24 szep 25, 20:26:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Én legtöbbször...
rémálmot álmodok. - 50 (12.8%)
nem álmodok. - 60 (15.4%)
mangával álmodok. - 57 (14.6%)
csak simát álmodok. - 115 (29.5%)
állatokkal álmodok. - 1 (0.3%)
nem emléxem az álmaimra. >.< - 107 (27.4%)
Összes szavazó: 383

Oldalak: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 66
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Álmaid  (Megtekintve 214127 alkalommal)
0 Felhasználó és 164 vendég van a témában
naruto fan mester
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 191



« Válasz #120 Dátum: 09 júl 22, 20:52:12 »

nekem már volt olyan hogy alva jártam és felmásztam az íróasztalomra és ott ébredtem  smirksweat
én legtöbbször olyat álmodok hogy lezuhanok ilyenkor mindig felriadok
a legdurvább az volt amikor 5x egymás után zuhantam le  Ohh My God
Naplózva


TaraAkera
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 215


Ma is tanultunk valami újat gyerekek~


WWW
« Válasz #121 Dátum: 09 júl 22, 21:57:31 »

Ez az alvajárósdi sztem érdekes dolog..jó nem a rokonok megölésésről meg hasonlókról van szó,de én sztem nagyot nevetnék,ha reggel az íróasztalomon találnám magam (mondjuk nincs rajta sok hely  Nevet)
Nekem olyanom volt,hogy reggel mesélte a barátnőm,táborban,hogy éjjel vihar volt,én meg elkezdtem ott nyöszörögni,és megkértem,hogy fordítsukl át a matracot,és együtt átfordítottuk.És semmire nem emlékeztem az ég világon. Furcsa volt hallani,hogy olyasmit csináltam,amiről én nem is tudok.. de ez csak egyike a sok furcsaságnak,ami alvás közben ér Nevet
Naplózva

Miroku
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 1838


It's like you. Here I am. It's been since 1988.


« Válasz #122 Dátum: 09 júl 23, 20:44:51 »

Ilyenem nekem is szokott lenni..Nyilván ez annak köszönhető, hogy nem ébredtél fel teljesen, a tudatalattid nem dolgozza fel rendesen amit akkor csinálsz, így az emlékezetbe sem marad meg úgy, ahogy a legtöbb dolog. Esténként szoktam kimenni így vécére..
Naplózva

Let's do our rock, scissors, and paper
make your hands, don't blink your eyes...
アイコ なら 振り出しで 負けたら それ まで の ゲーム

今日 も 君 信じる こと
忘れず に 見覚められて いますか。
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #123 Dátum: 09 júl 25, 20:43:10 »

hmm lássuk csak nekem maeste fura álmaim voltak 1. mikor koporsóba feküdtem és kígyók mástak rajtam (kiba szott szépek voltak *-* feketék fehér csíkkal)
ésésés utánna mentem be templomba esküvői ruhába stb olyan jó volt és barna volt megin a hajam és gondolom hoszuvolt mer felvolt tűzve ikszdé
jah és 1 harmadik xD tegnap néztem sorozatot és én voltam a szereplője az 1ik jelenetnek xD
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #124 Dátum: 09 júl 26, 09:00:52 »

én inkább nem írom le miket álmodok mert a 70%a 18+  xDDDD
bár van olyan amikor spontán olyanok jönnek hogy fekszem a fűben és rámesik egy zongora.... =/
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #125 Dátum: 09 júl 26, 10:03:54 »

LoL Fekszel a fűben, és csak úgy rád esik egy zongora? WTF? Érdekes álmaid vannak...

