24 szep 25, 20:27:04 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Én legtöbbször...
rémálmot álmodok. - 50 (12.8%)
nem álmodok. - 60 (15.4%)
mangával álmodok. - 57 (14.6%)
csak simát álmodok. - 115 (29.5%)
állatokkal álmodok. - 1 (0.3%)
nem emléxem az álmaimra. >.< - 107 (27.4%)
Összes szavazó: 383

Oldalak: 1 ... 45 46 [47] 48 49 ... 66
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Álmaid  (Megtekintve 214138 alkalommal)
0 Felhasználó és 172 vendég van a témában
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #690 Dátum: 13 márc 15, 21:36:38 »

Legalább ez most annyira nem volt elrugaszkodott, mint a legtöbb álmom.

Olyan hajnali 4-5 fele lehetett, mikor arra ébredek fel, hogy van valaki a házban. Csendben maradok egy ideig, hogy megbizonyosodjak, hogy nem képzelődöm. Már látom az ember árnyékát is a dolgozóban, mire én és anya egymáshoz megyünk és elkapjuk. Kiderült, hogy amiatt jutott be a házba, mert magától kikapcsolt a riasztó. Reggel már tán a rendőrségen vagyunk (kicsit nagy volt és fehér és picit modernebb, mint a maiak), még a besurranó is sokkal fiatalabb lesz. Elmondták, hogy miket követett el és mi lesz vele és el vitték.
Az eleje nagyon valóságos volt, és picit megijedtem, mert ugyanúgy hajnal volt mikor felébredtem. De csak álom volt.
Naplózva
Sasukefan
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 487


« Válasz #691 Dátum: 13 máj 06, 20:45:53 »

Én még régebben álmodtam egy olyat, hogy egy sötét helyen voltam, éppen felébredtem egy fotelben, nem tudtam irányítani a testemet és kimentem a mosdóba. Akaratlanul belenéztem a tükörbe és láttam, hogy egy kegyetlen ijesztő zombi állt mögöttem. Hatalmas női sikítás, le voltam sokkolva, a pulzusom 200-on volt és felébredtem. Mikor kinyitottam a szemem, ott ültem a fotelban. Gondoltam, csak egy álom volt és megint magától kezdett kimenni a testem, akárhogy próbáltam, nem tudtam irányítani. Most nem volt a tükörben semmi, hanem egy plazma TV-ben jelent meg az arca. Megint sikítás, lesokkolás, pulzus level up, és felébredtem. A fotelban... Egész éjszaka ezt álmodtam, és vagy 10-szer eljátszódott velem, és a testem mindig lesokkolva reagált, és nagyon rossz érzés volt. Tudtam, hogy végig csak álom és azt is, hogy egész éjszaka itt fogok szenvedni, de nem tudtam ellene semmit tenni. Minden alkalommal ugyanúgy éreztem a testem, mindig megijedtem akaratlanul.
Naplózva

Ezt a hatalmat csak azok érhetik el, akik mindkét szemükben aktiválják a Mangekyout. Ez a harmadik erő... a Susanoo.
kisama
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 253


Made in China :P ("Basszus")


« Válasz #692 Dátum: 13 máj 07, 20:00:17 »

Na nekem is voltak hasonló rémálaim...
De van egy , ami általában visszatér.
Ez olyan hogy egy táborban vagyok, (amibe minden nyáron elmegyek) és ott van a barátnőm is.
SÉtálunk az utcán, és egy ház előtt járunk, ahol körbe lehet járni, és kinyílik az ajtó.
Egy elmebeteg arcát látom, és tiszta vér a keze, meg kés van nála.Mondom a barátnőmnek, hogy fusson, és ő visszafelé fut az utcán, én meg a ház mögött akarok elfutni, de az elmebeteg megelőz.
Ekkor visszafutok, és már ott van 5-6 ember.
(az utcában csak egy kijárat volt.)
Megpróbálok elfutni a késes mellet, de hasbaszúr.
Na ilyenkor összerándulok, és felébredek.
Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #693 Dátum: 13 máj 07, 20:06:21 »

