24 szep 25, 20:17:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Én legtöbbször...
rémálmot álmodok. - 50 (12.8%)
nem álmodok. - 60 (15.4%)
mangával álmodok. - 57 (14.6%)
csak simát álmodok. - 115 (29.5%)
állatokkal álmodok. - 1 (0.3%)
nem emléxem az álmaimra. >.< - 107 (27.4%)
Összes szavazó: 383

Oldalak: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 66
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Álmaid  (Megtekintve 213977 alkalommal)
0 Felhasználó és 50 vendég van a témában
Kirito
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 138

Dead


« Válasz #630 Dátum: 12 dec 01, 22:21:22 »

Én múltkor  azt álmodtam hogy zuhanok, és arra keltem hogy csattan egy nagyot a buksim :'d Fájt ám, elég sok ideig.



A legjobb álmom a következő:

Narutóval sétálok egy épület körül, majd megáll, és pofon üt. Igazából nem is értem hogy jött ez az álom, talán nem kellett volna csipőset enni lefekvést előtt?xd Nevet
Naplózva


Gazdám: Lina Lisana (Én a hű pokemon) Mesterem: Hiname Shion
Petem:(Csincsillám)  dreamfolow Akinek a második leghűbb társa vagyok: Hidetada

Járd végig az utam. Botladozz mindenhol ahol én. Utána ítélkezhetsz felettem. És kész:) "Sírj. Könyörögj. De nem érdekel, véged"!
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #631 Dátum: 12 dec 03, 12:15:20 »

Én e legutóbbi álmomban egy minimum két méteres pasit fenyegettem. Normális vagyok én?
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #632 Dátum: 12 dec 03, 12:44:31 »

Én mostanában nem emlékszem az álmaimra és ez meglehetősen zavar.. mert szinte mindig emlékeztem eddig. Nem tudom mi lehet. Lehet az hogy állandóan felébresztenek a szomszédok.

Miért ne? Általában a nagydarab emberek maximum brummognak de félni nem kell tőlük. Nevet S azt tudod miért fenyegetted?
Naplózva
Hidetada
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 555


I love you spagetti Vallás: mugen


WWW
« Válasz #633 Dátum: 12 dec 03, 13:15:20 »

Nekem a kedvenc álmom azután volt mikor tudomást vettem a Dragon Ball Heroesről ikszdé én is átkerültem a DB világba de ez hagyján mert sokszor álmodok ilyet ikszdé na de ez olyan hihetetlenül részletes volt ikszdé több mint 10 évet álmodtam meg napról napra ikszdé jah és ugye mikor felkeltem minden csontom fájt ikszdé (nem csináltam semmit :p lehet tényleg igaz volt :p ikszdé) ez az álom 11-12 órás volt :DD
Naplózva

Pokémon trainerem akit eljuttatok a Sinnoh ligáig: Lina Lisana
Mesterem: Hiname Shion
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #634 Dátum: 12 dec 03, 13:18:18 »

Kétlem hogy 11-12 órás volt:) Én még sosem álmodtam animével érdekes mikor ilyet olvasok tőletek. Nah ez az igazi fan dolog, gondolom..
Naplózva
Hidetada
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 555


I love you spagetti Vallás: mugen


WWW
« Válasz #635 Dátum: 12 dec 03, 13:55:41 »

Mért kétled? :DD Én gyakran álmodok animéseket :DD
Naplózva

Pokémon trainerem akit eljuttatok a Sinnoh ligáig: Lina Lisana
Mesterem: Hiname Shion
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #636 Dátum: 12 dec 03, 15:09:14 »

10 évet álmodtál meg napról napra?
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #637 Dátum: 12 dec 03, 15:15:48 »

A nővérem meg (saját elmondása alapján) 1x (lehet h többször) volt olyan álma h álmában több év telt el de mindezt nem h 1 éjjel alatt hanem kb félóra alatt álmodta.  Gondolkozik
Nekem meg mostanában gyakran van olyan álmom h valamilyen iskolába járok (nem emlékszem a részletekre), és csak úgy félbehagyom (a valóságban még 1 iskolai tanulmányt se hagytam félbe).  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Hidetada
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 555


I love you spagetti Vallás: mugen


WWW
« Válasz #638 Dátum: 12 dec 03, 15:54:04 »

Nekem pl olyan is van, hogy reggelente felkelek aztán beállítom az ébresztőt, hogy 1 perc múlva keltsen. Esköszöm olyan tartalmas dolgokat szoktam álmodni olyankor ikszdé sokkal részletesebbek mint amikor több órát alszom... De ez még is hogyan lehetséges? ._.
drszabi több mint 10 év volt ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 03, 15:56:16 írta Hidetada » Naplózva

Pokémon trainerem akit eljuttatok a Sinnoh ligáig: Lina Lisana
Mesterem: Hiname Shion
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #639 Dátum: 12 dec 03, 16:37:18 »

Mert az ember nem álmodik 10-12 órán át, jó esetben.. ha jól emlékszem az alvás szakaszokra. Ebben viszont nem vagyok biztos, de így emlékszem.

Egyébként miközben utaztam melóba, eszembe jutott mit álmodtam.

