24 szep 25, 20:25:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Én legtöbbször...
rémálmot álmodok. - 50 (12.8%)
nem álmodok. - 60 (15.4%)
mangával álmodok. - 57 (14.6%)
csak simát álmodok. - 115 (29.5%)
állatokkal álmodok. - 1 (0.3%)
nem emléxem az álmaimra. >.< - 107 (27.4%)
Összes szavazó: 383

Oldalak: 1 ... 47 48 [49] 50 51 ... 66
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Álmaid  (Megtekintve 214112 alkalommal)
0 Felhasználó és 157 vendég van a témában
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #720 Dátum: 13 júl 01, 19:44:15 »

Volt már valakinek olyan ötletei, gondolatai, vagy bármik, amik később megjelentek valahogy az álmaiban?
Én most bizonyosodtam meg róla, hogy az utóbbi álmaim szinte mindegyikében volt ilyen.

Tegnap volt egy zombis álmom, hol anyámmal menekültünk egy másik városba, és ott találkoztunk egy férfival, kiről kiderült, hogy az apám, és a megmaradt túlélőkkel valami erőgömben ami repült sikerült eljutnunk egy fallal körbe vett városba. Egy ideig ott vagyunk, később viszont megjelennek zombi vérfarkasok, és valahogy sikerült elüldözni őket, csakhogy aztán jön egy nagy teherautó és ránk eresztik a benne lévő zombikat.

Még a vérfarkasok oké, hisz igen sokszor jelennek meg szinte mindenhol, így nem nehéz, hogy az álmokban is megjelenjenek már. Viszont az a férfi már igen sokszor jelent meg az álmaimban úgy egy hónapja már. Még nem is lenne baj, de mindig ugyanaz a fajta lény, és mindig valahogy kapcsolatban vagyunk, legtöbbször barátok, most meg az apám. Meg a mostani álmomban én magam is egy keverék voltam, ami így ötletként már megfordult a fejemben kb. 1-2 hete.

Ha így folytatódik, akkor mire számítsak még? ikszdé
Mindegy, mert azóta ezen az álmon is kicsit agyaltam és azóta egy kisebb sztorit találtam ki belőle. Rég volt már ilyen álmom, amiért még direkt vissza aludtam, pedig nem volt annyira kellemes, és kicsit már próbáltam alakítgatni a történéseket is és újra kezdeni az elejétől.
« Utoljára szerkesztve: 13 júl 02, 17:02:34 írta zitagirl » Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #721 Dátum: 13 júl 01, 19:58:47 »

Biztos sok ilyen témájú filmet nézel/könyvet olvasol.
Az a férfi meg szimbolizálhat valamit, vagy csak  lehet hogy a jövőben ismerni fogod.  Gondolkozik
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #722 Dátum: 13 júl 01, 20:18:54 »

Hát nem tudom, ismerek zombis filmeket játékokat, de nagyon nem szeretem azokat vagy ha nézek akkor is inkább lehalkítom vagy elnézek mikor valami durva történik. A történet meg valami hasonlót láttam már, de nem azokat szoktam nézni.

Lehetséges mindkettő. Azért eléggé csodálkoznék, ha egy olyan kaliberű emberrel találkoznék, de ne legyen igazam. Szerintem ezért is jelenik meg természetfeletti lényként.

« Utoljára szerkesztve: 13 júl 02, 10:32:48 írta zitagirl » Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #723 Dátum: 13 júl 07, 11:48:49 »

Most a héten szinte mindennap álmodtam és igen változatosak voltak. Vicces az, hogy így voltak végig a héten:1 jó, 1 rossz. Most kettőt írnék le ezekből.

