24 okt 10, 00:15:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 125
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ételek, étkezési szokások  (Megtekintve 315890 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Hige
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 100



« Válasz #525 Dátum: 08 feb 14, 23:34:57 »

Én az étcsokit nem szeretem. Egyszer anya vett nekem 17 csokit, egy nap alatt befaltam mindet. :-X
Naplózva
Gangstakun
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1577


« Válasz #526 Dátum: 08 feb 15, 13:46:40 »

Én úgy betudom zabálni az édességet !!! Kis dadrab nem marad belőlük , ha egyedül vagyok 1 tábla csokival akkor nem bírom megállni , hogy ne hagyjak a család többi tagjának  Nyelvesít
Naplózva

SR club alapító és tag
feleségem : Zakuro
lányaim : Tenchi , Pomegranate

bero
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 771


« Válasz #527 Dátum: 08 feb 15, 14:17:34 »

Ezzel én is így vagyok.  Nevet Múltkor néztem a filmet közben ettem a csokit (valamilyen osztrák nagy mogyorós csokit elég fura neve volt) és egy 10 perc múlva nyúlnék a következő kockáért erre már elfogyott. Majdnem elsírtam magam. EGyébként még nagyon szeretem az olasz kajákat. Tészta tésztával meg a pizza.  Nevet
Naplózva
Gangstakun
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1577


« Válasz #528 Dátum: 08 feb 17, 20:13:13 »

Ááá ma muterom csinált rétest !! Almásat , meggyeset és túrósat olyan finom volt , hogy :hajol: . Sőőt volt még ebédre hús sajtal a tetején (ráolvasztva) és gombás mártásos rizs . Örülök , hoyg ehettem  Nagyöleléééés . Fincsa volt .
Naplózva

SR club alapító és tag
feleségem : Zakuro
lányaim : Tenchi , Pomegranate

naruto1234
Vendég
« Válasz #529 Dátum: 08 feb 19, 13:58:25 »

én is imádok pecázni de sajnos jövőre már ifjúsági engedélyt kell vennem ami jóval drágább a gyereknél!az eddigi legnagyobb fogásom 9kg
körül lehetett finom volt!
« Utoljára szerkesztve: 08 feb 19, 17:57:37 írta naruto1234 » Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #530 Dátum: 08 feb 19, 15:51:55 »

A hlat csak addig szeretem, amíg kifogom... Utána már nem szeretem, de megeszem... (Affene ez rímel!  Mosolyog )

A pizzáért rajongok én is... Mondjátok mért kelett megemlíteni? Pont amikor nincs pénzem pizzára!  Szomorú Pizzát akarok!!!
Naplózva
Gangstakun
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1577


« Válasz #531 Dátum: 08 feb 19, 15:58:13 »

. Jaj pizzát én is szeretnék most enni  Hümm-hümm . Szerintem a csipős a legjobb . Meg a pontinó , de ezeket már leírtam . Ma nálunk csirke pörkölt van tésztával (nem spaghetti tésztával ) . Ez is fincsa .

Én a halat inkább konzervként  szeretem úgy tök jó citrommal . Kifogásával nálam az a baj , hogy kifogom , leveszem a horogról , megfogom , erre kiugrik a kezemből bele vissza a vízbe .
Naplózva

SR club alapító és tag
feleségem : Zakuro
lányaim : Tenchi , Pomegranate

naruto1234
Vendég
« Válasz #532 Dátum: 08 feb 19, 17:59:41 »

én a halkonzervhez nem csak citromot hanem mustárt is keverek de az én kedvencem akkor is a paradicsomos halkonzerv meg a olasz szószos
de a szardíniát nagyon szeretem

Naplózva
Gangstakun
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1577


« Válasz #533 Dátum: 08 feb 19, 18:06:58 »

Én csak úgy magában is szeretem kenyérrel . De  nem rég vettünk egy fülstölt valami kishal konzervet az olyan volt , hogy blöööörgggh  :gaara_8: szerintem rettenetes volt az íze . Faterom azt mondta reggelire megette , de szerintem csak hazudott , mert a macskák tányérja előtt látam utoljára a dobozát . Most úgy ennék egy csomó chipset úgy mártásssal meg egybekkel . Fűszerest , tejföllöst , sósat , paprikásat  ...   Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 08 feb 19, 18:08:18 írta Gangstakun » Naplózva

SR club alapító és tag
feleségem : Zakuro
lányaim : Tenchi , Pomegranate

naruto1234
Vendég
« Válasz #534 Dátum: 08 feb 20, 22:24:45 »

nekem meg lötyögött a fogam és amikor haraptam a kenyeret akkor beletört a fogam és ráadás képpen még meg is ettem  Lehánylak
Naplózva
Hige
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 100



« Válasz #535 Dátum: 08 feb 21, 00:04:25 »

És az hány évesen történt? Én kiskoromban ettem meg a fogam az almával együtt. Nevet
Most épp sült tököt eszek, de úgy ennék még pér csokit. Az előbb már hármat felzabáltam. Mondjuk nem egészséges. Nem is, inkább gyrost ennék most...Jaj úgy megkívántam. Nevet Hümm-hümm
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #536 Dátum: 08 feb 21, 00:07:49 »

Ember! Hogy lehet megenni a sült tököt? Nekem nem veszi be a gyomrom! Igaz állítólag sok benne a vitamin...
Naplózva
Hige
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 100



« Válasz #537 Dátum: 08 feb 21, 00:10:41 »

Hát nekem olyan semleges kaja, ha nincs más megeszem. Nevet Nevet Amúgymeg cukorral eszem. Nevet Nevet
Naplózva
Ayaka
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1727


a tudás üldöz, de én gyorsabb vagyok


« Válasz #538 Dátum: 08 feb 21, 10:38:32 »

Sztem a tök csak sütiben jó, nyammm Nyelvesít még egyik halloweenra csináltunk az osztálytársaimmal és nagyon jó volt. De akárhogy nyúzom anyumat h csináljon, nem akar :S én meg lusta vagyok és nem vagyok itthon annyit h ne csak félig legyen kész xD
Naplózva
Gabor-sama
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3844


We are Fighting Dreamers Dattebayo


« Válasz #539 Dátum: 08 feb 21, 10:40:46 »

tök sütiben? érdekes lehet, egyszer megkóstolnám. bár én csak tökfőzeléket szoktam enni, ha már a töknél járunk Nevet Jackó
Naplózva

Aláírás
Old Család - New Család Kimi o ai shiteru Aemy feleségem Ámor Blogom
Oldalak: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 125
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!