24 ápr 30, 06:34:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 ... 10
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Mely animéből, és mely tárgyat/képességet birtokolnád szívesen, és miért?  (Megtekintve 40067 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Harrd
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 745


csodamesés D:


« Dátum: 08 júl 23, 22:33:41 »

Kicsit hosszú lett a témacím ^^ Szavazás nem nyitok, kicsit hosszú lenne( Jah és remélem jó helyre nyitottam, és nem fölös téma, ha mégis, akkor bocsi)

Anime     Tárgy/Képesség    Miért?
Air:     Potato       Igaz, már van egy kutyám, de Potato olyan édes volt az Airban, úgy megirigyeltem^^
Rozen Maiden:     Hinaichigo, vagy Suiseiseki       Foggalmam nincs miért, de oylan jó lenne ha lenne egy Rozen Maiden babát xDDD
Naplózva
Shinichi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1111

His royal highness


« Válasz #1 Dátum: 08 júl 23, 23:06:05 »

Vicces téma Nevet

Bleach - Trepadora ( Luppi kardja ) - mert tetszik a képessége,meg maga a kard Nevet
Naruto - Lee szintű taijutsu - mert aki beszól annak leszívhatnám az arcát Nevet Nevet Nevet
Death Note - Death Note xD - mert aki leszívja az arcom az kinyírhatom xDDD
Naplózva
Moonie-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

9farkú otaku-girl, kami-sama, Banánkage:D


« Válasz #2 Dátum: 08 júl 23, 23:42:46 »

Hát így hirtelen, hajnali 1-hez közelítve ennyit tudnék mondani:

Rozen Maiden - babát csak úgy tudnék elképzelni, ha nem élne... itthon szeretem a magánytXD Képességeik közül nekem Suigintoué tetszett, valamint Kanariáé, mivel imádom a hegedűket Nevet
Naruto - mondjuk egy cuki kis sharingan az egyik szemembe, byakugan és rin'negan keverék a másikba Ördögi (bár elég groteszkül néznék ki veleXD), és...hmm... Sasuke katanája a villám elemmel megspékelve, valamint még számtalan cuccot fel tudnék sorolni, de most még csak egyet említek meg: Yondi Hiraiishin no Jutsuja, csinálok valami balhét, és gyorsan le tudok lépni a helyszínről Nevet
Bleach - Tensa Zangetsu... annyira cool az a fekete penge*.*
Code Geass - Lulu Geasse... kell ehhez magyarázatot fűznöm? Ördögi (jól vanna, imádom az ilyen szemtechnikákatXD)

És amit nem: Death Note. Igen, ki lehet nyírni vele bárkit, de nincs akkor eszem mint Lightnak (elrejteni a füzetet olyan zseniális módon), valamint meg kell fizetni az árát a használatért (alias nem juthatok se mennybe, se pokolba); ha ott lenne az asztalomon, túl nagy lenne a kísértésXD
Naplózva
Shinichi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1111

His royal highness


« Válasz #3 Dátum: 08 júl 23, 23:44:20 »

Énis csak poénból írtam Hümm-hümm
De hamá Zángeccu,akkor legyen fehér az menőbb Hümm-hümm
Naplózva
Morimoto-kun
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1139


« Válasz #4 Dátum: 08 júl 25, 10:33:22 »

No nézzük: Rozen Maiden: Suigintou,felőlem élhetne is Nevet
                   Bleach:Benihime
                   Naruto:ey olyan csilagos sharingna mint Sasuke-nak van Nevet
                   Code Geass:hát vagy Zero Geasse vagy Charles-é,nem tom melyik a jobba emléket módosítani vagy parancsot adni Nevet Ördögi
                   Death Note:Death Note,mert én olyan zseniális vagyok mint Kira Nevet (Hehe meg egoista Nevet)
Asszem ennyi Nevet
Naplózva
Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #5 Dátum: 08 júl 25, 12:56:45 »

hát nekem
Bleach: Chad ereje azt annyira bírom yool néz ki
Naruto: egy sikamaru féle árnyék jutsut elfogadnék meg Hiddan halhatatlanságát.
One Piece: nekem is Gumi test kell ikszdé
ez is oylan hogy sorolhatnám a végtelenségig.

Death Note meg nem kéne mert semmi izgi nicns benne hogy azzal ölsz embereket lehet a közérzetetdet feldobja de maga a gyilkolás mámorát nem érzet annyira... XDXD ez nagyon elmebeteg volt XDXD
Naplózva
DeatH
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 513


« Válasz #6 Dátum: 08 júl 25, 14:54:56 »

nekemm
egy Senbonzakura, meeeg, egy Death Note, meg egy Misamisa (xDDDDDD) picsáába... embert nemlehet? xD a francc xD
akkor, még egy izé... meg öhhmm... mia fasz van még? xD mind1, nekem elég ez a 2 (3) xDDD
Naplózva
Crusnik
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 178


Nerf my genjutsu, if you can!


