24 okt 08, 00:20:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 77 78 [79] 80 81 ... 204
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vita topic (kulturáltan vili?)  (Megtekintve 472915 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #1170 Dátum: 10 ápr 04, 18:18:28 »

Félre értesz. Nekem nincsenek előitéleteim és nem tartom magam többre másoknál, egyszerüen nekik szeretném ugy ahogy elmagyarázni, h ők se többek senkinél:

Ha a tanár azt mondja menj ki és felelj ne az legyen már a válasz: H jaj, én nem tudom, hadd ne, miért kell mindig engem szekálni? - a tipikus nyávogó hangon.

H ha elmegyek a szünetbe a boltba és netán nem kinálom meg azokat, akik engem se, akkor könyörgöm, miért van az h, én Bunkó neveletlen tapló vagyok?

Vagy minek kell álandóan árulkodni, h én lerugtam a falat, csunyán beszélek szünetben, a hétvégén a diszkón jól beb@asztam vagy mittudom én mi?

Ez az örökös hisztizés, belepofázás a dolgaimba nekem nem fekszik és egy idő után, már nem tudok azonosulni hozzájuk. Olyan mértekben xarok az ő életükre, tőlem azt csinálnak amit akarnak, ADDIG ameddig nem szólnak bele az én dolgaimba. Én sose szólok az olyanokhoz amienek ők, igy elvárom h ők se tegyék, ha meg megteszik, hát igy jártak, nekem eddig még semmibe nem fájt Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 10 ápr 04, 18:20:20 írta Renningan » Naplózva







Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #1171 Dátum: 10 ápr 04, 18:53:34 »

Miért ne tartsa magát többre másoknál?
Naná, hogy magamat fogom többre tartani. Ezt nem nagyképűségből mondom, de ez így van, mert köcsög egoista állat vagyok. Nem azonosulok a mai társadalommal, nem fogadom el az elveket, amelyeket osztogatnak a médiában, és régi, barbár őstörvények szerint élek, és rangsort állítok az emberek között. Igen is, hiszek az első benyomásnak, és lesajnálom azokat, akik elsőre nem tetszenek valami miatt.
Igen is, felállítom a rangsort az emberek és magam között és aszerint is élek, mint a farkasok meg a kutyák.
Sajnos én már csak ilyen állat vagyok. Szegény én.

Ja, és valószínűleg ők nagyobb lenézésre adnak okot. Felőlem nyugodtan lenézhetnek engem, bár inkább tartanak tőlem, mert ha esetleg fejbe rúgom egyiket, kitörik az egyik foga... Úgy meg már nem olyan cukcsy...
« Utoljára szerkesztve: 10 ápr 04, 18:55:36 írta Saphira » Naplózva

Slane
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 867

So long suckers! :)


« Válasz #1172 Dátum: 10 ápr 04, 19:13:39 »

.
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 25, 18:52:30 írta Slane » Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #1173 Dátum: 10 ápr 04, 19:36:03 »

Attól, hogy rangsorolom az embereket, nem rekesztek ki senkit. Megint a farkasokkal példázgatok: ott is szigorú rangsor szerint élnek, de nem létezik köztük olyan, hogy kirekesztés. Vannak magasabb rangúak, akiket mindenki tisztel, és vannak alacsony rangúak. De senkit nem rekesztenek ki. A húsból rangsor szerint esznek, de mindenki eszik.

Én is ugyanígy élek. Minden általam ismert ember között rangsort állítok, amibe belehelyezem magamat is. A rangsoromban vannak alacsonyabb és magasabb rendűek is. Azok is belekerülnek a rangsoromba, akiket utálok. Ők lesznek az alacsonyabb rendűek. Azonban jellememből adódóan nem vagyok képes arra hogy ne segítsek annak, akinek szüksége van rá, még ha utálom is azt a személyt. Ugyanúgy, ahogy a farkasok is segítenek az alacsonyrendűeknek, én is segítek nekik, azonban ha megbántanak egy általam náluk többre tartott személyt - vagy engem - akkor keményen visszavágok. Mosolyog Szóval én a Falkámból nem rekesztek ki senkit. Én nem gyűlölködök senki fölött és nem is sajnálom le őket, csak akkor, ha megbántanak engem, vagy valakit akit szeretek.

