24 szep 25, 18:20:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Én legtöbbször...
rémálmot álmodok. - 50 (12.8%)
nem álmodok. - 60 (15.4%)
mangával álmodok. - 57 (14.6%)
csak simát álmodok. - 115 (29.5%)
állatokkal álmodok. - 1 (0.3%)
nem emléxem az álmaimra. >.< - 107 (27.4%)
Összes szavazó: 383

Oldalak: 1 ... 48 49 [50] 51 52 ... 66
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Álmaid  (Megtekintve 213870 alkalommal)
0 Felhasználó és 143 vendég van a témában
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #735 Dátum: 13 aug 21, 17:29:09 »

Egyszer azt álmodtam hogy a Doktort nézem a tvben (a 11. volt) és valamiért gonosz volt és a Torcwodnak dolgozott ilyen Frankenstein féle kísérletei voltak.  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #736 Dátum: 13 aug 21, 17:39:20 »

Veled is játszadozott a tudatalattid és megkreálta neked a gonosz Doktort. Ördögi
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #737 Dátum: 13 aug 22, 00:46:19 »

Doctor is megcsinálta álmában a gonosz Doctort, csak ott álomlord volt. Nevet
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #738 Dátum: 13 aug 22, 08:48:01 »

Nekem most tiszta akciófilmes álmom volt. ikszdé Pár emberrel valami romos emeletes házban voltunk, és a megszálló orosz csapatok ellen harcoltunk. Sajnos nem sokra emlékszem már, de valahogy úgy volt  a történet, hogy a háború már elveszett, de mi nem akartuk megadni magunkat a ruszkiknak. És így az ablakból lövöldöztünk rájuk, mindenféle nagyon menő fegyverrel. ikszdé Én pl. kilőttem egy szovjet tankot egy M72 LAW rakétavetővel. (Bár az a tank inkább egy második világháborús német tankra hasonlított. xD)

Sajnos az álomnak elég rossz vége lett, mert a végén valami szobában körbevettek minket, és azt akarták hogy adjuk meg magunkat, de én nem akartam és pisztollyal rálőttem az egyik ruszki tisztre, és erre legéppuskáztak minket. ikszdé Elég brutál volt. Mondjuk akkor már elég ködös volt az egész, és valahogy ez után is folytatódott még az álom, szal lehet mégse haltunk meg, vagy nem tom, zavaros volt. xD Meg utána vége is lett.
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #739 Dátum: 13 aug 22, 10:53:31 »

Már alakulnak az álmok. Most nem volt semmi 18+ dolog, de volt egy filler álmom is az első után.

Iskolában voltam (vagy valami ahhoz hasonlóba, mert nem igazán volt terem) és aznap adták ki a töri dolgozatokat. A dolgozat maga már egy másik álmomban megjelent és ott csak az egyik oldalát töltöttem ki fogalmam sincs, hogy miért. Amit én töltöttem ki ért 15 pontot a másik oldal 25 pontot. Nagyon aggódtam, hogy mi lesz most, de mindenki mondogatta körülöttem, hogy minden rendben lesz, hisz már 40%-tól ötöst ad a tanár. Anyának is szóltam és ő is mondta, hogy nem érdekli az eredmény, vagyis csak hazudta, mert tudtam, hogy igenis számít neki. Megkaptuk a dolgozatokat és azt látom, hogy még a kitöltött oldal sem épp valami jó. Kíváncsiságomban újra megnéztem, hogy miért nem ment múltkor azok a kérdések. Oszlopos táblázat és olyen párosítás volt, hogy ki kivel van és milyen a viszonya. Az első, amit láttam nem történelmi vagy valami mítosz/monda személy, hanem Jágó Thundrával. (Ezen még most is röhögök kicsit. Aladdin mint kötelező töri anyag? ikszdé ) A többire már rá se néztem és magamban morgolódtam, míg a többiek mind örültek.

