24 júl 06, 10:56:28 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 49 50 [51] 52 53 ... 77
  Nyomtatás  
Szerző Téma: AMV-k, Flash-ek és egyéb animációk  (Megtekintve 303236 alkalommal)
0 Felhasználó és 46 vendég van a témában
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #750 Dátum: 08 máj 18, 17:26:54 »

Hát akkor üdv a csapatban, remélem majd fogjuk látni msn-en Mosolyog És fórumra is regelhetne Mosolyog
Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
lumiere
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 124


« Válasz #751 Dátum: 08 máj 19, 11:33:06 »

Van de ha nem talalsz a feliratot a vászonnal le lehet takarni en ugy szoktam.. persze csak ha nicns idöm leszedni raw-ot. De ha enm gond nem értékelem most az amv-d csinalj még 10et és majd utanna de effekcteket hasznalj és vagj sokat. Ha vmi kérdésed van msnen nyugodtan. ( Emailbe ne.. vagy a PixelLordsStudio honlapjan is valaszolgatunk neked. ) Szoktam tamogatni a kezdőket.. csak midnig megsértödnek ha elmondom mik benne a hibak es ho mien minöségü az amv..

köszi, amúgy fogalmam sincs hogyan kell azt a vásznat csinálni (lévén angol a program az én angol tudásom meg elég gyér  :'X)
hétvégén is szórakozgattam a programmal egy naruto-sat és egy bleach-eset vágtam össze

http://www.videoplayer.hu/videos/play/171310

http://www.videoplayer.hu/videos/play/171311
Naplózva

" A boldogság nem egy állandó állapot, csupán apró örömpillanatok sorozata."
Adachi
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2074


« Válasz #752 Dátum: 08 máj 19, 14:48:40 »

<hsz első fele törölve>

Moderátor:

Idézet a Hírek, közlemények, szabályzat > Trollok jó ha tudják... témából:
"... A csillagok széppé varázsolják az éjszakai eget, arra viszont ****ra nem alkalmasak, hogy egy káromkodással teletűzdelt szöveget szalonképessé tegyenek! ..."


>  nahh szóval  hellsing amv-m ami eléggé  őőő  hmm....  nemjó xD

http://www.youtube.com/watch?v=vPT4ES5PhR0
« Utoljára szerkesztve: 08 máj 22, 13:05:13 írta Adachi » Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #753 Dátum: 08 máj 19, 17:27:16 »

jó ez grat nekem tetszik még ha azt mondod sz*r is nekem tetszik mivel ilyenre is képtelen lennék Nevet
Naplózva
Hiei
Vendég
« Válasz #754 Dátum: 08 máj 21, 12:41:52 »

Én is megnéztem az amvt és nekem is tetszik a zene nagyon jó és az a két robbanos jelenet nagyon be passzolt a zenébexDD.
Az animet nem ismerem így arról nem tudok írni, nem szeretem a vámpiros animeketxD.
Naplózva
angel.anime.girl
Vendég
« Válasz #755 Dátum: 08 máj 22, 13:02:00 »

megszeretném mutatni a saját amv-imet Mosolyog
az egyik Inuyashás, a másik pedig Kaleido Staros Mosolyog
Remélem tecceni fog..

Inu-s:

http://www.videoplayer.hu/videos/play/172010

Kaleido-s:

http://www.videoplayer.hu/videos/play/172105

majd kérem a komiket Mosolyog
Naplózva
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #756 Dátum: 08 máj 22, 18:06:06 »

Noh megpróbálom egy reagban elmondani a dolgokat/ véleményeket Mosolyog Kezdjük is:

lumiere:
Először is: a kitakarás módja - jobb klikk a videócsíkre --> Even Pan/crop --> feljön egy kis ablakocska és a legfölső sávban Default helyett 16:9 -et állítasz be
noés az AMV-kről. külön jópont, hogy Hoobastank számokat használsz Mosolyog Az együttest én is komálom kacsint ÁM! Ha pörgős számot választasz, próbálj meg arra illően vágni. Ngagyon szembetűnő volt nekem a szám dinamikája és a videóké. Egyzsóval: pörgős zenére pörgős vidit
Jót tenne ilyen szempontból, ha az időzítésre figyelnél...ez különösen szembeötlő volt a Narutos vidinél számomra. Gondolom jópár vidit ismersz, nézd meg őket ilyen szempontból! Rá fogsz jönni, hogy igen sok múlik rajtuk. Mert ha jól van megcsinálva, az ember észre sem veszi, hogy ott van Mosolyog
Személy szerint én azokat sem szeretem, amik már túl vannak időzítve, mert úgy már nem természetes a dolog Mosolyog Nagyon klátszik rajta, hogy vagdosva lett (Naruto - Open your eyes-os vidim kitűnő példa erre). De ez már csak az én véleményem Mosolyog
Nem tudom, hogy mennyi időbe telt elkészíteni a videót, de szerintem nem túl sokba Mosolyog Kicsit szánj rá több időt!