Tudom, hogy mindez hülyén hangzik, de ez van, farkasösztöneim vannak. Nevet

Amúgy azért adnak okot a lenézésre, mert ők nem viselkednek okos ember módjára. Addig semmi gond amíg plázacicáskodnak, a gond ott kezdődik amikor az nekik az élvezet, hogy másokat cikizzenek féltékenységből, vagy mert a másik esetleg csúnyább vagy rosszabb rongyokat visel. Ilyenkor leszek dühös, máskor nem, felőlem nyugodtan riszálják a seggüket ahol akarják.
Ja, és még az idétlen vihogás is fel tud idegesíteni.
« Utoljára szerkesztve: 10 ápr 04, 19:38:32 írta Saphira » Naplózva

rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #1174 Dátum: 10 ápr 04, 19:43:40 »

Elég kevés ember mondhatja el magáról hogy nem néz le senkit, nincsenek előítéletei, és bírja a kritikát. A kirekesztés pedig általános dolog. Általános suliban én ki voltam rekesztve, csak mert nem akartam sz*rrá káromkodni a fejem és nem húztam se a rockhoz, se a raphez. Mondok egy példát: van egy haveri köröd, amihez csatlakozik egy olyan figura aki neked látásból nem szimpatikus. Azzal semmi baj hiszen te a belső értékek alapján választasz barátokat. De mikor az alak elkezd idiótán viselkedni, olyan hangnemben kommunikálni melyről ordít hogy sötét akár az éjszaka, és te elintézed azzal hogy "troll". Oké, de mikor melletted ül egy padban, nem fürdik, röhög mindenen ami nem is vicces, erősen kialakul róla egy olyan képed hogy legszívesebben kihajítanád az ablakon. Nem teszed meg, de ettől még ugyanúgy zavarni fog, és esetleg előfordulhat az is hogy kibeszéled őt a háta mögött. Ezzel már nem kezeled őt "egyenrangúnak", hiszen nem méltatod arra sem hogy a szemébe mond: "Figyelj csak ide b*szki, elegem van abból hogy troll vagy!" vagy csak azzal nyugtázod hogy nem a te dolgod, és mivel illedelmes vagy, nem kötsz bele. Ha nekem kikérik a véleményem akkor elmondom hogy: "Szerintem te egy kis pöcs vagy aki még nem látott szappant." Nem törődök az illemmel. Miért? Mert az nem vezet sehova ha ki kell fejezned hogy nem szimpatikus.    
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #1175 Dátum: 10 ápr 04, 20:05:29 »

Nem kell ezt tul bonyolitani:D

Slane, amit mondasz, olyan csak a mesében van. Nem mellesleg minek nem viselkedsz okos ember módjára? Ha én diszkriminálok akkor diszkriminálok, nem kell bele szólni, hadd éljem az életem, és megkimélsz attól h fölöslegesen irjak.

Aki felhuzza magát hülyeségen huzza, aki lisát csinál csináljon. Mindenki ugy éli az életét ahogy akarja. Amig nem szólnak bele a sajátomba, addig elvagyok én Oszamával is mint a befőtt, nincs harag.

Nekem ezekkel se lenne bajom, én nem ugy megyek be az ajtón h szevasztok ribik! Ha lehet hozzájuk se szólok, rájuk se nézek, és nem azért mert most diszkriminálok, hanem mert nem tudok velük semmiről se értelmesen beszélni és igy jobb mindünknek

Naplózva







Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #1176 Dátum: 10 ápr 04, 20:05:54 »

Az ilyen ribancok általában önbizalomhiánnyal küszködnek és emiatt kell nekik a sok pasi mert érzik, hogy elfogadják őket és örülnek. A sok csúnya lány általában azért oltja őket mert irigy. Hogy ő bezzeg nem adja oda a testét mindenkinek. Jóhogy nem. Nem is kell másnak. Aztán van aki még normális és szép is pl. Shapira. Csak túl sokat beszél a farkasokról és túlzottan bizonygatja felsőbbrendűségét. Erős ember ilyet nem tesz. Nevet

Nem hülyék a plázacicák. Tudja, hogy szép és kihasználja. Hozzámegy majd egy gazdag pasihoz akiknek a kitartott ku***-ja lesz. A férfinak is csak egy bizonyos célra kell, a nőnek meg a kényelem miatt. Ez is egy választás.
A társadalmi rangsor a mai világban elég máshogy működik. Hiába mondja el egy fizikatanár Győzikéről, hogy buta és alsóbbrendű, mert kettőig sem tud elszámolni. Mégis neki van több pénze és ezáltal szabadabb. Függetlenebb mint ő. A plázacica is jól alkalmazkodik. Abszolút jól él a lehetőségeivel.

