24 okt 08, 12:35:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 72 73 [74] 75 76 ... 204
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vita topic (kulturáltan vili?)  (Megtekintve 473223 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #1095 Dátum: 09 dec 19, 20:56:45 »

Én csak azt nem értem, hogy a rombolás miért jobb érzés mint a teremtés?
Naplózva
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #1096 Dátum: 09 dec 19, 21:04:06 »

Mert olyankor felsőbbrendűséget érzel Ördögi Ördögi Amellett egyszerűbb rombolni mint építeni smirksweat
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Nauzika
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 120


« Válasz #1097 Dátum: 09 dec 19, 21:26:53 »

Mert a rombolástól azt hiszik, hogy jaj de kemény vagyok, most aztán én vagyok az igazi Férfi ill.  a Nő aki bezzeg megmutatja, hogy nem hagyja magát leigázni... Mosolyog
Csak az a baj, hogy lerombolunk mindent egészen a földig.... és újraépíteni mi már nem tudjuk mert ugyanaz lenne a vége...
De nem kizárt, hogy most jön majd a nagy világnézet-váltás valamikor Mosolyog
Naplózva

Ha meg tudtad álmodni, meg is tudod tenni!
Walt Disney

Amíg nem adod fel, addig legyőzhetetlen vagy.
Andrew Matthews
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #1098 Dátum: 09 dec 19, 21:41:09 »

A pusztítás sztem marha nagy baromság, abba max csak dühöt adsz ki, de ha csinálsz valamit, festsz, rajzolsz, zenélsz, vagy akár faragsz valamit, milyen jó érzés az, hogy ma is teremtetél valami újat, ami megmutatja másoknak hogy ez vagyok én,
Naplózva
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #1099 Dátum: 09 dec 21, 16:07:18 »

Az embernek túl kell lépnie az állati léten, és felülemelkedni a problémákon. A háború  is lenne nem lenne oltári nagy baj,  mert már így is az emberiség nagy része éhezik szomjazik. sokan vagyunk, de még mindig kis fejletlen primitév lénynek számítunk. Képesek vagyunk tönkretenni a környezetet, pedig képesek lennénk már javítani is, csk a pénz mit képs tenni.
Nem (csak) azért éheznek, szomjaznak az emberek mert sokan vagyunk, hanem mert itt is a pénzen van a hangsúly, mint minden másban.... Akiknek sok van nem adnak azoknak akiknek szinte egyáltalán nincs. Ott van az USA, ahol csak a felnőtt lakosság 64%-a túlsúlyos és ott van Afrika, ahol minden 3. ember alultáplált. (ezeket a számokat nem hasra ütve írtam...)
Bocs ha félre értettem amit írtál de nekem arra ez a válasz jött le  smirksweat
Naplózva

....................................................................................................................
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #1100 Dátum: 09 dec 21, 16:58:49 »

Hát sajnos a háborúk kora még nem ért véget és a legvéresebbek még elöttünk vannak. Az erős túlél a gyenge elbukik. És nem az afrikaiak fognak fentmaradni.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #1101 Dátum: 09 dec 21, 21:39:59 »

Hát az amerikaiak se vannak már a toppon. Most per ppillanat, sztem kína alázna mindenki, mert olyan marhasokan vannak, hogy egy atombomba kevés a kiírtásukhoz.

Nem az a gáz, hogy nem adnak pénzt, hanem , hogy a föld max 3-4 milliárd embert bírna eltartani, erre mi már jóval többen vagyunk. Az lenne a legtisztább, ha a háborúsdi helyett inkább lakhatóvá tennék a holdat, meg a marsot.
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #1102 Dátum: 09 dec 22, 09:22:53 »

Hatalommal való vissza élés... Akinek hatalma van, annak mindent szabad... Ha meg te pattogsz hogy túllépte a hatáskörét az illető, akkor te húzod a rövidebbet! Mosolyog
Naplózva
ipirike
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 876


« Válasz #1103 Dátum: 09 dec 22, 10:09:41 »