Az egyiket csütörtökön álmodtam.
A suli alagsorában voltam és valami olyat csináltam, amit nem kellett volna. Valami adatot másoltam le. Hirtelen megszólalt a riasztó és a két osztályfőnököm indult megnézni, hogy mi történt. Én az öltözőben voltam és az egyikük megtalált. Azt mondtam neki, hogy nem loptam el semmit. Azt mondta nem lesz semmi baj. Kicsivel később kapok egy üzenetet, miszerint nem kerülök, de többé nem mehetek be a suliba és egy intézményben kell lennem több hónapig bizonyos időben. Az üzenet elolvasása után rettenetes érzés fog el emiatt és ezt végig éreztem az álmom végéig. Másnap valahol a városban találkozok Matt Smith doktorral és egyik útitársával. Már ismerhettük egymást, mert felismert, és elmondta miért van itt. Egy idegent követett, ami a suliban bújt el, és az embereket képes átváltoztatni agyatlan szolgákká. Elmentünk a sulihoz, hol már mindenki kijött és egy nagy körben voltak a suli körül. A barátaimhoz mentem, hogy megtudjam a történteket. Sokat nem tudtak mondani, csak annyit, hogy néhányan bent ragadtak. Ekkor a doktor kérdezte tőlem, hogy hol tudnánk bemenni biztonságosan. Előszőr az alagsorit ajánlottam, de a többiek egyből mondták, hogy pont ott van. A doktor és társa a főbejáraton át akartak menni. Én nem mentem, mert rosszabbul éreztem magamat. Pár utcával arrébb volt egy kis tér kővel kirakva egy szoborral a közepén. Oda elmentem és kavarogtak bennem az érzések: bűntudat, hasznavehetetlenség, reménytelenség. Úgy éreztem, hogy számomra már nincs jövő. Hirtelen észreveszem azt a lényt. Két lábon járt és valami féregszerűség volt. Futottam ahogy csak bírtam. Végül sikerült megmenekülnöm a doktor segítségével. Felajánlja, hogy utazhat ok vele, de nemet mondtam. Elköszöntem tőlük és elindultam valahova. A Tardis hangját hallottam még. Visszanéztem, de már nem volt semmi, és tovább mentem az úton.

A mai már picit jobb volt, hangulatilag.
Valami stadionban voltunk, hol épp a döntő volt. Maga a stadion hasonlított egy görög színházra, de hatalmas volt, és belül még több része is volt, és a részek hatalmas falakkal volt elválasztva. Mi legbelül voltunk. Hirtelen a meccs közepén mindent lezártak, mert zombik törtek be a pályára. Próbálunk menekülni, míg azt nem halljuk, hogy márcsak zombik vannak a legbelső pályán. Kinézünk a lelátóról és csak azt vesszük észre, hogy a zombik táncolnak a falhoz közel. Gyorsan lementünk, és amilyen gyorsan csak tudtunk átfutottunk a másik oldalára. A zombik nem vettek észre minket és valami kötéllel felmásztunk. Mikor már biztonságosabb helyre értünk felhívtam a pilótát. Annyit mondott, hogy csak a külsőrészénél tudna felvenni minket. Tovább mentünk. A középső pálya lelátóján voltunk. Mögöttünk hallottuk az emberek sikolyait és a zombik morgását. Már a pálya is veszélyes volt, szóval nem tehettünk más, és amekkorát csak tudtunk jó nagyot ugrottunk. Nem tudtuk, hogy sikerülni fog, mikor azt vettük észre, hogy a másik lelátót simán elérjük. Itt egy percre megálltunk a levegőben és nem értettük az egészet. Szerencsére nem estünk senkire, pedig ott még nyugodtan ült a közönség. A stadion széléig futottunk, hol már várt minket a repcsi. Gyorsan beültünk és elrepültünk jó messzire. Még visszanéztünk, de sokat már nem láttunk belőle, és tovább repültünk a víz felett.
Történt még benne más is, de inkább nem írom le azokat több okból is.
« Utoljára szerkesztve: 13 júl 07, 11:55:10 írta zitagirl » Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #724 Dátum: 13 aug 20, 18:50:42 »

Látom nagyon kihalt a topik. Szomorú

Mostanában nem igazán álmodok, vagy ha igen, akkor meg elfelejtem többségüket. Néhányuk még álomnak sem igazán nevezhetem, mert csak egy kép vagy kis jelenetet látok és az is a valósághoz kapcsolódik inkább.

Kb. egy hónapja álmodtam ezt:
Valamilyen árvaházba mentem Morgianaként (Magi). Nem voltam egyenrangú a többiekkel, de ezt csak én és a felnőttek tudták. Valami szőnyegtorna volt épp, mikor érkeztem és a többiek mögött álltam. Próbáltam ismerkedni a többiekkel és sikerült is, csak egyszer rajtakaptak. Többször is angolul beszéltem és ez a többieknek is feltűnt. Az óra után bennmaradtunk a teremben és beszélgettünk. Hirtelen megjelent valamilyen bogár és mindenki félt tőle. Valami nagyon veszélyes fajta volt és gyors is volt, mellékesen a faj neve is Morgiana volt. Próbáltuk kerülni folyamatosan. Egyszer csak azt vesszük észre, hogy ég a ház és az ablakon át menekülünk ki. Jóval később (pontosan nem tudom. Lehetett akár több hét is) visszamegyünk oda. Előveszem a táskámat és megnézem, hogy minden megvan-e. A táska Hermione táskája és a Tardis keveréke lehetett, mert tele volt könyvespolcokkal és nem is láttam az alját. Letettem és felmentem az emeletre. Nem volt égés nyoma, csak minden sötétvörös volt. Az előttem lévő szobába próbáltam menni, de itt már felébredtem.