Itt képszakadás volt és itt jött elő a filler álom. Én nem voltam benne, csak figyeltem az eseményeket. Agrabah palotájában ott volt az a fiú (nevezetesen Alaric) az egyik fanfictionből. Gondolom az első és a második film között történt a körülményeket tekintve. Valami levelet kapott, hogy hamarosan jön (Hármat találhattok, hogy ki lehet).
Most mondhatod Ayumi, hogy túl sok Aladdint nézek. smirksweat

Ma visszaaludtam és lett még egy álmom.
Még karácsony előtt volt olyan 1-2 hónap, de az utcánk nagy része már fel volt díszítve és a fák is kint voltak. Valami eszméletlenül szép volt a sötétben és le is akartam fényképezni. A fényképező valamilyen tekercs volt és azt kellet kihúznom és a lapot tartani, hogy készítsen képet. Elég nagy volt és mindig vissza kell engedni, hogy újra lehessen használni.
Csak remélem, hogy ilyen nem lesz a jövőben.

Doctor is megcsinálta álmában a gonosz Doctort, csak ott álomlord volt. Nevet
Akkor az álomlord Ayumit vette célba és a Doktornak tettette magát, hogy megzavarja a Doktorba vetett hitét.
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 22, 11:00:29 írta zitagirl » Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #740 Dátum: 13 aug 22, 14:45:10 »

Aes Én még sose tudtam meghalni álmomban... szóval nem haltatok meg, inkább a maroknyi felkelésetek felnyitotta az emberek szemét és addig küzdött mindenki míg végül nah tudod.

Én mostanában nem álmodom, legalábbis nem emlékszem rá és ez eléggé frusztrál, hol vannak az akciódús álmaim? Lehet hogy a nem olvasással van összefüggésben? Ahj. crybaby
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #741 Dátum: 13 aug 22, 14:50:34 »

Most mondhatod Ayumi, hogy túl sok Aladdint nézek. smirksweat
Nem is tudtam hogy nézel Alladint amíg meg nem említetted.  ikszdé

Idézet
Akkor az álomlord Ayumit vette célba és a Doktornak tettette magát, hogy megzavarja a Doktorba vetett hitét.
Csak rá****ott mert a Doktorba vetett hitem ennél erősebb.  Ördögi

Az álomba meghalás dolog meg érdekes, mert velem még nem volt, illetve olyan hogy zuhanok, és felijedek arra hogy rándulok egyet vagy mi.  Gondolkozik
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #742 Dátum: 13 aug 22, 14:59:14 »

Nem is tudtam hogy nézel Alladint amíg meg nem említetted.  ikszdé

Hát akkor ezt most megszívtam. Pedig azt hittem, hogy rájöttél. smirksweat

Már párszor meghaltam álmomban. Legtöbbször zuhanás közben és azt szoktam érezni, mikor felébredek. Utoljára egy zombis álomban haltam meg, de azt már nem éreztem, mert felébredtem. Szerencsére nem halok meg a legtöbb álmomban, de már többször is menekültem földönkívüliektől, szörnyektől és zombiktól.

Csak rá****ott mert a Doktorba vetett hitem ennél erősebb.  Ördögi

Helyes.  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 22, 15:02:00 írta zitagirl » Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #743 Dátum: 13 aug 23, 19:32:41 »

Fura élményben volt részem ma délelőtt "félálomban".
Valami hülyeséget álmodtam de a felére sem emlékszem valahova menni kellett volna de már fél 5 volt álmomban, de nem ez a lényeg.
Ilyen alvásbénulásos akármin estem át (vagyis tudatomnál voltam de nem tudtam mozogni), és egyszer csak hallottam valami belső sikoly félét (nem tudom jobban szemléltetni, de nem olyan volt mintha én sikítanék), és valami borzongást éreztem és abban a pillanatban magamhoz tértem.  Gondolkozik  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #744 Dátum: 13 aug 24, 00:24:49 »

Nekem is volt már hasonló, kétféle dolog is. Az egyik az volt, hogy félálomban úgy hallottam magam, hogy mondtam, hogy keltsetek fel, keltsetek fel, és anyum látta hogy alszom, és tudta hogy ilyen alvásbénulós dologban van részem, mert válaszolni tudtam neki, de mozogni nem. Aztán felébresztett, és minden rendbe jött, de elég érdekes volt.

