24 okt 07, 14:30:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 89 90 [91] 92 93 ... 204
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vita topic (kulturáltan vili?)  (Megtekintve 472614 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #1350 Dátum: 10 nov 28, 14:50:10 »

Azért a vidiben az öreg embereknek volt a legnagyobb bajuk a deszkázással.Meg bírtam h mindenki a rendőrséggel fenyegetőzik,mikor nem is csinálhatnak velük semmit,mert közterületen vannak és nem rongáltak.
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #1351 Dátum: 10 nov 28, 18:56:42 »

Hát igen. Ha ennyire idegesíti őket, ne figyeljenek rájuk.. De szerintem ők is tudják, hogy a rendőrök semmit nem csinálhatnak velük. Vagy ha nem, akkor feleslegen jártatják a szájukat smirksweat

Kallenel is szívesen ennék csokis csigát élőben de csak interneten keresztül tudunk xĐ
(értelmiség bontakozik)
tehát röviden...Nem rontódik meg egy kapcsolat azért mert nem élőben találkoztatok

Hmm.. ez kölcsönös érzés kacsint Izébigyó
Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #1352 Dátum: 11 jan 23, 14:38:53 »

Feldobok egy érmét meg egy "érdekes" témát.
Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #1353 Dátum: 11 jan 23, 14:56:15 »

Tipikus extra ál-liberalista képmutató, önáltató, röhejes, gyakorlatiatlan amcsi hülyeség. Buta amerikaik, mi mást mondhatnék.

Az édesanya és apa a gyermek biológia születi jelnti, igaz? Nos, amíg nem hozzák össze lombikban a kis homonculusokat két szétszabott egyforma kromoszóma párból, addig kétlem, hogy egy azonos nemü pár, még ha gyerket is vállal, lehet a gyermek egyes és ketets szülője.
De ha ezt félre is dobjuk, a két gyámot veszsük ide... mirét kell ez midnenhova? Az apa és az anya szeméyle eszme is, és az édesapa és anya szavaknak erejük van. Az egyes és kettes zámú szülő nem csak semleges, de steril, nélkülöz minden meghittséget, családiatlan.. de amcsiéknak megéri ezt megdobni, végülis megint bizonyítottak, nem csak képesek voltak egy feketét megválasztani feketesége ellnére, hogy bebizonyítsák, hogy őket nem érdekli, elfogadják, és azt is megválasztják, azaz csakis feketesége miatt, hanem mosmá azt se mondják, hogy az a normális, ha a gyereknek anyja és apja vban, az miylen sértő lenen arra a pár "fura" családra nézve...

Oké, lépjék ezt így meg, de komoylan szükség van erre? Nem lenen elég (a fneti értékek megőrzésével) megtartani a buta papírformában a két meleg kifejezést, a melegek gyerkeinek meg rendhagyó módon megjelölni a két máshogy meleg megnevezéssel?

. . . . . .. . . . . . . . . . . ,.-‘”. . . . . . . . . .``~.,
. . . . . . . .. . . . . .,.-”. . . . . . . . . . . . . . . . . .“-.,
. . . . .. . . . . . ..,/. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ”:,
. . . . . . . .. .,?. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .\,
. . . . . . . . . /. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,}
. . . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,:`^`.}
. . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,:”. . . ./
. . . . . . .?. . . __. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . :`. . . ./
. . . . . . . /__.(. . .“~-,_. . . . . . . . . . . . . . ,:`. . . .. ./
. . . . . . /(_. . ”~,_. . . ..“~,_. . . . . . . . . .,:`. . . . _/
. . . .. .{.._$;_. . .”=,_. . . .“-,_. . . ,.-~-,}, .~”; /. .. .}
. . .. . .((. . .*~_. . . .”=-._. . .“;,,./`. . /” . . . ./. .. ../
. . . .. . .\`~,. . ..“~.,. . . . . . . . . ..`. . .}. . . . . . ../
. . . . . .(. ..`=-,,. . . .`. . . . . . . . . . . ..(. . . ;_,,-”
. . . . . ../.`~,. . ..`-.. . . . . . . . . . . . . . ..\. . /\
. . . . . . \`~.*-,. . . . . . . . . . . . . . . . . ..|,./.....\,__
,,_. . . . . }.>-._\. . . . . . . . . . . . . . . . . .|. . . . . . ..`=~-,
. .. `=~-,_\_. . . `\,. . . . . . . . . . . . . . . . .\
. . . . . . . . . .`=~-,,.\,. . . . . . . . . . . . . . . .\
. . . . . . . . . . . . . . . . `:,, . . . . . . . . . . . . . `\. . . . . . ..__
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .`=-,. . . . . . . . . .,%`>--==``
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . _\. . . . . ._,-%. . . ..`
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #1354 Dátum: 11 jan 23, 15:01:44 »

Sajnos bizonyos okok miatt nem fejthetem ki a véleményem.

