higurashi amv és kidob egy tucat hasonlót. De ezt már sokszor elmondtam Mosolyog Mindemellett látszott, hogy dolgoztál vele, gratulálok Mosolyog

Nemtok indulni conon Szomorú Nincs gépem...bekrepált...szal egyelőre várat magára a romance és akció amv
(elöljáróban együttesnek megy most a Depresszió és Manson bácsi Nyelvesít)

Nincs mit =) Hát igen, én utálom ezt az amv-met, de ne félj már vannak jobb ötleteim is, valamivel egyediebbek, bár annyira még nem majd msn-en elmondom =) Szerintem egyáltalán nem látszik rajta hogy dolgoztam....ikszdé csak a lyrcs miatt nehéz volt jeleneteket választani....:/ am meg semmi különleges sincs benne.....=) de majd a köetkező amv-im jobbak lesznek =) ö...legalábbis remélem =)

Kár, hogy nem tudsz indulni.....:/ pedig neked sok esélyed lenne =) ha már ezen a con-on 4. lettél =) most elvileg erősebb lesz a mezőny....:/ Lehet én sem tudok indulni, szerintem nem leszek kész addigra, még csak nemrég jött le a raw-om is már 16-a van, mindjárt hónap vége, ráadásul a szám is hosszú....:/ nah majd a tavaszira =) talán.......xD
Naplózva
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #1062 Dátum: 08 aug 16, 17:45:24 »

Többen indulnak,az tuti...de a krémje most is ott volt nyárin, szal az pont jó volt szintfelmérésnek Mosolyog No nembaj, ha nekem nem, majd neked sikerülni fog, legalábbis nagyon szorítok neked Nevet
Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
Mystyk
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 179


« Válasz #1063 Dátum: 08 aug 16, 18:10:28 »

Többen indulnak,az tuti...de a krémje most is ott volt nyárin, szal az pont jó volt szintfelmérésnek Mosolyog No nembaj, ha nekem nem, majd neked sikerülni fog, legalábbis nagyon szorítok neked Nevet

hát jah, de most szerintem erősebb lesz a mezőny....:/ szerintem nem indulok, de azért köszi =)
Naplózva
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #1064 Dátum: 08 aug 16, 18:12:20 »

Hmm...pedig jó lenne, ha vki indulna PLS-ből =/ Még meglátom, hogy mit tehetek gép ügyben, de már reménytelen elkészülni őszire...így marad a személyes megjelenés, dehát ez is több, mint a semmi Mosolyog
Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
Oldalak: 1 ... 69 70 [71] 72 73 ... 77
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!