24 okt 07, 18:23:31 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 85 86 [87] 88 89 ... 204
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vita topic (kulturáltan vili?)  (Megtekintve 472752 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
Slane
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 867

So long suckers! :)


« Válasz #1290 Dátum: 10 júl 26, 10:12:01 »

.
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 25, 18:56:36 írta Slane » Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1291 Dátum: 10 júl 26, 10:42:58 »

Én,a hogy már mondtam, nem tudom mi az az antifaces, de ez a komment azért sokat elárul. Őszintén szólva, aki azt írta, nyugodtan jelentkezhet egy darab kivégzésre nálam. xD Az ilyen "ember" egy nagy rakás szánalom, semmi más.  Meg ez erre az egész cuccra sem vet vmi jó fényt.

Slane: Szaff olvassa azokat a komikat. Meg néha én is. Nevet De amúgy ott valóban csak a balhé megy, általában idióta n00bok opusszá az észt. Én pl. már csak nagyon ritkán húzom fel magamat az ottaniakon. xD
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #1292 Dátum: 10 júl 26, 12:48:21 »

Ritka, nem mondtam, hogy a hozzászólások miatt rossz a videó. Hanem rossz a videó is, és a hozzászólások is... De igen, részben a hozzászólásnak is van köze ehhez. Mert a videóval pont azt érték el, ami ellen buzdítottak, mégpedig az emberek rögtön egymás nyakának ugrottak.
Ráadásul én az antifacest úgy ismertem, hogy vicces, de egyben igazmondó videókat is készít, ahol az emberek a hozzászólásokban értelmesen elmondhatják a véleményüket. És volt szó akár emo-ról, akár anime-ről, soha nem láttam ott ilyen szintű veszekedést. Ahol viszont ilyen szánalmas hozzászólók vannak, az csak azt mutatja nekem, hogy ez a videó megadja nekik a lehetőséget, hogy kiéljék ezt a "hú, de utálom az országot" dolgot. Amely viszont szerintem szánalmas.

A másik pedig. Ott van például a városi felfogás című videó. Az is tömény irónia, amely így, ahogy elmondják, nem igaz. De mégis csak egyes emberek nézeteit nagyítja fel nagyon. A másik videó azonban még csak alig súrolja az igazság felszínét.
De ez csak az én véleményem a videóról. Másnak biztosan tetszik, és azt gondol róla, amit akar.

Slane, én is már sokszor megfogadtam, hogy nem olvasom el a hozzászólásokat, az általad említett tömény veszekedés miatt. Legyen az bármilyen nemzetiségűek által írt hozzászólás, szinte folyton csak azt látom... De valahogy mégis, amikor hirtelen megpillantok egy szót, vagy egy mondattöredéket, tovább kell olvasnom az egészet. :'D
Pedig már próbáltam leszokni róla...

Hmm, a sz*r egy káromkodás? Azt hittem, hogy bilirubin bomlástermékeit tartalmazó, színét a mekonium miatt kapó ürülék. Jut eszembe, az ürülék szót is csillagozzuk már. Ja, meg a székletet, engem az is zavar.
Naplózva

Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #1293 Dátum: 10 júl 26, 17:55:16 »

Nem ismerem az Antifaces tagjait, így nem bocsátkoznék bele abba, hogy pontosan mit akartak ezzel és számos más videójukkal elérni. "Gondolta a fene" ide vagy oda, azért nagyvonalakban mégis látszik. Én a legtöbbel egyetértek.

'Lehetőséget adtak a különféle hajlamok kiélésére'
Önmagában az, hogy feltöltesz egy videót már lehetőség. Hogy xXxdarksasukexXx ebből mit szűr le, azért már nem Te tartozol felelőséggel. A videó pontosan az ilyen hozzáállást kritizálta: rinyálok, hogy szar az életem, semmit nem teszek ellene, el akarom innen húzni a belemet, mert másutt csak jobb lehet az élet. Ha valaki rettentő nagy intelligenciahányadosáról téve tanúságot beírta ezt, egészségére, nem értette meg a videó mondanivalóját.