Persze gyáva, gyenge ember. Soha semmit nem ér el az életben és másoktól függ. Ez így csak egy vegetálás, nem igazi élet. De a legtöbb ember aki ész nélkül oltja a többieket, pedig ő sem boldog, ugyanúgy gyenge, csak még irigy is az előbb említett embertípusra.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #1177 Dátum: 10 ápr 04, 20:18:13 »

1) Nem Shapira, hanem Saphira vagyok. Nevet
2) Nem is beszélek sokat a farkasokról, csak abban az egy hsz-emben vannak benne. Nevet

Egyébként én nem bizonygatom a felsőbbrendűségemet. Mosolyog Csak mondtam, hogy vannak olyan emberek, akiket igenis lenézek. Mert hisztisek, mert nyávogósak, mert buták, mert hülyék, mert állatkínzók, mert utálatosak, mert illetlenül viselkednek, mert nem törődnek környezetükkel, mert spiclik stb. Vannak olyanok is, akiknek bizonyos tulajdonságait lenézem, míg más tulajdonságait tisztelem és szeretem. És vannak azok, akikre felnézek.
   Mindez szerintem nem felsőbbrendűségi érzet, hanem teljesen átlagos dolog. Sőt, szerintem így van helyén, mivel ha mindenki lenézné azokat, akik nem jól viselkednek, idővel csökkenne a számuk a "lenézendőknek."
Mondjuk mostanában egyre több embert nézek le... Lehet tényleg felsőbbrendűségi érzetem van.


Idézet
Egyébként vicces, hogy Nektek mindig ki kell rekeszteni valakiket. Vicces, hogy Nektek az utolsó mentsváratok a brutalitás, a gyűlölködés és a lesajnálás.  Nevet

Ehhez meg csak annyit írok, hogy ezzel te is általánosítasz. Szinte úgy mondod, mintha Köztünk mindenki csak a kirekesztés és a brutalitás fegyverével élne. Mintha Mi mindig csak gyűlölködnénk. Ez is kirekesztés nem? Megbélyegzel egy egész csoportot ejnye-bejnye. Sőt, talán le is nézel Minket, ha nem, akkor is elítélsz. Ennyit a "miért nem lehet békén hagyni és hagyni hadd élje az életét mindenki ahogyan akarja" dologról.
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 06, 00:02:17 írta Saphira » Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #1178 Dátum: 10 ápr 04, 20:30:22 »

Minden fórumon van olyan ember aki ír vmi nagyon eltérőt mint a többi ember. Kitalálja, hogy ők bírkák és ezáltal ő okosnak érezheti magát. És ebben a verbális önkielégítésben éli ki magát. Slannél érzem néha ezt, de sok okos dolgot szokott írni.

Idézet
Amúgy Gdat nem is ismersz.  Nyelvesít Én erős vagyok.  Nevet
Király. Mennyit nyomsz fekve? Nevet
Naplózva
Hiei
Vendég
« Válasz #1179 Dátum: 10 ápr 04, 20:32:50 »

Senpai szeritnem azt se tudod mit beszélszxDDD. Azért egy nőnek, ha értelmes nem valami degenerált, nem olyan könnyű oda adni a testét pénzért és leélni az egész életét a pénzért. Nem vagyok csaj, de így gondlom. Azért biztosfaxa lehet úgy élni, hogy csak egy eszköz vagy:DDD.

Idézet
Persze gyáva, gyenge ember. Soha semmit nem ér el az életben és másoktól függ. Ez így csak egy vegetálás, nem igazi élet. De a legtöbb ember aki ész nélkül oltja a többieket, pedig ő sem boldog, ugyanúgy gyenge, csak még irigy is az előbb említett embertípusra.

Ez pedig külön viccesxDDD. Én lenézek sok mindent és sok mindenkit:D sőt ki is mondom asszemxDD. Irigy pedig nem szoktam lenni:D többnyire lesz*rok mindentXDD.
A másik ész nélkül nem lehet oltani Offerninja vagy mi a rák is ezt tette kapott is olyan oltást, hogy conra se mert kijönni:DDD.
Szal, ha valaki olt az nem a semmire teszi:D ha meg igen az retardált:DDD.

Ez a kiközösítés meg marhaság ebben a formában Rondar. Én sose közösítettem ki senkit szívesen beszélek bárkivel ha van téma:D. Én rasta vagyok még se tartom magam ápolatlannak... ha meg valaki annak tart bevehetixDDD.


Holláré megint beírtam ide biztos mert Szaffi-chan írt ide:DDD. Úgy látszik még mindig szeretemxDDDD
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #1180 Dátum: 10 ápr 04, 20:43:32 »

Idézet
Azért egy nőnek, ha értelmes nem valami degenerált, nem olyan könnyű oda adni a testét pénzért és leélni az egész életét a pénzért.
Nyilván nem egy életen át, mert megcsalják, egymást. Megutálják egymást. És elválnak. Nagyon gyakori eset.

