24 szep 25, 18:21:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Én legtöbbször...
rémálmot álmodok. - 50 (12.8%)
nem álmodok. - 60 (15.4%)
mangával álmodok. - 57 (14.6%)
csak simát álmodok. - 115 (29.5%)
állatokkal álmodok. - 1 (0.3%)
nem emléxem az álmaimra. >.< - 107 (27.4%)
Összes szavazó: 383

Oldalak: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 66
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Álmaid  (Megtekintve 213893 alkalommal)
0 Felhasználó és 157 vendég van a témában
Shinichi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1111

His royal highness


« Válasz #75 Dátum: 09 ápr 18, 22:06:12 »



Furcsa álom, amit szeretek az az volt amikor itt a lakóhelyem környékén hajnalban vámpírként jártam a házakat egy pisztollyal, és lelőttem az embereket. És az egyik házban hallottam, hogy egy nő énekel a pár hónapos gyerekének és elindultam hozzájuk és őket is megöltem...
Tudom, egy csöppet beteg vagyok smirksweat


Ha neked ez komolyan tetszett,akkor inkább menj el egy elmeorvoshoz.
És ne nézz több animét.


ON:

Nem szoktam álmodni semmi különöset,csak ritkán.. ha nagyon fárasztó és eseménydús napom van.
De pölö tegnap/ma nem álmodtam semmit.
Naplózva
Seed
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1257


« Válasz #76 Dátum: 09 ápr 19, 17:12:38 »

Furcsa álom, amit szeretek az az volt amikor itt a lakóhelyem környékén hajnalban vámpírként jártam a házakat egy pisztollyal, és lelőttem az embereket. És az egyik házban hallottam, hogy egy nő énekel a pár hónapos gyerekének és elindultam hozzájuk és őket is megöltem...
Tudom, egy csöppet beteg vagyok smirksweat


Téged már most kedvellek.
Naplózva
Daken
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 237

~The Dark Agent~


WWW
« Válasz #77 Dátum: 09 ápr 19, 21:08:10 »

Shinichi:
gondolhatsz rólam, amit csak akarsz, de a felszín alatti dolgot ha megvizsgálnád talán értenéd miért tetszett ez az álmom, de gondolom nem pszichiáternek készülsz.
Mellesleg ez nem az animék hibája, mert az álmokat nem azok határozzák meg. Hatnak rá persze, de egy ilyet sem nézek. na jó a Narutoból Hidant leszámítva, de nem veszem véresen komolyan a dolgot. nem vagyok az a fajta ember aki komolyan vesz fiktív dolgokat.

Seed: őőő kösz ikszdé de nem vagyok ilyen ember, aki ezt tényleg meg tenné meg élvezné..egy álom oké..de filmen pl nem nagyon bírnék ki egy mészárlást, sőt még egy műtét látványa is kicsit megrémít. smirksweat
Naplózva


"They were criminals, so I killed them in name of justice...As soldiers, weakness is a sin. They surrendered to evil, and caused a crisis in the kingdom. That type of soldier doesn't deserve to live. So they're dead." - Rob Lucci
Seed
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1257


« Válasz #78 Dátum: 09 ápr 19, 21:12:14 »

Seed: őőő kösz ikszdé de nem vagyok ilyen ember, aki ezt tényleg meg tenné meg élvezné..egy álom oké..de filmen pl nem nagyon bírnék ki egy mészárlást, sőt még egy műtét látványa is kicsit megrémít. smirksweat

Pedig ezek tök aranyos dolgok, nem értem.. Szomorú
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #79 Dátum: 09 ápr 19, 21:18:21 »

Én hülyeségeket áélmodok egy lányról. Bárcsak ne álmodnék.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Seed
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1257


« Válasz #80 Dátum: 09 ápr 19, 21:20:51 »

Én hülyeségeket áélmodok egy lányról. Bárcsak ne álmodnék.

És még mindig ugyanaz?
Naplózva
Daken
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 237

~The Dark Agent~


WWW
« Válasz #81 Dátum: 09 ápr 19, 21:23:45 »

Seed: őőő kösz ikszdé de nem vagyok ilyen ember, aki ezt tényleg meg tenné meg élvezné..egy álom oké..de filmen pl nem nagyon bírnék ki egy mészárlást, sőt még egy műtét látványa is kicsit megrémít. smirksweat

Pedig ezek tök aranyos dolgok, nem értem.. Szomorú

tudod ízlések és pofonok smirksweat de természetesen én tiszteletben tartom a te ízlés világodat. én maximum egy véresebb vámpír filmet tudok megnézni de többet nem nagyon smirksweat
szal vannak néha ilyen álmaim. egyszer a Mondoban volt egy rémtörténet és amiatt álmodtam eléggé durvát, de az mér rémálom volt.
Naplózva


"They were criminals, so I killed them in name of justice...As soldiers, weakness is a sin. They surrendered to evil, and caused a crisis in the kingdom. That type of soldier doesn't deserve to live. So they're dead." - Rob Lucci
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #82 Dátum: 09 ápr 19, 21:25:50 »

Hülyének fogsz nézni de igen. De ha megnézed a férfi topicot akkor láthatod hogy gyógyulóban vagyok.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Seed
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1257


« Válasz #83 Dátum: 09 ápr 19, 21:26:23 »

:/
Utóljára 10 évesen álmodtam rosszat horror miatt. Igaz, a legtöbbet 12 évesen néztem meg, kb 100at, aztán már nem nagyon hatottak meg.