Nem is értem, hogy gondoltad. Az, hogy felteszek egy igazmondó videót, hol garancia arra, hogy az azt megnéző közönség kulturált módon folytatja majd az eszmecserét? A fentebb említett hozzászólás nem a videó készítőit, nem is a videót, hanem az egyént minősíti.
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 26, 17:56:00 írta Ritka » Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #1294 Dátum: 10 júl 26, 21:56:19 »

Én birom az Antifaces videókat. Poénosak, van valóság alapjuk, és többé kevésbé igazat mondanak - sok gondolatukkal egyet értek, vagy legalábbis hasonló a felfogásom.

A videóval nincsen semmi baj, jó az ugy ahogy van, nem adott ez semmivel se több lehetőséget fikázásra, mint bármi más, egyszerüen ne a N00Bokat vedd figyelembe. Aki értelmes megérti, akik meg GYP -s állatok ugy reagálnak mint ahogy beidézted, ennyi.

Én olvastam értelmes kommenteket is, hülye "csak azért se" kommenteket és teljesen bizonytalan "nem értem de támogatom vagy helyeslem" kommenteket. De egyik se hatott meg különösen, mindenki ugy fogja fel ahogy akarja, nem érdekel és nem idegesitem magam miatta.
Naplózva







Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #1295 Dátum: 10 júl 27, 00:17:00 »

Személy szerint nekem ami unszimpatikus az egészben az egyetlen dolog, méghozzá a katonaság túlzott fikázása....
 smirksweat
Nos igen, vannak dolgok amikben szerintem igazuk van, de ilyen téren az én véleményen szerint totál nincs igazuk.
Például, mi ez már, hogyha valaki beírja, hogy ő katona akkor menjen az anyjába...nem így volt a vidiben tudom, de ez volt a lényege. Ha valaki beírja, hogy katona, ugyanaz, mint mikor más beírja, hogy ő ács, vagy például, hogy gimibe jár, azaz ez a foglalkozása.
Meg az Irakos, maszlag...kezdjük ott, hogy nem is kötelező oda kimenni, ha meg akarod tömni a zsebed milliókkal, akkor kimehetsz a saját akaratodból és kockára teheted az életed. Viszont senkinek se kötelessége részt vennie mások háborújában, amihez nekünk annyi közünk van, hogy a kirobbantó fél egyik kisszövetségese vagyunk.
Továbbá ez a tankból meg F-16-ból legyen kapa...itt nem tudtam eldönteni, hogy csak viccelnek, vagy komolyan gondolják e, de akárhogy is, se nem vicces, komoly felvetésnek pedig egy oltárian nagy baromság. Ezen nincs is mit magyarázni, nemhogy kapa nem lesz a tankokból, ha így folytatódik akkor még a sorkatonaság is visszajön...és szerintem azzal se lenne semmi baj.
Naplózva

rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #1296 Dátum: 10 júl 27, 01:41:51 »

Nos igen, vannak dolgok amikben szerintem igazuk van, de ilyen téren az én véleményen szerint totál nincs igazuk.
Például, mi ez már, hogyha valaki beírja, hogy ő katona akkor menjen az anyjába...nem így volt a vidiben tudom, de ez volt a lényege. Ha valaki beírja, hogy katona, ugyanaz, mint mikor más beírja, hogy ő ács, vagy például, hogy gimibe jár, azaz ez a foglalkozása.

Szerintem Kenny arra akart kilyukadni, hogy volt aki arra verte magát hogy ő katona. És ők pedig így jelezték, hogy csak mert valaki katona, semmivel sem különb vagy fontosabb más embereknél. "Képzeld, apám és nagyapám is volt katona, de nekik is ugyanúgy 260 a kenyér mint nagyanyámnak..." nem hinném hogy magukkal a katonákkal lenne gondjuk.

