24 jún 14, 06:05:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Én legtöbbször...
rémálmot álmodok. - 50 (12.8%)
nem álmodok. - 60 (15.4%)
mangával álmodok. - 57 (14.6%)
csak simát álmodok. - 115 (29.5%)
állatokkal álmodok. - 1 (0.3%)
nem emléxem az álmaimra. >.< - 107 (27.4%)
Összes szavazó: 383

Oldalak: 1 ... 60 61 [62] 63 64 ... 66
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Álmaid  (Megtekintve 201628 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #915 Dátum: 14 nov 10, 19:50:20 »

Oké, hogy elvárják az 50-es kart, de MIÉRT pont földrajz?  Nevet

Mióta nem ijesztő és félelmetes számomra az alvási paralízis, azóta nem is volt. A múltkor, amikor hirtelen felébredve nem bírtam megmozdulni és olyan érzésem volt, mintha lenne valaki a szobámban, elkezdem magamban káromkodni és direkt kinyitottam a szemem, hogy lássam a rohadékot. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 11, 14:21:40 írta MrSaiyan Coelho » Naplózva

Drahaka
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 284



« Válasz #916 Dátum: 14 nov 11, 21:21:17 »

Nekem mondhatni,animés,mangás vagy csak simán fantasys álmaim vannak,mert vagy valami varázslatos helyre találok el,vagy valami mágikus teremtménnyel harcolok,vagy pedig csak szimplán szuper erőm van.ikszdé
Legutoljára rémálmom akkor volt,amikor a the walking dead után megnéztem az attack on titant......végeredményként egész este óriás zombik ellen menekültem egy prince of persias sivatagban,valamelyik még repülni is tudott.Q.Q
A legtöbb álmomban még annyi a közös,hogy érzek bennük valamilyen illatott,általában aranygaloskáét vagy brassóiét....és ezt halál komolyan mondom.
Naplózva

A lehetetlen, IGENIS LEHETSÉGES!!!!
Egy mindenkiért,mindenki egyért!
In brightest day,in blackest night,no evil shall escape my sight.Let those,who worship evil's might,beware my power GREEN LANTERN'S LIGHT!!!
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #917 Dátum: 15 jan 16, 09:34:44 »

Azt álmodtam, hogy írtam egy sz*r matekdogát, ahol nem tudtam semmit. Aztán rájöttem, hogy tulajdonképpen már rég nem járok suliba, hanem dolgozom és nincs is szükségem a matek nagy részére. Ezért dühömben kiöntöttem valami vizet a tanterem közepére és jól lecsesztem a gimis matektanáromat, hogy miért tanít ilyen felesleges hülyeségeket. ikszdé

Utána meg olyan katyvaszt álmodtam szokás szerint, hogy inkább meg sem próbálom kibogozni.
Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #918 Dátum: 15 márc 11, 12:40:47 »

A leállás óta zagyvaságokat álmodok.
Tegnap éjjel: a munkatársnőmmel (Miskolci gyáras munkatárs) mentem Szerencsre, akiről kiderült hogy űrlény. Leszálltam a Hernádnémeti-Bőcs állomáson és elszaladtam valamerre (de álmomban éjjel volt, olyan 1-2 óra fele), de teljesen kihaltság volt és úgy éreztem hogy mások is üldöznek és futok előlük az éjszakában. De mire kiderült volna hogy kik addigra felébredtem.  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #919 Dátum: 15 márc 11, 17:30:20 »

Biztosan Lew és bandája volt az. Nyelvesít

A legjobb, mikor az ember kitűz maga elé egy célt és azzal álmodik.  Kúl
Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #920 Dátum: 15 márc 11, 17:34:27 »

Nem tudtam hogy kik de éreztem a jelenlétüket vagy mi, tudtam hogy követnek. Lewet még nem láttam sose álmomban de nem is akarom.  ikszdé
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #921 Dátum: 15 márc 11, 17:37:29 »

Ez eléggé Masashi-s álom volt. ikszdé
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #922 Dátum: 15 márc 18, 23:27:23 »

Lehet hogy túl sok volt a sci-fi, akkortájt többet is láttam a tvben.  ikszdé

Viszont horrort nem néztem, ma reggel mégis kivert a víz az álmomtól.  smirksweat
A macskámat üldöztem hogy levágjam (ez álmomban valahogy természetes volt), majd felvágtam a combját, ami nem vérzett de elszaladt és akkor döbbentem rá hogy az egy macska és elkezdtem ölelgetni meg sírni hogy megsérült, mit tettem vele meg kiabálni.
Nem is kell mondanom hogy felkelés után a megölelgetése volt az első.
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #923 Dátum: 15 márc 19, 00:59:37 »

A macska a nőiesség szimbóluma is lehet az álomfejtés szerint. Majd mindjárt jön Saphira és jól leolt, amiért ilyen áltudományos hülyeségeket terjesztek a fórumon. Nyelvesít
Naplózva

Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #924 Dátum: 15 jún 18, 16:14:44 »

Ma reggel azt álmodtam, hogy megbuktam érettségin. Nem jött össze, viszont két ötösömtől elbúcsúztam, az tuti.  smirksweat Nagy cucc. Nevet
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #925 Dátum: 15 júl 07, 18:41:19 »

Szokott itt valaki tudatos álmodni? Megosztaná az élményeit? Újra elkezdett érdekelni a dolog. Nem tudom hogyan fogjak hozzá, de mától fogva csak tudatosan akarok álmodni. ikszdé Mármint úgy, hogy tisztába legyek azzal is, hogy ez egy álom, mikor álmodom.
Naplózva



Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #926 Dátum: 15 júl 07, 21:00:26 »

Nemtom de egyszer volt alvás paralízisem.Asszem ez a neve.Olyan dolog,hogy az éjszaka közepén fölriadsz,a tested visszaalszik de az elméd nem.Mindent érzel és hallasz magad körül de semmit nem tudsz  tenni ellene.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #927 Dátum: 15 júl 07, 21:24:12 »

Kicsi szürke emberek voltak? Nevet
Én álmodtam egy roppant erotikus töltetűt egy olyan lánybarátommal, és most tök kényelmetlenül érzem magam tőle. Nagyon nem szabadna szerepelnie az álmaimban ikszdé  Passzolom következő alkalommal ha összefutok hogy fogom kibírni vörösödés nélkül ikszdé
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #928 Dátum: 15 júl 07, 21:29:55 »

Nekem csomószor volt alvásparalízisem, mikor nem tudok mozogni és úgy érzem, van valami fenyegető a szobámban. Amióta egyszer egy ilyennél tudatosítottam ezt az állapotot és elkezdtem magamban káromkodni, hogy "b.szd meg, gyere elő, ha mersz, szétb.szom a fejed", azóta nem volt ilyen élményem. Nevet

A tudatos álmodás eddig csak véletlenszerűen jött össze, repülni tudtam, de kamehamehát lőni sajnos nem.  Szomorú
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #929 Dátum: 15 júl 07, 21:39:43 »

Sossem gáz ha lánnyal erotikus álmaid vannak.Akkor meg főleg ha nem álom volt.
Az már inkább gázabb ha csávóval álmodsz ilyet.
Hm mennyit tanultam Coelhotól
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Oldalak: 1 ... 60 61 [62] 63 64 ... 66
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!