24 szep 29, 00:37:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 22
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A legrosszabb játék, amivel játszottál...  (Megtekintve 89884 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #90 Dátum: 09 okt 07, 20:47:23 »

Fúhh,a syobon action-al én is játszottam.Istenem,menni nem lehet benne...A maximum idő amit kibírtam hajtépés és gépzúzás nélkül 2 perc volt,valamint az előbb említettekkel együtt 5 percig bírtam Mosolyog Hát,ami a legrosszabb volt az a... nemis tudom...hát a sybon action-on kívül rosszabbat még nem láttam^^
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #91 Dátum: 09 okt 07, 21:32:41 »

Mars nevű játékról hallottatok már? Engem a 4. pályán megfog egy BUG, és onnan sehova... Nevet Ilyen robot gyilkolós gagyi.... Megvettem mert nézem a gépemen fut, hátha jó játék..
Naplózva
Volfid
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 710


« Válasz #92 Dátum: 09 okt 08, 14:28:20 »

nemtom mi a bajotok én vigágitoltam a syobon actiont és csak 1szer haltam meg még anno Nevet legroszabb game ? project nomads ritkanagybarnavégbéltermékxD
Naplózva
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #93 Dátum: 09 dec 01, 13:28:52 »

Életemben a legrosszabb játék amivel  játszottam a Mario volt...  Nevet Nevet Nevet bwhahaha  Pojén
Naplózva

....................................................................................................................
grandpa666
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 452


Add nekem a fényed!


« Válasz #94 Dátum: 09 dec 02, 12:08:22 »

egy Navy Seals nevű háborús játék, COD-hoz hasonlít, nincs multija, és az első pályát nem lehet átvinni, mert nem találhatod meg a célt
Naplózva

JANOSHERCEG
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 89


« Válasz #95 Dátum: 09 dec 02, 21:16:19 »

Nekem eddig a legrosszabb játék a bad day LA volt,egyszerűen röhejes!
Naplózva

Ninja Missions :
D/C - 10/10
B - 11/11
A - 12/13
S - 4/7
Shippuuden - 21/31

Naruto-Arena.com - Your #1 Online Multiplayer Naruto Game !
Adachi
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2074


« Válasz #96 Dátum: 09 dec 03, 06:40:30 »

Életemben a legrosszabb játék amivel  játszottam a Mario volt...  Nevet Nevet Nevet bwhahaha  Pojén
a mario ? .... ez asszem némi magyarázatra szorulna sokunknak xD
 
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #97 Dátum: 09 dec 03, 10:06:08 »

Na ja... A '90-es évek elején ez volt a legmenőbb játék... smirksweat De ha belegondolsz, hogy egy kiskölyök, akit a '90-es évek közepén még pelenkáztak, annak már egy béna ősöreg játék csak... Hisz ő már alapból olyan játékon nőt fel, mint minimum a Mohaa, vagy COD, WOW...
Sok kölyök azt sem tudja mit jelent hogy Duke Nukem 3D, vagy Doom2...
Naplózva
Aemy
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2788


Chokolate Sisters fele


WWW
« Válasz #98 Dátum: 09 dec 03, 10:50:24 »

Mi sem vagyunk öregek, de tanusítom, hogy az a kb 5 év sokat számat...
Mario.. fujj de utáltam! Folyton bezúgtam a kéményen, mindenféle zabagép szájába!  smirksweat
Vagy leestem a mélybe... Nemis emlékszem, hogy sikerült volna-e 1-2 pályán túljutnom!  Technikai KO
Nemcsak hogy béna a grafika (már mai szemmel nézve), béna akarakter(ek) mozgása, és nem valami változatos...
De "akkoriban" egész jó volt.
Naplózva


Kimi o ai Shiteru G-sama Férjem! Ámor BLOG
Xapám: Cart' - Jányok: Temi, Nikkie, Esztii - Vej: Dani - Tanoncok: Aysee és  Csibe
MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #99 Dátum: 09 dec 03, 11:00:29 »

Pffft... aki a Mariot tartja a legrosszabb játéknak az bizony nagyon fiatalka, a klasszikusok legjobbja a Mario
Naplózva

mugen33
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 252


WWW
« Válasz #100 Dátum: 09 dec 03, 13:04:46 »

mario szerintem anno jó játék volt meg még talán mai napigis esokan szoktak vele nosztalgiázni !!!
valamikro én is előveszem egy kis nosztalgiára:Nevet luigi mario:...
Naplózva

A híuság nem rossz dolog csak az önbecsülés egyikk fajtája:D
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #101 Dátum: 09 dec 04, 16:54:08 »

Hát ja Mario...minden idők legsikeresebb és talán legnépszerűbb játéka.
Nincs tovább mit írni róla ezek tények...
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #102 Dátum: 09 dec 09, 11:20:22 »

Én csak annyit mondok hogy rámentem google-n a mario flash játékra és annyira ráfüggtem hogy egész este azt toltam mert nagyon nehéz volt de sikerült!

Gondolom ez már off, de nem értem azokat a gyerekeket akik csak a grafikát nézik hogy uhh Far Cry meg Cod4 ..amikor mondjuk quake 3 vagy UT sokkal jobban élveztük és jobban összehozta a csapatot Nyelvesít

Az a baj hogy ma már mindenki a grafikát nézi :S Mondom ismerőseimnek hogy uhh heroes sorozat mesélem hogy én még az 1-el kezdtem milyen jó kis játék volt az...erre benyögik hogy áhhh annak milyen már a grafikája :S pfffffffffff....
Meg én sokkal jobban élvezem ha leülök félévente egyszer és játszok a FIFA 98 vagy 99-el mint hogy a grafika miatt toljam a 2009-2010et amit nem lehet élvezni...
Ugyanez van most  a Resident Evil sorozattal...mondom 2-3 erre mások áhh milyen grafika már..pffff baffák meg a gyerekek akik ps3-an vagy dual core procin nőttek fel !

A legrosszabb játék eddig a mesterlővész és a mortyr 2 xD amivel ugy 10-10 perc sikerült aztán delete...
Amugy a legrosszabb játék az a régi windowsos game amikor sielni kellett és ugy 5 perc mulva mindig jött a jeti és megevett:S
Naplózva
Suigetsu
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1035



« Válasz #103 Dátum: 09 dec 09, 14:32:10 »

Jó, de nem minden ok nélkül nézik a grafikát... az ember manapság szereti magát jobban bele élni a játékba, ehhez pedig elég életszerű grafika kell, de ezek teljesen más játékok mint a 2d -s mario és társai... (csak ne kéne hozzájuk ilyen atom erőmű hiper-szuper 10 magos gépek)  Szomorú Mosolyog amúgy szerintem is jobbak voltak a régi 2d -s játékok

A legrosszabb játék amivel játszottam, az a Mortyr ->  Lehánylak
Naplózva
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #104 Dátum: 09 dec 12, 16:01:07 »

Pont ez a baj régen, mi bele éltük magunkat uzagi yachimbo (már nem tom hogy kell leírni), az gaina nővérek, vagy a ghould n goblins esetleg a castlevania világába az akkori grafikával..egyszerűen kiegészítettük a hiányzó részeket
A mai fiataloknak már nincs képzelőereje, mindent készen kapnak nem kell az agyukat dolgoztatni. (Ezt több felmérés is igazolja, és egyáltalán nem jó dolog)
Persze én is szeretem a szép 360/ps3 játékokat, de nem mondom a Mariora, a Sonicra, vagy a többi régi nagy klasszikusra, hogy szar azért mert régi...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 22
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!