Most itt megint elmondtam mindent, aztán lehet, hogy tök fölösleges volt Mosolyog Elvégre egy amvart győztes ilyeneket azért tud kacsint

Adachi:
Tetszett a videó és örömmel láttam, hogy most már előszeretettel alkalmaztad a kitakarást Mosolyog De könyörgöm! LYP SYNCH!!!!! A figura brutálisan tátog az elején, pedig nemhogy nem azt mondja, de még szöveg sincs! Erre érdemes lenne figyelni Mosolyog Az effektek szépek Mosolyog Nekem egy kicsit túl sötét volt a világa, persze ez az animetől is függ, szal nem kárhoztatlak érte Mosolyog
Összességében tetszett, szép időzítések. Egy picit monoton volt számomra, de sebaj Mosolyog Ment a kedvencekhez Mosolyog

Angelanimegirl:
most elnézést kell kérnem tőled, de  aKaleido Star-os AMV-t elvből nem néztem meg Mosolyog Inkább a másikról beszélnék
Először is megláttam: 12-es karika, A+ WTF???!!! Ezeket jobb lenne eltüntetni, mert i-szo-nya-to-san zavaróak Mosolyog
A dalválasztás merész, de jól válogattad össze a jeleneteket Mosolyog Itt is lyp synch-el voltak nékem problémáim, majd visszaolvasol, hogy mi is Mosolyog


No már megint terjengős voltam, bocsánat a hosszú hsz-ért Mosolyog Akinek nem inge, ne vegye magára, akinek meg igen, az jól bújjon bele! Mosolyog
Egyik sem sértő szándékú, hanem jótanács, azoknak, akiket télleg érdekel ez a dolog Mosolyog

Sajna most egy időre nemigen leszekl, mert vizsgaidőszakom lesz, de amint vége, visszatérek egy Naruto akcióvidivel, amiből azért egy kis ízelítő van fennt a stúdió ftp szerverén és egy Solas dráma AMV-vel Mosolyog Addig is kitartást és jó szórakozást mindenkinek!
Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #757 Dátum: 08 máj 22, 22:13:32 »

Ritka, enyhe kifejezés a monoton az AMV-re nem kell őt kímélni, már stúdió tag lett nálunk, sokmindenröl lemaradtal, de néha irj rám és adok infokat!
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Adachi
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2074


« Válasz #758 Dátum: 08 máj 22, 23:00:20 »

köszi az Őszinte  Kritikát  Mosolyog  a következőben  mégjobban figyelek Nevet
ahhogy  mondod  főnök  xD  de  csak azt  toom mondani mint  mindíg.. majj  a  következő  xDD
Naplózva
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #759 Dátum: 08 máj 23, 16:49:10 »

Ezzel minden amv-s igy van eleinte.. bár ugyanannyi ideje amv-ünk kb csak en gyorsabban fejlödök bleee ikszdé.. Ritka meg tehetséges. De szerintem olni amv-ire figyelj oda. Neki nagyon hangulatosak a vidijei.
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Mystyk
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 179


« Válasz #760 Dátum: 08 máj 23, 17:53:09 »

Wow!! Új PLS tag?? És én nem is tudok róla?? Na ezt megjegyeztem... Szomorú
Naplózva
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #761 Dátum: 08 máj 24, 08:00:38 »

Ha ez vígasztal Heni, én sem tudtam róla Mosolyog De majd akkor illően köszöntjük Ördögi
Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
Mystyk
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 179


« Válasz #762 Dátum: 08 máj 24, 10:51:56 »

ok Ördögi
Fúú, mos találtam egy nagyon jó vidit, remélem még nem volt Nevet
http://www.youtube.com/watch?v=Z_AwkyS75S0
Sztem űber király!! Nevet csak kár hogy ilyen rövid... :/
Naplózva
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #763 Dátum: 08 máj 24, 11:54:27 »

Ajánlom figyelmetekbe a készítő többi AMV-jét is Mosolyog Nagyon igényes munkák
Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
gaara_fan
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1062


« Válasz #764 Dátum: 08 máj 24, 13:57:00 »

Oho, találtam most egy párat (szószerint) ami nekem tetszik  Mosolyog
Elfen Lied --> olyan nagyon tetszik, h kedvet kaptam az Elfen Lied nézéséhez  Nevet
Fruits Basket
Naplózva

Oldalak: 1 ... 49 50 [51] 52 53 ... 77
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!