De azért a cikk utolsó mondatára, csak annyit, hogy: Valóban, nem kell, hogy a normális családmodellben nőljön fel.


ui A "Tell me why, why or not" ott van az aláírásomban? Mert ezentúl véglegesíti helyét.

Szerk:
kapcsolodó cikk

vagy video annak aki nem akar olvasni  Nyelvesít
http://www.hirtv.hu/?tPath=/view/videoview&videoview_id=9992
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 23, 16:23:10 írta Shiro » Naplózva

Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #1355 Dátum: 11 jan 23, 17:23:01 »

Ezt egyszerűen felháborítónak tartom....Nem értem minek kellett ezt most meglépni...
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1356 Dátum: 11 jan 23, 17:28:21 »

Azért kellett ezt "pont most" meglépni, mert ilyen a liberalizmus természete: ezt az ideológiát a szabadságjogok kivívására találták ki. Akkor ez azt jelentette, hogy szabad sajtó, szabad gondolkodás, stb. Ma ezek már mind megvannak, a liberálisoknak ezért más dolgokat kell "felszabadítani", hogy okot adjanak a saját létezésüknek. Ebben az esetben pl. az embereket a saját nemük "börtönéből" akarják "kiszabadítani". (Igen, hallottam már ezt így megfogalmazva is. -.-) Ez persze teljesen elmeroggyant dolog. Vajon mi lesz a következő ötlet? Egyenjogúságot a csirkeb*szóknak? Valami ilyesmire lehet számítani. Nem igazán fogynak ki az ötletekből ezek az idegbetegek.
Naplózva
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #1357 Dátum: 11 jan 23, 20:19:00 »

Felőlem nem érdekel hogy mások milyen beálítotságúak, én a lányokat szeretem:)
Ez a egyes, és kettes szülő hülyeség, de orbitális mértékű.
Idézet
-Gyerekem, megtudnád mondani ki az egyes szülőd?
-*O_o*
XXD  Jöhet a kérdés: mi alapján dől el, hogy ki az egyes, és ki a kettes? teljesen random?  csak mert ha azt mondjuk hogy defaultban az anya az egyes, akkor jöhetnek a férfi jogvédők, hogy milyen alapon ő az egyes, nem?  "Normál" családoknál ez baromság, normál esetekre van definició, hogy ki az anya, és ki az apa.
HA a gyerek nem normális családból van, akkor mindenképp hátrány éri. ha anya, apa van beírva, akkor hülyén néz ki, hogy az anya fiú  v. hogy az apa lány...  De ha csak az ilyen gyerekeknél lenne 1., 2. sz. szülő az meg akkor hátrányos megkülönböztetés, hogy mi az hogy egy olyan gyereknek, akiknek mások a szülei más útlevelet kap.
Szóval akármi a helyzet, az eredmény baromság, DE: mivel szerencsére a normális családokból van több, így most ők szívnak..., miért a többség szív?
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #1358 Dátum: 11 jan 26, 16:36:38 »

Elözmény: suli topic

Katonaság: van akinek való, van akinek nem. Én köszönöm, de nem kérnék abból, hogy egy habzószájú segfej üvöltve parancsokat osztogasson.  Attól hogy robotkiképzőbe kerülnék, nem lennék emberibb, nem adnám át a helyet az idősebbnek a buszon, stb. Hivatásos vs Sorkatona?  Hivatásos azért van ott mert pénzt kap, a sorkatona meg azért mert muszáj. Szerinted melyik az, amelyik megbízhatóbb?
A katona elsődlegesen azért volt kitalálva, hogy öljön. Minek kéne belőle még több?

A cenzúra nem megoldás. Mert ha az elkezdődik, onnantól nem lesz megállás. A sajtószabadság  fontos alapjog.

"
Idézet
Egyszerűen több jogot kéne adni a tanároknak a fegyelmezésben.
" Nah ebben kiv. egyetértek.
Idézet
Pedig az igazán veszélyes helyzetekben ponthogy erre van szükség. Nem csak háborúban, de nagyobb természeti katasztrófáknál is pl. Belátásra születni kell (genetika), a tekintélytiszteletet viszont meg lehet tanulni, tanítani. És nem is ártana. A tekintélyelvűség az, ami egy működő (nem a mai nyomorék) rendszert fent tud tartani. (De nem akarom megint visszaterelni a témát erre. Csak ezt még el kellett mondanom.)

