24 jún 29, 09:06:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 18 19 [20] 21 22
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A legrosszabb játék, amivel játszottál...  (Megtekintve 86717 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #285 Dátum: 13 jan 24, 13:00:20 »

A legroszabb játék kategória nálam a city interactive... Az összes játékuk olyan gagyi, hogy nem lehet eldönteni hogy melyk a legroszabb...
Naplózva
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #286 Dátum: 13 jan 31, 22:06:21 »

Na! Nem mindegyik city interactive játék rossz!A sniper ghost warrior például szerintem nagyon király lett(a 2 meg még jobb lesz)! És a legtöbbe nem olyan idegesítőek a bugok, mint más játékokba, sokkal inkább viccesebbek. Ezért tudott FreddyD is vicces videókat csinálni, a régi city interactiveos játékoknak köszönheti Nyelvesít
Naplózva

Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #287 Dátum: 13 feb 07, 17:25:31 »

Sniper ghost warriror amiben olyan buta az MI, hogy sírva fakadsz tőle?Nevet Egyszer játszható volt, de semmi több. Gyenge, rövid játék lett. Multizni jó amikor elbújtok egymás ellen és keresitek a másikat. Amúgy unalmas.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #288 Dátum: 13 feb 08, 18:17:27 »

Az MI gyenge és sokszor vicces, de a környezet és a slow-mo tök jól meg lett csinálva, én kétszer vittem végig.
Naplózva

samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #289 Dátum: 13 feb 09, 01:37:11 »

Sniper ghost warriror amiben olyan buta az MI, hogy sírva fakadsz tőle?Nevet Egyszer játszható volt, de semmi több. Gyenge, rövid játék lett. Multizni jó amikor elbújtok egymás ellen és keresitek a másikat. Amúgy unalmas.
Ez nem valami hulladék city interactivos játék? ikszdé
Ja, látom viktor6665 leírta. Pfúúú, jó sok bug volt benne, mi? Nevet
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #290 Dátum: 13 feb 25, 00:05:38 »

Az igazán rossz citys játékok jók. Viccesek. A maguk módján nem adnak rossz játékélményt a 6000 abszurd buggal.
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #291 Dátum: 13 feb 25, 19:21:57 »

City interactive játékok csak úgy jók, ha FreedyD közvetíti Nevet Amúgy meg katasztrófa mindegyik része ikszdé
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Minato10
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 41



« Válasz #292 Dátum: 13 márc 20, 20:02:30 »

007 Legends... jol nezett ki de f*s
Naplózva



B.U.E.K Mindenkinek
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #293 Dátum: 13 márc 20, 22:53:15 »

Közkívánatra Nevet a Videóban Bónusz van Nevet Nevet Nevet

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=2MBuoHvoyco" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=2MBuoHvoyco</a>
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #294 Dátum: 13 márc 20, 23:29:21 »

A napokban játszottam ki ezt.. Tegyük hozzá, hogy a videókártya befűtötte a szobát, úgy melegedett játék közben... A Crysis2, vagy a Homefront sokkal jobb grafikájú, szebb játék, de nem is gyilkolta így a videókarit..
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #295 Dátum: 13 márc 20, 23:37:16 »

Jobban optimalizálták valószínű... Ez meg hát city ikszdé
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #296 Dátum: 13 márc 21, 04:25:19 »

Hát jah... De amúgy mintha fejlődnének a srácok.. Nem volt annyi bug a játékban, mint amennyi szokott lenni náluk... Ez elég jól játszható játékuk volt... Gondolkozik
Naplózva
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #297 Dátum: 13 márc 23, 02:40:48 »

Hm... sokáig ha bárki feltette nekem ezt a kérdést egyből rávágtam volna, hogy "metin 2" . Nos a hetekben játszottam egy játékkal ami után azt mondtam, ehhez képest a metin a világ legjobb játéka! ikszdé Mu online vagy mi, dög unalom (csak kattolgatsz a mobokra iksz száz szinten keresztül, 1 mob vagy 80 szint és semmi skill ).  smirksweat Igen van a metinnél rosszabb.
Naplózva
KankuroHUN
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 12



« Válasz #298 Dátum: 13 ápr 23, 15:04:53 »

A Mu Online gyerekkorom legjelentősebb játéka volt, nagyon élvezhető játék, csak meg kéne ismerned Mosolyog
Naplózva


Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #299 Dátum: 13 ápr 24, 20:58:52 »

Gondolom season5 öt próbáltad ki . Ez az a tipikus játék ,hogy kiékeled az egered egyik gombját és 5 perc alatt felmegy maxra a szint ami után mehetsz resetelni . Skillek vannak benne némelyik típusnak nem is kevés.
Ha valaki nem a legnagyobb szorzásu szerokon játszik rövid ideig még élvezhető is a játék.
Az eredeti konstukció még élhető is lehetett (erről én is csak hallottam).

KankuroHUN:
Régebben még én is játszottam (kb 1 hónapig tarthatott) ,de nálam az volt a gáz ,hogy nem igazán találtam a helyem. Némelyik szerver ugy fel van tuningolva ,hogy 2 katt és reset ,némelyikben meg rámegy a fél életed pár lvl re. Ha találtam volna valami igazán jó osztásut ,lehet függtem volna rajta .

off:
Amugy nem értem mi bajotok a metin2 vel ,tipikus MMORPG stílus. Nem az az 2 perce alatt isten vagy szindrómás játék.
Ha az ember kicsit mélyebben belefolyik egészen érdekes is lehet. Harci rendszere érdekes ,legalábbis én kevesebb multi attackos játékot ismerek a kategóriájában. Félre ne értsetek ,nem vagyok én sem rákattanva ,de havi 1-2 x 1 óra öldöklés jó feszültségoldó.(belegondolva az utolsó lassan 1 éve volt)
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 24, 21:01:55 írta Verbatimo » Naplózva



Oldalak: 1 ... 18 19 [20] 21 22
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!