Másik ami múlt évben koliban történt velem. Nem álom volt, de elég nagyot néztem. Ugye én ott mindig ilyen 5, 5:30 körül szoktam felkelni, hogy ne keljen kizombulnom az ágyból, mikor a koliban ébresztenek, hanem addigra legyek felöltözve, meg ilyesmi. Ez eddig rendben is volt, csakhogy egyik nap ébredés után a bal kezem le volt zsibbadva. Ez egy másodpercig körülbelül oké volt, aztán felemeltem, és ahogy felemeltem, onnantól kezdve nem tudtam mozgatni! Úgy értem magától mozgott és akárhogy próbáltam, nem tudtam megmozdítani! A jobb kezemmel kellett lefognom, de aztán csak rendbe jött! Nevet
Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #745 Dátum: 13 aug 24, 00:43:59 »

Akkor te elmondhatod azt hogy lefogtad magad.  Faceg
Ööö Akkor most ha jól értelmezem nem csak simán "lebénult" a kezed hanem önállósította magát.  Nevet

Am a borzongásos dologra tesómnak van egy magyarázata. Megindult az idegek szabad áramlása (vagyis megszünt a bénulás), vele volt már többször is, egész egyszerűen úgy nevezi ezt hogy restart.  Nevet
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #746 Dátum: 13 aug 24, 10:45:12 »

Egy pillanatig le volt bénulva, és aztán önállósította magát! Nevet Ma meg azt álmodtam, hogy a haverommal játszottunk valami NES-es játékkal, talán Kung-Fu, és megcsípett. És felébredtem, és nagyon furcsán éreztem magam mert elkezdett fájni azon a részen. xD
Naplózva

zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #747 Dátum: 13 aug 29, 06:43:22 »

Több nap után, végre megint álmodtam és emlékszem is rá.

Késődélutánig otthon voltunk, majd elmentünk gyorsan a boltba. Mikor hazaértünk azt látjuk, hogy ki van kapcsolva a riasztó, a ház át van rendezve (felfordulás nincs) és megint hiányoznak az értékek, amik azóta a betörés óta vannak. Találtunk egy lapot az egyik szobában nevekkel és hozzájuk tartozó profilképekkel. Ekkor bejött 2 lány a házba (egy ismerősünk lánya az egyik, a másik nem létezik szerintem) és a másik lány felismert néhány embert a lapról. Gyorsan mentünk is keresni őket és valamilyen oknál fogva vittük magukkal a sziámi macskámat is. Nem jutottam addig, hogy meglegyen minden és elkapjuk őket, de asszem az egyik közelébe jutottunk az álom végén.

Hát ez az álom nagyon kellett így sulikezdés előtt. Most emlékeztetett arra és most megint kicsit félek elhagyni a házat hosszabb időre. Csak azt remélem, hogy nem fog megtörténni.
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #748 Dátum: 13 aug 29, 14:01:14 »

Lehet hogy azt a másik lányt még később fogod megismerni. A mi családunkban volt már olyan hogy valakinek "nem létező" ismerőse volt és később találkozott vele.  Gondolkozik

Két napja nem álmodtam semmit (vagy csak nem emlékszek rá) igaz hogy reggel 7kor feküdtem le mert keddtől csokigyár (éjszakás), és lehet hogy azért. Már várom hogy mikor álmodok olyat megint mint a múltkor hogy doboz formályú csokifigurák gurulnak egy szalagon.  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #749 Dátum: 13 aug 30, 00:18:08 »

Én sem álmodtam semmit 2 napja, de a legutóbbi álmomban vérrel festettem valamit, meg karmok is rémlenek... Nem ilyen Freddy Kruger szerűek, inkább mint Vega-nak a Street Fighter 4-ből. Nevet
Naplózva

Oldalak: 1 ... 48 49 [50] 51 52 ... 66
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!