24 szep 25, 18:20:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Én legtöbbször...
rémálmot álmodok. - 50 (12.8%)
nem álmodok. - 60 (15.4%)
mangával álmodok. - 57 (14.6%)
csak simát álmodok. - 115 (29.5%)
állatokkal álmodok. - 1 (0.3%)
nem emléxem az álmaimra. >.< - 107 (27.4%)
Összes szavazó: 383

Oldalak: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 66
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Álmaid  (Megtekintve 213881 alkalommal)
0 Felhasználó és 150 vendég van a témában
Hiei
Vendég
« Válasz #150 Dátum: 09 szep 18, 17:34:11 »

A legjobb álom mikor vissza térően úgyan azt álmododxDD. Semmi nem történik benne soha... egy dolog van benne folyamat bámulnak tégedxDD. Ugyan avval a semmit mondó tekintettel ugyan azzal a szemmel. Egy helyben áll és bámulxDD. Ez a legjobbxDD. Elég idegőrlő dolog lehetxDD.
Főleg mivel nem tesz semmit nincs mire számítanixDD. Egyszerűen tökéletesxDD.
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #151 Dátum: 09 szep 18, 19:05:31 »

Uhh...
Én akkora marhaságot álmodtam.
Volt 1 tó (onkább ilyen medenceszerűség) és térdig ért. De nem víz volt benne hanem rántottleves, kenyérdarabokkal és éreztem is a talpamalatt a kenyérdarabokat...  Technikai KO
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
TaraAkera
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 215


Ma is tanultunk valami újat gyerekek~


WWW
« Válasz #152 Dátum: 09 szep 18, 20:04:17 »

egyszer álmodtam igazán rosszat de akkor az emeletes  ágy legtetején voltam erdei suliban és ráestem az egyik haveromraxD Ördögi

ez eszembe juttatja,amikor ovis koromban lezúgtam az emeletes ágyról,és tettem egy közelebbi találkozást a kőpadlóval Nevet na azóta nem alszom emeletes ágyon xD
De nem víz volt benne hanem rántottleves, kenyérdarabokkal és éreztem is a talpamalatt a kenyérdarabokat...  Technikai KO

Nekem tetszik ez az álom *-* én biztos megkóstoltam volna a levest Nevet
Naplózva

FujiwaaraMichiyo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 248

Aisurando *O*


WWW
« Válasz #153 Dátum: 09 szep 18, 22:05:03 »

egyszer azt álmodtam h bioszon vmi hülye játékot jáccottunk. (le volt Írva 1 ember neve egy papÍrra és egy tulajdonsága alapján kellett kitalálni, hogy ki ő.) danit húztam, aki akkor még teccett, és azt mondtam róla, hogy kék a szeme. Mindenki tudta hogy ő az, erre kinyújtotta a karját és meg akart ölelni, de akkor már nem dani volt hanem márk.  Megöleltem majd hirtelen lesmárolt és megkérdezte hogy akarok e vele járni. Én azt mondtam neki hogy van barátom... amikor ezt álmodtam nég volt is. akkor jöttem rá hogy szakÍtanom kell vele.
Naplózva

/l 、
( ゚ヮ 。7 ೨ -Ve~nyau!
 l、 ~ヽ
 じしf_, )ノ
amina
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 181


/Anti NaruSaku fangirl/


« Válasz #154 Dátum: 09 szep 22, 14:46:44 »

Fúúú... én a múlt héten álmodtam egy nagy hülyeséget igazából nem volt sok értelme de nagyon jó volt ikszdé
Arról szólt hogy rohantunk valami világvége elől a bnőimmel és Shikamaru tök nyugodtan sétált el mellettünk, aztán megkérdeztük tőle hogy hova megy és erre azt mondta: A Todai egyetemre ikszdé
A legjobb viszont az volt mikor Hidan  Szeretet elrohant mellettünk erre felordít az egyik bnőm hogy: WÁÁÁÁ LEFOTÓZHATOM??? ikszdé
Tök poén volt de végére nagyon nem emlékszem de arra tisztán hogy azzal lett vége  Hidan és Itachi kézenfogva sétáltak a suliudvaron  Hmm? no comment...
Naplózva

Esztii
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 872



« Válasz #155 Dátum: 09 szep 22, 15:57:38 »

én azt álmodtam, hogy megcsípett egy darázs xD szerintem azért, mert az öcsémet is megcsípte és pont ugyanott, ahol álmomban engem =D
Naplózva

Nővérkéim: Nikkie és Sabaku no Temari  Kúl
Édes szüleim: Aemy és G-sama  Szeretet
Sógoraim: Szanisz és Dani
Soul
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 538



« Válasz #156 Dátum: 09 szep 28, 14:27:10 »

Én általában nem álmodom, főleg mióta megvan az álomhálóm Nevet Régebben többet álmodtam, de azok közül cska az maradt meg igazán amikor azt álmodtam hogy kimegyek WCre és bevizeltem  Kúl
Naplózva

"What is a man but the sum of his memories? We are the stories we live! The tales we tell ourselves!"
TaraAkera
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 215


Ma is tanultunk valami újat gyerekek~


WWW
« Válasz #157 Dátum: 09 szep 28, 19:51:47 »

mármint kimentél a wcre és bevizeltél álmodban,vagy álmodban kimentél wcre,és közben tényleg bevizeltél? xD bocs de nem tiszta,és kiváncsi lettem... xD
am nekem is van álomfogóm,de nem használ >.<# mondjuk én ilyesmikben nem hiszek,csak jó hogy ottvan Nyelvesít
Naplózva

