24 okt 07, 12:19:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 92 93 [94] 95 96 ... 204
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vita topic (kulturáltan vili?)  (Megtekintve 472584 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #1395 Dátum: 11 jún 08, 06:16:34 »

Farmerbácsi permetezi a növénykéit.
A vegyszer rácsöpög a nadrágjára.
Texasban nyáron árnyékban van kb. 40 fok.
A szűk  farmernadrágban járás közben surlódás keletkezik.
Ugye milyen egyszerű?
Az meg, amit noe-chan leírt, mind igaz lehet, mert senki sem mondta, hogy minden esetnek azonos oka van.
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 08, 06:17:38 írta gman » Naplózva
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #1396 Dátum: 11 jún 08, 21:29:47 »

Ez a farmeros dolog pont benne volt az Állítólag (Mythbusters) egyik epizódjában, csak már nem emlékszem a kimenetelére, de aszem többféle gatyát és vegyszert is használtak és az egyik tuti működött.  Pontosan
Naplózva

....................................................................................................................
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #1397 Dátum: 11 jún 19, 14:27:51 »

Van egy könyvem mitikus dolgokról. Benne van az öngyulladás. Volt egy nénike, aki csak úgy  kigyulladt, pedig nem is cigizett, meg ilyenek. Nagyon komoly volt, mert csak a lábai maradtak meg. Pffuj.

Gömbvillámot elvileg már állított elő egy csóka, egy ismeretterjesztő filmben láttam. Ha egy villámot lassított felvételen megnézel, látszik, hogy nem egyenletes az eloszlása. A villám végei mindig fényesebb mint a többi része. Szerintem egy ilyenből szakadhat ki a ,,gömbvillám"
Naplózva
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #1398 Dátum: 11 jún 19, 15:01:39 »

Az egyik vegyszerre ráütöttek, és az gyulladt ki.

Hű de nem szeretem a paranormális szót. Miért paranormális? Ha már valami egyszer is megtörtént, akkor az nem paranormális szerintem. Ha valakinek ritka betegsége van, akkor nem azt monjuk rá, hogy paranormális betegsége van ikszdé Ha valaminek az ember nem ismeri fel a mikéntjét az paranormális meg varázslat.  ikszdé

Az emberi test érdekes, és akár önmagától olyan dolgokra képes, ami hihetetlen.  Volt egy sakkozó, akinek egyszerűen felrobbant az agya, mert az elektromos ingerek egy helyre koncentrálódtak, és ez lett a vége. Az emberi testben égés is lemegy, és ha valami nem jól működik, akkor akár lehet spontán égés is.  Ha megfigyeljük hogy viselkedik a tiszta oxigénes környezetben a zsír meg a hasonlók, akkor az akár egy pillanat alatt kigyullad.
Naplózva
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #1399 Dátum: 11 jún 19, 15:24:57 »

Agykontrol? én is részt vettem több tanfolyamon ikszdé jó volt, és sokat tanul az ember.
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #1400 Dátum: 11 jún 19, 15:32:44 »

Én nem voltam tanfolyamon, de megvan a könyv. Nem tarom kizártnak, hogy működjön, miért ne? Neked milyen tapasztalataid vannak hiroto?
Naplózva
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #1401 Dátum: 11 jún 19, 16:48:56 »

Zer0: Nekem kellemes tapasztalataim vannak. Többször használtam, és bejött. Például ennek segítségével fogytam le. Ha reggel például hatkor fel kellene kelnem, akkor beállítom magam, és hat előtt vagy után pár perccel felkelek. Segít a gyógyulásba, fájdalmat is csökkentetem már vele, sőt még egyszer a dolgozatnál is hasznát vettem. Minden emberben nagy lehetőségek rejlenek, csak ki kell használni. És azért érdemes megtanulni, hogy a szónak nagy ereje van. Én csak ajánlani tudom Mosolyog
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #1402 Dátum: 11 jún 25, 17:31:58 »

http://www.youtube.com/watch?v=0VstjOx7zAU
Ilyesmi volt?

De az is lehet, hogy egy fura, génkezelt valami szökött meg a közeli titkos laboratóriumból. evo
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #1403 Dátum: 11 jún 25, 18:29:37 »

A titkos laboratórium attól titkos, hogy nem tudunk a létezéséről.

Ha meg az egy űrlény lett volna, ami elég intellgens, ahoz, hogy egymaga ellátogasson Földünkre, akkor lett volna annyi esze, hogy ne kerüljön a szemed elé, vagy ha mégis, akkor ki kellett volna iktatnia téged.
Naplózva
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #1404 Dátum: 11 jún 25, 18:44:19 »

Amit 100% lehet tudni, hogy léteznek idegenek. Hogy honnan lehet azt tudni? Mi is létezünk... Oly hatalmas a világegyetem, hogy nem vagyunk egyedül. Még csak másik csillagrendszerbe se vagyunk képesek átmenni (eddig), lehet hogy a szomszédságunkba is élnek.

