24 szep 25, 18:12:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Én legtöbbször...
rémálmot álmodok. - 50 (12.8%)
nem álmodok. - 60 (15.4%)
mangával álmodok. - 57 (14.6%)
csak simát álmodok. - 115 (29.5%)
állatokkal álmodok. - 1 (0.3%)
nem emléxem az álmaimra. >.< - 107 (27.4%)
Összes szavazó: 383

Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 66
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Álmaid  (Megtekintve 213735 alkalommal)
0 Felhasználó és 39 vendég van a témában
Aysee
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1579

Maknae Taemin. <3


« Válasz #90 Dátum: 09 ápr 27, 00:25:39 »

Hmm...nekem tegnap sikerült azt álmodnom, hogy befestem zöldre a hajam...
Nemtom, hogy sikerült de összehoztam ikszdé
Dee ilyen neonzöldre...
Sztem megártott vmi a talin vagy nemtom...xD
« Utoljára szerkesztve: 09 ápr 27, 00:27:38 írta Aysee » Naplózva

SHINee <3 ~ Taemin Szeretet Dancing machine~ <3
Anyu: Sabaku no Temari Szeretet Apu:Dani Szeretet
Sensei: Aemy Szeretet
Ixion
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1073

Csak 1 Célunk van: El fogjuk pusztítani Konohát!


« Válasz #91 Dátum: 09 ápr 28, 15:37:38 »

uhhhh, nekem volt olyan álmom, hogy én voltam sasuke és mindenki engem üldözött konohában...LOL >.<#
Naplózva

Az igaz barát az, aki akkor jön, amikor mindenki más megy.
Úgy élj a jelenben, hogy megbánás nélkül gondolhass a múltra.
A boldogsághoz hozzátartozik a küzdelem, a tudás, a teljesítmény.
Az életben minden csata azt a célt szolgálja, hogy tanunljunk belőle valamit.
swadawa2
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 315


?????


« Válasz #92 Dátum: 09 máj 18, 16:15:07 »

Uhhhh, igen?
Nekem meg egyszer az volt hogy  én voltam kakashi , és nem tudtam megnézni hogy nézek ki a maszk alatt Pojén
Naplózva

Pein95
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 402

Monster


« Válasz #93 Dátum: 09 máj 18, 16:21:40 »

Én meg egyszer azt álmodtam hogy én vok a Kockásfülű nyúl és repültem az égen de egy vadász madárnak nézet és lelőt, lezuhantam a földre és szétposszant a fejem és amikor ez megtörtént hallotam egy hangot *HEADSHOT!!!!* és felébredtem. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 09 máj 18, 17:14:36 írta Pein95 » Naplózva
Yuurauchiha
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 72



« Válasz #94 Dátum: 09 máj 19, 15:37:54 »

Hétvégén volt egy nagyon-nagyon zsír álmom!
7 osztálytársammal az ofőmmel és 2 18 évessel akiket nem ismerek kimentünk moszkvába egy horrorisztikus kastélyba lakni egy hónapra,nagyon hideg tél volt, de marha jól szórakoztunk annyi mindent csináltunk hogy azt nem írom le,nagyon szomorú vóótam mikor felébredtem Szomorú

meg van még egy régi álmom ami nagyon tetszett kicsit horror volt,de nagyon ,,extrém" is Nevet
szintén bennevoltak az oszt. társaim! ^^
« Utoljára szerkesztve: 09 máj 19, 15:40:51 írta Yuurauchiha » Naplózva
Suigetsu
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1035



