24 szep 25, 20:17:57 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Én legtöbbször...
rémálmot álmodok. - 50 (12.8%)
nem álmodok. - 60 (15.4%)
mangával álmodok. - 57 (14.6%)
csak simát álmodok. - 115 (29.5%)
állatokkal álmodok. - 1 (0.3%)
nem emléxem az álmaimra. >.< - 107 (27.4%)
Összes szavazó: 383

Oldalak: 1 ... 44 45 [46] 47 48 ... 66
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Álmaid  (Megtekintve 213989 alkalommal)
0 Felhasználó és 60 vendég van a témában
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #675 Dátum: 13 feb 25, 19:33:10 »

Hát most is érdekes álmaim voltak. smirksweat
Az elsőben anyámmal és néhány barátommal elmentünk egy űrbázisra, vagy valami hasonlóra nyaralni az már nem derült ki. Mindenki ment a saját szobájába, míg én mentem anyámmal a szobájába ahol rohadt gyümölcsökkel teli kosarat találunk. Ezt véletlenül fölborítjuk és ilyen kukacok jönnek ki belőle igen gyorsan a szoba minden szegletébe. Anyám mondta nincs semmi baj és hívta a takarítókat, én meg mentem a sajátomba. Rövid idővel később jön egy fiatal fiú a szobájába másokkal. Telik az idő és egyszer csak sikoltást hallok. Megijedek és a szobába bezár az a fiú és csak annyit látok mögötte hogy valami bogarak lepik el a szobát előttem. Nálam is jönnek mindenhonnan, de még épphogy kitudtam nyitni az ajtót és megmenekültem. Futottam a csarnokba ahol a többiek voltak és ennek örültem, főleg hogy ott volt a barátom akinek egyből a nyakába ugrottam, ő meg csak nyugodtan mondta, hogy örül hogy jól vagyok. Végül megérkezik az az ember is és utolsó amire emlékszem hogy épp készültem volna megölni őt hogy megölte anyámat.

A másik már sokkal közönségesebb és nyugodtabb. Elmentem a testvéreimhez, ahol volt egy olyan részlege a háznak, ami tele volt mindenféle filmekkel főleg dvd-n. Össze-vissza volt minden szinte már átláthatatlan volt. Jön a testvéreim anyja és mondja, hogy keresi a Kis hableány filmet, ami már évek óta elveszett. (Ennek van valóság alapja, csak akkor a miénket kérték el és olyan két évvel később kaptuk vissza) Én észreveszem a filmet az egyik szekrény tetején állítva és nyitva és szóltam neki, mivel én nem értem el. Később elvonulunk és elkezdünk beszélni jó dolgokról.   
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #676 Dátum: 13 feb 25, 19:35:56 »

Azt álmodtam hogy meghaltam és ásványvízként születtem újjá  Hmm? utána meg akart inni egy csaj ,rákiabáltam hogy ne igyon meg és felébredtem  >.<#

Na ezt fejtse meg egy álomfejtő  Hmm?
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 25, 19:36:31 írta Lew » Naplózva


Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #677 Dátum: 13 feb 25, 19:44:49 »

Jajjajajjj.

Tudnék durvát mondani de megint én lennék a sz*mét Nevet

Zita érdekes álom az első.. Mosolyog Én is szoktam hasonlóan akciódúsakat vagy menekülőseket álmodni. Nevet
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #678 Dátum: 13 feb 25, 19:46:16 »

Nem is te lennél, ha nem tudnál valami durvát mondani Nevet

És az nem Lú hanem Lew  >.<#
Naplózva


Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #679 Dátum: 13 feb 25, 19:53:07 »

Az ember néha összeálmodik olyan képtelenségeket hogy pl ásványvíz volt.
Nálam olyan volt hogy volt egy beszélő macska (nem az én macskám, ez évekkel ezelőtt volt), ami két szem borsóvá változott.  >.<#
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #680 Dátum: 13 feb 25, 20:00:05 »

Én egyszer videojátékban voltam amin épp megyek bevásárló kocsival az út kellős közepén. Úgy volt értelmetlen ahogy volt. Ja meg ott volt még Cosmo és Wanda és mondták hogy mi lesz Timmyvel.
 Ilyenekkel miért tudok álmodni, bezzeg animével soha. Gyáááá
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 25, 20:04:33 írta zitagirl » Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #681 Dátum: 13 feb 25, 20:00:11 »

Én egyszer azt álmodtam egy srácról akivel épp alakulóban volt a kapcsolatunk, hogy megyünk a lépcsőházban és beszólt nekem egy rosszéletű fazon.. mire ő megakart védeni.. de nem akartam balhét, ezért átváltoztattam macskává, és betettem egy papírszatyorba... és simán beszélgettem vele tovább.. vagy mi a szösz. Mosolyog
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #682 Dátum: 13 feb 25, 20:29:21 »