UFO-nak hívni a "kis zöld izéket" helytelen dolog. Az UFO (Unidentified Flying Object) azonosítatlan repülő objektum, ami lehet akár egy madár is. Ránézel, nem látod pontosan mi az és máris UFO, de ami a legfontosabb, hogy repüljön. Ha járkál az már régen nem UFO, hanem inkább "kis zöld izé".

Velem is történt "egy" UFO-s eset, talán 7-8 éves lehettem: éjszaka volt 10-11 körül. Bátyámmal, húgommal és pár ismerőssel (4-en voltak) még lent voltunk. Bátyámmal éppen a hullócsillagokról beszélgettünk, húgom az eget nézte hátha lát egyet. Látott is, szólt nekem és bátyámnak és bátyám oszt.társa is oda fordult. Egyenesen "repült" aztán itt esett le az állam... Elkezdett jobbra-balra cikázni, megtett két kört (szabályosat), vissza "tolatott", majd eltűnt. Mondtuk a többieknek, hogy mit láttunk, de szokás szerint kinevettek... Azóta se láttam ilyet többet...
Ám itt jön a poén, hogy két-három hete is valami hasonló történt. Húgommal levittük a kutyát 9órakor. Tiszta volt az ég és én azt néztem, de nem tudom miért. Láttam megjelenni csillagokat, eléggé szép volt. Aztán megpillantottam egy hullócsillagot és szóltam húgomnak. Az a "valami" megtett egy kört (szintén szabályosat) és mire húgom odanézett eltűnt. Elhitte mivel már láttunk ilyet, de fogalmunk sincs, hogy mi lehetett.
Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #1405 Dátum: 11 jún 25, 18:52:38 »

Persze, hogy léteznek idegenek, valamilyen fejlettségi szinten, csak nem nagyon járnak errefelé, mert az azt jelentené, hogy "fejlettebbek" nálunk, és már rég elpusztítottak volna bennünket.
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #1406 Dátum: 11 jún 25, 19:00:04 »

Ha olyan okos, akkor tudja, hogy hol van, és azt is tudja, hogy mik lakják a bolygót, szal tudta, hogy ember vagy. (Így végülis érthető, hogy menekült.)
Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #1407 Dátum: 11 jún 25, 19:07:54 »

Persze, hogy léteznek idegenek, valamilyen fejlettségi szinten, csak nem nagyon járnak errefelé, mert az azt jelentené, hogy "fejlettebbek" nálunk, és már rég elpusztítottak volna bennünket.

Nem tudom, hogy komolyan gondoltad e ezt és az az előtti hozzászólásod, de jót röhögtem rajta, ilyen tipikus amerikai felfogás. Ha UFO-t látunk, vagy földönkívülit, egyből tüzeljünk rá tankokkal, géppuskákkal, mert tuti biztos, hogy azért jöttek, hogy a Földünket elpusztítsák, vagy lemészárolják az emberiséget. Itt csak egyetlen egy dolog pusztít, az pedig az ember. Inkább nevezném állatnak... már az is szomorú, hogy néhányszor el kell ítélnem a saját fajtámat.
Naplózva



gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #1408 Dátum: 11 jún 25, 19:14:46 »

Ahoz, hogy kijunsson a világűrbe, egy fajnak először meg kell hódítana a szülőbolygóját.
Ez nyilván fegyverekkel törénik.
Ahol fegyver van, ott agresszió is van.
Egyéb kérdés?

Am ezzel az ember=állat szöveggel teljesen egyetértek.
De az idegenek miért lennének mások?
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 25, 19:20:18 írta gman » Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #1409 Dátum: 11 jún 25, 21:01:40 »

Miért történne egy felfedezés fegyverekkel? Azt se tudni, hogy az adott bolygón milyenek az életkörülmények, vannak e ott más élőlények, amik elől meg kéne hódítani azt. Plusz hódítani nem csak fegyverekkel lehet. Ha fejlettebbek nálunk, akkor valószínűleg nem csak technikában, hanem lelkileg is. Tehát nem pusztítják egymást halomra és anyaföldjüket tisztelik, nem olyan agresszívak egymáshoz, FELTÉVE ha egyáltalán van inaktív/aktív génjük az agresszióra.
El se tudjuk képzelni, mert képzeletünk és agyunk határokat szab arra, hogy milyenek is lehetnek a földönkívüliek... ezért lennének az idegenek mások, mint mi. Milyen életformákat folytatnak, milyen technikával rendelkeznek, honnan nyerik az energiát, egyáltalán vannak e gondolataik, rendelkeznek e ösztönökkel, belső szervekkel, stb... ezért nehéz alapból nem cinikusan megközelíteni ezt a témát, mert akárhogy is nézzük, szűk a látókörünk.
Másrészt nem szeretem az ufó témát, mert ez is csak egy olyan dolog, amit felkap a média és ezzel eltereli a figyelmet a való problémákról, így tud tovább agyat mosni, népet uszítani ahelyett, hogy az emberek saját magukra figyelnének.
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 25, 21:02:43 írta Stance » Naplózva



Oldalak: 1 ... 92 93 [94] 95 96 ... 204
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!