Soul
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 538



« Válasz #158 Dátum: 09 szep 28, 19:54:08 »

Azt álmodtam hogy kimegyek WCre és közben tényleg bevizeltem Nevet Am. én se nagyon hiszek benne, inkább emlék, mert Bibionében vettem kb. 2 éve Mosolyog
Naplózva

"What is a man but the sum of his memories? We are the stories we live! The tales we tell ourselves!"
TaraAkera
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 215


Ma is tanultunk valami újat gyerekek~


WWW
« Válasz #159 Dátum: 09 szep 28, 20:00:04 »

óóóh így már értem Nevet lehet hogy valaki ott töltögetett melletted egy pohár vizecskét,azért lettek ilyen szép klotyós álmaid xD
hát az én álomfogóm már legalább 8 éves,de lehet hogy régebbi,nem is emlékszem mikor kaptam,de az biztos,hogy hazai termék,szal semmi emlék nem fűződik hozzá Nevet
Naplózva

Brock Lee
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 125


« Válasz #160 Dátum: 09 szep 28, 21:23:54 »

Nektek volt már olyan álmotok, hogy tudtátok az álom közbe, hogy ezt csak álmodjátok?
Nekem néha előfordul, egyszer pl betegség miatt hiányoztam a régi sulimból, de azt álmodtam, hogy bent ülök órán. A poén az, hogy nem az volt furcsa, hogy fél osztály nem is az én volt osztályomba járt, meg a termek se úgy néztek ki, hanem az tűnt csak fel, hogy mért vagyok suliba mikor beteg vagyok?
Elkezdtem magyarázni padtársamnak, hogy ez nem is a valóság, hogy csak álmodom és úgyis mindjárt felébredek. Erre ő meg annyit mondott, hogy "Te tiszta hülye vagy!". Pedig én tudtam, hogy ez tényleg csak álom és még se ébredtem fel rá...  Gondolkozik

Meg azt utálom, amikor olyat álmodok, hogy menekülnöm kell az életemért, nagyon rossz érzés  Technikai KO És sajnos elég sűrűn álmodok ilyet, pedig nem is szoktam stresszelni Nevet De am sose halok meg álmomba, mindig elkerülöm a halált éppen csak...Egyszer volt, hogy majdnem meghaltam, mikor leestem egy régi víztoronyról, ami a házunk hátuljában ált (!) és pont úgy, hogy egy faág szúródott belém úgy vesetájékon, de felébredtem a "fájdalomra" mielőtt meghaltam volna.
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #161 Dátum: 09 szep 28, 21:25:23 »

Ez épp olyan hogy azt álmodod hogy reggel szokás szerint bemész a suliba, az első órán bealszol, és otthon az ágyadban ébredsz, hogy annak a rendje és módja szerint elaludtál, és lekésted az első órát... Na nekem volt ilyen eset.. Azt álmodtam hogy elmegyek suliba... smirksweat

De a legdurváb a tegnapelőtt éjszaka volt... Éjjel felborult a állóventillátorom, a padlóra került a rádiós ébresztőórám, és egy nagy horpadás keletkezett a ágy melletti lemezradiátoromba... És én olyan kellemesen ébredtem, mint még soha... Felébredek, hú de jól érzem magam, stb, csak nézem hogy mi ez a borulás, meg fater kérdi nem-e tudom mi volt az a nagy zörgés az éjjel... Hmm? Hát izé...

Álmodhattam valamit, és annyira kalimpáltaálmomban, hogy levertem, és bevertem mindent... >.<# Nevet
Naplózva
Soul
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 538



« Válasz #162 Dátum: 09 szep 28, 21:28:39 »

Szerencsére én még nem vertem le semmit álmomban, de menekülős álmom nekem is volt.
Pl. Egyszer azt álmodtam hogy az iskolaudvaron vagyok és üldöz egy fekete lovas világító vörös szemekkel és valami bot vagy kard van a kezében (szintén fekete) és elkezdtem futni. Persze a lovas gyorsabb volt és épp amikor szúrt volna le, szinte már meg is szúrt amikor felébredtem. De arra emlékszem hogy amikor felébredtem még mindig hihetetlen rémült voltam :S
Naplózva

"What is a man but the sum of his memories? We are the stories we live! The tales we tell ourselves!"
TaraAkera
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 215


Ma is tanultunk valami újat gyerekek~


WWW
« Válasz #163 Dátum: 09 szep 29, 15:30:48 »

nekem volt már,hogy lehajítottam a plüsseimet az ágyamról,meg párnástul átfordultam másik irányba Nevet és állítólag úgy fordulok meg,hogy feldobom magam a levegőbe,és gyorsan átpördülök xD
kalimpálni viszont nem szoktam..
Naplózva

FujiwaaraMichiyo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 248

Aisurando *O*


WWW
« Válasz #164 Dátum: 09 szep 30, 16:19:02 »

Nektek volt már olyan álmotok, hogy tudtátok az álom közbe, hogy ezt csak álmodjátok?
Persze. egy barátnőm mesélte hogy rájött hogy csak álomdik, és tudta manipulálni az álmát, tehát ha repülni akart, tudott...
velem is történt ilyen, azt álmodtam hogy herripotter fajta varázsló vagyok (fúúúúúj) és egy bazinagy házban üldöz lúciusz melfoj meg piton. Szőke hajam volt (igazából fekete, a kontrasz kedvéért). És rájöttem hogy csak álmodom, és megpróbáltam manipulálni, de nem sikerült  WTF?
Naplózva

/l 、
( ゚ヮ 。7 ೨ -Ve~nyau!
 l、 ~ヽ
 じしf_, )ノ
Oldalak: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 66
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!