« Válasz #95 Dátum: 09 máj 20, 15:47:01 »

legtöbbször zombisat álmodok, hogy én vagyok egyedül aki él senki más, és egy vírus folytán mindenki zombi és én meg mindig a suliban bújok el valahol, utána már úgy megilyedek hogy elszaladok és mindenhonnan leugrok mert már fel akarok ébredni, de egyszerűen nem tudok, és ha sikerül is ez a tranzakció, akkor semmimet nem tudom mozdítani a szemem egy kicsit nyitva van amikor mozdulni akarok akkor egy bizsergő hangot hallok csak és fáj a fejem, minnél jobban erőlködök annál jobban fáj és annál hangosabb a bizsergés, múltkor annyira erőlködtem hogy sikerült hangot kiadnom, de nagyon halk hangot pontosabban suttogást, és az a legkomolyabb hogy alig vagyok eszméletemnél, erősen kell gondolnom valamire hogy azt megcsináljam  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 09 máj 21, 11:54:31 írta Suigetsu » Naplózva
vivien.san
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 565

ich bin KennTachi <3


« Válasz #96 Dátum: 09 máj 20, 20:57:03 »

Én szinte soha nem emlékszem az álmomra  >.<# Reggel felébredek valamire és tudom hogy álmodtam de gőzöm sincs az egészről csak képekben Pojén
Naplózva

♥♥
Do you know where hell is? Inside your head !
Ha győzni akarsz, kelj fel, harcolj, és tanulj meg csalni is <3
Az élet szenvedés, amit vágyaink okoznak. Így ha kioltjuk ezeket, megszabadulunk szenvedéseinktől. - Buddha-
Dorci
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 717



« Válasz #97 Dátum: 09 máj 20, 21:02:57 »

én nem emlékszem az álmaimra csak néha de az már nagy szó amúgy Suigetsu fogalmazzál már légyszíves szebben ^^
« Utoljára szerkesztve: 09 máj 20, 21:23:15 írta Dorci » Naplózva

Daken
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 237

~The Dark Agent~


WWW
« Válasz #98 Dátum: 09 máj 20, 21:16:30 »

Nekem ma volt egy jó kis álmom.
Valamilyen versenyben vettem részt, különböző állomásokon voltak szituációk és a kezemben lévő gameboyhoz hasonlító gépen kellett bepötyögnöm az adott szitációról megadott eldöntendő kérdés megoldását. Amikor véget értem a pályán találkoztam egy baromi helyes sráccal, nagyon jó fej volt, amolyan perfekt pasi volt. Első találkozás alkalmával, majdnem összejöttünk, és itt lett vége sajna az álmomnak mert barátnőm telefonált, hogy elmegyek-e vele színházba. Szal egy kicsit most átkozom őt, hogy igaz álombeli pasitól, de egy nagyon jó pasitól szakított el smirksweat

Egy másik álmomban meg szóbeli érettségi napja volt, magyarból húztam éppen a tételt és a Dragonball tételt húztam. A feladat az volt hogy egy Babits mű alapján elemezzem a Dragonball főbb szereplőit(ikszdé). Ekkor viszont valamiért félbe kellett szakítani a felelést, örültem is, mert nem készültem. Addig amíg nem szóltak, találkoztam egy ugyanúgy Réka nevű lánnyal, ugyanolyan mobilja és rajta ugyanolyan Rob Lucci mobildísz volt (de nem én voltam ikszdé). Aztán szóltak, hogy éjfél környékén fogok sorra kerülni felelésnél, addig viszont le akartam menni a könytárba hogy készüljek, de az meg zárva volt. És itt a vége...Elméletben feleltem egyet a  Dragonballból ikszdé
Naplózva


"They were criminals, so I killed them in name of justice...As soldiers, weakness is a sin. They surrendered to evil, and caused a crisis in the kingdom. That type of soldier doesn't deserve to live. So they're dead." - Rob Lucci
Hubsika-kun
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 142

The Art is a BANG!!!


« Válasz #99 Dátum: 09 máj 22, 21:57:53 »

Én ritkán emlékszem az álmaimra. Egyszer volt olyan, hogy rájöttem, hogy ez egy álom, és tudtam irányítani. Nagyon pro volt. Főleg az amikor repültem. De álmodtam már hülyeségeket is. pl h sátorozni voltunk és beállított a sátorba a Nagy Kaszás egs bazi nagy rózsacsokorral a kezében és boldog karácsonyt kívánt Pojén Technikai KO Ohh My God
Valaki tud adni egy linket, hogy hogy lehet elsajátítani ezt az éberálmot? Előre is kösz
Naplózva

http://kephost.hu/image-A430_4C091AD9.jpgA
Pulista-rend nem tom még mije           Urahara fan
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #100 Dátum: 09 máj 23, 00:03:56 »

