24 jún 04, 04:47:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 55
  Nyomtatás  
Szerző Téma: AMV-k és egyéb animációk  (Megtekintve 176829 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #30 Dátum: 08 nov 05, 16:18:31 »

Sure Nevet Utubeot csak szeretni lehet...pláne mikor akarva-akaratlanul is a hatodik ugyanolyan videót nézem meg egymás után...
No mindegy...vita megszűnve Mosolyog Btw, szerintem itt egy remek példáját lehetett látni a kultúrált vitatkozásnak Mosolyog Fórumosoknak lehetne mit tanulni ebből (akinek nem inge, ne vegye magára)

No most jöjjön egy személyes kedvenc. Igen nehezen emészthető darab, amolyan oldschool divatú. Itt még nem forr össze annyira a zene és az anime, a zene, amolyan aláfestése a videónak (ilyenkor még az Anime Music Video kifejezésnek a Music Video része volt előtérbe helyezve) Nagyon érdekes...véleményetekre kíváncsi vagyok Nevet
http://www.youtube.com/watch?v=EnQ9lJpW250

Ez meg egy szellemes kis szösszenet, annál több munkával Nevet Élvezzétek, én jól szórakoztam rajta
http://www.youtube.com/watch?v=U-tXmQBzvio
Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #31 Dátum: 08 nov 05, 18:02:40 »

Az elsö vidi Black-töl az tetszetős, oan dallamra vágott az egész, szeretem az iet, engem az iesmi inkabb megnyugtat mint "felizgaT" de attol függetlenül élvezetes.

Második vidi, hát elöször is leszögezem, h nem szeretem ezt a stilust mert öö te is tod mien vok, nem csipem a nyalas dolgokat ha nem totalis hülyeség poen vidiben. Na de nagyon szép a kidolgozása a videonak oan h hiba  aritmusba nem is keresek benne, a maskolasa is kiválo, csak nem tom lehet azert mert nem csipem a stilust, vagy másért de nekem igy ez hosszu szal h igy ennyi ideig szoljon igy ennyiröl a vidi nekem oan hosszunak tünt.
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
kana-chan
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 812


.мคoo.


WWW
« Válasz #32 Dátum: 08 nov 05, 20:20:11 »

Nem értek a vidikhez de sztem ez tökjóó.. -> http://ca.myspace.com/index.cfm?fuseaction=vids.individual&VideoID=4618329  : D
Naplózva

kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #33 Dátum: 08 nov 05, 21:01:15 »

Háttő, érdekes amv, nekem ien összevisszanak tünik mert itt egy kicsit a ritmusra megyek itt a képi vilagra itt lip itt beat.. hm nem tom, nekem igy igazan nem jön be, meg lehet nezni. De nyem tetszik, plusza  zene elég idegesitö Nevet.
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Hiei
Vendég
« Válasz #34 Dátum: 08 nov 05, 21:11:56 »

Én már láttam ezt az amv-t egyet értek Kronival még a zene nem is rossz de az a sok vibrálás na nekem ez az ami nem jön bexDD a szemem kisül és más semmixDD.
Amúgy az egy kawai animexDD ha nem szégyelném még a top 5ben is benne lennexDDD. Viszont evvel az animmel ennél nem sok jobb amv készült amit én láttam:S sőt lehet hogy egysemxDD.

Ezen az oldalon nincs véletlen valami minőség javító cuicc amit a címbe kell beírni?xDD mint a te tubedonxDD
Naplózva
kana-chan
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 812


.мคoo.


WWW
« Válasz #35 Dátum: 08 nov 05, 21:14:21 »

Hát azt valahogy sejtettem h. nem a te világod a Kaleido Star... : D x'DD
Így a vidit se tod úgy értékelni.. mind1.. ha tudsz akk. csinálj jobbat : D... ennyi..

>> Hiei elmaradt con-on a legendás ugrás.. pedig ott vártam >.< x'DD
Naplózva

Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #36 Dátum: 08 nov 05, 21:22:53 »

Igazából technikai kifogásom nincs a videóval akpcsolatban. Egyedül az idegesít, hogy nem halad előre, tulajdonképpen ugyanazt nézem az első perctől a negyedikig. Képi világ egész szépre sikeredett, beat néhol nem következetes (hol lyricsre, hol ritkusra megy), és összességében nekem egy kicsit hosszú volt ebből a műfajból.
De mégegyszer mondom, ami legjobban zavart, hogy nem haladt...
Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #37 Dátum: 08 nov 05, 21:27:25 »

