24 jún 18, 14:58:21 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8 9 10
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Anime szereplők halála(SPOILER-VESZÉLY!)  (Megtekintve 36110 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Daken
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 237

~The Dark Agent~


WWW
« Válasz #90 Dátum: 09 ápr 16, 18:28:09 »

pontosan. a legjobb páros sztem az egész mangában/animében.
Jobb lenne, ha a Naruto is kicsit One Piece-s lenne, mert akkor a negatív karakterek sem hullanának el véglegesen.
R.I.P. Hidan, Kakuzu Szomorú Szomorú Szomorú Szomorú Szomorú Szomorú Szomorú
Naplózva


"They were criminals, so I killed them in name of justice...As soldiers, weakness is a sin. They surrendered to evil, and caused a crisis in the kingdom. That type of soldier doesn't deserve to live. So they're dead." - Rob Lucci
winyo
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 39



« Válasz #91 Dátum: 09 ápr 16, 19:59:31 »

azé most a pozitív karakterek is véglegesen hullanak: szegény jiraiya Szomorú meg a békapapa meg ?kakashi?
R.I.P.
Naplózva

Daken
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 237

~The Dark Agent~


WWW
« Válasz #92 Dátum: 09 ápr 16, 20:20:56 »

hát igen..Gondolom egy "kisebb" méretű béka akit átszúrnak az fix meg hal. Kakashi is szerintem kihullott, mert Naruto érzékelte a chakráját, vagyis inkább pont hogy nem érzékelte, plusz a múlt heti fejezetben is mondta hogy nem tud megbocsájtani annak aki megöli a mestereit.
Szal szerintem Kakashi is meghalt..nem vagyok nagy konoha rajongó, de Kakashi egy aranyos karakter (volt).
Naplózva


"They were criminals, so I killed them in name of justice...As soldiers, weakness is a sin. They surrendered to evil, and caused a crisis in the kingdom. That type of soldier doesn't deserve to live. So they're dead." - Rob Lucci
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #93 Dátum: 09 ápr 16, 20:46:04 »

Az h Naruto nem érzékelte a chakráját nem sok jót sejtet, de a múltheti mangában 1esszámban beszélt Naruto.
Pontosan azt mondta h: "Azt hiszed, képes lennék megbocsátani neki, h megölte a mesteremet és elpusztította a falumat?!"
Persze ez még nem azt jelenti h tutira él, de a remény hal+ utoljára.  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #94 Dátum: 09 ápr 16, 20:49:44 »

Hát ez a kakashi halála még közel sem biztos,de szerintem a holnapi mangában már kapunk valami új infót erről a dologró!  kacsint
Naplózva
sadonchisuibito
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 27


« Válasz #95 Dátum: 09 aug 01, 08:02:07 »

L halála annyira szomorú volt a DN ben ő volt a kedvenc!aztán Hughes is az FMA ból...Deidaraaaa meg Obito Light...bár őt nem szerettem de a halála jó volt  Hümm-hümm
Naplózva

"What happens to me..?Is my soul taken?"
"I start to think the world would be better off without all of them"
Ditania
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2



« Válasz #96 Dátum: 09 szep 05, 22:15:32 »

Asuma halála volt eddig legmegrázóbb számomra, de majd ha az animében eljön Kakashi és Ero-senin utolsó órája, az se lesz könnyű.  Neeem  Az Akatsukis halálok nem túlzottan érintettek meg, bár egyre szimpatikusabb a banda  Mosolyog
Naplózva
Hubsika-kun
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 142

The Art is a BANG!!!


« Válasz #97 Dátum: 09 szep 07, 18:21:16 »

Talán Ben(Ben 10), és Kenshin(Rurouni Kenshin)
Kenshin meg fog halni Ohh My God Szomorú?! Mikor? Ne inkább ne mond el!
Hát szerintem Light halála szánalmas volt... Kicsit sem sajnáltam. Megérdemelte, mert egy pszichopata volt.
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 07, 18:25:15 írta Hubsika-kun » Naplózva

http://kephost.hu/image-A430_4C091AD9.jpgA
Pulista-rend nem tom még mije           Urahara fan
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #98 Dátum: 09 szep 07, 21:48:10 »

Kenshin nem hal meg Nyelvesít Az az OVA készítőinek baromsága volt. A manga végén boldog élete lesz, még a Sakabatou-t is lepasszolja majd.
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Hubsika-kun
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 142

The Art is a BANG!!!