A másik 2 hete álmodtam:
A várost jártam be. Kerestem azt a bowling pályát, ahol volt a találkozó. Megtaláltam végül, de itt váltott az álom. Egy plázában voltam és bementünk egy könyvesboltba. Egy forgatókönyvet írtunk, de engem folyamatosan kihagytak. Mikor kész lett minden jót mondtak róla és még észre sem vettek. Ez nagyon rosszul eset. Később harmadik személyben látom a plázát és egy fiatal fiú beszél valamihez, hogy miként győzheti le a plázán lévő hatalmas nyulat.

Csak azt remélem, hogy most már elkezdek újra álmodni és nem felejtem el őket. Unalmasak a reggelek.
Naplózva
klozo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 221


ROCK ^^


« Válasz #725 Dátum: 13 aug 20, 19:12:01 »

Én még nagyon régen a bátyám és én Naruto és Garaa ellen harcoltunk. ikszdé És még nem is olyan régen a On Piece manga első 10 fejezetét olvastam. De nem úgy hogy a kezemben volt a manga kötet hanem csak az odalakat láttam. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 20, 19:22:09 írta klozo » Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #726 Dátum: 13 aug 20, 21:55:16 »

Én már nagyon rég álmodtam anime szereplőkkel anno (még a Kakashi rajongásos időszakomban) Kakashi fel-fel bukkangatott álmaimban, de most semmi. Nevet

Most azt álmodtam (homályos az egész) hogy valami fogászaton voltam és valami tömést nézegettem hogy más lett az árnyalata, utána már Diósgyőrbe voltam de sötét volt és gyalog mentem valahova mert jött valami jármű (villamos kinézete volt de nem sínen ment hanem aszfalton), de nem szálltam fel rá és utána már máshol voltam de itt képszakadás.

A jó múltkorában (vagy 1-2 hónapja) azt álmodtam -csak egy pár képi bevillanásra emlékszek- hogy valaki (innen egy felhasználó) aki amúgy nem is Miskolcon lakik itt kapott munkát az Intersparban (Szinvapark).

De mostanában csak alig-alig emlékszek az álmaimra, vagy mindenféle zagyvalékot összeálmodok.
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #727 Dátum: 13 aug 20, 22:12:03 »

Nem igazán szoktam animével álmodni. A mostanival együtt összesen 3 animés álmom volt és mind különböző anime és szituáció volt. Igazából most volt először, hogy az álomban végig más valaki voltam. Legtöbbször mindig magam vagyok és találkozok igazi és nem igazi személyekkel vagy harmadik személyben látom az egészet, szóval ez igen érdekes volt.

Holnap elkezdem az álomnaplómat és beleírok minden álmomat, amire emlékszem még (jó sok lesz).
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #728 Dátum: 13 aug 20, 22:23:51 »

Jó vastag lesz az a napló.  Nevet
Ha az álmok kompatibilisek egymással (vagyis nem cáfolják meg egymást) akkor még regényt is írhatsz belőlük.
Egy könyv amit a tudatalattid ír (ez elég furán hangzik, de akármi kisülhet belőle).
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #729 Dátum: 13 aug 20, 22:58:52 »

Hát az álmaim eléggé változatosak. Nem hiszem, hogy a többségüket össze tudnám hozni, de már én is gondolkoztam valami hasonlón.

Néhány álomból tudnék írni kisebb összefüggő történeteket, mert vannak személyek, akik már többször is megjelentek és azok nem térnek el nagyon. Még az az ufós pont jó lenne, mert összefügg a két álom egymással. Meg vannak olyan álmok is, melyekből már találtam ki történetet (pontosabban hármat eddig és egy már a suliújságnak tervezem).

A valódi ok, amiért leírnám őket az az, hogy jobban megértsem és tudjam, hogy miért álmodtam azokat. Miért pont azok a személyek jelentek meg és mit akart üzenni vagy csak mutatni a tudatalattim. Meg szeretném tudni, hogy kik hányszor jelentek meg már álmaimban és miként viselkedtek velem, mit jelentettek nekem. Már így átgondolva őket tudom, hogy ki a leggyakoribb vendégem az álmaimban (nem valódi személy, de szerintem mindenki ismeri) és ő pl. többféle szituációban is megjelent. Asszem ma is megjelent az álmomban, de ez most a sok fanfic olvasás miatt van.
Naplózva
Đestri
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 393


Azért a remény hal meg utoljára, mert ő a gyilkos.


