24 jún 09, 10:44:08 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 105 106 [107] 108 109 ... 135
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Hibajelentés  (Megtekintve 444472 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1590 Dátum: 11 márc 14, 19:37:34 »

Akkor használj CCCP codec csomagot. Ha úgy sem megy, akkor nálad a gond. ^^
http://www.cccp-project.net/
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 14, 19:38:06 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Andor2000
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 443



« Válasz #1591 Dátum: 11 márc 16, 18:32:10 »

Sziasztok!ÉN azt a hibát vetem észre,hogy amikor a magyar feliratos részeket letöltöd akkor a feliratba néhány betűt másképp jelez PL.É=Ú  Nem tudom mi a hiba lécives segítsetek!
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1592 Dátum: 11 márc 16, 20:47:42 »

Melyik animének a hányadik feliratában?
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 16, 20:48:18 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Andor2000
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 443



« Válasz #1593 Dátum: 11 márc 16, 21:47:49 »

A Naruto shippuden 189.részétől kezdtem el letölteni és onan mind rosz a 191-ig jutotam.
Naplózva

farkas177
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2



« Válasz #1594 Dátum: 11 márc 17, 18:44:38 »

helló
Tudna nekem valaki segíteni nem tudom letölteni az új narutó 203. ( 480p) részét.
Megnyitni meg tudom de mikor számolja a seedek-et akkor kiirja hogy 0 (202) és növekszik(ebből gondolva csak nekem nem jön )
Naplózva
TheNineTails
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 300


« Válasz #1595 Dátum: 11 márc 17, 19:01:20 »

sziaztok nem tudom online megnézni az uj naruto animét
Naplózva
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #1596 Dátum: 11 márc 17, 19:22:23 »

Heló srácok!
Sok visszajelzést kaptam, hogy a bleach 313 feliratával gondok vannak.
Általában az ékezetes karakterekkel. A kódolással lenne baj? ANSI, mint mindig.
Példa: Ichigo kirepĂĄlt, tehĂ·t szerintem igen
Eredeti: Ichigo kirepült, tehát szerintem igen.
Formátum: .srt
(Az eredeti, kinyert felirat, amivel dolgoztam .ass volt)
Naplózva



 
Andor2000
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 443



« Válasz #1597 Dátum: 11 márc 17, 19:42:37 »

Helló!Én most tovább néztem a naruto shippudent 2 részel meg a bleach-et 310-ig részét de ezekkel is gond van nálam.Csak azt nem tudom hogy másnál is gond van vagy csak nálam?Kérlek segítsetek vagy akinek jók a feliratok pls mondja el melyik lejátszót használja!
Naplózva

Orph D.eus
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 4387



WWW
« Válasz #1598 Dátum: 11 márc 17, 20:02:25 »

Példa: Ichigo kirepĂĄlt, tehĂ·t szerintem igen
Eredeti: Ichigo kirepült, tehát szerintem igen.
Formátum: .srt
(Az eredeti, kinyert felirat, amivel dolgoztam .ass volt)

Ha ez a gond, akkor a .srt fájlra jobb egér kattintás-> társítás -> Jegyzettömb. A megnyitott jegyzettömbben pedig Fájl -> Mentés másként. A megnyíló mentési ablakban a fájl neve, fájl típusa lehetőség alatt kell lennie egy olyannak is, hogy Kódolás. A mellette megjelenő lehetőségek közül válaszd az ANSI lehetőséget, majd mentés. És máris eltűnnek a ĂĄ és hasonló karakterek, és helyükön szép ékezetes betűk fognak villogni Nevet

Andor2000 a te problémádra nem tudom mi a megoldás, mert olyannal még nem találkoztam, hogy akármelyik videólejátszó progi, az ékezetes betűket másik ékezetes betűre cserélte volna. (PL.É=Ú) Nálam egyik felirattal sincs gond (bár Bleach-et nem nézek, szóval arról nem nyilatkozom smirksweat )

farkas177, próbaképp én is elkezdtem letölteni. De nálam 5 seederre jut 1707 letöltő. Így nem is fog egyhamar lejönni. Másik lehetőség, esetleg nincs a torrented passzív módban?

TheNineTails nálam azt írja ki, hogy a videó lekerült a ****-ról, vagy adatvédelmi beállítások miatt nem elérhető. Töltsd le, és nézd meg úgy.
Naplózva

Ritli: "Hiei akkora gyökér, hogy már botanikus kell hozzá."
Andor2000
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 443



« Válasz #1599 Dátum: 11 márc 17, 20:11:59 »

Idézet
Andor2000 a te problémádra nem tudom mi a megoldás, mert olyannal még nem találkoztam, hogy akármelyik videólejátszó progi, az ékezetes betűket másik ékezetes betűre cserélte volna. (PL.É=Ú) Nálam egyik felirattal sincs gond (bár Bleach-et nem nézek, szóval arról nem nyilatkozom)

De ha esetleg anyit megtennél hogy megmondod milyen lejátszót használsz (mert én Dvix-et és lehet azzal van a gond) akkor sokat segítenél előre is köszi!
Naplózva

farkas177
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2



« Válasz #1600 Dátum: 11 márc 17, 20:19:13 »

mindent megnéztem nála és rendben vannak de a letöltés még mindig nem indult el, azt nem értem hogy ha felismeri és megtalálja a seedeket akkor méirt nem képes letölteni miért azt írja ki hogy "seedek 0 (300)
a 720p tökéletesen lejött csak annyira elavult a monitorom hogy nem képes normálisan lejátszani
Naplózva
Orph D.eus
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 4387



WWW
« Válasz #1601 Dátum: 11 márc 17, 21:25:07 »

Andor2000 megnéztem Windows media playerrel, Media player classic-kal, VLC-vel, BS playerrel, Kmplayerrel, és mindegyikben jó.
A Divix plus player meg 2 mp után behal nálam. Nem is tudom minek telepítettem anno. Sosem használtam. ikszdé
Naplózva

Ritli: "Hiei akkora gyökér, hogy már botanikus kell hozzá."
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #1602 Dátum: 11 márc 17, 21:30:27 »

Magamból kiindulva online filmnézés miatt talán? Mert a stageVra elhelyezett filmeket DvixPlayerrel lehet lejátszani...

Én is seederre várok farkas177-tel egyetemben. x'D Am. a 480p-es NS203hoz MU linket nem tudtok kirakni? ^^
Naplózva
TheNineTails
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 300


« Válasz #1603 Dátum: 11 márc 17, 22:10:59 »

Orph D.eus letölteném én,csak az a baj hogy a lap topom nem épp a leggyorsabb,és mire leszsedem addig 20 részt megnézek egymás után
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1604 Dátum: 11 márc 17, 23:52:56 »

...
Én is seederre várok farkas177-tel egyetemben. x'D Am. a 480p-es NS203hoz MU linket nem tudtok kirakni? ^^

Pótolva.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oldalak: 1 ... 105 106 [107] 108 109 ... 135
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!