24 okt 09, 14:13:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 43 44 [45] 46 47 ... 125
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ételek, étkezési szokások  (Megtekintve 315666 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
Minato
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 261


« Válasz #660 Dátum: 08 márc 28, 23:58:14 »

Nem gondoltam volna, hogy vannak olyanok, akik olyan nagyon nem szeretik a szőlőt.  Hmm? A bort főzés közben kell ráönteni, úgyhogy az alkohol elpárolog. A bor zamata viszont megmarad. Ugyan ígykell elkészíteni egy lencse alapú ételt is. Csakhogy ez sokkal finomabb mint az átlagos lencseételek. Azt hiszem Lencse orosz módra vagy mi  Hmm? a neve .
Sushit viszont nem próbálnék enni. Nem szeretem a nyers halat. Máshogy jöhet de úgy nem.
Naplózva

Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #661 Dátum: 08 márc 29, 00:09:49 »

Evett már valaki olyan tárcsán sült húst, amit nem csak olajban sütöttek, hanem sörben is? Nevet Nagyon finom ízt ad neki:)
Az alkohol az ilyen ételekből tényleg elpárolog, csak egy különleges ízzel gazdagítja az ételt, amiért legalább egyszer érdemes megkóstolni:D

És a hagyma leves... most de ennék egyet finom barna kenyeres pirítóssal és sajttal...hmm...
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Tenchi
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 207


« Válasz #662 Dátum: 08 márc 29, 00:13:26 »

Biztos fini lehet...
Én meg a mustáros husit szertem Pirul de azt nagyon Nevet (de éhes lettem)
Jaja az meg elég furcsa hogy valaki a szőlőt egyáltalán nem szereti.. semilyen formában..
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #663 Dátum: 08 márc 29, 00:16:44 »

valaki van rajtam kívül aki még szereti a spenótlevest én negyon, de ismerőseim közül senki...
a hagymaleves se rossz...
én szeretem a leveseket  Nevet ....
csak azt nem szeretem ami a suli kajárdájában van...
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Minato
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 261


« Válasz #664 Dátum: 08 márc 29, 00:18:26 »

Bevallom, hogy hagymalevest még soha az életben nem ettem.  Hmm? De egyszer szívesen kipróbálnám.
Feketeerdőtortát ettem még régen, meg Bécsi szeletet. Pedig ezek 1. osztályú nyalánkságok. Hát ja van néhány étel amit újra fel kéne fedeznem.  Nevet Spenótleves ? Főzeléket szeretem. De a legjobb akkor is az igazi eredeti gulyás leves.  Pontosan
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #665 Dátum: 08 márc 29, 00:20:56 »

gulyás az nagyon jó finom magyar fehérkenyérrel (nálunk nincs jó nálunk a barna kenyér egész jó vagyis a héllya)
én igazából csak a paradicsom levest nem szeretem...
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #666 Dátum: 08 márc 29, 00:25:00 »

A menzás leveseket én is utálom:D Bár volt pár kivétel:D A paradicsomleves pont ilyen, és a gulyás meg a krumpli leves is:D
Viszont említetted Minato a feketeerdőtortát:D Hát az isteni finom:D Én egész gyakran eszem, ahhoz képest^_^ Van egy remek cukrász a városban és szülinapomkor ez szokott lenni többnyire, mert nagyon-nagyon finom:D
A hagyma leves egyébként tejszínes és kissé pirosas, próbáld ki! Remek:D
Az íígazi gulyás tényleg friss ropogós fehér kenyérrel az igazi:D

A menzára visszatérve: zöldborsó főzelék... csodás... és az aranygaluska:D Még csodásabb:D Imádtam ezeket:D:D:D:D
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Tenchi
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 207


« Válasz #667 Dátum: 08 márc 29, 00:29:35 »

Én inkább a főzeléket szeretem.. Hümm-hümm A krumpli főzeléket imádom... és kivételesen ezt jól csinálják a suliba..de nem mindig.. ANyu csinálja mindig jól Nyelvesít
A levesekért nem annyira vagyok oda, legalábbis nem mindért..a borsó levest utálom a legajobban ..fújj... Nyelvetnyújt
Jajj ne is mondjátok a gulyást levest friss ropogós kennyérrel mert most annyira kívánom..bár mindenféle kaját.. Nevet
Naplózva
Minato
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 261


« Válasz #668 Dátum: 08 márc 29, 00:32:02 »

Menzán szerencsére csak egy rövid iedeig kellett raboskodnom.  Mosolyog
Az otthoni koszt a legjobb. Tésztákról jut eszembe, hogy az egyetlen tészta amit nem szeretek, az a mákos/diós.
Jajj eszembe jutott még egy finomság ! Régen utáltam, most megveszek érte. A vadas. De a legjobb hús hússal. Csak az a baj, hogy túl sok fogyna el, ha nem enne za ember hozzá semmi köritést. (A sültburgonya a legjobb hozzá. )
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #669 Dátum: 08 márc 29, 00:35:10 »

én cukrászdába imádok járni péntek délutánonként el szktunk menni olyankor midig rendelek minimum 3 finomságot
szeretem a tiramisut, spiccet, na meg minden mást ami hizlal...
a tésztákat is szeretem minden félét...
nálunk menzán a grilcsirke finom, de azért van ott is egypár jódolog...
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #670 Dátum: 08 márc 29, 00:38:48 »

Ahh... vadhoz és minden sülthöz én a tejjel habosra vert krumplit imádom... szinte édeskés... úristen... Imádom, hogy a mamám megmutatta, hogy tejet tesz bele:D
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Tenchi
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 207


« Válasz #671 Dátum: 08 márc 29, 00:41:50 »

MI múltkor voltunk cukrázdában... és akkor mondat vagyis kérdezte hogy itt fogyasztjuk vagy elvitelre lesz?? Montuk bnőmmel hogy itt fogyasztjuk... megrendeltük a 100 ft-os 2dl-es narancslevet, meg persze a sütit és után mondta hogy 10 percünk van rá megergyük.. mondtuk hogy akkor inkább elvisszük.. :'X de nem szólt volna  legelején amikor bementünk mert akkor nem vettük voln meg az innikét mert előtte vettünk de azt otthon hagytuk... :'X na oda se megyünk többet.. :/
Tesóm is tiszta tejes habosra csinálja a krumplit.. Hümm-hümm fini de nagyon híg..xDD
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #672 Dátum: 08 márc 29, 00:43:59 »

én jobban szeretem a sültkrumplit...
ebből nagyon jó a fűszeres sült krumpli...
tudjátok mi finom még a hajában sült krumpli...
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Tenchi
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 207


« Válasz #673 Dátum: 08 márc 29, 00:47:31 »

jaja noemimi-chan azt én is nagyon szeretem.. Nevet Én minden krumplis kaját megeszek..Bár régen nem szerettem a petrezelymes krumplit de most már megeszem.. Nevet Hümm-hümm
Régen nagyon nem voltam oda a sóska főzelékért de most csak azt eszem meg amit a suliba csinálnak...xDD amit anyu csinál azt nem eszem meg meg senki másét csak a suliét.. mert ott ilyen savanykásan csinálják anyu meg édesen >.<#
Naplózva
Minato
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 261


« Válasz #674 Dátum: 08 márc 29, 02:26:24 »

Sóskafőzelék ? Az milyen is? Nem is ettem még olyat sem.  Hmm?
Gyűlik a listám. A húsra visszatérve egy pillanatig, az egyik legfinomabb része a tarja. A legjobb pedig szabad tűzön nyárson elkészíteni. Sajnos kevészer ettem ily módon.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 43 44 [45] 46 47 ... 125
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!