Pont ezt tanultuk áp-ből.Gabesz nem egészen ,vannak személyek vagy intezmenyek ,akik illetve amelyek hatalmuk révén másokat kéynszerithetnek de nincs tekintélyük ,és ez egy fontos dolog mert magában a hatalom nem jelent tekintélyt és a hatóságok vannak a polgárok szolgálatában , nem forditva.Van több dolog ami a hatalommal való visszaéléshez vezet pl a hatalmi túltengés vagy épp az ellentéte a hatalmi űr.
Nem mindig te hűzod a rövidebbet ,példa rá volt egy lány aki még suliba járt ,de nem akarta adni neki adeverintat (huh ha tudnám magyarul XDD olyan lapocskát ,hogy kapja a gyerekpénzt) az iskolájában ,szóval utánajárt még a Bucaresti iskola bizotságot is asszem felhivta (vagy ki a fenék azok ikszdé) és elcsodálkoztak ,hogy hogy fordulhat ilyen elő.A lényeg ,hogy megoldodott.
De nem mindig tehetsz a visszaélés ellen pl most nálunk mivel most van válság és nincs pénz fizetetlen szabadságra küldék a közfeladatot ellátó személyeket ,persze igy a tanárokat is (remélem jót mondok és úgy hivják őket ikszdé) ,de azt mondták ,hogy a tanároknak kötelező tanitani még ha nem is fizetnek  Gondolkozik akik meg védik a tanárok jogait ,azt javasolták ,hogy döntsék el ők közösen (a megye tanári karai),hogy tanitanak e vagy nem.Erre meg az lett ,hogyha megprobálájk ,hogy nem tanitanak levágnak tőlük még 4 napot ,szóval nem lesz meg a fele fizetés.Igy mi 1 héttel hamarább mentünk vakációra.
Igazából szerintem az az oka ,hogy megtörténik a hatalommal való visszaélés mert a kormány olyan szabályokat hoz amit ki lehet kerülni.
« Utoljára szerkesztve: 09 dec 22, 10:14:19 írta ipirike » Naplózva

Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #1104 Dátum: 09 dec 22, 10:59:09 »

Az igaz hogy van egy határ.. De az okosabb emberek többsége ezt nem lépi át... Vigyáz hogy ő úgy szivassa az alárendelteket, hogy őt ne bírják megszívatni...

Hm Pirike az jó ha tudsz egy pozitív példát, az is jó hogy tanítanak dolgokat a suliban, de azért inkább a negatív példák fordulnak elő a valóságban...

Az igaz hogy a hibás szabályokra vezethető vissza minden visszaélés... Hisz épp a kiskapukat használják ki...

Mondjuk én inkább a negatív oldalát látom a dolgoknak...



Mit szóltok a kresz módosításhoz?
Meg hogy pár eddig Köhém rendeletben szereplő dolog is bekerült a kresz-be?
Szerintem nagy őrültség volt legalizálni a kerékpárosok és a motorosok eddigi szabálytalanságait.. smirksweat
Naplózva
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #1105 Dátum: 09 dec 22, 11:40:20 »

Az a baj, hogy a kormány megkerülhető törvényket hoz, (de lehet máshol is nem csak itt) és emiatt vannak ilyen visszaélések. Jobban megkéne gondolniuk hogy milyen "szabályokat" hoznak. Persze lehet maguk miatt csinálják ilyenre...
Naplózva

....................................................................................................................
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #1106 Dátum: 09 dec 22, 14:14:12 »

nekem a faterom rendőr,szerinte nem csináltak sz*rt se a KRESZ-szel,csak beleraktak néhány értelmetlen szabályt smirksweat
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #1107 Dátum: 09 dec 22, 14:52:50 »

A hatalommal sajna visszaélnek. Akinek a kezében van a törvényhozás, az már szinte bármit csinálhat. Az a gáz, hogy meg is teszik. Egy képviselő fizuja messze az egekbe van, lásd bárhol a világban. Régebben nem járt politizálásért pénz, de nem is éltek oly mértékben vissza a hatalmukkal.
Naplózva
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #1108 Dátum: 09 dec 22, 14:59:21 »

Jó hogy nagy a fizu,de az adott ország megengedheti magának....Mo sajnos ezt nem mondhatná el magáról.....
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #1109 Dátum: 09 dec 22, 15:01:49 »

Engem akkor is felháborít, hogy hogy hiszi magárol egy képviselő, politikus azt, hogy jobb mint egy keményen dolgozó személy. Nem lenne neki elég mit tom havi 150000 ft-nak megfelelő pénz? miért kell neki havi 3-4 százezret keresni?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 72 73 [74] 75 76 ... 204
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!