WWW
« Válasz #730 Dátum: 13 aug 21, 13:48:06 »

Én sokszor álmodtam animékkel,de legtöbbször valami furcsa nem összefüggő abnormális álmom van.Mivel nem tudok mélyen szusszantani így bármikor feltudok kelni még ha nincs is semmilyen álomkép a fejecskémben...Elég nyomiság,van amikor félálomban vagyok és az a legrosszabb...Mintha nem is aludtam volna de mégis.Sokszor van horrorisztikus kalandom is,amik folyton ismétlődnek és így előre tudom hogy hopp itt egy zombi lesz ne menjünk arra! Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 21, 13:49:05 írta Đestri » Naplózva

Ami két mondatnál hosszabb, az hazugság.
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #731 Dátum: 13 aug 21, 14:22:09 »

Azt álmodtam hogy alszok (vagyis hogy felkelek).  ikszdé
Jobban mondva a házunkban van 2 szoba és régebben az egyikben aludtam de mostanában átmentem a másikba.
Na szóval azt álmodtam hogy felkelek és és minden oké de eszembe jutott álmomba hogy a másik szobában vagyok mint amiben nyugovóra tértem és csodálkozok hogy jéé hogy kerültem én oda.  smirksweat
De az egész csak álom volt.  Nevet
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #732 Dátum: 13 aug 21, 14:50:14 »

Hasonló velem is történt múlthéten. Azt álmodtam, hogy felébredtem és az egyik fanficnél volt feltöltés néhány fejezettel. Nem akartam elhinni és gondoltam csak egy álom. Megint felébredek álmomban és ugyanúgy ott voltak feltöltött fejezetek. Végül rendesen felébredtem és nem voltak fejezetek. Hogy miért teszi ezt velem a tudatalattim?

Ma végre álmodtam egy összefüggőt, igaz nem ilyenre számítottam.
Valamilyen iskola öltözőjében voltam és hát 'köhint' nem voltam túl öltözve smirksweat. Átmentem egy másik helyiségbe és ott volt egy férfi és egy nő, kik görög istenek voltak (az álomban tudtam róluk, hogy kik) és a férfi (tán Hermész lehetett) felöltöztetett. Utána elkezdtünk beszélni ilyen szobrokról, amiknek hatalmas erejük van és hogy nem adnak nekem. Végül Hermész mutat nekem egy mini márványból faragott Mézga Aladár szobrot (az űrhajós ruhájában). Azt odaadta nekem valamilyen feltétellel de itt képszakadás volt így már nem emlékszem arra.

Én nem tudom, mi volt a kajában tegnap, de nemcsak a gyomromat zavarta meg ezek szerint. De legalább már összefüggő álom volt és nemcsak képek. Remélem lesznek igen jók is az elkövetkezendő napokban.

Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #733 Dátum: 13 aug 21, 16:37:04 »

Hát a tudatalatti az már csak ilyen.  smirksweat
Mézga Aladár szobrot?  Nevet Egy kicsit sok Mézgát nézel.  Nevet
_________________________

Nekem mostanában vannak olyan álmaim (kb 3 havonta bevillan olyan kép mármint amire emlékszek), hogy 18+ dolog is van benne.  ikszdé
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #734 Dátum: 13 aug 21, 17:00:22 »

Én több 18+ dolgot nem akarok az álmaimban. Még a zombik elmennek, de a maiból többet nem kérek.

Kikérem magamnak több hete nem néztem Mézgát. Egyszerűen csak ő az egyik kedvencem és megjelent szoborként. A Doktor is akkor jelent meg először az álmaimban, mikor már vége volt a 7.évadnak május utolsó napjaiban a betörés után nyugtatásként. Dzsini meg akkor jelent meg, mikor kb. 1-2 hónappal korábban megutáltam azt a mesét és a meséket hülyeségnek gondoltam és próbált velem beszélni. A későbbiekben mindhárman olyankor jelentek meg sokszor, mikor nem is igazán gondoltam rájuk vagy néztem valamit, ami hozzájuk kötődik. Csak megjelennek és kész.
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 21, 17:01:42 írta zitagirl » Naplózva
Oldalak: 1 ... 47 48 [49] 50 51 ... 66
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!