Valamelyik nap azt álmodtam hogy velem szemben állt egy bogár (ilyen csótányszerű) de nagy volt mint egy ember, egy jó nagy darab ember, inkább egy alienre hasonlított, de álmomba tudtam hogy ez földi.  smirksweat

És olyat is álmodtam hogy repülök az Avas felett aztán meg arra keltem fel mintha lezuhantam volna és szédültem.  Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 07, 21:01:08 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #694 Dátum: 13 máj 07, 21:52:38 »

Zombi álmaim mostanában sűrűn vannak, de szinte mindegyik ugyanaz. Meg még idegenekkel is  szoktam. Van egy visszajövőm, hol az idegenek elkezdik megszállni a bolygót, és az emberek menekülnek, hajón csónakon a házukkal, vagy ahol laknak. Mindig elbújunk, mikor egy űrhajó közeledik és mindig támadásba kerülök, aztán felébredek.

Nekem elég hülye álmom volt 2 hete.
Azt álmodtam hogy bevittem egy kígyót az iskolámba. Asszem barna erdei vipera fajtájú volt, legalábbis ezt mondtam a többieknek álmomban. Egy ideig nagyon szelíd volt, aztán elkezdett vadulni, és szépen kezdett csöpögni majd szinte mintha már csapból folyna méregfogaiból a méreg. Megmar, de még szinte tudomást sem veszek róla, csak kérem szépen az ellenanyagot a tanártól. Azt már nem tudom hova tűnt a kígyó, de senkit nem zavart.

Na most ez a vipera tényleg van nálunk, csak az ő neve Mázli, macska és csak a beceneve "pufogó vipera", de teljesen olyan, mint az álmomban lévő kígyó.
Volt több álmom is, de csak ez maradt meg most, meg mostanában egy Aisha nevű személyen gondolkozok, ő is csak úgy megjelent a fejemben 2 hete, de semmi köze nincs az álmomhoz.
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 07, 22:41:32 írta zitagirl » Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #695 Dátum: 13 máj 08, 09:38:42 »

Mostanában emlékszem az álmaimra.  Kúl2

Ma éjjel is egy csomó érdekeset álmodtam, de ami így hirtelen eszembe jut, az az hogy egy hozzám közel álló személlyel egy repülő rakterében vagyunk, és a hátsó oldala nyitva van.. és lazán beszélgetünk, nézegetjük a tájat.. mire elkezdek elgondolkodni, hogy nem kellene e kiesnünk. Erre a repülő tesz egy félfordulatot ami hatására meg kell erősen kapaszkodnom és azt a személyt is én tartom meg aki velem van. Kb ennyi.. itt félbe szakad.

Meg  volt valami mmo és lol hibrid álmom.. de az már enyhén nevetséges, pláne hogy elég keveset játszom.

Illetve tegnap éjjel egy másik bolygón voltam álmomban ahol két majomhoz hasonló lénnyel kellett összebarátkoznom.. s azt vártam hogy hajón értem jöjjenek ami nagyjából meg is történt.. Sajnos részletekre nem emlékszem pedig nagyon érdekes volt.
Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #696 Dátum: 13 máj 26, 07:50:06 »

Na,akkor magyarán megálmodtad a paranormal activity köv.részét.Nevet Én mindig hülyeségeket szoktam álmodni aminek semmi értelme sincs,bár ha olyat álmodok amit akarok,és szépet,hát az az egész napomat bearanyozza.De az ritkán van,10 évben csak egyszer. >.<#
Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #697 Dátum: 13 máj 26, 14:00:22 »

