24 okt 09, 16:10:08 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 42 43 [44] 45 46 ... 125
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ételek, étkezési szokások  (Megtekintve 315724 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
Chidori-san
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 449

NaruSaku és Minato fan :D


WWW
« Válasz #645 Dátum: 08 márc 27, 18:42:39 »

kana-chan: remélem is:D hát, igen. de ha 12 éves, akkor lehet sikerülne:) egyik oszitársamat sikerült megtartanom kemény 2 mp-ig. mármint a kezét... :/ gratulálok... magamnak :'X

Saláta: a gyülölcssaláta az finom Nevet (kivéve: kiwi, ribizli meg még van 1-2 amit nem szeretek, bár ezek ritkán vannak benne)
Naplózva

Orokanaru ototo yo. Kono ore wo koroshitakuba, urame, nikume. Nigete, nigete...Soshite, itsuka ore to onaji me o motte. Ore no mae ni koi.
kana-chan
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 812


.мคoo.


WWW
« Válasz #646 Dátum: 08 márc 27, 18:50:06 »

Megsúgom, h. Ő már elég öreg.....  Nevet  Nyelvesít

De beszéljünk inkább érdekesebb dolgokról (pl.: kajáról, ha már ez a topic neve ^^)

Pl.:Olasz kaják
Én imádtam mindet amit eddig ettem.
Lasagne,milánói,pizza stb.  Mosolyog

Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #647 Dátum: 08 márc 27, 18:53:02 »

olasz kaja szuper kedvencem....nincs belőle........ a lasagnede a tésztqaját szeretem....
ki milyen konyhát szeret??? 
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Gabor-sama
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3844


We are Fighting Dreamers Dattebayo


« Válasz #648 Dátum: 08 márc 27, 19:00:45 »

Én most pont milánóit eszek. Nevet Amúgy szeretek az olasz, a görög, a kínai, a japán és persze a magyar kajákat. Nevet
Naplózva

Aláírás
Old Család - New Család Kimi o ai shiteru Aemy feleségem Ámor Blogom
Chidori-san
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 449

NaruSaku és Minato fan :D


WWW
« Válasz #649 Dátum: 08 márc 27, 19:35:36 »

kana-chan: akkor futnék:D öreg? tök relatív... na mind1 Nevet

hú, éna kínai konyhát szeretem meg persze a magyart. japán kajákat nem nagyon ettem, de most készülünk japán kajáldába... az a ciki, hogy a halat se szeretem és ott egy csomó van (most kezdek ráébredni, hogy milyen válogatós vagyok...).
De az is jó, amikor nincs semmi otthon, előszedsz mindent amit találsz összeöntöd és majd kijön belőle valami... Ilyen már mesesett... lehet ez lesz a Chidori-san féle konyha :/ nem is rossz... egész jók jönnek ki. Bár olyan is volt már, hogy összeszenvedtem valamit és kiderült, hogy van kaja :'X

Szénégető makarónit ismeri valaki? Mert senki nem hallott róla az ismiim közt. Valaki? Sztem az nagyon fonom Nevet Persze, aki nem ismeri nehogy valami égetett izénak képzelje el... nem tom miért ez a neve...
Naplózva

Orokanaru ototo yo. Kono ore wo koroshitakuba, urame, nikume. Nigete, nigete...Soshite, itsuka ore to onaji me o motte. Ore no mae ni koi.
zsorzset
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 109


« Válasz #650 Dátum: 08 márc 27, 19:40:45 »

húúú... hát én még egyszer ettem eddig életemben kínait, de IMÁDOM! És szeretnék végre egy kis rament is enni. Nem tudja valaki, hogy Kaposvár közelében (vagy a városban) nincs olyan hely ahonnan lehet Rament rendelni?
Naplózva
Minato
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 261


« Válasz #651 Dátum: 08 márc 28, 00:50:07 »

 Nevet Chidori-san nehogy a szívedre vedd amit mondtam. Csak mivel kérdezted, hogy ki akar szkanderozni, gondoltam lovagiasan felajánlom segítségemet. Felidegesíteni pedig nem tudsz. Az még sokkal elveteműltebbeknek sem megy. Bárhogy is ugrálnak.   Ördögi

De evett már valaki kaliforniai (vagy kanadai ?  Hmm? )csirkemellet ? Igen, azt hiszem kanadai. Csodálatos egy étel. Minden karácsonykor terítékra kerül. A bor adja meg az igazi zamatját.  És minden tésztás ételt is szeretek. (Spagetti, pizza, lazagna stb.)
« Utoljára szerkesztve: 08 márc 28, 03:05:08 írta Minato » Naplózva

jadu
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 79


« Válasz #652 Dátum: 08 márc 28, 09:42:36 »

Meg kint Angolhonban tobbekkozott egyutt laktam negy koreaival is...es nagyon megszerettema koreai konyhat.... mindig csinaltak vmi finomat nekem... lucky me Kúl es megszerettetek velem a kimchit is...
a kinai es japan konyhat is szeretem, bar a japan izvilagba meg nem nagyon merultem bele... Amy (az egyik koreai) nagyon ra akar venni hogy egyek sushit a nyaron, mikor ujra talizunk, pedig tudja h. vega vagyok... na mindegy. He, ha vki evett mar sushit, milyen???? tudom, hogy nyers hal...meg minden mondjuk sashamit mar tuti nem ennek Lehánylak ...viszont alig varom, hogy a sake-t kiprobaljam mar  Nevet
aztan, a brazil izeket is nagyon megkedveltem, hala a brazil ismerosoknek...