Az éberálmodás. Imádom. Nekem általában hajnalban szokott menni, ha megébredek, aztán visszalaszom úgy nagyjából. Én a Readers digestben olvastam róla egy érdekfeszítő cikket, ebben írtak arról is, hogyan lehet (elvileg) fejleszteni az +éberálmodási készséget", és egy érdekes kutatásról, egy ksi sisakkal, szemüveggel kapcsolatban, aminek segítségével, bármikor képesek lehetünk rá (figyeli a szemeket, így a REM fázisban jeleket küldhet, azthiszem fényjeleket, amik tudatosítják az álmodóval, hogy álmodik, így átveheti az álom felett az írányítást), ha gondolod majd megkeresem neked.
Mostanában viszont olyan keveste alszom, hogy egyáltalán nem szoktam ilyen álmokat látni/átélni/"akármi ami passzol ide", sőt , asima álmaim sem nagyon vannak (vagy nem akkor amikro magamtól felkelek, úgyhogy egyáltalán nem melékszem rájuk).  Johhny Depi
Naplózva
swadawa2
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 315


?????


« Válasz #101 Dátum: 09 máj 23, 19:50:20 »

Ez, tényleg jó lenne?!
És, belehet szerezni valahogy?
Én azt álmodnám hogy egy "Vér" farkas-t jol seggbe rugok és beöltöztetem rózsaszín balett ruhába Nevet.

picit off:
 Álom vs képzelet: az álom azért jobb mert olyan mint ha ott lennél(én még érzem is), a képzeletbe meg gondolkodni kell
meg nem is olyan, az Álom sokkal királyabb, föleg ha tudom irányitani Figyelmeztetés
Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #102 Dátum: 09 máj 23, 20:18:21 »

Hát, a cikket nem sikerült nektek megtalálnom, viszont sikerült felfedezn em, hogy a wikipedia egész behatóan foglalkozik  a témával (értsd.: ír róla valamit), ami jóóó.
(közvetlen link:http://hu.wikipedia.org/wiki/Tudatos_%C3%A1lmod%C3%A1s)

Ilyen hiányos álmaim is voltak, ahol tudatában voltam a helyzetnek, de nem láttam semmit, sőt a hamis ébredést is megéltem már. Tök poén, ahoyg iolvasom egyretöbb ismerős dolgot találok. Viszont a gépről nem sokat ír, a cikkben azthiszem valami olyasmi volt, hogy amcsi földön be lehet szerezni (bár még kísérleti stádiumban van), kb. 100-200 dollárért, bár lehet, hogy hülyeséget beszéelk.
Ahoyg elnézem érdemes a forrásokat is átnézni.
Akkro, a hsz-t lezárom, további jó böngészést magamnak és a többi érdeklődőnek!

szerk/ Ahogy elnézem, ezt a dolgot iszonyú k,omolyan veszik az emberek, folyamatos ellenőrzés ébren, hogy most akkó' ámodom vagy nem, meg iylesmi? Némelyik módszer nagyon dúrva, ennyit csak nem ér ez az egész? Azért dúrva mennyir ekomolyan veszik ezt bizonos emberek. Azt hiszem a wikipediás rákészülök azt vagy be jön vagy nem módszerrel ma éjjel azért bepróbálkozom.
« Utoljára szerkesztve: 09 máj 23, 20:33:01 írta STM » Naplózva
Suigetsu
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1035



« Válasz #103 Dátum: 09 jún 01, 17:26:04 »

ebből sokat értettem  smirksweat

am olyan álmom nekem is volt h azt hittem felkeltem közbe meg nem :/ fura volt Pontosan
Naplózva
peti93
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 232


« Válasz #104 Dátum: 09 jún 02, 20:12:51 »

Az normális, hogy kb. hetente álmodok olyat h lelépek a lépcsőn és egyszer csak semmi és zuhanok lefele?
Naplózva

Sensei: pintermate */_\*
Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 66
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!