Hát Darvolia nem semmi álom, elég rémisztő lehetett.  smirksweat
Nekem is egy kissé rémisztő álmom volt.
Azt álmodtam hogy valami videóban benne volt hogy jön (mármint erre sodródik) 3 kóborló bolygó és ütköznek a földdel és am a Marssal is.
Azt gondoltam hogy jaj az nem jó de van még időnk (am a nővéremnél tartózkodtam álmomban) amikor kinéztem az ablakon és egy hatalmas nagy barnás színű égitest borította be a fél égboltot, ráadásul esett az eső is, és álmomba arra gondoltam jaj ez már itt van és hogy miért esik az eső ha egyszer nincs felhő. Aztán valaki megszólal hogy (szó szerint emlékszek) "biztos a gravitáció b@sztatja a légkört", aztán kimentem a fürdőbe és hallottam hogy nyávog a macska és arra gondoltam hogy szegénnyel mi lesz ha elpusztul a Föld, de utána felébredtem a macska nyávogásra, mert tényleg nyávogott.
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #698 Dátum: 13 jún 06, 19:32:34 »

Hát múlthéten volt néhány annyira nem kellemes álmom (kivéve egy a vége miatt már így utólag nézve.

Elsőben éjszaka volt és csak azt hallom, hogy valaki járkál a házban. Kimegyek a szobámból, és a gardróbszobából kijön egy kb. 17-18 éves sötét bőrű fiú. Épp vitte volna a megmaradt cuccokat, mikor anyám is kijött a szobából. Azt hajtogatta, hogy Isten nevében teszi, és hogy mi vagyunk a gazdagok, ő meg a szegény. Kijött a rendőrség és elvitték, többre már nem emlékszem.
A másodikban fényes nappal volt és épp kint voltunk anyámmal és keresztanyámmal. Azt vesszük észre, hogy a kapu magától nyitódik és 2 vörös színű fekete mintájú sportkocsi áll be a kertbe. A kocsikból néhány igen nagy személy szállt ki és mondták, hogy jöttek a nagyobb dolgokért. Próbáltunk védekezni és szerencsére sikerült is valahogy. Én 2 emberrel kerültem szembe, de nem esett bajom.

A harmadik már jobb volt. Valami internacionális áruházfélében voltam és épp eltévedtem és egyedül voltam. Kimentem a lifthez, ami olyan volt, mint egy metró csak ugyanúgy gombok vannak rajta, és tán körben halad az emeletek közt. Felszálltam rá és egy idős nővel találkozom. Véletlenül lelepleződik, és átváltozik egy hatalmas bogárféle lénnyé. Volt valami lény ami végül verekedett vele, de meghalt és a hölgy elmenekült. Egy ismerős hangot hallok, és kiszálltam a liftből. Észre veszem a Matt Smith-féle dokit és oda futok hozzá, és átölelem örömömben, hogy végre megtaláltuk egymást. Kicsit bosszankodott, hogy hol voltam eddig, de ő is örült.

A negyedik volt a legfurcsább, de magasan. Ismét éjszaka volt, és átjött hozzám néhány barátom. A Hold vörös színű volt, és lassan elkezdtek átváltozni félig meddig zombikká. Tudtak beszélni, meg mozogni valamennyire normálisabban, de csak rosszakat mondtak folyamatosan, és próbáltak megharapni. Sikerült kiszorítani őket a házból éjszakára, de még nappal sem változtak vissza. Másnap már egy teljesen más személyként ébredek ugyanabban a házban. A H2O-ban lévő Cleo lettem. Még óvatos maradtam, de egyszer csak megjelent előttem egy beszélő fóka. Azt mondta, hogy a világot akarja elfoglalni. A kertemig követett, ott meg átváltoztam sellővé és a levegőben elúsztam. Bosszankodott kicsit, majd egy lánnyal asszem Rickyvel elment és tovább beszéltek.

