24 szep 27, 23:19:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Szerintem a kérdés egyértelmű, ti mire szavaztok, ki/melyik szervezet a főgonosz a Narutoban? X)
Orochimaru - 97 (17%)
Hebi / Taka - 9 (1.6%)
Kabuto az UltimateEvilOne! X) - 49 (8.6%)
Tobi (Akatsuki) - 366 (64%)
Danzou - 15 (2.6%)
Sasuke - 36 (6.3%)
Összes szavazó: 527

Oldalak: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 26
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki a főgonosz és miért?  (Megtekintve 80308 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Zayala20
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 60


« Válasz #315 Dátum: 11 júl 04, 12:47:50 »

Nem tudom hogy vagytok vele, de én még azért a jó öreg Orochimarut nem írnám le teljesen. Abba szinte biztos vagyok,hogy vagy ő, vagy Kabuto lesz a végső ellenfél, de előttem valamiért mindig az a kép van,hogy,miután Madarát nagy nehezen leverik,egyszer csak megjelenik Oro, mindenkinek a pofájába röhög,és valahogy megszerzi a sharingant....Mert számomra egy Sharingannal rendelkező,ereje teljében lévő Orochimaru közel áll a mindenhatósághoz. De ha nem tér vissza, akkor szerintem Kabuto lesz a végső ellenfél.
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #316 Dátum: 11 júl 04, 12:59:19 »

Hát igen, endem is hasonló rémképek gyötörnek.
De már nagyon elegem van Marcsiból, szal remélem, hogy Kishi nem tartogat számunkra ilyesfajta meglepetéseket.
Naplózva
Zayala20
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 60


« Válasz #317 Dátum: 11 júl 04, 18:14:27 »

Kabuto azért lehetne esélyesebb,mert ő kvázi együtt fejlődött a történet alatt Narutoval. Már úgy értem, hogy Oronak és Tobinak már az elejétől kezdve hatalmas ereje és kész terve volt a világuralomhoz. Kabuto viszont sokáig csak Oro csicskása volt, ráadásul állandóan Tobi és Sasuke volt előtérben, míg Kabu a háttérből szövögette/szövögeti a terveit.Szerintem az a cél,hogy mindenki Madarára koncentráljon,aztán,majd ha őt legyőzik, robban a bomba, és Kabuto(vagy esetleg a benne élő Oro...) jól a képükbe röhög. De most,hogy jobban végiggondolom, remélem Kabuto lesz az, és nem Oro(valahogy benne több lehetőséget látok...) Ördögi
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #318 Dátum: 11 júl 05, 06:33:19 »

.... (akár hülyeség akár nem, számomra Narutoék a főgonoszok)

Ja, ez egy elég... érdekes nézőpont. És szépen meg is tudod indokolni? (A "nekem nem szipmik" és egyéb, érveket nélkülöző indokok értelemszerűen nem számítanak. Mosolyog )
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 05, 06:34:09 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #319 Dátum: 11 júl 05, 13:41:06 »

Sok mindent írtál, de nem írtál semmit, azon kívül, amit már korábban leírtál. Nevet

Nem tudtuk meg, hogy szerinted miért lenne jobb egy "zsinóron rángatott" béke* egy szabad akaraton alapulótól. Mosolyog

* Feltéve, hogy Tobi igazat mond, ami elég valószínűtlen. ikszdé
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #320 Dátum: 11 júl 05, 16:42:43 »

Viszont ahol nincs gondolkodás, ott a "fangirl" fogalma sem létezik. Nevet Ez már egy nagy érvégés lenne, neked. ikszdé
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
cimpeti_
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 158



« Válasz #321 Dátum: 11 aug 29, 09:59:07 »

Szerintem úgy lesz hogy itachi meg kabuto harcolni fognak, itachi mondta hogy ő gondoskodik róla.
Vagy kabuto és madara fog harcolni még, ők is egymás ellen vannak, de az sincs kizárva hogy kabuto megtámadja sasukét a céljai érdekében és  közülük hal meg valamelyik.(szerintem kabuto)
Egyértelműen sasuke a főgonosz, a legelejétől ő volt naruto riválisa.
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #322 Dátum: 11 aug 29, 10:16:42 »

danzou mért van ben? hisz ő pozitiv szereplő.
egyébként szerintem egyértelműen tobi a fő gonosz
attól hogy sasuke naruto riválisa attol még nem lesz fő gonosz mert ennyi erővel gai is főgonosz mert ő kakashi riválisa
Naplózva
naru-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 323



« Válasz #323 Dátum: 11 aug 29, 10:20:45 »

Szerintem sem kérdéses h ki a fő gonosz---Tobiás az Mosolyog
Sasuke nem gonosz csak hibbant zavarodott  stb.  Technikai KO
Naplózva
Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #324 Dátum: 11 aug 29, 10:22:15 »

Remélem ezt már nem zárják be... Nevet
Talán én vagyok az egyetlen, akit érdekel ez a marhaság... Nevet Sok gonosz fickó feltűnt már a Narutoban, de vajon ki a fejes? Nevet
Tudom-tudom, Aka. Leader meg Akatsuki egy cég, Oro, Kabuto meg a hang falu még egy, de azért valljuk be, pl Tobi sem egy olyan nagyon gonosz figura... Nevet

Vicces, hogy ez az első komment, és PONT Tobi a főgonosz XDDD
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #325 Dátum: 11 aug 29, 11:26:06 »

Putir:

Mert amikor a lista készült, akkor Danzouról még semmi pozitívat sem tudtunk.

Matten:

Ja. Csak azóta eltelt 4 év. Mosolyog
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #326 Dátum: 11 aug 29, 13:40:57 »

Tudom! Nevet Azért vicces Nevet
Ügyesen viszi Kishi a dolgokat Nevet
Főleg h régen a szavazásban Tobi mellett ikszdé-k sorozata volt, ergó nem is írták ki komolyan Nevet
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
cimpeti_
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 158



« Válasz #327 Dátum: 11 aug 29, 16:08:52 »

Te nagyon okos már bocs, de nem kakashi a főszereplő ,hanem NARUTO és neki riválisa sasuke egyben sasuke gonosz is kit tudja hogy nem öli meg madarát ,orochimarunak is nekiment neki nemfog?o.O Majd megtudja hogy madara  átakarja adni kabutonak sasukét és úgyfogja végezni mint orochimaru. Nem tudjuk mien erős lesz sasuke a FMS el.
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 29, 16:10:15 írta cimpeti » Naplózva
mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #328 Dátum: 11 aug 29, 16:27:53 »

Jelenleg a Narutoban kb 4-5 élő negatív szereplő van, szal Kishi nem fogja egymás ellen küldeni őket, nem lenne értelme. Mellesleg az, hogy Sasuke Naruto riválisa, nem jelenti azt hogy neki kell lenni a főellenségnek.

A mostani állás szerint Madara/Tobi a boss, és valszeg ez már nem fog változni.
Naplózva
cimpeti_
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 158



« Válasz #329 Dátum: 11 aug 29, 17:12:02 »

Szerintem kabutot madara-val vagy sasuke-t madara-val összlesz ugrasztva, kabutot meg itachi fogja intézni szóval sasuke a főelenség ő akarja konohát elpusztítani + még lesz 1 mindent eldöntő fight naruto vs sasuke vmelyik meghal vagy mind2? tuti sasuke a boss, de inkább nem vitatkozom 8 évesen kitűnő vitapartnered lehetnék.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 26
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!