Ennél az űrhajós álmomnál épp az volt aki tetszik nekem, csak hát neki van már barátnője.  smirksweat
Olyan hogy átváltoztam vagy valaki még nem volt. Így is eléggé fura néhány álmom, nem kell még ilyen is.
Macskákról jut eszembe volt egy olyan álmom ahol rengeteg macskám volt. Szépen jöttek mindenhonnan, de nem zavart ez bennünket. És mindegyik kiscica volt.
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #683 Dátum: 13 feb 25, 21:11:00 »

Aki régebb óta követi a fórum eseményeit az talán még emlékszik az én morbid macskás álmomra xD na az ütött :DD
Naplózva


Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #684 Dátum: 13 feb 25, 22:07:08 »

Nekem nem rémlik a dolog, szóval le is írhatod... (ide valami szurkálódó megnyilvánulást képzelj el)

Bírom mikor valaki ezt csinálja..

Ráadásul tudhatnád... hogy.. nah mindegy.
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #685 Dátum: 13 márc 01, 22:04:57 »

Hát a mai álmomat nem tudom hogy értelmezzem.
Annyi volt hogy valamilyen táborban lehettem a tengerparton, és ott vannak Luffyék is, és eléggé normális viszonyban voltunk. Még arra emlékszem, hogy elmentek kajáért és megkérdezték kérek-e CSOKIS LAZACOT.

Kezdjük ott hogy nem is nézem az OP-ot, és nagyon keveset tudok róla, másrészt nem szeretem a lazacot. Ezzel most azt akarta sugallni a tudatalattim, hogy kezdjek bele az OP-ba, meg kóstoljam meg a lazacot?
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #686 Dátum: 13 márc 01, 22:07:27 »

Csokis lazac?  Nevet
Azt álmodtam hogy csörög az ébresztőóra és felkeltem rá. (de a valóságban nem csörgött csak álmomban)
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #687 Dátum: 13 márc 01, 22:19:40 »

Nálam mindig csak olyan volt, hogy ébresztő órám csörög, vagy esetleg a riasztó tán (volt már ilyen és nem volt túl jó) és álmomban is hallom, de nem veszem észre teljesen és tovább alszok. Csoda hogy még sosem késtem el reggelente ha ilyen történik.
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #688 Dátum: 13 márc 01, 22:23:05 »

Olyan volt (jó régen még ilyen elemes vekker ébresztőóra ébresztett) hogy az óracsörgés hatására azt álmodtam hogy csengetnek az ajtón, de végülis nem aludtam el mert tovább csengett és felkeltem.  Nyelvesít
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #689 Dátum: 13 márc 07, 21:27:47 »

Most erre pontosan nem emlékszem csak épp hogy, mert most délután álmodtam, és így is zavaros kissé, mert félig-meddig fel-felébredtem.

Valamilyen épületben voltunk néhánnyal. Olyan volt mintha iskola lenne, csak egy hosszú folyosó volt és ajtók. Velünk volt valaki, akiről csak én tudtam, hogy ki is valójában (vagy legalábbis asszem), Bartimaeus, a dzsinn (ezen nem is kéne nagyon csodálkoznom, miután 2 nap alatt bevágtam a Ptolemaiosz kapuját, s most meg a negyedik könyvet olvasom, ráadásul imádom a karakterét is). Na szóval 2 ajtó volt előttünk. Ő bement a jobboldaliba, míg mi a baloldaliba. Ott voltunk egy darabig, olyan késő délutánig, mikor eszembe jut, hogy péntek van, és nekem elkéne menni külön tanárhoz. Igaz semmim nem volt készen amit adott, plusz még a cuccom fele is hiányzott. Mégsem ez volt most a legfontosabb. Egyre nyugtalanabb voltam a helyiségben, míg a többiek elvoltak. Fél öt volt, ilyenkor lett volna vége a külön órának, így amiatt már nem aggódtam, csak még mindig nyugtalannak éreztem magam. Elakartam már indulni, mikor a többiek marasztalni akartak. Kimentem onnan. A folyosó végtelen hosszúnak tűnt mindkét irányból. Na itt már beteljesedett az, amitől féltem. Ráadásul a jobboldali ajtó is eltűnt. Elkezdtem keresni Bartimaeust, de a többiek azt mondták, felejtsem el, és nincs baj.

Eddig tartott. Ez most eléggé az érzéseimre alapult. Fiúkban annyira már nem beszélek szívesen, és a bizalamam feléjük is már nincs meg annyira, ma a suliban nem igazán voltam nyugodt néhány dolog miatt, a többi meg a könyv tehet róla.   
Naplózva
Oldalak: 1 ... 44 45 [46] 47 48 ... 66
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!