24 okt 10, 08:19:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 125
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ételek, étkezési szokások  (Megtekintve 316073 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
Chidori
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 230


« Válasz #360 Dátum: 07 dec 24, 15:26:09 »

Hát csigát meg KAKASHERÉT én sem válallnék be. Hal osztriga, rák... jöhet. :-* Nevet
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont), ezért a moderátor (Robot) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Moonie-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

9farkú otaku-girl, kami-sama, Banánkage:D


« Válasz #361 Dátum: 07 dec 24, 15:45:12 »

Nálam tengeri cuccokból max hal, a rákot talán megkóstolnám, de kakastökepörkölt, meg agyvelő, szív, sohaaaXD
Naplózva
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #362 Dátum: 07 dec 24, 21:04:35 »

A rák az finom Nevet Meg a... ööö... vagy polip van tintahal... mindig összekeverem, de úgy néznek ki, mint a Burger Kingben a hagymakarikák és egész fincsik xD
Illetve ha halat eszem, akkor tengeri... valahogy az utóbbi időben azt szívesen eszem, de az édesvizieket nem ;D << biztos a sushi hatása xD
Ja, hamár sushi... akkor a norit is megeszem, szerintem finom, bár olyan sok íze nincs is xD (amivel betekerik a sushit Nevet )

Én meg imént jöttem karácsonyi vacsorából és hiába vagyok teli, egyszerűen egyfolytában eszembejut Anyu pulykája és összeszalad a nyál a szájamban és még ennék, pedig már nem is férne belém :-[ :Mosolyog Jujj... valaki mentsen meg...! xDD
Naplózva

Chidori
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 230


« Válasz #363 Dátum: 07 dec 24, 21:09:43 »

nyugi Arvael, ezzel én is így vagyok.  Nevet Karácsonykor hiába eszi az ember degeszre magát, a sok finom és jó kaja csak ott van az ember szeme előtt... Most is tele vagyok, de azért a mézes süti itt van mellettem...  :'( Nevet Nevet
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont), ezért a moderátor (Robot) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #364 Dátum: 07 dec 24, 21:11:00 »

De nekem nincs előttem semmi (max. a vitaminbogyók :-X), és képes lennék kimenni a konyhába számtalanszor azért, hogy lopkodjak egy kicsit a pulykából, pedig már nem is fér belém x'D
No de akkor megnyugodtam, nem vagyok egyedül ezzel a szenvedélyemmel xP
Naplózva

Csillus
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 567



« Válasz #365 Dátum: 07 dec 24, 21:22:55 »

Én is  dugig vagyok de szerencsére én már csak löttyöt iszom,ha megkívánok vmit xd így is gurulásközeli állapotok vannak xd
Kész kínzás,hogy ilyenkor az ember össze kedvence itt van ..
Mi az a nori???
« Utoljára szerkesztve: 07 dec 24, 21:23:30 írta Csillus » Naplózva
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #366 Dátum: 07 dec 24, 21:33:34 »

Egyszer úgy jártam, hogy pont sushievés előtt mondtam el barátnőmnek, naná, hogy kihámozta belőle szegény sushit x'D
Én mondjuk már azelőtt is tudtam, hogy sushit/onigirit ettem volna először és nem zavart... nade kinek mi... annyit elmondok, tengerben van, de nem szeretném, ha még egy ember sushi-hámozása az én lelkemen száradna xD Majd megtudod, ha megetted a japán étteremben már az első sushidat és le is nyelted xP
Naplózva

Csillus
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 567



« Válasz #367 Dátum: 07 dec 24, 21:40:30 »

Gondolom,hogy nem az elriasztás volt a cél ,de öhm...öhm..
Naplózva
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #368 Dátum: 07 dec 24, 21:42:50 »

Gomen, kissé hülyén fogalmaztam meg :-X Csak nem mindenki van oda azért, ami a tengerből jön xD De amúgy tényleg semmi extra nincs benne (szerintem), pedig sose voltam oda a tengeri cuccokért... ez még csak nem is igazi herkentyű Nevet
Naplózva

Csillus
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 567



« Válasz #369 Dátum: 07 dec 24, 21:45:54 »

De mi ez konkrétan????Kíváncsivá  tettél...
Naplózva
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #370 Dátum: 07 dec 24, 21:46:45 »

Á... umm... a feketés-zöldes szín nem segít? xD
Naplózva

Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #371 Dátum: 07 dec 24, 21:47:59 »

Valami levél, nem? Én úgy emlékszem rá. Bár nekem az íze nem igazán jött be, pedig jól megmártottam wasabiban is...
Amúgy üdv itt isxD
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #372 Dátum: 07 dec 24, 21:50:36 »

Áááh! Wasabi! Nem kellett hívnod a tűzoltókat? xP

Levél? Nem... csak szépen ki van préselve, hogy úgy nézzen ki Nevet De a tengerből jön a 6.20-assal xP
Naplózva

Csillus
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 567



« Válasz #373 Dátum: 07 dec 24, 21:51:15 »

Még mindig nem lettem okosab..
Tengeriuborka? xd
Naplózva
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #374 Dátum: 07 dec 24, 21:52:21 »

x'D ~anime fall~
Neeem! xP

...
Oké, de ha elmondom... hát, attól még mindenképpen meg kell ennetek... a nori alga.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 125
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!