Nem gondolod, hogy ellentmondásba ütköztél.  Ha mindenki parancskövető zombi lesz, akkor az már egy más, valószínüleg rosszabb rendszer. Tudom, hogy pár évvel idősebb vagy, de azért viszonylag sokat bent voltam töri órán.
Amúgy vészhelyzet esetén az emberek automatikusan átállnak egy ilyen parancskövető módba, és azt teszik amit hangosbemondón mondanak neki.
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #1359 Dátum: 11 márc 06, 04:26:19 »

Na találtam egy elég érdekes weboldalt és kíváncsi lennék néhány matek szakos véleményére hogy ebből mennyi a kacsa.. http://w3.hdsnet.hu/mars/0marsm.html#1 Várom a véleményeket:)
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #1360 Dátum: 11 márc 06, 06:27:14 »

Az alapkoncepció,. az álszemes példázattal úgy ahoyg van baromság, za "álszemek" célja soha nem fiygelem felkeltés, kommunikáció, hanem megtévesztés, figyelemelterelés, vagy rövid hatású sokk.  A többi tipikus hablatty.
Az egytelen érdes objektum halmaz a három vulkán egy vonalban, de ez pedig sok egyértelmű természeti hatás következménye lehet.

A matemíatika számítások röhejesek, a számmisztikához (egy részéhez) hasonló önkélnyes játszadozás, különböző sokféleképp értlemezhető egymsától független adatok tetszőleges összeigazítása. Az ezeregységes megállpításnak és a földi kilométerhez kötésének semmi rételme (merthogy az egy tök önkényesen felkapott arány, és sántít a logika is, amivbvel megfelelteti azzal). Még a szerkesztéseknél is önkényesen dönti el, hogy most melyik vulkánnak a közepe, emyliknmek épphogy a széle az a hely, ahol át kell haladnia a vonalnak, a pontos számításhoz...  a továbbiak pedig... ááá.. az egézset nem rétem, hogy vveheti bnárki komoylan, aki nem mániákus összeesküvés elémélet rajongó.
HOgy alapvető logikai hibákat ne is emeljek ki a fene nagy figyelmeztetéssle kapcsoaltban.
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 06, 06:33:16 írta STM » Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #1361 Dátum: 11 márc 06, 06:50:02 »

Én mindjárt a legelején elakadtam.
Az, hogy van három lehetőség, na az már hülyeség.
Ezer, meg ezer lehetőség van.
Momndok találomra egyet: lehet milliónyi bolygó, ahol van intelligens élet, ami sokkal fejletlenebb, mint mi vagyunk.
Pl: Még csak a törzsi kultúránál tartanak.
A számítások meg tényleg zagyvaságok.
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #1362 Dátum: 11 márc 08, 20:38:03 »

Hoztam egy kis témát. Nemtudom mennyire állja meg ahelyét, de érdekelnek a vélemények:
http://afriport.hu/hirek/6093-az-apokalipszis-sarga-lovasa-egyiptomban.html

Szerintem csak manipuláció a felvétellel (ugyebár a tömegből senki se vett észre semmit, meg a helyszínen inkább lett volna oka megjelenni a háború lovasának, de mindegy), személy szerint a világvégébe csak akkor fogok hinni, ha látom, hogy itt van és percek választanak el a haláltól... de akkor is hátha mond valaki valami érdekesset xD
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 08, 20:45:22 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #1363 Dátum: 11 márc 08, 20:52:52 »

Kérdezd Hieit, nem járt-e arra véletlenül...

Amúgy egyteértek, ha csak a akemrák látják az apokalipszis lovasait, akkor valami nagyon nincs rendben. Meg amúgy is együtt illne megjelenniük. Meg amúgy sme állapítható meg egyétrtelműen, hogy trükk flevétel-e. Meg amúgy sem a halál illene oda. De azért durva....
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #1364 Dátum: 11 márc 08, 21:21:40 »

Én nem vagyok nagyon járatos a trükkfelvételek világában, de nekem ez nagyon annak tűnt Oo persze rámilyesztett egy kicsit, de ez volt gondolom a célja smirksweat a világvégében meg nem hiszek, de mégis tartok... mindig ott lesz  az az 1% persze sokan nem így gondolják  Gondolkozik
Naplózva

Oldalak: 1 ... 89 90 [91] 92 93 ... 204
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!