Valamilyen versenyen vettem részt, ahol futottunk akadálypályák voltak, például volt egy olyan rész hogy egy nagyon magas kötél létrát kellett megmászni ami ilyen fa állványhoz volt erősítve de volt közel fhu, nagyon magas szerintem 50-100 méter biztos. Persze az álom béli dolgokban sokszor nehéz megítélni az ilyesmit.. és rengetegen voltunk rajta, rohadt félelmetes volt, és azon gondolkodtam végig hogy inkább felfele nézzek de mivel az is magasan volt szédültem tőle, vagy lefele.. de akkor meg megőrülök a látványtól. Persze az emberek tapostak át egymáson a győzelem érdekében. Valahogy sikerült feljutnom bár elég necces volt.. és a faállvány tetejéről gyorsan beugrottam az épületbe ami mentén futott. Onnantól meg futás és verseny a célig, persze bármit tehettél hogy elintézd a másikot. Ami furcsa volt hogy ez a jelenet ahogy beugrom az épületbe és futok eljutok a célig és másodikként érek be többször elismétlődött, és mindig csak második lettem pedig tudom hogy hamarabb értem be mint a másik.

Aztán a következő szakasz pedig arról szólt hogy egy épületben vagyunk ahol meg kell találni valamit és csak én és egy társam volt rá képes.. itt biztos hogy a Revolution sorozat hatott rám mert a földön ilyen világító gombokat amik teljesen úgy néztek ki mint azok a medálok amivel áramot tudnak generálni.. kellett meglátni, és amint megláttam egyből be is nyomtam.. hogy miért azt nem tudom, és így a ház kezdett megváltozni rejtett ajtók nyíltak ilyesmik, de közben valahogy elvesztettem a fonalat és felébredtem.

Nem is tudom hogy jutott eszembe ez útközben.

Ami a vicc hogy Szilasligetnél vettem észre hogy hó borítja a tájat.. ami azt jelenti hogy nagyon elmerültem magamban.

Naplózva
Kirito
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 138

Dead


« Válasz #640 Dátum: 12 dec 03, 18:23:41 »

Például mindig megpróbálok szépet álmodni, és a végén valami nyomorékságnál kötök ki.Álmodtam már gonosz sárkányról, Sellőhercegnőről aki a feleségem lett, majd meghalt, álmodtam arról hogy egy híres sztár lettem, akit mindenki utál..Stb

De bezzeg egy normálisat sem tudok! Nevet
Naplózva


Gazdám: Lina Lisana (Én a hű pokemon) Mesterem: Hiname Shion
Petem:(Csincsillám)  dreamfolow Akinek a második leghűbb társa vagyok: Hidetada

Járd végig az utam. Botladozz mindenhol ahol én. Utána ítélkezhetsz felettem. És kész:) "Sírj. Könyörögj. De nem érdekel, véged"!
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #641 Dátum: 12 dec 03, 19:14:57 »

Mert az álmoknak normálisnak kell lenniük?  Hümm-hümm
Naplózva
Hidetada
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 555


I love you spagetti Vallás: mugen


WWW
« Válasz #642 Dátum: 12 dec 03, 19:47:37 »

Az álmokban az a komoly, hogy tök logikus mikor álmodod de mikor felébredsz semmi értelmét nem találod ikszdé
Velem olyan szokott lenni, hogy álmomba lesz egy nagyon jó ötletem. Aztán mikor felébredek azt hiszem zseni vagyok ikszdé majd végig gondolom és kiderül, hogy akkora idiótaság az egész XDD
Naplózva

Pokémon trainerem akit eljuttatok a Sinnoh ligáig: Lina Lisana
Mesterem: Hiname Shion
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #643 Dátum: 12 dec 03, 20:32:03 »

Valami olyasmi volt, hogy mondot nekem valami csúnyát erre én fenyegetően közeledtem felé és elkezdtem ordítozni, hogy ezt akkor most mondja a szemembe. Azt már nem tom, h kimondta e...
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #644 Dátum: 12 dec 04, 07:08:56 »

Életemben 2.x álmodtam állatokról,egyszer azt hogy otthon vagyok,kimegyek az udvarra az egyik ism.mel és megtámad egy dinoszaurusz izé és befutok,az ism.megeszi,én meg bezárok mindent és lehuzom a rolót,a redõnyt stb..elmegy ,na de jön egy küklopsz óriás,és a kis lyukakon bekukucskál,én meg  paráztam ,meg amikor döngött a föld akkor is...xD (ez beteg) Ma meg azt álmodtam hogy ahol lakok ,elmegyek egy utcában,(kutyát sétáltatok,ami mellesleg a nagypapámé aki fényévnyire lakik tõlünk)megyek-megyek egyszer csak meglátok egy fekete párducot,a sok ember meg körülötte ,megyek tovább jön utánam az állat ,megkérdezem az embereket hogy bánt-e ,azt mondják h tök szelíd...mondom akkor ok.(volt rajt nyakörv ,meg sétáltató póráz) xD Gondoltam biztos a moréké lehet.Megnyalogat a km-s nyelvével ,én meg megsimogatom erre megharapja a lábamat ,na mondom húzz el innen ,nm tudtam lerázni.Ja közbe a kutyát meg a fejen fölött vittem hogy ne egye meg ,eljön hozzánk ,csak úgy van,persze zavar hogy ott van,a végén meg olyasmi volt,hogy megehette a kutyát ,én meg kiakadtam ,és visszakartam már tényleg vinni,persze addigra sok kicsi véres pont volt a sipcsontomon xD.és még arra emlékszek tisztán ,h valaki megkérdezi  félek-e tõle.Mondom h a kutyáktól nem,de a nagymacskáktól igen Nevet..és utána felébredtem. Bocsi kicsit hosszú lett.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 66
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!