Micsoda: nem szégyen az, előfordul. Én is sokáig hevertem ki egy hosszú kapcsolatot.
« Utoljára szerkesztve: 09 ápr 19, 21:26:54 írta Seed » Naplózva
Daken
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 237

~The Dark Agent~


WWW
« Válasz #84 Dátum: 09 ápr 19, 21:33:51 »

Hülyének fogsz nézni de igen. De ha megnézed a férfi topicot akkor láthatod hogy gyógyulóban vagyok.

uff..az nem jó...egy időben nekem is voltak álmaim egy sráccal aki a volt barátom volt és én küldtem el őt. ha vele álmodtam mindig olyasmi volt hogy jöjjünk össze megint pedig én rohadtul nem akarom ezt. ilyen álmoknál mindig gondolkodóba esek hogy helyesen cselekedtem-e
Naplózva


"They were criminals, so I killed them in name of justice...As soldiers, weakness is a sin. They surrendered to evil, and caused a crisis in the kingdom. That type of soldier doesn't deserve to live. So they're dead." - Rob Lucci
Seed
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1257


« Válasz #85 Dátum: 09 ápr 19, 21:36:55 »

A kapcsolatokban/szerelemben mindig is lesznek dolgok amik rosszak, megvan a dolog árnyoldala. Miután exem elhagyott, én is álmodtam vele nagyon fájdalmas dolgokat (pl. visszajött, aztán az álom végén megint elment). De pl. mostani barátnőm tegnap szakított, mert nem volt biztos a dolgokban, de ma délelőtt pedig már bocsánatot kért, sírt, meg minden, és azt akarta, hogy folytassuk.
Naplózva
Wegita
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 190



« Válasz #86 Dátum: 09 ápr 20, 18:32:43 »

Én mindenfélét szoktam álmodni. ikszdé Ezt azt... Egyszer egyszer rémálmom van, egyszer egyszer meg nem is álmodok. Viszont hogyha jót álmodok, mindig a felénél felkelt az ébresztő. xD
Naplózva

Kroli94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 139



WWW
« Válasz #87 Dátum: 09 ápr 25, 19:42:09 »

Kétféle álmom van mindig. Mindkettőnek ugyanazok a szerplői, csak épp a történet más. Mindig.
Az egyikben mindig valami rossz dolog történik. Cserben hagynak a barátaim, teljesen egyedül leszek a végére, vagy összeveszek az egyik barátommal, vagy csúnyán elrontok mindent, és már nem tudom helyrehozni.
A másik fajtában pedig jó dolgok történnek. Egy barátommal vagyok, jól érezzük magunkat, boldogok vagyunk. De ez is mindig más, de az alaptörténet állandóan ugyanaz.
Én mindig emlékszem az álmaimra, ha el akarom őket felejteni. A legjobbakat pedig, amiket meg szertnék tartani, mindig leírom, hogy soha ne felejthessem el.
Egyetlen álmom van, amit utoljára 7 éve álmodtam (összesen kétszer álmodtam ezt), még mindig emlákszem rá. És emlékszem arra is, hogy mind a két alkalommal üvöltöttem álmomban, nagyon sírtam, mindenkit felébresztettem ezzel a családban, átjöttek hozzám, hogy megnézzék mi bajpm van, megpróbáltak felébreszteni, d enem sikerült nekik. Csak üvöltöttem, sikoltoztam, ők pedig próbáltak tenni ezellen valamit. Mindkét alkalommal magamtól felébredtem. Szerencsére. És ez az az álom, amit még most is hasonlóan élnék meg. Ettől féltem a lejobban. Voltak rémálmaim ezelőtt is, de ahogy jobban belegondolok, azok semmik nem voltak ehhez képest. Inkább azokat élném át mégegyszer, mint ezt.
Ha valakit érdekel, hogy mi volt ez az álom, leírom szívesen, most már úgyis az egész újból eszembe jutott. Remélem nem fogom ettől megint ezt álmodni. Eddig is alig tudtam felébredni ebből az álomból. Most lehet, hogy fel sem ébrednék. Talán csak egyetlen dolog tartana végig életben. Akkor pedig lehet, hogy csak szerencsém volt.
Naplózva

"Rosszabb dolgokat is művelhet az ember a szeretteivel annál, hogy megöli őket."
Chuck Palahniuk
Crispy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 818


« Válasz #88 Dátum: 09 ápr 26, 19:47:01 »

mértnincsenek +18as álmok a szavazásban?ikszdé

amugy én általába ijen eszméletlenn nagy gyökérségeket álmodok... igy reggelfelkelek és röhögök rajtuk...ikszdé
Naplózva

xenon
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3157


Csiga_@_/"


« Válasz #89 Dátum: 09 ápr 26, 19:50:07 »

Mostígy elképzeltem hogy reggel felkelsz visszemlékszl az álmodra és elkezdesz röhögni mint aki bevan szívva vagy ilyesmi :"DDD 
Naplózva

I know that we have never really met before
But, tell me, does this rag smell like chloroform?
You know that I'm the reason people lock their doors
But, I got nothing but time, so, I'ma wait on the porch
You got nowhere to run too, so, don't try hiding
'Cause I'm known to be like Jack Nicholson from The Shining

Yeah, I'm breaking your door down, so, don't try fighting
Yeah, you gotta keep 'em fed, or the dead keep biting
Oldalak: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 66
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!