24 okt 09, 18:17:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 40 41 [42] 43 44 ... 125
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ételek, étkezési szokások  (Megtekintve 315800 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
jadu
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 79


« Válasz #615 Dátum: 08 márc 24, 17:13:42 »

ezaz Zemori-san!!!!

he heeee...amig nem etettek igazi angol etelt, amit egy igazi angol haziasszony dobott ossze, addig ne a veres steak-bol induljatok ki es...naaa, de komolyan...

amugy egesz finom dolgokat lehet felfedezni...hmm Sherlock Holmes az angolok erdemes detektive feltarja az angol konyha rejtett zugait es megoldja a nagy rejtelyt, es a 'HOVA TUNTEK A FINOM ANGOL IZEK' kerdesere megadja a valaszt... uhum...elmentek az eszaki tengerpartra es fish and chips formaban transzformalodtak... Nyelvesít

na de komolyan, egy ev alatt hozzaszokik mindenhez az ember gyomra... es megfiomulnak a dolgok, persze vannak undorito etelek, de hat a magyar konyha is dicsekedhet gusztustalan fogasokkal...

amugy a sajtos lekvaros piritosra meg itthon szoktam ra, es angliaban terjesztettem az iget, egyesek megfogadtak es rabul estek, masok meg kimaradtak inkabb a jobol...Es az tlet onnan jott, hogy az egyik orult ismerosom anno a lekvaros kenyerre sz*rdiniat tett toppingnak  Technikai KO mondom, mar kiprobalok vmi hasonlot, mert nagyon izlett neki, es mivel nem szeretem a sz*rdiniat, igy sajtott valasztottam (a hagyman is gondolkodtam, de olyan bator meg en sem voltam)

es egy 'finomsag' eros idegzetueknek: lencsefozelek tejszinhabbal..komolyan megettem...de nem lettem big fanja
« Utoljára szerkesztve: 08 márc 24, 17:15:09 írta jadu » Naplózva
Chidori0123
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62


WWW
« Válasz #616 Dátum: 08 márc 24, 20:56:51 »

Akárki akármit is mond a legjobb kaja a paprikás csirke nokedlivel és a húsos palacsinta...
Naplózva

[Naruto]:Kakashi sensei tudom a Nyali-fali éjszakák befejezését...
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #617 Dátum: 08 márc 24, 21:06:38 »

az tényleg fincsi
jut eszembe finom kaja még a banános piskóta,brindzás csusza, vadgulyás,   Jobbra nyíl de nem ajánlom egymás után enni őket
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #618 Dátum: 08 márc 24, 21:08:02 »

brindzás csusza? Az mi?
Én eddig, csak túrós csuszáról hallottam, ami nagyon finom.....
Szalonna, tészta, és tejföl, nameg túró............... ikszdé
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #619 Dátum: 08 márc 24, 21:13:17 »

nos olyasmi a briondza az a izé juhtúró sóssabb íze van vagy milyen és nem raknak rá tejfölt csak szalonnát
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Sparky
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 169

Disco Bear


WWW
« Válasz #620 Dátum: 08 márc 24, 21:37:29 »

Epres/Vaniliás/Csoki-s pundingokat,ki szereti? Mosolyog
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #621 Dátum: 08 márc 24, 21:38:48 »

tesóm...én nem...nekem elég ha csokis a puding 
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Sparky
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 169

Disco Bear


WWW
« Válasz #622 Dátum: 08 márc 24, 21:46:15 »

Én nem ugy értettem hogy egybe,hanem külön külön,és melyiket?! Pontosan
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #623 Dátum: 08 márc 24, 21:51:27 »

jaj tesóm úgy szereti, hogy felül és alul eper utánna csoki és utánna középen vanilia...
én csak a csokit szeretem, de megeszem a vaníliát a lényeg, hogy ne karamelles puding legyen *fuj*   
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Sparky
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 169

Disco Bear


WWW
« Válasz #624 Dátum: 08 márc 24, 21:52:06 »

Olyat még nem ettem... >.<#
Naplózva

Chidori0123
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62


WWW
« Válasz #625 Dátum: 08 márc 24, 22:05:36 »

hmm...ilyenről még nem is hallottam...de most ennek is eljött az ideje Nevet
amit még nagyon szeretek az a túróstészta.minden pénteken az az ebéd otthon Nyelvesít Nyelvesít
Naplózva

[Naruto]:Kakashi sensei tudom a Nyali-fali éjszakák befejezését...
Minato
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 261


« Válasz #626 Dátum: 08 márc 24, 23:52:19 »

A legjobban a gyümölcsös tortákat szeretem. Nincs is jobb torta, mint azok. Bármilyen gyümölcsből legyenek.
Ha meg azt kell felsorolni, hogy kitud/látott már nagyobb borzalmakat ebben a témában, akkor én vinném el a pálmát.  Mosolyog
Le se írom nyíltan.
Naplózva

WillOfFire
Vendég
« Válasz #627 Dátum: 08 márc 25, 01:41:17 »

Hogy beindult ez a topic az ünnepek alatt! Nevet
Akkor már én is írok bele. Mosolyog
Igazából alkotni jobban szeretek ilyen téren is, és otthon tesztelem a többieket.
Eddig még nem kaptam negatív visszajelzést.
Viszont horrorisztikus kaják terén nálam a pálmát dédmamám moslékai viszik.
A "ránézni is rossz kategória". Nevet Még jó, hogy nekem csak néznem kell.
Naplózva
Minato
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 261


« Válasz #628 Dátum: 08 márc 25, 01:46:13 »

 Nevet Igazi moslék ? Mert én gyerekkoromban ettem olyat is és ízlett.  Nevet
Meg még sok más mindent is kipróbáltam régen. Most a sonka a sláger, és valljuk be tényleg nagyon jó, és tápláló.  kacsint
Aztán jön a  fogyókúra. ... Már aki mazoista.  Nevet
Naplózva

WillOfFire
Vendég
« Válasz #629 Dátum: 08 márc 25, 01:50:31 »

Nem, sajnos nem igazi moslék. Mosolyog
Még az is 1000x jobb lett volna. Nevet
De legalább tudom, hogy főztek régen, ez is valami.

Jobban jársz, ha nem viszed túlzásba, és akkor gondolnod sem kell a fogyókúrára, és rosszul sem leszel. Pojén
Naplózva
Oldalak: 1 ... 40 41 [42] 43 44 ... 125
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!