Chidori-san, en tutdom mi az a szenegeto (carbonara) martas  Séf

Naplózva
Chidori-san
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 449

NaruSaku és Minato fan :D


WWW
« Válasz #653 Dátum: 08 márc 28, 11:39:50 »

OFF:    Minato: nem veszem a szívemre, nyugi Mosolyog Hát igen, jó hogy vannak olyan emberek, mint Te, akik magukkal mit sem törődve felajáljék egy lánykak (férfi létükre), hogy kiállnak vele szkanderozni:D  Pojén Vegyük úgy, hogy le is nyomtál, mert 99.99%, hogy ez lenne a vége, de mivel matekos vok, kerekítsünk 100-ra... :'X

Nem ettem még pl. olyat, de amiben bor van, azt nem is kóstolnám meg. nincs bajom a piákkal, de a bor is a szőlő része, amit utálok... :/

jadu: lehet nem ugyanarról beszélünk, mert amire én gondolok az nem egy mártás. makaróni, sonka, sajt egymásra pakolba, bele egy jénaiba és be a sütőbe, amíg a sajt meg nem pirul... állati finom és nagyon könnyű... Nevet
Naplózva

Orokanaru ototo yo. Kono ore wo koroshitakuba, urame, nikume. Nigete, nigete...Soshite, itsuka ore to onaji me o motte. Ore no mae ni koi.
jadu
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 79


« Válasz #654 Dátum: 08 márc 28, 12:19:29 »

pont ez a lenyeg...a martas miatt az a neve Mosolyog mert hat a teszta az tok mindegy (spagetti v makaroni mindegy)...ugye a bolognai spagetti is a martas miatt az ami....

roviden: egyrol beszeltunk Chidori-san Nevet

epp falafelt eszem...yummy
Naplózva
Gangstakun
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1577


« Válasz #655 Dátum: 08 márc 28, 13:16:45 »

Én majd mostan akarok girost enni , de lusta vagyok elmenni enni ... Amúgy oskan zat mondják róla,  hogy finom ... Itt kecskeméten van 1 virsilis hasénak nevezett étek ami tök finom ... most ettem 1-et bár én szoktam hozzá vagy kecthup - ot vagy majonézt nyomni ... Más evött már ilyesmit ?  Én eddig azt hittem azért bolognai spagetti azért bolognai , mert ott találták ki ikszdé úgy gondoltam oylan , mint a nápolyi ... Pedig valószínelg ennek se azért az a neve , mert ott találták föl >.<#
Naplózva

SR club alapító és tag
feleségem : Zakuro
lányaim : Tenchi , Pomegranate

jadu
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 79


« Válasz #656 Dátum: 08 márc 28, 15:26:26 »

ja jol tod...eloszor bolognaban hasznaltak azt a paradicsomos szoszt..igy lett bolognai Mosolyog

aztan a szenegeto spagetti, meg mert a szenegetok csinaltak eloszor (sajt, szalonna, bors, tojas - os szosz)...
Naplózva
CrasH
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 307


« Válasz #657 Dátum: 08 márc 28, 17:38:10 »

Annyira ehes lettem!!!
Amugy en az olasz,kinai es persze a MAGYAR konyhat szeretem.
Ezt utobbit a legjobban!
Naplózva
Chidori-san
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 449

NaruSaku és Minato fan :D


WWW
« Válasz #658 Dátum: 08 márc 28, 18:06:59 »

jadu: sztem nemXD amiről én beszélek a világon semmilyen mártás nincs. sonka, sajt, makaróni és ennyi. nincs semmilyen mártás rajta. a végén még rakunk rá tejfölt, de ennyi... Mosolyog
Naplózva

Orokanaru ototo yo. Kono ore wo koroshitakuba, urame, nikume. Nigete, nigete...Soshite, itsuka ore to onaji me o motte. Ore no mae ni koi.
jadu
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 79


« Válasz #659 Dátum: 08 márc 28, 18:33:08 »

ohhh... akkor tenyleg nem...

hmmm.... evett mar vki kakaos tesztat??? amikor baromira nincs kedvem fozni ketto dolgot csinalok
1, zacskos leves (azsiai, foleg koreai, azok a legjobbak, aztan a ramen)
vagy
2, kifozom a tesztat es ravagok csomo kakaoport...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 42 43 [44] 45 46 ... 125
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!