24 okt 10, 09:17:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 204
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vita topic (kulturáltan vili?)  (Megtekintve 474227 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #435 Dátum: 09 márc 15, 22:50:43 »

Hé srácok azé a végén nehogy fegyverrel essetek egymásnak, mert kezd eldurvulni a vita...  smirksweat
Dzsihádot hirdetek Ritka ellen.  Váááááá. Allah akbar.
No, ez a véleményem a nézeteltérésünk komolyságáról. Nevet Szerintem nagyon kultúráltan vitatkoztunk.

Ritka, továbbra is mondom. Én nem a gyakorlati dolgokról beszélek. Sok pozitív élményem is volt a keresztényekkel. Én csak azt mondom hivatalos, pápai dogmatika beteges. És azok a papok, akik lazábbak, normálisabbak, gyakorlatilag nem végzik jól a dolgokat. A Mamám falujában volt egy katolikus pap és nyílt titok volt, hogy volt neki egy gyereke. Szerintem k*urva nagy arc lehetett. Nevet De az egyház szerint pokolra jut. (Ez persze egy nagyon szélsőséges példa. Nem is a vitába szántam beleilleszteni, csak vicces.)

---


A Szabadság szó nem tetszik. Túlzottan emlékeztet a liberalizmusra, mely a valaha kitalált legrosszabb eszmerendszer.
« Utoljára szerkesztve: 09 márc 15, 22:56:14 írta Gdat88 » Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #436 Dátum: 09 márc 15, 22:54:12 »

Az erkölcsre neveléshez nem kell feltétlenül a vallás. Nem kell az eszméit követni és a gyerek amikor már nem gyerek eldönti hogy mi szimpatikus neki. A mi családunk ilyen szempontból jó példa. Nagyszüleim a pénzben hisznek anyámat a reinkarnáció és a keleti vallások izgatják Nagynénikémet is ehez valami hasonló és a szabadságban hiszek és abban hogy biztos van valami természetfölötti de azt az átlagember a rohanásban nem veszi észre

a liberalizmus tényleg hülyeség. Én egy egyénközpontú gondolkodás híve vagyok ahol a legfontosabb önmagunk kiteljesítése. (Ez nem vallás ez Filozóphia)
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #437 Dátum: 09 márc 15, 22:57:02 »

Az muszlimokat nagyon meg tudom érteni, amikor pl. Izraelben robbantgatnak senki sem örül ha elrabolják az országukat. Nekünk sem kellene, bár a legtöbb magyar már beletörődött...
x2

Gabesz amúgy nagyon leragadt a muszlimoknál Nevet

Ajj, pedig én már előkészítettem a kapát :/

Nem, nem is mondtam, hogy a vallás kötelező minden ember számára ^^
De gondolj bele, ha minden ember a saját feje után menne, kegyetlen nagy anarchia lenne. kell valami összefogó erő, eszme -nem, nem a vallásra gondolok- , ami bizonyos határokat szab ki...
Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #438 Dátum: 09 márc 15, 23:00:09 »

Összefogóerőt ma országoknak hívják. Az Anarchia ellen pedig kitalálték a jogot és a törvényeket amik elkülönülnek a hitbeli filozóphiabeli különbségektől.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Volfid
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 710


« Válasz #439 Dátum: 09 márc 15, 23:04:20 »

Öm Gdat  egy kis pontosítás visszafoglalták az őshazát és hogy ezek melett érthető, ha iskolásokat felrobbantanak az egy kicsit fura világképre utal.
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #440 Dátum: 09 márc 15, 23:21:32 »

...
Gabesz amúgy nagyon leragadt a muszlimoknál Nevet
...
Ragadt a fene... Velük a legkönyebb példálózni... Nyugodtan nyomhattam volna bárhol keresztényes példát, de az a múlt... Nem akartam már 500-1000 évvel ezelőtti eseményekkel példálózni...
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #441 Dátum: 09 márc 15, 23:25:48 »

A vallások több ellentétet és igazságtalanságot hoztak a világnak mint hasznot. Aza sok lemészárolt ember Akár muszlim akár keresztény akár bármi más. Élni és élnihagyni. És ha az emberek megtanulják ezt akkor van esélyünk arra hogy nem irtjuk ki egymást pár száz éven belül. Mert eljött az újj nézetek ideje amikor felül kellene emelkedni az ellentéteken és harcolni a fentmaradásunkért. Egység kellene de mindenhol széthúzás van.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #442 Dátum: 09 márc 15, 23:51:05 »

Végre a mai napon írt valaki ebbe a retkes topicba egy értelmes HSZ-t...  Kúl

Naplózva
Slane
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 867

So long suckers! :)


« Válasz #443 Dátum: 09 márc 16, 15:40:36 »

.
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 25, 18:39:09 írta Slane » Naplózva
Dorci
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 717



« Válasz #444 Dátum: 09 márc 16, 16:24:08 »

teljesen egyetértek veled Slane addig nem volt baj az emberiséggel annyira bár vannak kivételek lásd Ádám és Éva históriáját ott nem a pénz miatt kellet elhagyniuk a paradicsomot de a pénzel az a baj hogy jó ha van de már nem lehet kiküszöbölni ezt a hibát hogy már a többségnek a pénz a fontos és a külvilág szépségei már nem érdekli csap a pénz a pénz és a pénz többség már ebben a fajban csak ezért él és ez nagyon szánalmas itt a világ válság ami az miatt van hogy mi emberek oly magasra felemeltük a pénz fogalmának fontosságát ha nem lenne pénz akkor is találnánk más alternatívát hogy pótoljuk a pénzt ez van ezt a világot kell szeretni sajna  Szomorú és ezzel csak magunkat tesszük tönkre.
Naplózva

Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #445 Dátum: 09 márc 16, 16:26:53 »

Semmitmondó hippi szöveg. Legyen peace *szív, kipufog*
Az ember örökké háborúzott, és háborúzni fog amíg létezik az a pénz nevű dolog. Ez van srácok.

Ekkor jön az a közhely, hogy a pénz a zsidók istene.......

Amúgy, Dorci, Ádám és Évában a pénz szinonimája a tudás és az ismeret, ami nem mindenkinek adatott meg.
Naplózva

Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #446 Dátum: 09 márc 16, 16:28:40 »

De a pénzre szükséged van,mint fizetőeszközre.Mert azt el kell ismerned hogy minden dolgot,vagy amire szükséged van,magad nem tudod megtermelni/előállítani.Vagy legyen cserekereskedelem.Ha sok van valamiből,ugyanannyit kapsz vissza egy másik dologból ami neked nincs.És még így se kiküszöbölhető a háború.Ha valami értékesből sok van,akkor is el akarják majd venni,szal se így,se úgy nem jó ez a dolog....
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Slane
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 867

So long suckers! :)


« Válasz #447 Dátum: 09 márc 16, 16:33:00 »

.
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 25, 18:39:17 írta Slane » Naplózva
Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #448 Dátum: 09 márc 16, 16:36:44 »

Arra értetem, azt, hogy a pénz a zsidók istene, hogy a pénz a zsidók istene..... -.-...
ebben, mit nem lehet érteni? ikszdé


Amúgyis... Ha úgy nézzük Ádám és Éva is zsidó volt,  te is az voltál és én is és minden keresztény...
Naplózva

Slane
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 867

So long suckers! :)


« Válasz #449 Dátum: 09 márc 16, 16:38:45 »

.
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 25, 18:39:23 írta Slane » Naplózva
Oldalak: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 204
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!