24 szep 25, 20:16:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Én legtöbbször...
rémálmot álmodok. - 50 (12.8%)
nem álmodok. - 60 (15.4%)
mangával álmodok. - 57 (14.6%)
csak simát álmodok. - 115 (29.5%)
állatokkal álmodok. - 1 (0.3%)
nem emléxem az álmaimra. >.< - 107 (27.4%)
Összes szavazó: 383

Oldalak: 1 ... 46 47 [48] 49 50 ... 66
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Álmaid  (Megtekintve 213974 alkalommal)
0 Felhasználó és 47 vendég van a témában
kisama
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 253


Made in China :P ("Basszus")


« Válasz #705 Dátum: 13 jún 26, 22:14:40 »

Velem is szoktak hasonló dolgok megesni.
Volt már olyan dolog is, hogy történt egy kisebb dolog, és gondoltam  Déjá vu  , de aztán minden kisebb mozzanatot tudtam egy rövid ideig, és így összeállt egy cselekménysorozat, amit lényegében előre tudtam, de csak onnantól, hogy elkezdődött, mert akkor ütött be az egész, hogy ez már megtörtént. (lehet hogy kicsit érthetetlen, de nehéz leírni :DD )
Naplózva

zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #706 Dátum: 13 jún 27, 05:51:08 »

Érthető amit írtál.
Ez a deja-vu azért érdekes. Ha jól tudom az agy képes a jövőbe látni, csak ezt mi nem tudjuk használni, mert olyan 2-3%-át használjuk az agynak, szóval marad a deja-vu.

Asszem kicsit óvatosabbnak kéne legyek, mikor látok, vagy olvasok valamit most egy ideig. Duma topikban volt szó az SK-ról, és ma erről álmodtam. Pontosan nem tudom, hogy hol voltam, csak arra emlékszem, hogy Rioval arról beszéltünk, hogy milyen jó volt régen, a harcok, kalandok stb.
Naplózva
kisama
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 253


Made in China :P ("Basszus")


« Válasz #707 Dátum: 13 jún 27, 09:52:44 »

A déjá vu-nél is van olyan, aki amikor előre látja a dolgokat azt tényleg látja, de  nekem csak akkor ugrik be, amikor elkezdődik a részlet, amit tudat alatt láttam előre
Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #708 Dátum: 13 jún 27, 21:33:52 »

Ez a déjavű is érdekes dolog, már többször is megtörtént. Az SK meg régen oda voltam érte, na akkor volt amikor ment a Jetixen és a neten valami 2. szériáról pletykálgattak ami állítólag nincs is. Akkor álmodtam vele olyat hogy néztem a tv-t valami ismeretlen csatornát és ment benne az SK "folytatása", de csak annyi rémlik hogy valami tónál harcoltak valakik.  Gondolkozik
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #709 Dátum: 13 jún 28, 05:41:45 »

Ayumi, szerintem a legtöbb SK rajongónak, volt ilyen álma, beleértve nekem is. Nevet
Az a vicces az ilyen álmoknál, hogy reggel felébredsz, és azt hiszed, hogy van ilyen, később meg rájössz, hogy nincs is.

A deja-vu meg agyi funkció, és ha nagyobb részét is tudnánk használni az agyat, akkor akár tudatosan is láthatnánk a jövőnkbe. Addig meg marad a deja-vu érzés.
Naplózva
kisama
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 253


Made in China :P ("Basszus")


« Válasz #710 Dátum: 13 jún 28, 11:08:53 »

Ezzel az agy kihasználás dologgal kapcsolatban:  Láttam egy filmet, a címére már nem emlékszem, és abban volt, hogy egy fickónak a barátja ajánlott egy tablettát, amitől kihasználja az egész agyát, és ennek hatására elkezdett olyan dolgokat látni, amiket egyébként nem, és pár másodperccel is előre látott néhány dolgot.
Sajnos nem láttam végig, viszont ha tényleg lenne ilyen tabletta, szerintem  megrövidítené az illető élethosszát.
Naplózva

zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #711 Dátum: 13 jún 28, 14:53:03 »

Nem feltétlenül, csak annyi lenne, hogy az agy nagyobb kapacitásban működne, de eleinte biztos sok mindent kéne feldolgoznia az embereknek. Olyan, mint egy számítógép, és még nagyon keveset tudunk róla. Azt mondják, hogy akár programhozhatunk is az élettel kapcsolatban. Alphába kell lemenni, és ott mondani pl. legyen jó állásom vagy bármi ami azért nem rugaszkodik el a valóságtól, a lényeg, hogy ha teszel is érte, akkor nagy eséllyel megtörténhet, persze az egészben hinni is kell.
Meg az agyak tudnak a másikkal kapcsolatba lépni valamennyire. Nem telepatikus módon, de hasonlóan.
Ha érdekel, akkor szerintem nézz utána az agykontrollnak. Nagyon érdekes és hasznos is.
Naplózva
kisama
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 253


Made in China :P ("Basszus")


« Válasz #712 Dátum: 13 jún 28, 15:24:04 »

Vannak ilyen agykontroll képzések is, osztálytársam már volt egy ilyenen Nevet
Naplózva

zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #713 Dátum: 13 jún 28, 15:29:25 »

Tudom, mert én is voltam már ilyenen.
Naplózva
kisama
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 253


Made in China :P ("Basszus")


« Válasz #714 Dátum: 13 jún 28, 15:30:55 »

És milyen? (pü-be ha lehet, mert ez nem nagyon a témához kapcsolódik)
Naplózva

Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #715 Dátum: 13 jún 29, 12:27:05 »

Nem olyan régen azt álmodtam röviden, hogy egy óriási tóban úszkálok ami tele van elsüllyedt ereklyékkel, kincsekkel.. és nagyon élvezem... egy csomó érdekes dolgot találtam pl. Sellő szobor, és egy különleges nyakék, de volt valami amit konkrétan kerestem egész idő alatt. Aztán elkezdtek üldözni, veszélyes lett a dolog és többre nem emlékszem.

