24 júl 03, 09:53:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 109 110 [111] 112 113 ... 125
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ételek, étkezési szokások  (Megtekintve 296752 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Saiya-jin4ever
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 428

Ore Amerika! Ore Hīrō!!


« Válasz #1650 Dátum: 12 jan 24, 18:39:54 »

A gépezést példának, hogy ha gépezik az ember nem tudja éhes-e.
Tényleg oda kéne de mivel naon finnyás vok igy hányni is csak max havont 1szer kell  ikszdé
EDIT: Aes Sedai-sama: Mért hazudnék 1 fórumon?  Hmm? Az evési szokásaimat már sokan mondták
hogy fogjam vissza.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 24, 18:43:55 írta Saiya-jin4ever » Naplózva

L- Hümm-hümm Próba cseresznye,by néni a buszmegállóban Hümm-hümm -L
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #1651 Dátum: 12 jan 24, 18:50:12 »

Én régen nagyon finnyás voltam, most már elmúlt ^^ De igazából nincs olyan típuskaja amit nem szeretek: szeretem a zöldséget, húst, halat, gyümölcsöt imádom.
A sushi a kedvenc *w* imádom a Wasabi-éttermet

Saiya-jin4ever: neked szüleid hogy engedhetik ezt? már ha nem viccelsz.

Én vacsorázni sosem szoktam, mint olyan. Mm rendes kaját, iszom egy kakaót, esetleg nagyritkán egy melegszenyát, ilyesmit. Én ikább délután eszem, estére nem esik jól, teli hassalfeküdni nem kényelmes xO még akkor sem, ha csak megittam egy csomó vizet lefekvés előtt.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Saiya-jin4ever
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 428

Ore Amerika! Ore Hīrō!!


« Válasz #1652 Dátum: 12 jan 24, 18:54:06 »

Érdekes én ha megiszok 1 csomó vizet akkor nem tudok aludni Gondolkozik
Én nagyon húsos vagyok, második helyezet a tészta, aztán leves s utána miegymás
de az apszolút favorit a pörkölt meg a kinai kaja *w*
Naplózva

L- Hümm-hümm Próba cseresznye,by néni a buszmegállóban Hümm-hümm -L
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #1653 Dátum: 12 jan 27, 20:19:15 »

Én össze vissza eszem, a hasam mégsem készül ki. Majdnem mindenevő vagyok, favorit a krumplistészta, rántott hús, hambi, gyros, bableves. Olyan hogy én kaját kihányjak még nem volt, de tényleg nincs értelme ezt csinálnod, mert te leszel rosszabbul tőle!
Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #1654 Dátum: 12 jan 31, 09:31:14 »

1 megyek hozzátok kajálni.  Pojén

A felsorolt hűtőkincsekkel nem tud mit kezdeni, akkor talán ott szerintem már komolyabb gond van mint a finnyásság

Lehet ajándékozni kéne neki egy jegyet a lengőórás bácsihoz, hogy mondogassa neki, hogy sze-re-ted a pap-ri-kás-krump-lit... meg-e-szed a spa-get-tit...

Mert tényleg, ahogy mondtad kicsinek elrontották, így ez inkább pszichológiai kategória.


vagy Shiro Gonoszgazdaságos:  Ördögi

Adjatok neki egy héten át csak száraz kenyeret. Harmadnapra tuti megeszi.
Egyébként egész finom.  Nevet




Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #1655 Dátum: 12 feb 17, 16:20:21 »

Én megenném őket, az egyik legfinomabb húsa ennek az állatnak van, például bográcsba pörköltnek kifejzetten szeretem.

Elfelejtettem válaszolni erre tegnap.
Én nagyon szeretem a vad húst igazából. Azt hallottam hogy a vaddisznónak sokkal finomabb az íze ha dióval etetik... Igazából megkostolnám. Pirul De elsőnek a nyúlragut.
Naplózva


heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #1656 Dátum: 12 feb 17, 16:25:39 »

Raguból inkább az őzhúst preferálom ilyen téren, egy kis házi tejföllel meg kemencés cipóval, ráadásnak pedig egy kis vörösbor mindenféleképpen jól jön.
Sajnos csak ritkán jutok hozzá ilyesmihez, addig is marad a háztáji. Mosolyog
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #1657 Dátum: 12 feb 17, 16:38:14 »

Láttam egy tök jó receptet, tegnap kiprobáltam és megcsináltam vacsorára. Gondoltam megosztom veletek mert nekem nagyon ízlett.