Nyeh 1 a vélemény ritka. Kannus az nem szamit szertem e a vidit, attol független tudom értekelni. Ha ugy gondolod en ennel szarabbat csianlok az pedig a te véleményed.
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Hiei
Vendég
« Válasz #38 Dátum: 08 nov 05, 21:30:19 »

Off Kronosz ne szidd a kaleido Start mert nyakon váglakxDDD a bankaiommalxDD
Az hogy nem cp-tem Sorat csak is Bero sama hibájaxDD lemondtaxDD pedig én végre hajtottam volna a lehetetlent!!!!xDDD.
Off end

Akkor egy kis on... Valaki tud nekem adni egy great teacheres amv-t ami jó... na jó elég ha nincs benne felirat nem találok sehol soha:S.

u.i. pls ne írjatok rám msnen Beron múlik megcsináljuk e jövőre tessék őt zaklatnixDDD megértéseteket előre is köszönömxDD.
« Utoljára szerkesztve: 08 nov 05, 21:33:53 írta Hiei » Naplózva
Adachi
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2074


« Válasz #39 Dátum: 08 nov 07, 10:20:07 »

nekem is tetszik  a vidi Mosolyog
Kroni háeszéhez csak annyit  h sztem ha végig ugyanarra a ritmusra  ment  volna  akk  a szám közepén megunond az egészet x'D ezért  jüttett  neki  a  keverés Mosolyog
hmm nahh most  énjövök Nevet
http://www.youtube.com/watch?v=zGjewCgPrj4
mert Manson..
mert anime..
mert igényes..
mert feelinges..
mert megérdemeljük..
mert ha nemnézed végig nemélhetsz  teljes  életet..
x'DD
Naplózva
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #40 Dátum: 08 nov 07, 14:01:50 »

nekem is tetszik  a vidi Mosolyog
Kroni háeszéhez csak annyit  h sztem ha végig ugyanarra a ritmusra  ment  volna  akk  a szám közepén megunond az egészet x'D ezért  jüttett  neki  a  keverés Mosolyog
hmm nahh most  énjövök Nevet
http://www.youtube.com/watch?v=zGjewCgPrj4
mert Manson..
mert anime..
mert igényes..
mert feelinges..
mert megérdemeljük..
mert ha nemnézed végig nemélhetsz  teljes  életet..
x'DD


Ada csak épp anynit füzök ehez h olvasd el még1szer mit irtam, nem 1 ritmust mondok.. hanem h van ahol a ritmusra megy a vagas van ahol nem es igy összevissza nicns 1 konkret stilusa vagy valami alapja az egésznek.
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
luggeriano
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 104

I HERD U LIEK MJUZIK WHALEZ


WWW
« Válasz #41 Dátum: 08 nov 07, 14:32:09 »


Akkor egy kis on... Valaki tud nekem adni egy great teacheres amv-t ami jó... na jó elég ha nincs benne felirat nem találok sehol soha:S

Technikailag nem egetrengető AMV, de fansubmentes magyar GTO-s AMV, magyar zenére, 2008-as Sakurán nevezett vele a készitője -> Kyssifur - Tanár úr
Naplózva


Hiei
Vendég
« Válasz #42 Dátum: 08 nov 07, 15:45:43 »

Hehe ez kajak poén voltxDD nekem tetszett még ha a zene kicsit szokatlan is az animet ismervexDD.
Hmmhmm lehet megnézem még egyszer az egész animetxDD.
Naplózva
Shiko
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 453

aoeku fanatikus


WWW
« Válasz #43 Dátum: 08 nov 08, 01:49:40 »

régen írtam ide ( kinek mi a rég  >.<# ), találtam egy jó trailer átdolgozást ,sz.tem rohadt jó ikszdé http://www.youtube.com/watch?v=uiizKlNyJ-Y
Naplózva
Adachi
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2074


« Válasz #44 Dátum: 08 nov 08, 08:47:47 »

x'DD nemértessz  bunshin xDD
johh akk máshogy...
hacsakritmusra.. és  csak ugyanarra a ritmusra  ment volna a vidi..
sztem ilyen hosszu számnál  ha csak ritmusra  tolta volna az időzítés akk megunod..
deígy  h  felváltva van  ritmus és ritmus meg szöveg így visz bele valami ujat  amitől nem válik unalmassá...
hmm.. meg  sztem egy stílust nemcsak arra lehet építeni h most csak ritmusra van időzítve vagy csak  szövegre...
Naplózva
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 55
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!