Amúgy valaki elküldené PÜ-ben nekem a kommentet ami kirobbantotta itt a vitát? Megköszönném. Mosolyog

A kapa görbítés pedig gondolom átvitt értelem akar lenni, nyilván ők sem gondolták komolyan hogy kapát lehet görbíteni egy tankból.  >.<#
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #1297 Dátum: 10 júl 27, 08:58:15 »

Hát nemtudom, de nekem valahogy nem az jött le, hogy nincs bajuk a katonákkal. Maga a kenyeres dolog még nem zavarna, az azt jelzi, hogy ők is emberek, nem kell erre verni magukat, de amikor kifejti, hogy mire viheti egy katona az már zavaró.
Irritállóan fellengzősen jelenti ki, hogy lehetsz katona, majd Amerika csettint, te pedig meghalsz, mintha ez lenne minden katona sorsa.
Pedig azért, megkell jegyezni, hogy könnyű otthon a gép előtt leszólogatni  a katonaságot, és habár nem ismerem az emberkét aki ezt csinálta, de van egy olyan sana gyanúm, hogy már magának a 3 hónapos alapkiképzésnek az első napja végén sírógörccsel küszködve követelné vissza a jól megszokott kocka létét, ha túlélné az első napot. Igazából ez is ami zavar, leszól valamit amiről fogalma sincs. Már egy közlegénnyé válláshoz is kemény kiképző programmon kell keresztül menni, nekik semmi joguk csak így elitélni őket.
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 27, 08:59:03 írta Den » Naplózva

Slane
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 867

So long suckers! :)


« Válasz #1298 Dátum: 10 júl 27, 09:42:57 »

.
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 25, 18:56:45 írta Slane » Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #1299 Dátum: 10 júl 27, 09:52:40 »

Slane nél a pont. Én az ilyen kommenteket birom, h ne ugassak bele, ha nem tetszik csináljak jobbat, vagy jobban.

Nekem abszolut nem az jött le a videoból, h fikázzák a katonaságot, hanem h vmi hülye gyerek be be szólogat, olyan jogon h ő katona, vagy katona volt. Kicsit kiogtatták, nem mondom h a földön maradva, de a lényege megvolt.

A vitát meg asszem eg y youtubeos antifaces video alatt lévő komment robbantotta ki, de küldöm a püt.
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 27, 09:53:53 írta Renningan » Naplózva







Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #1300 Dátum: 10 júl 27, 10:57:26 »

Egy rajz azért más. Ránézel és meglátod, hogy mi van rajta, nem kell hozzá különösebb tudás a művészet terén, nyílván leszólhatod attól, hogy nem tudsz jobbat rajzolni.
De például egy olyan könyvet amibe bele se olvastál nem szólhatsz le, amíg ki nem olvasod, és ha még akkor se tetszik akkor már leszólhatod.
A katonaság is ilyen, attól mert látsz róla pár hírt a TV-ben vagy neten utánaolvasol még nem fogod megismerni. Mert, ha például egy honvéd hadnagy azt mondja a magyar katonaságra, hogy sz*r akkor okés, ő ismeri, ha ezt gondolja ámen, biztos van rá alapja. De olyan aki kiképzést csak a rémálmaiban látott, hadd ne osztogasson már olyanokat akik rengeteget tettek azért, hogy katonának mondhassák magukat.
Naplózva

Slane
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 867

So long suckers! :)


« Válasz #1301 Dátum: 10 júl 27, 11:14:20 »

.
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 25, 18:56:50 írta Slane » Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #1302 Dátum: 10 júl 27, 11:41:37 »

Most akkor képzeljük  el az országot katonaság nélkül. Szerintetek kajak jobb lenne nélkülük a helyezet?
Mi a baj azzal ha valaki katona akar lenni, majd pedig felsőutasításokat, parancsokat hajt végreM
Máskülönben meg szerény véleményem  sazerint Dennek teljes mértékben igaza van, könnyen jár bárkinek is a szája amíg nem tapasztalta, hogy milyen résztvenni a katonai kiképzésben.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Slane
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 867

So long suckers! :)


« Válasz #1303 Dátum: 10 júl 27, 12:03:16 »

.
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 25, 18:56:55 írta Slane » Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #1304 Dátum: 10 júl 27, 12:14:16 »

Én mindössze feltettem egy kérdést amin étrdekes elgondolkjozni... Mert ha folyton azt hajtogatjuk, hogy mennyire rosz, mernnyire roszak a döntéseik akkor próbáljuk meg megvizsgálni milyen is lenne egy ország nélkülük. A dolgok kritizállása gondolkozás nélkül mindig a legegyszerűbb...
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Oldalak: 1 ... 85 86 [87] 88 89 ... 204
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!