24 jún 18, 14:59:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 6 7 [8] 9 10
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Anime szereplők halála(SPOILER-VESZÉLY!)  (Megtekintve 36111 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Válasz #105 Dátum: 10 jan 03, 12:52:45 »

sztem madara kiássa és felturbózzaXD sztem L és Kira halála volt nagy
Naplózva
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #106 Dátum: 10 jan 03, 13:48:11 »

Számomra a Naruto-ban az egyik legmeghatóbb rész, Jiraiya halála volt. Szerintem az nagyon jól kidolgozott volt, de Asuma, és Hiruzen halála is igazán szomorúra sikeredett. A Soul Eater animében pedig Medusa halála volt nekem elég szomorú, mert az ő karakterét nagyon kedveltem.

Amúgy, szerintem Hidan már régen meghalt, hiszen ha jól tudom, a Jashin vallás része a gyilkolás, és ezért cserébe kapta tőle Hidan a halhatatlanságot. Gyilkolni pedig a föld alatt nem nagyon tudott.
Naplózva

baba010
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #107 Dátum: 10 jan 12, 21:55:42 »

Obito Uchiha...halála elég szomotu volt....Tervezett álmok amik egyszert csak eltuntek
Naplózva
FujiwaaraMichiyo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 248

Aisurando *O*


WWW
« Válasz #108 Dátum: 10 jan 20, 17:08:25 »

Én azt akarom, hogy Neji meghaljon. Nem tudom miért. Talán mert... fogalmam sincs  >.<# pedig Neji a kedvencem! (na nálam nagyobb hülyét se láttatok!)
Naplózva

/l 、
( ゚ヮ 。7 ೨ -Ve~nyau!
 l、 ~ヽ
 じしf_, )ノ
Nolly
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52



WWW
« Válasz #109 Dátum: 10 ápr 18, 11:49:11 »

Nálam az OP-ben szakadt el a cérna a flashback-ek beli halálesetekkel... Úgy sajnáltam Kuinát, Bellemeret, Dr. Hilulukot, Nico Olviat, Tom-sant, meg persze Brook egész legénységét.
Amin még ennél is jobban megrázott, az a mostani OP fejezetekben Ace és Whitebeard papa halála  Sír
A Death Note-ban pedig (nyugodtan meg lehet kövezni, büszke vagyok a Kira fanságomra ikszdé ÉLJEN A SÖTÉT OLDAL *-*) Light halála idegesített, mert ő volt a kedvencem.
A Nanaban meg természetesen Ren halála rázott meg...
Viszont sírni csak az OP-s halálokon sírtam, nem tudom miért, de Odacchi stílusán mindig elbőgöm magam.
Naplózva
Gaudior
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 3



« Válasz #110 Dátum: 10 ápr 23, 00:07:46 »

Death Note-ban szerintem Misa halála a legszomorúbb(nem mutatták, csak azt, ahogy a hídon vagy min áll.). Bár Light volt a kedvenc karakterem(az elején), mégis Misa amit elszenvedhetett a végén, mikor rájött, minden rajongása, és tette ellenére Light számára a semminél is kevesebbet jelentett, ezt átélni... Senkinek sem kívánnám. Nem csodálom, hogy öngyilkos lett. Egyébként a készítők helyében ezt a szálat jobban bemutattam volna.

Valamint Mariko halála az Elfen Lied-ben hasonló okok miatt.
Naplózva
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #111 Dátum: 10 ápr 23, 05:25:36 »

Gaudior...  Nekem naaagyon sok éve volt az Elfen Lied... ahhoz hogy tudjam ki voolt ő meg kellet gugliznom a nevétXD
Ő robbant fel?

Engem a Mär-ből Snow szomorított el=(
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
roppaku
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 65


« Válasz #112 Dátum: 10 ápr 23, 09:21:58 »

Nekem a One Piece-ben mikor merry-t temették egek hogy bőgtem Johhny Depi Meg a mostani mangában Ace halála egész nap depis voltam miatta szétbőgtem az agyamat Behalt
ÁÁ most látom hogy te is itt vagy aikane....vagy most nolly Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 ápr 23, 09:29:59 írta roppaku » Naplózva
Gaudior
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 3



« Válasz #113 Dátum: 10 ápr 23, 12:36:58 »

Gaudior...  Nekem naaagyon sok éve volt az Elfen Lied... ahhoz hogy tudjam ki voolt ő meg kellet gugliznom a nevétXD
Ő robbant fel?

