24 okt 08, 15:08:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 69 70 [71] 72 73 ... 204
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vita topic (kulturáltan vili?)  (Megtekintve 473257 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #1050 Dátum: 09 dec 09, 20:36:44 »

Sztem nincs ennél nagyobb büntetés. ép tudattal a bűntudat mellett bezárva a saját testedben. Nem küldeném őket börtönbe hiszen így már nem árthatnának. És mindenki tudná hogy mit tettek. Ha végigurulnak az utcán.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #1051 Dátum: 09 dec 09, 20:38:29 »

De ha egy elmebeteg gyilkos élvezi hogy kinyírja az embereket,nem lesz bűntudata...
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #1052 Dátum: 09 dec 09, 20:46:21 »

Na ez a másik dolog.. a börtön. Valakit elítélnek 5 évre. Elengednek belöle 1-2-t, marad 3. Nemrég hallottam hogy a börtönben már lehet tanulni, nyelvizsgázni, érettségizni, bár azért biztos, hogy nem mindenkinek adják meg a lehetőséget + nem is kell az összesnek. De akkor is, nehogymár valaki bemegy a börtönbe bűnözőként és kijön jogászként  Ohh My God  Neeem (ez egy kicsit durva példa de az elv a lényeg). Ráadásul bent tv, fütés, kaja és az egészet az állam fizeti, tehát a normális dolgozó emberek (gondolom).

Az iskolás részről annyit hogy van egy tanárom aki tanít a váci börtönben. Azt mondja, hatalmas megkönnyebülés a rabok részéről hogy jöhetnek tanulni, de nem azért hogy okosodjanak. Azért mennek oda mert ott van külön WC, és nem kell mások előtt elvégeznie a dolgát a cellájában. A "magánügy varázsa" sokat nyom a latba, és az is hogy ezért kapnak egy kevéske pénzt is az államtól. Nem sokat, de valamennyit igen.

Hogy ki miért van megbüntetve az egy másik téma. A tanárom mesélte hogy az egyik új tanulója egy 32 éves hapek, aki saját magát adta fel, amiért megölte az apját és a feleségét. A feleségét ugyanis rajtakapta az apjával olyan helyzetben, és dühében megölte őket. Én is azon a véleményen vagyok hogy embert ölni bűn, de elgondolkodom: vajon én mit tettem volna hasonló helyzetben?  
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #1053 Dátum: 09 dec 09, 21:00:23 »

Persze. A körülményeket figyelembe kell venni a büntetés kiszabásakor.
Szegény csávó. Én felmentettem volna. Volt is egy kicsit hasonló dolog. Egy óvodában az egyik óvonő egy kislányt bezárta a szekrénybe. A kislány úgy félt a sötétben hogy szívrohamot kapott. amikor jött a kislányért az apja és megtudta hogy mi történt ott helyben eltörte az óvonő nyakát.
A pasit asszem felmentették.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #1054 Dátum: 09 dec 10, 17:10:54 »

A körülmények mindig is számitottak, számítanak (sztem), de akkor se megoldás az se, ha az előzőleg emlitett balesetekre így reagálnak... mert ha igen akkor ott is bajok vannak. Higgadtan át kell gondolni a dolgokat, bár ez olykor tényleg nehéz...  smirksweat
Naplózva

....................................................................................................................
P4ndora
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 262



« Válasz #1055 Dátum: 09 dec 12, 17:35:32 »

Mi történik akkor, hogyha fénysebességgel mész és bekapcsolod a fényszórót? Kiváncsi lennék, ki mit gondol. ( sztem akkor nem látjuk a fényt  Nyelvesít)
Naplózva

Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #1056 Dátum: 09 dec 12, 20:17:09 »

Oké van köztünk asztrofizikus?? Ide minimum egy Carter ezredes kell vagy egy Rodney Mckay.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #1057 Dátum: 09 dec 12, 20:43:52 »

Látom nem csak én nézek SG-t^^"
Kezdjük ott, hogy a fénysebességet elméletben csak végtelen nagy energiával lehet elérni, szóval, ha van egy végtelen nagy energiád, az arra kell majd, hogy fénysebességgel menj, nem lesz kakaó ami a fényszórót müködtesse^^" A fénysebesség olyan, mint az abszolút nulla fok. Tetszőleges mértékben megközelíthető, de el nem érhetőxD
« Utoljára szerkesztve: 09 dec 12, 20:44:36 írta Dancsa » Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #1058 Dátum: 09 dec 12, 20:49:45 »

Ha egy vadászgépről lövünk ki egy lövedéket akkor a sebesség összeadódik. De mivel a fény az abszolút határ ott már nem adódhat össze semmi se. De ez nem zárja ki az űrutazást mert a fénysebességhez szükséges energiának törtrészéből meg lehet hajlítani a teret. Tehát az mozog nem a jármű.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #1059 Dátum: 09 dec 12, 20:55:06 »

De ez nem jelenti a fénysebességgel való utazást... Olyan, mint amikor a suliban futáskor levágod a kanyart... nem lettél gyorsabb, csak kevesebb utat tettél megXD
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #1060 Dátum: 09 dec 12, 20:58:46 »

Tudomásom szerint a fény képes lenne akár gyorsabban is menni, de mivel nincs abszolut vákum, szal mindenhol vagy sugárzás, vagy mit tom elektronok vannak, ezek fékezik valamelyest a fényt.
egy cikk szerint vizsgáltak valamilyen fotonokat, és megálapították, hogy képes a fénynél gyorsabb változásokra.
És ha  bekapcsolnánk a fényszórót, semmit se érne, mert a tér olyan gyorsan változna, hogy az agyunk fel se tudná dolgozni.

Lehet hogy hülyén gangzik, de egy szinte végtelen hosszú rudat megpörgetünk, a vége milyen gyors lehet, ha mi a másik végénél pörgetjük??
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #1061 Dátum: 09 dec 12, 21:01:08 »

Mondom Az ilyesmit Mckaynek tegyétek fel. Azért nincs abszolútvákum mert az űrt az ún. sötét anyag alkotja ha jóltudom.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #1062 Dátum: 09 dec 12, 21:06:22 »

Ezt én is úgy tom. és attól függ, hogy hogy lessz vége az egésznek, hogy a sötét energia vagy a sötét anyag kerül töbségbe.
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #1063 Dátum: 09 dec 12, 21:16:51 »

Igen mert a végén a legalapvető elemi részecskék is szétesnek és nem marad semmi. Végül a fekete lyukak is eltűnnek és marad a nagy semmi. Ezt hívják nagy reccsnek.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #1064 Dátum: 09 dec 12, 21:20:16 »

Vagy a másik, hogy az egész összeesik, és majd idővel újra kitágul robbanás szerűen. És az egész előröl kezdődik. Én  ennek jobban örülnék.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 69 70 [71] 72 73 ... 204
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!