Tegnap éjjel pedig tengerfenékre úsztam le.. persze mindenféle felszerelés nélkül és találtam egy kerek, gömb alakú hajóhoz, inkább űrhajóhoz hasonló dolgot.a tetején betudtam úszni, több szobából állt.. és volt velem talán egy társam aki később eltűnt.
Közben tudatosult bennem, hogy nincs nálam semmilyen felszerelés amivel kiúszhatnék és ahogy felnéztem ( sötét, sűrűbb kerek masszát lehetett látni, ez volt a kijárat) tudtam hogy nem élem túl vagyis elfogy a levegőm ha nem jutok a felszínre minél hamarabb, elkezdtem keresgélni hátha találok valamit ami a segítségemre lehet, találtam is egy tenyérnyi eszközt amiről tudtam hogy propeller van benne vagy valami ami fújja  a levegőt így feltudom használni a hajtóerejét.. (akárhogy is nézzük nem túl realisztikus hiszen azzal a kis cuccal tuti nem jutok fel a felszínre hamarabb, de álmomban így gondoltam)
Aztán elég homályos, de volt lent két ember akik a hajóhoz tartoztak.. és megérkezett közben a jármű gazdája (szerintem nem ember volt) akiről tudtam hogy tartani kell és nem láthat meg.. így elég röhejes módon de az egyik guggoló pózban levű ember mögé bújtam el aki próbált úgy fordulni hogy a gonosz valaki/valami ne lásson meg.. aztán felébredtem.
Naplózva
kisama
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 253


Made in China :P ("Basszus")


« Válasz #716 Dátum: 13 jún 29, 14:11:48 »

Nekem  van egy visszatérő álmom(eddig úgy 3-szor álmodtam ezt)
A házunk tetején az álmomban van egy irreálisan nagy, sötét épület szerűség, és oda be vagyunk  zárva  több emberrel , és bizonyos időközönként fegyveresek jönnek, és aki eléjük kerül, lelövik őket.
Ez valami ördögi játékszerűség, mert azt hagyják életben, aki le tud jutni élve a nappaliba (nincs levezető lépcső, és  nagyon magas a labirintus szerű épület). Kezdetben a férfiak és nők külön vannak , valami fallal elválasztva.
Amikor a fegyveresek jönnek, én éppen hogy megmenekülök, és lejutok a nappaliba (betörök egy ablakot, és lemászok egy függönyön, ami nem tudom miért, de az épületen kívül van) , ahol elkezdek tévézni de  egy idő után valamiért vissza megyek a fenti sötét helyre, és ott megpróbálok segíteni néhány embernek lejutni, de közben valahogy átjutottak a nők az elválasztó falon, és egy nőnek is megpróbálok segíteni. Odaviszem őket az ablakhoz amit betörtem , és elkezdenének lefelé mászni, de jönnek a fegyveresek, és lelövik a nőt, közben gyorsan elkezdtünk mászni lefelé a függönyön, viszont leesik az egyik férfi, a másikat lelövik az ablakból, így csak én maradok életben.
Szerintem itt ébredtem fel, mert ennél tovább nem emlékszem semmire...
Elég érdekes álom volt, pár részletet még így is kihagytam.
Naplózva

zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #717 Dátum: 13 jún 29, 17:20:09 »

Végre egy normálisnak mondható álmom.
A házunkban találunk rengeteg oroszkék kiscicácak (olyan 5-6 hét esek lehettek, mert akkorák voltak, mint az öklöm). Fogalmunk sem volt, hogy hogyan kerültek be, vagy mit kerestek ott, de egyből el akartuk vinni az állatorvoshoz. Anyám vitte a cicákat én meg biciklivel elindultam a távolabbik dokihoz. Szépen mentem míg anya beért az autóval és mindketten csodálkoztunk, hogy miért mentem el. Olyasmit mondhattam, hogy azt hittem már nincs aznap rendelés a közelinél.
Többre nem emlékszem, de azért egy oroszkéket megtartottam volna. Pirul
« Utoljára szerkesztve: 13 júl 02, 16:59:55 írta zitagirl » Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #718 Dátum: 13 jún 29, 17:27:46 »

Azok aranyosak lehettek, én is álmodtam már kismacskákkal, csak nem emlékszek már hogy mi hogy volt, de volt benne sok kismacsek cirmos, feket, vörös meg mindenféle.  Pirul
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #719 Dátum: 13 jún 29, 17:38:53 »

Azok is jók lehettek. Nevet
Mikor már éreztem, hogy csak álmodom nagyon szomorú voltam. Olyan édik voltak, és selymesek is. Arra emlékszem még, hogy egyet láttunk meg és próbáltuk legalább egy helyre terelni őket. Pontosan már nem tudom mennyi volt, de legalább 10 volt belőlük. Mosolyog

« Utoljára szerkesztve: 13 júl 01, 19:44:02 írta zitagirl » Naplózva
Oldalak: 1 ... 46 47 [48] 49 50 ... 66
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!