« Válasz #99 Dátum: 09 szep 08, 14:56:11 »

Azért mondom! Így már mindjárt más. Kösz! Mosolyog
Naplózva

http://kephost.hu/image-A430_4C091AD9.jpgA
Pulista-rend nem tom még mije           Urahara fan
L
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 510

Hello, my name is L.


« Válasz #100 Dátum: 09 szep 09, 20:19:54 »

Nálam idáig L halála verte ki a biztosítékot, de nagyon. Az a finom vértelen, "nem szabadott volna megbíznom benned" tekintet. És talán anno, mikor Narutoék Sasuke után mentek, és páran hátramaradtak, és utolsó percesek voltak, az megkínzott. Persze nem állítom, hogy Hakuék esetén, és bármikor amikor meghal olyan akit kedveltem nem rossz, de talán azért csak L vágta le, mert ő volt a bizalmatlanság császára.
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 09, 20:36:36 írta Lawliet- Ryuuzaki » Naplózva

Imagination more important than knowledge
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #101 Dátum: 09 szep 26, 20:09:17 »

Számomra Itachi halála volt a legmeghatóbb. Emlékszem akkor én még nem részről részre olvastam a mangát hetenként adagolva hanem egybe az egész Sasuke vs. Itachi harcot és utána amikor kiderült hogy Itachi ártatlan és nem is az volt akinek nem tom hány rész alatt megismertük nos szerintem ezzel a halállal még talán L halála illetve Jireya halála vette fela  versenyt. Én azt szeretem a ha a szereplő úgy hal meg hogy annak van értelme.
Kaien halála is meghatott azt pedig angyon remélem h. Ukitake nem hal meg mert neki akkor nagyon nagyon csúnya halála lenne.....
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
amina
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 181


/Anti NaruSaku fangirl/


« Válasz #102 Dátum: 09 okt 04, 19:28:55 »

L és Itachi halála engem is meghatott... meg persze Hidan ( bár nem halt meg ) halála se tartozik a kedvenc részeim közé Szomorú
Naplózva

Brock Lee
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 125


« Válasz #103 Dátum: 09 okt 05, 22:00:12 »

Engem általában nem hagynak hidegen a halálesetek, sírni ugyan nem szoktam, de hamar megkönnyezek egy ilyen jelenetet.
A Dragon Ball-ban 2 ilyen volt. Az első, mikor Goku a Z elején feláldozza magát. A másik, mikor Chaozu felrobbantja magát Nappa ellen, hogy megölje, de hiábavaló volt, és ő már másodjára halt ekkor meg, szal még a sárkánygömbök se hozhatják vissza. /Ekkor még szó nem volt a Namek sárkánygömbökről, amik többször is visszaadhatják az életet/. Az a jelenet még a magyar szinkronba is jól sikerült szerintem, Tien Shinhan magyar hangja szépen beleélte magát.  Pontosan
A Code Geass-ban engem csak Shirley és Lelouch halála érintett meg, de inkább csak utóbbi, de az nagyon.
Naruto-ban ilyen volt Chouji és Neji "halála", mert én tényleg elhittem, hogy meghalnak, mikor láttam azokat a részeket, mert akkoriban még nem olvastam mangát  Pirul A két Sarutobi halála is megviselt, főleg Asuma-é. Sztem elég szar érzés lehetett neki, hogy mielőtt Hidan azzal a lándzsával megadta volna a kegyelem döfést, ő már legalább 2 percel előtte tudta, hogy megfog halni és ez ellen semmit sem tehet  Neeem Vajon mi járhatott akkor a fejében?  Gondolkozik
Most így hirtelen ezek jutnak eszembe  csak Nevet

Am bocs, ha hülyeséget írok, ez csak az én feltevésem, de szerintem Hidan valóban meghalt, de nem a robbanástól. Az igaz, hogy őt nem lehet megölni, de szerintem ha nem kajál, akkor meg tud halni. Ne nagyon oltsatok le, lécci  bow Egy sima "Nem így van" válasz is megteszi ^^
Naplózva
Kakashi-san
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 49


« Válasz #104 Dátum: 09 okt 06, 13:36:36 »

Nem igy van  Nevet Sztem ha a lefejezéstől nem dobta fel a pacskert akk tuti nem fog éhen halni. ( Sztem smirksweat)
Naplózva

..........AZOKAT, AKIK A NINJA VILÁGBAN NEM KÖVETIK A SZABÁLYOKAT, SZEMÉTNEK HÍVJÁK..............AZOK, AKIK NEM TÖRŐDNEK A TÁRSAIKKAL,  ROSSZABBAK A SZEMÉTNÉL.
Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8 9 10
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!