24 okt 06, 21:30:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 102 103 [104] 105 106 ... 125
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ételek, étkezési szokások  (Megtekintve 314347 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #1545 Dátum: 11 máj 22, 19:45:18 »

Az is nagyon jó, főleg, ami régen volt, jó kis citromos. Persze Pepsi mellé adja a Popcorn, vagy Pizza (Egézségrombolás powa.)ikszdé
Naplózva

Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #1546 Dátum: 11 máj 22, 19:50:43 »

A Pepsi mindig csak egy (nem is annyira) olcsó másolata volt a Coca Colának. Érdemes egyébként megnézni a logóváltoztatásokat.. Mosolyog
http://www.underconsideration.com/brandnew/archives/coke_pepsi_chart_revised.jpg
Naplózva
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #1547 Dátum: 11 máj 22, 19:56:14 »

Szép kis logók voltak akkor, vannak még ilyen epic üdítőitalok, mondjuk Fanta, azt is imádom.Nyelvesít Cocára visszatérve, a legelső logo nagyon nagy. Meginnék olyanfajtából egyet-kettöt. És mivan mondjuk a nagy étteremláncokkal? Szerintetek melyik a legjobb? Pl. Kfc, Meki, stb...? Csak így körkérdésnek, hogy feldobjam a topicot.Nyelvesít
Naplózva

Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #1548 Dátum: 11 máj 22, 20:02:42 »

Nálam gyorsétteremből a Subway, a Taco Bell és az IN-N-OUT vezetnek.
A Meki az USA-ban a legszánalmasabb gyorskajáldák között van - bár itt sem sokkal jobb szerintem.
Naplózva
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #1549 Dátum: 11 máj 22, 20:16:14 »

A gép előtti látvány: 6-7 üres pepsi 1 félig. 6 üres hagymás és sonkás csipszeszacsi. 8 üres popcornos zacsi és 3 üres óriáspizzásdoboz... Laza hetem volt smirksweat
Naplózva


A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #1550 Dátum: 11 máj 22, 20:38:02 »

Nálunk a Pepsi olyan, mint a cukros víz... ikszdé (bár, a twist iható  Gondolkozik)
A Coca-cola is elkutyult. Ha elmegy az ereje, már az se nagy szám. Bezzeg az, amit a magyarországi palackozó üzemben osztogattak, az jó volt...
No comment

Ha rám gondolsz, nem csak napi Coca Cola van nálam, vannak ezek a butított, kicsit fake kólák is.xD De üdítő mindíg van.Nevet

Rád és Maneszra gondoltam. Ő is írta a napi cola bevitelt. ^^

Csak egyszer ittam olyan Coca koppintást (Pepsit leszámítva), ami jó is volt... Nálunk ilyesmit nem is lehet kapni, csak egy félét. Annak a neve Cocta. Fél ország el van tőle szállva, hogy jaj de jó. Én a másik felébe tartozok. Szerintünk sz*r. Pojén

Eddig csam Mekiben meg Pizza Hutban voltam, és az utóbbi magasan vitte a pálmát. Kár, hogy befuccsolt... Szomorú
Naplózva

Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #1551 Dátum: 11 máj 22, 21:18:49 »

Úr isten, te tudsz enni, mondd azt, hogy nem soroltál fel mindent! smirksweat

áhh most mondjam a kajázós hétvégéket?

-pörköltestányérok
-spagettistálak
-sütistányér totemek
-giroszdoboz totemek
meg múltkor elment a net napközbe.... sörös dobozokból plafonig érő piramisokat gyártottam... A három gízai piramis meg lett alkotva smirksweat
Naplózva


A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #1552 Dátum: 11 máj 22, 22:07:03 »

Jó kis kapacitásod van. ^^ Megnézném a szobád egy kajázós hétvége után. Nem akarod lefényképezni? Hümm-hümm
Egyik haverom amikor eljön, és olyanja van, akkor kb kiüríti a hűtőnket, de szerintem te még rajta is túlteszel... Hogy tudnak a pasik ennyit enni? ikszdé
Am a szobatársam (csaj léttére) ha nem facebukkol, facebukkol+tanul vagy nem alszik, akkor eszik... Rosszul leszek, amikor belegondolok, hogy mennyit... És NEM LÁTSZIK MEG RAJTA! De utálom az ilyet... Zabál kétpofára, de akkor sem hízik meg. >.<#
Naplózva

Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #1553 Dátum: 11 máj 22, 22:09:00 »

Ha rám gondolsz, nem csak napi Coca Cola van nálam, vannak ezek a butított, kicsit fake kólák is.xD De üdítő mindíg van.Nevet

Szerintem szomorú, ha napi szinten üdítőzik bárki is. Ilyen mértékű mesterséges anyag és cukor bevitel mellett hamarosan hatalmasra hízol és csodás betegségeid lesznek...

Kólát am kb 2 havonta iszok 1-2 pohárral és akkor is hígítom 2:1 arányban vízzel. Még ilyenkor is édes szirup az egész, de ha megkívánom, akkor így jobban tetszik az íze. Ha simán iszom, én nem tom,h ti hogy vagytok vele, de a fogamon képződik valami száraz érzetű felület. Nagyon gáz az amit odabent művel Nevet És utálom azt az érzést. Vízzel meg nem igazán vettem ezt észre.
Fanta kizárt.

Sokkal jobbak a gyümölcslevek, de azokból is ha már iszok, akkor a 100%osakat keresem. Ami persze sűrítményes cucc, de ha már megkívántatja velünk az a rengetek színes csomagolás és tré reklám tudat alatt, akkor vmit segítsünk magunkon, ugye Mosolyog

Szeretem nyáron a puhább gyümiket összeturmixolni, tök jó dolog ám. Próbáljátok ki.
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #1554 Dátum: 11 máj 22, 22:29:27 »

ez ált. 3 hét szünet termése, és nem a szobámba hanem a gép előtt. smirksweat Kinn a galérián (családi ház van 3 szintes)
Naplózva


A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #1555 Dátum: 11 máj 23, 09:27:11 »

Ahaa... Így már jobb. smirksweat
Nekem is rossz szokásom felhalmozni a bögréket meg a poharakat a szobámban... Minden tej, tea, gyümölcslé után mínusz egy bögre a konyhaszekrényben. ikszdé
Naplózva

Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #1556 Dátum: 11 máj 23, 15:29:12 »

Eddig amitől kidőltem a leggyorsabban:
6 kupica 50%-os HP
6 VBK (Bor:kóla=2/1 3decis pohárral)
4 sör

Unokatesóm ballagási bulija volt. A borászatot megtanulta és leellenőriztük a vizsgaborát 6 üveggel elfogyott de még van a 90l borból.
« Utoljára szerkesztve: 11 máj 23, 15:30:14 írta Manesz » Naplózva


jatek09
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 296



WWW
« Válasz #1557 Dátum: 11 máj 26, 16:56:55 »

Öh,már 14 évesen ennyire úgymond "alkoholista" vagy?Nem sértésképp de szerintem ez durva  smirksweat
Naplózva

Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #1558 Dátum: 11 máj 26, 17:05:02 »

Manesz: legalább megnyugodhatsz, ha így folytatod, a 118 IQ-dból rövidesen lesz 115, majd 110, aztán eléred a bűvös 100-at is.
Naplózva
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #1559 Dátum: 11 máj 27, 14:38:19 »

Nyugi... Az csak egyszeri alkoholizálás volt, 1 sör vagy 1 bor hetente nem árt meg... smirksweat
Naplózva


Oldalak: 1 ... 102 103 [104] 105 106 ... 125
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!