Engem a Mär-ből Snow szomorított el=(

elbizonytalanítottál, mert én is régen láttam, de belenéztem, és igen, ő a kislány aki a végén felrobban. de hozzá kell tennem utólag, hogy az ő halála mégsem olyan, mint Misáé, inkább pont az ellentettje(egész életében elhagyatottnak érezte magát, a legvégén pedig boldog lett), de bennem legalábbis a 2 szereplő halála ugyanolyan érzést kelt
Naplózva
FujiwaaraMichiyo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 248

Aisurando *O*


WWW
« Válasz #114 Dátum: 10 máj 03, 20:29:41 »

Számomra a Rozen Maidenből Souseiseki halála volt nagyon szomorú... mert hát nekem is van testvérem, izé... még sírtam is rajta. Hinaichigo halála is elég szomorú volt...
Elfen Liedből Mariko anyukájának a halála... Meg a végén Lucyé...
Az ilyeneken mindig sírok...
Naplózva

/l 、
( ゚ヮ 。7 ೨ -Ve~nyau!
 l、 ~ヽ
 じしf_, )ノ
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #115 Dátum: 10 jún 27, 21:04:55 »

Chrno Crusade-ből Rosette és Chrno halála.... Sír Sír Sír Nem szoktam sírni az animéken de ezt megkönnyeztem...
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #116 Dátum: 10 okt 08, 13:49:20 »

Meg a végén Lucyé...

Úh elég rég láttam ezt az animet, de én úgy emlékszem hogy Lucy nem hal meg a végén. Nem ő sétál el??
Naplózva


zozo112
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 33



« Válasz #117 Dátum: 10 nov 09, 14:52:09 »

nekem ami nagyon megható volt az a Narutoban Jiraiya és Itachi, valamint Menma halála volt. Ő volt az, aki el akarta felejteni a klánját, és felrobbantotta magát a végén. az annyira szomorú volt
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #118 Dátum: 10 nov 09, 15:27:41 »

Na látom ide se írtam még,pedig akartam már.(Először az animék címét külön kiemelem,hogyha esetleg valaki nem látta az adott művet,ne járjon úgy mint én -.-)
Death Note
 L halála nagyon szomorú volt...nagyon szépen megcsinálták az anime készítői,ráadásul Kira mellett/után a kedvenc karakterem volt.

Chrno Chrusade
Maga az anime nekem nem tetszett,de a végén a 2 főszereplő halála...talán a legszebb amit animékben láttam..A szereplőket annyira nem kedveltem de szép volt a kivitelezése Mosolyog

Naruto
Itt nem hiszem hogy lesz bármi spoiler,bárkinek is,de nem baj. Ahogy előttem is írta valaki nagyon szépen meglett csinálva Chouji "halála". Ami szintén tetszett még az Asuma,illetve Jiraiya(talán a kedvenc karakterem) halála is szomorú volt.

Illetve külön kiemelnén az Elfen Lied-et,amiben az összes haláljelenet tetszett,és maga az anime is...Napokig nem tudtam 'magamhoz térni' utána Nevet

Szerk.:

Áááh pont az Fullmetal Alchemistből Hughes-t hagytam ki...pedig az egyik kedvenc karakterem volt a sima szériában... Így utólag őt is megemlíteném^^
« Utoljára szerkesztve: 10 nov 09, 16:16:25 írta Mistich » Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #119 Dátum: 10 nov 09, 16:12:06 »

Hm... azt hittem én is írtam ide, de vissza kerestem és kiderült hogy mégsem...

Code Geass:
Shirley és persze Lelouch Halála.

Death Note:
Light halála az animeben nagyon nem tettszet, elhúzták meg minden, de a mangaban azért kicsit megrázó volt. Meg persze L ^-^

Cowboy bebop:
Spike halála nagyon szép volt, Az a zene, meg az a befejezés nekem tetszett

Naruto:
Asuma halála és Itachié is nagyon szomorúra és meghatóra sikeredett, szerintem mind a kettő jó. + Jiraiya

Trigun:
Wolfwood

Fullmetal Alchemist:
Hughes  Neeem Ez mindig nagyon szomorú

Naplózva


Oldalak: 1 ... 6 7 [8] 9 10
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!