« Válasz #7 Dátum: 08 júl 26, 00:46:36 »

Sokat gondolkodtam rajta mivel ha tetszésre megy a dolog akkor mindenbe van valami ami tetszik főleg hogy már vagy 1000 animet láttam Hümm-hümm Ha erőre meek megint nem meek semmire.
Szal elsőnek pár alap shounen
Naruto:Lee fizikai ereje+hachimon(abszolút favom és taijutsut is imádom), esetleg még Sasori báb jutsuja (puppet hadsereg, vashomok irányítás, mérgek, megm indenféle rejtett fegyverek a.k.a transformers ikszdé )
Bleach: Ichigo waizard maszkja és Bankaia( imádom a fekete katanat, az hogy gyors, és az a masz király, na meg imádom mikor waizard formba ichigo szemébe befolyik a sötétség és sárga szeme lesz tökre mint egy farkasnak), de mág bejön Ishida stílusa is(pontos nyíl lővések is fav nálam)

One Pice: itt nehéz volt a ávlasztás. Paramecia:Luffy (alap gear second rulez Nevet ) Zoan: Rob Lucci, de rumbel ballal Chopper is vetekszik vele( Roblucci nagyon jól használja a formokat, na meg harcmüvészet nem pedig hülye lövések meg atom genjutsus szarok) Lugia: Ace(Ace vs BlackBeard ótaabszolút fav Nevet )

Na és ami mostanába mindig a fejembe van, és így elnyerte a hét legjobb képességét nem más miiiiint Nevet Nagi Souichirou a Tenjou Tengeből. Demon exorsist, fekete haj sárga szemek, cool tetkó, na és most a legújabb chapterbe az a démon form, tisztára mint Alucard Nevet

note: ezt a : D-s smilety cseréljátek a régire viszsa plz ez undorító ikszdé
Naplózva
Kageko
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 267


« Válasz #8 Dátum: 08 júl 26, 11:40:42 »

hm...
Naruto: -Kisame Kardja hogy hetesesdit jácchassak >.<#
Dragon Ball: -Varázsfelhő hogy tudjak utazgatni Nevet
Shaman King: -Joh Kardja Dísznek Kúl

Ezek perpill naon kellenének... Nevet Nevet Nevet
Naplózva
kaoszzsolt
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 72



« Válasz #9 Dátum: 08 júl 26, 13:09:38 »

Naruto chakrája Sasuke szeme és Lee 8 kapus technikája
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #10 Dátum: 08 júl 27, 17:14:07 »

Senbonzakura nekem is kéne...(Bleach)
Asszongya hogy asszongya kéne még Shaman Kingből Hao szelleme...ha neadj isten fáznék...
Kéna a vándorló palotából az ajtó Hole palotáján...igazából az egész palota jöhetne...Holelal együtt Nyelvesít
Naplózva
Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #11 Dátum: 08 júl 27, 18:45:02 »

Én egy Tenzá Zángetszunak meg egy soul candynek örülnék ikszdé.....
Jó lenne mikor vizsgázom ikszdé.......(ezvolta Bleach)

Egy akatsuki ruhát, egy rin'negant meg pár fejpántot elviselnékXD (naruto)

Haruhi ruháját.......(mert jól néznék ki xD  Pirul Mosolyog Nevet )..... haruhival együtt ikszdé (Suzumiya haruhi no yuutsu)
Naplózva

Takemitsu
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 578


« Válasz #12 Dátum: 08 júl 27, 20:16:02 »

Mecha kell, a Gurren Lagann megfelel e célra.
Lina mágiája a Slayersből Pojén
na jó ennyinél megállt az ész Nevet
Naplózva
Morimoto-kun
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1139


« Válasz #13 Dátum: 08 júl 28, 08:53:18 »

Erről jut eszembe,hogy mechat még nem írtam,akkor mondjuk a Gawain a Code Geass-ből Nevet
Naplózva
Uchiha Sasuke-sama
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 236

Sasuke azért is "jó"


« Válasz #14 Dátum: 08 júl 28, 09:22:09 »

Én természetesen a Narutobol a sharingant és chidorit. Na nem azért mert Sasuke a kedvenc emberem ( na jó nem CSAK azért ) hanem mert nagyon spéci technikák.
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak, ezért a moderátor (Aes Sedai) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Oldalak: [1] 2 3 ... 10
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!