Veszünk 2-3 közepes krumplit sütőben vagy ha van otthon kandalló vagy kályhában megsütjük. Felvágjuk, megsózzuk és mellé felvágunk sonkát. Ezután 2-3 szelet bacon szalonnát megsütünk olajban, és a szalonna kisült zsírjában megpíritjuk a krumplit és a sonkát. Amikor ezzel végeztünk pirítos kenyérre rátesszük az egész jóságot, reszelünk rá sajtot, és ismét visszatesszük kicsit a sötőbe hogy ráolvadjon. Kivesszük még egy kis sajt a tetejére és lehet enni. Én mondjuk tettem bele foghagymát is de az nem volt  areceptben =D

Nekem nagyon ízlett probáljátok ki kacsint
Naplózva


Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #1658 Dátum: 12 feb 17, 18:24:59 »

Hali!

Az Animeeten található receptekkel kísérletezett már valaki?Nevet
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #1659 Dátum: 12 feb 17, 18:29:55 »

A Pocky-t próbáltam ki eddig meg az Onigiri-t, ezek szerintem és szűk környezetem véleménye alapján jól sikerültek, de legalábbis pár órán belül az összes elfogyott.
A Dango-val is próbálkoztam, de ott ez az osztatlan siker nem mutatkozott. Nevet

A többi kajába egy kicsit több utánajárást kellene belefektetni, mert a sarki boltban nem igazán kapni gyömbért meg egyéb egzotikusabb fűszert, de, ha időm engedi, akkor szépen lassan kipróbálom majd mindet.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #1660 Dátum: 12 feb 17, 18:34:21 »

Én is kinéztem pár dolgot, de még nem került sor az összetevők beszerzésére. Meg amúgy sem nagyon szeretek főzni.
Naplózva
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #1661 Dátum: 12 feb 17, 18:41:16 »

Pocky-t hamarosan én is összedobom. Az eddig elmaradt sajnos.

A dangót megcsináltam, de őszintén szólva nekem sajnos nagyon-nagyon-nagyon nem jött be. És ha jobban megnézzük a receptet akkor érthető is. A tészta csak liszt és víz. Lakótársam szerint: olyan, mint a gipsz:D ízre:D

Szal ez durva élmény volt. Pedig mindenbe belemártottam xD Lekvár, cukros pirított morzsa, méz...

Nem értem én ezeket a japánokat:D

Ajh, most pockyt akarok :3

De figyi skacok, ha valamit kipróbáltok azért írjatok ám oda nyugodtan hozzászólást a cikk alá. Mert lehet, sőőőt kötelező:D
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #1662 Dátum: 12 feb 17, 18:54:15 »

A Pocky-hoz írtam, de gondolom ez neked is feltűnt. Nevet
Valamelyik nap csinálok megint Onigiri-t utána írok, majd ahhoz is.

A Dango-nál végső menedékként megpróbáltam, hogy lekvárt keverek a gombóc tésztájába, utóbb kiderült, hogy rossz ötlet volt, 2 nap volt mire ki tudtam mosni a fazekat.
Megpróbáltam karamellbe (Értsd olvasztott cukor.) forgatni, de mire ráragadt addigra megégett a cukor.
Nem értem én ezt a Dango-t miért szereti annyira Sasuke meg Anko is, biztos náluk másképpen működik valami.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #1663 Dátum: 12 feb 17, 19:17:27 »

Sasuke is szereti? ahh... na akkor már értem... az ilyen sötét lelkek bírják a folytogató keserű vackokat xD

juj, igen-igen:D várjuk az onigiris hsz-t:D
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #1664 Dátum: 12 feb 17, 22:24:11 »

Nyilván ostoba kérdés, de pontosan mit vársz rajta/tőle?
Csak azért kérdem, hogy csináljak-e képet vagy valamit, hogy tudjam mire számítasz.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Oldalak: 1 ... 109 110 [111] 112 113 ... 125
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!