Én néha az álmaimban a napi teendőket folytatom... Van hogy nem tudom, hogy álmomban, vagy valóságban csinálok meg dolgokat.. Ebből van is néha apámmal veszekedés... Te lusta kölyök mé nem csináltd meg hátul a kerítést? Én meg persze szövegelek hogy kész... Utána meg amikor megyek megnézem, akkor nézek hogy jé ezt is csak álmodtam, munkára.... Technikai KO smirksweat

De azért vannak nekem is ilyen érdekes álmaim is, hogy azt se tudom hova tegyem őket... Technikai KO
Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #126 Dátum: 09 júl 26, 10:14:05 »

Simán van ilyen,vagy olyan hogy sétálok az erdő szélén és leesek meg ilyen hülyeségek xD
legdurvább az volt hogy egyszer meseországban hintáztam és egyszercsak átrepültem egy másik világba ahol cserepes virág voltam...hát igen a vezetéknév kötelez csak a h kimaradt Nevet
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #127 Dátum: 09 júl 27, 10:33:47 »

Aki már ámában is melózik az menjen szabadságra. Én is szoktamm hülyeséget álmodni Nevet az utolsó az volt hogy a számból kezdtem kihúzni egy ilyen végtelen rongysort(mint a bűvészek a ruhájuk ujjából)
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Tenten-chan
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334


« Válasz #128 Dátum: 09 júl 29, 14:27:43 »

Egyre többet álmodok olyat, hogy anime szereplő vagyok, vagy találkozok kedvenceimmel. Nekem ez nagyon jó, mert így másnapra jobban kipihenem magam, mint egy rémálommal.
Jó álom: Másnapra kipihened magad és boldog leszel, és örömöd leled benne, ha másnak is elmondhatod.
Rémálom: Kicsit fáradtabb leszel, és félni fogsz, hogy bekövetkezik ez a rémálom.Inkább csak 1 személynek mondod el, próbálod elfelejteni, nem emlegetni.
Naplózva


Én mások hibáiból tanulok. Sajátomból néha képtelen vagyok...
Justine
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 15


WWW
« Válasz #129 Dátum: 09 aug 30, 20:10:20 »

Sokszor álmodok rémeket, mostanában volt, hogy kopasz voltam, de én nem tudtam, hanem kapucni volt rajtam és mikor levettem jöttem rá és közben éreztem élőben a hajam, és félig felébredtem. Ez végülis nem volt rossz, de volt olyan, hogy valami sárkányok üldöztek és erre mondtam a testvéremnek, hogy tudom, hogy álmodom... Hmm? Meg amikor leestem a liftaknába, hát az nagyon rossz volt...
Nagyon sokszor álmodtam már, hogy visszamegyünk a régi házunkba és minden ugyanúgy néz ki és ott vagyunk vagy odaköltözünk...(5 éve jöttünk el). Na meg álmodok olyasmikat, amik apró részletei, vagy amit benne érzek azok másnap apró részeiben megtörténnek, pl. egyszer azt álmodtam, hogy a magyartanárom, mivel misén nem énekeltem szólt, hogy énekeljek, én meg mondtam, hogy nem látom a kivetítőt, amin a szöveg van, mert szemüveges vagyok és nem hordom, erre mondta hogy akkor ezt megírja a szüleimnek, hogy nem hordom... Erre másnap nyelvtanórán nem bírtam elolvasni a táblát, és ezért a mellettem ülő füzetét néztem, hogy elolvassam, és akkor szólt a tanár, hogy Dalma.. és így felolvasta ami a táblán volt... meg ilyen kis butaságokat... jó mostmár hordom a szemüvegem nyugi... bow
« Utoljára szerkesztve: 09 aug 30, 20:13:30 írta Justine » Naplózva

Az álmok legtöbbször valóra válnak, a gond az, hogy sokan egy bizonyos álmot kergetnek, és nem veszik észre a sok-sok beteljesült álmot maguk körül...