Idézet
Én lenézek sok mindent és sok mindenkit
Gratulálok. Nevet
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #1181 Dátum: 10 ápr 04, 20:45:07 »

Szerintem egyébként van olyan csaj, aki ezt megcsinálja. Gondoljunk csak pár nőre, aki 70-80 éves papihoz megy férjhez. Ne mondja már nekem senki, hogy ez lehet szerelem. Nevet
Meg persze ez régen elég általános dolog volt. Nem nagyon a szerelemről szólt semmi, hanem mert kellett egy férj. Nevet
Bár mostanában egyre többször tapasztalom ugyanezt férfiaknál is. Mondta barátnőm, hogy az apjának van egy ismerőse, aki "szerelmes" egy 78 (!) éves milliomos nőbe. Tök durva, szegény nő, már látni sem lát, menni sem tud, de azért fiatal kis pincsifiúk ott legyeznek körülötte.
Szóval nem mindenki olyan mint mi... Lehet egyeseket nem zavar, hogy tárgyként élik le az életüket. xD

Idézet
Minden fórumon van olyan ember aki ír vmi nagyon eltérőt mint a többi ember. Kitalálja, hogy ők bírkák és ezáltal ő okosnak érezheti magát. És ebben a verbális önkielégítésben éli ki magát. Slannél érzem néha ezt, de sok okos dolgot szokott írni.

És Slane-nek van a legnagyobb felsőbbrendűség érzete is, csak titkolja. Nevet



Idézet
Holláré megint beírtam ide biztos mert Szaffi-chan írt ide:DDD. Úgy látszik még mindig szeretemxDDDD
Elgurult a gyógyszered? Nevet
Tudtam én az igazat. Nyelvesít *.*
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 06, 00:03:57 írta Saphira » Naplózva

Hiei
Vendég
« Válasz #1182 Dátum: 10 ápr 04, 20:53:44 »

Azért a 80 éves és a 26 éves gazdag között van különbség:D az egyik pár napra van a haláltól a másik meg ereje teljébenxDD.
Slanenek igaza van az a szégyen, ha valaki nem szereti magát és vagdóssa az erét. Az olyat kéne megverni, úgy, hogy bexarjon.
Művelődni a könyvtárba:D engem kitiltottak onnanxDDD szal ha akarnék se tudnék mennixD


-----szerkeszt----

nem olvastam Slane hszeit mert 1 oldalt olvastam vissza:D
« Utoljára szerkesztve: 10 ápr 04, 20:57:05 írta Hiei » Naplózva
Slane
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 867

So long suckers! :)


« Válasz #1183 Dátum: 10 ápr 04, 20:58:01 »

.
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 25, 18:53:07 írta Slane » Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #1184 Dátum: 10 ápr 04, 21:06:27 »


A Nektekkel egy bizonyos politikai irányzatra céloztam, azt hiszem mindenki tudja melyikre (más, hogy a fórum szabályai miatt leírni sem akartam, és emiatt félreérthető). És róluk meg igen, kijelenthetem, hogy gyűlölködnek és kirekesztenek.  Mosolyog


Nagyon is tudom, hogy ezzel mire céloztál. Csak azt nem tudom megérteni, hogy a gyilkosokat nem szabad leszólni, mert az kirekesztés; a bűnözőket, akik végiglopták egész életüket, tönkretettek egy ezeréves kincset, sőt megcsonkították, sárba taposták és belülről rohasztották el, nem szabad leszólni, mert az kirekesztés.
Nem szabad leszólni a szaporodó nyulakat sem, akik nem tudnak mást, csak enni és élvezkedni. Nem szabad leszólni a tücsköket sem, akik felélik a hangyák által nehéz munkával megtermelt javakat.
De nem szólhatsz be az utcákon magukat felvonulásokon mutogatóknak sem, akik szintén szélsőséges nézeteket vallanak.
Senkinek sem lehet beszólni. Nem szabad, mert az kirekesztés.
De nekünk be lehet. Rólunk ki lehet jelenteni bármit, mert hát mi úgy is csak rosszak, gonoszak és elmebetegek vagyunk. Mosolyog


/Mellesleg, ha engem Aes-hez hasonlítasz, csak szólok, hogy én hasonló, de nagyban különböző nézeteket vallok... :/ /
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 06, 00:05:03 írta Saphira » Naplózva

Oldalak: 1 ... 77 78 [79] 80 81 ... 204
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!