Azóta nem voltak nagyon álmaim, de ezek egymás után jöttek éjszakánként. Az első kettő még a betörés miatt lehettek. A másik kettő meg tán egy utó hatása lehetett, meg hogy szinte senkiben sem bíztam teljesen az álmomban, gondolom azért, mert sajnos megfordult a fejemben, hogy egyik iskolai barátom lehetett. A Doktor meg szerintem nyugtatni akart, vagy legalábbis segíteni nekem. Tán legjobban a Dzsinnis álmomhoz tudnám hasonlítani. Mindkettejük próbált segíteni csak más okok miatt.
« Utoljára szerkesztve: 13 júl 02, 10:31:10 írta zitagirl » Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #699 Dátum: 13 jún 26, 19:51:47 »

Rajtam kívűl már senki nem álmodik, vagy csak én vagyok olyan hülye, hogy leírom őket?

Mostanában a legtöbb álmom nagyon zavaros, és nem is emlékszem rájuk, szerencsére. Ami így megmaradt bennem az az, mikor egy ilyen üveg kégliben voltam az emeleten néhány emberrel és valaki elénekelte a Showbiz számot.

Viszont a mai álmomra emlékszem. Egy videójátékban voltam pár emberrel,ami elvileg a Terminátor 3 lenne, de szerintem semmi köze nem volt hozzá. Voltak gépek, de azért volt oda nem illő dolgok is. A játék végén volt egy többfolyosós rész, ahol a padló minden irányban mozgott igen gyorsan. Itt volt a csavar, mert korábban már álmodtam ezt, és rüheltem akkor azt a részt és erre emlékeztem, és egyszerűen kiléptem a játékból. A valóságban tértem magamhoz a többiekkel, és örültünk, hogy túléltük mindazt.

Csak azért érdekes ez, mert már többször is volt visszatérő álmom, de sosem emlékeztem rá mikor ugyanazt álmodtam.
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #700 Dátum: 13 jún 26, 21:11:37 »

Vagy nem emlékeznek rá, esetleg az álmuk nem "publikus" (vagyis nem akarják megosztani mással)
Napok óta nem emlékszek az álmaimra, csak annyira hogy valami zagyvalék az egész.
Lehet hogy azért mert álmatlan vagyok és hiába fekszek le korábban, valamikor hajnalban tudok elaludni.  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #701 Dátum: 13 jún 26, 21:44:32 »

Nyugi, most nekem is a legtöbb álmom vagy totális zagyvaság volt, vagy szimplán elfelejtettem. Asszem néhánynál még így ha nem is tudatosan, de valamennyire változtattam őket, és úgy történtek dolgok benne, ahogy akartam (nem úgy, mint a maiban).

Én nem tudom, hogy a legtöbb ember mennyire tartja fontosnak az álmokat, de nekem mindig is fontosak voltak. Többször is voltak már olyan álmaim amikre szívesen visszaemlékeztem, vagy ötleteket adtak valamihez.
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #702 Dátum: 13 jún 26, 21:59:40 »

Igazából velem még nem történt olyan hogy álmomban tudnám hogy az csak egy álom, ezért befolyásolni se tudom őket anyira.  smirksweat
Néha megálmodom a jövőt. Teljesen hétköznapi események (pl. elveszem a pharat a polcról) és rájöttem hogy megálmodtam, vagy álmodtam már olyat hogy valaki meghalt (vagyis álmomban évek óta halott volt), és kb fél évre rá meghalt, vagy másik hozzátartozóm álmomban meghalt, utána visszatért, és a valóságban később közel került a halálhoz.
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #703 Dátum: 13 jún 26, 22:08:38 »

Én sem tudom, max. mikor már valamennyire ébren vagyok, de még álmodok.
Tán egy álmom volt, ahol egy kicsit a jövőbe láttam, de csak azért, mert szinte ugyanazok történtek meg, csak kicsit valóságosabban. Én inkább nappal időnként látok valami pillanat képet, beszélgetést, vagy esetleg kicsit összetett dolog, és később megtörténik az.
Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #704 Dátum: 13 jún 26, 22:13:19 »

Ezt hivják deja vu-nek ,nekem is nagyon sokszor van...Látod azt a képet,amit megálmodtál vagy valahogy a fejedbe jutott,és mintha már megtörtént volna veled...
Naplózva

Oldalak: 1 ... 45 46 [47] 48 49 ... 66
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!