Olyan borzalmas, hogy ehhez képest egy rémálom esti ima.
Esztii
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 872



« Válasz #130 Dátum: 09 aug 31, 09:02:47 »

Én általában nem nagyon emlékszem, hogy mit álmodok, de a mai (vagy tegnapi?) érdekes volt. Azt álmodtam, hogy ezen a fórumon a moderátorok nagyon mérgesek voltak rám de nem tudom miért, és kitiltottak meg minden. ikszdé
Meg arra emlékszem, hogy a tesóm (az még biztos, hogy tegnap volt) azt mondta álmában, hogy mondjam meg a nővérünknek, hogy blablabla... (nem tudom mit mondott nem magyarul mondta xD)
Amúgy én nem emlékszem rá, de már jártam alva. Kijöttem a szobából, és bekapcsoltam a gépet xD apa meg: mit csinálsz? Miért nem alszol? aztán én meg nem mondtam neki semmit xD hát de szegény nem tudta, hogy nem vagyok magamnál ikszdé
Volt egyszer egy olyan álmom, hogy valahonnan lezuhanok, és amikor földet értem, rángatózni kezdtem xD  Nevet  Pojén
Naplózva

Nővérkéim: Nikkie és Sabaku no Temari  Kúl
Édes szüleim: Aemy és G-sama  Szeretet
Sógoraim: Szanisz és Dani
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #131 Dátum: 09 szep 01, 19:25:38 »

LOL

"de nem tudom miért, és kitiltottak meg minden. ikszdé"

Ezt az álmodat könnyen teljesíthetjük ha nagyon akarod! Pojén Nevet
Naplózva
Esztii
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 872



« Válasz #132 Dátum: 09 szep 02, 14:15:23 »

köszönöm, nagyon kedves lenne tőletek, egy ilyen rémálmot teljesíteni...  Pojén de nem kell xD nem bírnám ki  >.<#
Naplózva

Nővérkéim: Nikkie és Sabaku no Temari  Kúl
Édes szüleim: Aemy és G-sama  Szeretet
Sógoraim: Szanisz és Dani
Eszty-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 142


♥ K-ON! ♥


« Válasz #133 Dátum: 09 szep 02, 15:08:06 »

húúúh, hát ez egy igen régi álom, de erre tökéletesen emlékszem. =D

röviden annyi, hogy kövek zuhantak az égből... és én (illetve még jónéhány ismerősöm) kint voltam egy szabadtéri rendezvényen... persze, hogy mindenki menekült.... ez a "kőzápor" olyan fél percig tartott... én... voltam olyan hülye, hogy kimertem menni egy menedék alól... aztán követtek többen is. és... mintha az ég csak nekem tartogatta volna, rittig, abból a 100 emberből, aki kijött a menedék alól, engem eltalált még egyetlen darab kő, ami megkésve bár, de törve nem, fejen talált. xD annyira élethű volt, hogy túlságosan is fájt, felkeltem, és látom, hogy orrom előtt a radiátor, és tiszta púp a homlokom. úgy képzeljétek, hogy az ágyam mellett közvetlen ott van egy radiátor, és amikor leestem az ágyról, beütöttem a radiátorba a fejem. >_< este ott jegeltem a fejem, anyum kijön: mivan veled? ... áhh, csak rossz álom. xD azt jegeltem tovább. az a púp, ilyen zöldes-lilás nem tudom milyen folt lett, ésjajj persze, hogy másnap a suliban mindenki megkérdezte, hogy mi történt. kicsit kínos. Nevet

egyébként én nagyon ritkán emlékszem egy álmomra, és ez az álmom is olyan 4-5 éve volt, szóval... én is furcsállom, de jó felemlegetni. x"D (csak tudnám miért, mert aúú, fájdalmas volt. Nevet)
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 02, 15:09:29 írta Eszty-chan » Naplózva


Gyümi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1026


« Válasz #134 Dátum: 09 szep 02, 15:58:49 »

Mi történt veled? Áhh csak ráesett egy kő a fejemre Hümm-hümm ikszdé
 
ahm mostanában nem nagyon álmodok, vagyis legtöbbször elfelejtem már pár perc mulva. Pedig szoktak lenni nagyon hitelesek is. Bár.. multkor egy óriás nyakában mentem körbe egy falut ikszdé
Naplózva
Oldalak: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 66
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!