24 szep 28, 05:13:33 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 21
  Nyomtatás  
Szerző Téma: 8-as csapat (Aburame Shino, Hyuuga Hinata, Inuzuka Kiba)  (Megtekintve 78373 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Shikamaru Naara
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 29


« Válasz #210 Dátum: 08 jún 12, 09:46:27 »

Én azért örülök hogy a mérgetés után tovább él majd.Bár én csak egy képregényszerüben látta hogy az apja odament hozzá és mondta hogy egy bogárral kszívta a mérget a testéből.Hinata röviden mondva cuki.
Naplózva
Fujii
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 267


Emerarudo no me hiryuu tenma


« Válasz #211 Dátum: 08 jún 26, 11:32:26 »

Én is Hinatát kedvelem itt a legjobban,bár kibát is bírom néha... >.<#
Naplózva

[/center]
zol96
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 42

Shikamaru is the best!Shodaime Lustakage


« Válasz #212 Dátum: 08 júl 07, 22:47:45 »

A team 8 tagjaiból remek Anbuk lennének, mert az anbu fő feladata a felderítés nem?
Naplózva

valeshika
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314

Shikamaru will be the best hokage


« Válasz #213 Dátum: 08 júl 08, 06:56:18 »

shino nagyon erős de nincs egy normális harca :/ a bogárjaira nem hatnak genjutsuk hát azért ez elég nagy előny(itachi mit csinált volna vele, de biztos leütötte volna), kankuro ellen is nem sérült komolyabban meg,bírt volna harcolni csak a méreg :/, kiba 2 fejű kutya jutsuját(inuzuka ryo jinzo henge) most naon megnézném mien, mivel sakonék elllen akamaru kicsi volt de most... naruto ellen röhejes volt a a harca.. egyszer lerugta a földre és vége(narutónak nyernie kellett), ha sakon ellen nem ért hozá se és szétvágta a lábukat, akkor most csak el kell mennie valaki melett és darabokra vágja.. narutó se érne sok mindnet ellene mivel rasengant bele kell vágni de a 2 fejű kutya vagy 5-ször gyorsabb(tudom mindenki azt mondja naruto ugy is erősebb) hinata "új" jutsuja se gyenge amikor a darazsat feldarabolta.. bár az filler részben volt tehát nem naon fogja használni Nevet,
Naplózva

So troublesome....
Crusnik
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 178


Nerf my genjutsu, if you can!


« Válasz #214 Dátum: 08 júl 08, 10:00:39 »

Azért remélem Hinata új jutsuai spoiler Kishitől csak mi nem tudjuk Nevet Shino vs Itachi meg annyi hogy Itachi tol egy gokakyut De igaz Shino erős bár én nekem akkor se veszi be a gyomrom hogy honnan jön annyi bogár. Aki játszik Narutimet Accel 2-vel az tudja mire gondolok. Meg szerintem a bogaraknak nincs nagy destructive ereje, Gaaran pl nem hatolnának át. De remélem Shino megtanul kuchyoset és idéz 10 méteres batár nagy bogarakat Nevet Kiba meg igen is erős csak semmi jelenete nincs. Nagyon jó és egyedi Taijutsuja van, szaglás ami átlát minden kawarimin és kage bunshinon. Akamaru is erős lett Garuga vagy Getsuga vagy mi a neve a támadásának meg nagyon erős főleg ha Kétfejű kutya formába csinálja. Genjutsu ellen sem rosz mert ha ő bele is esik a genutsuba ott van Akamaru megharapja egy kicsit és már ki is jön forditva meg Kiba dispelleli Akamarun.
Naplózva
h_neji
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 103

Isten teremtette az agyat VAGY az agy az istent?


« Válasz #215 Dátum: 08 júl 08, 10:30:29 »

Ezek jó megállapítások:D:D
csak már látni kéne őket harcolni!
Szerintem a 3 közül Shino a legjobb!
Sosem vezsi le a szemüvegjét:(Nevet
mint Kakashi a Maszkot:D:D
Naplózva

kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #216 Dátum: 08 júl 08, 12:30:18 »


Shino azért nem veszi le a napszemüvegét, mert bogárszemei vannak  Pojén
Szerintem hülyén nézne ki nélküle  Nevet Nevet
Naplózva
Fujii
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 267


Emerarudo no me hiryuu tenma


« Válasz #217 Dátum: 08 júl 08, 13:44:40 »

Beszélgettünk barátommal (Hige) egyszer és feljött ez a Shino téma én meg kérdezemtőle h na most honan jönnek ki shino testéből az a sok bogár mert a fülénemlátni ,se az orrán , sem a száján...mondja Hige h van valami két kis lyuk a mellhasánál és abból jönnek ki.Én még sosem láttam ezt a két lyukat,sosem vettem mág észre és akárhogy keresek képeket nem látom sehol azt a két lyukat.Valaki tudna nekem oan képet mutatni ahol látszik? Gondolkozik
Naplózva

[/center]
h_neji
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 103

Isten teremtette az agyat VAGY az agy az istent?


« Válasz #218 Dátum: 08 júl 08, 13:57:37 »

Erre enyit mondani:
Ez olyan mint amikor sasuke-nak nicns sharinganja. hol van neki addig a sharingan?
vagyis ez egy klán adottság
amúgy! egyszer a chunnin vizsgán megnézte Neji a Byakugannal Shinot amikor a hang ninjával harcolt akinek sasuke eltörte a kezét
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #219 Dátum: 08 júl 08, 18:28:53 »

....Valaki tudna nekem oan képet mutatni ahol látszik? Gondolkozik

Nem, mivel ilyen nincs. ^^
A testén vannak likacsok és abból másznak kis a bogarak.
Amikor a Chuunin-vizsga környékén közelebbről is mutogatják Shinót, akkor látszik, hogy az állkapcsa felső vége és a füle között is van pát ilyen likacs. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Fujii
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 267


Emerarudo no me hiryuu tenma


« Válasz #220 Dátum: 08 júl 08, 23:52:53 »

Értem,kár h nincs ilyen kép :/
Naplózva

[/center]
csabe
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 150



« Válasz #221 Dátum: 08 júl 12, 17:40:36 »

hellosztok! 1 Hsz. powa Mosolyog
ha nem is a legjobb csapat a 8as  de legjobb szereplő itt van Hinata  Mosolyog bár páran nem értem h miért csodálkoznak ennyire Hinata önbizalmatlanságába egy olyan apa mellett aki csak kritizálta, gyengének tartja és küldetés elött ilyet mond neki h ne legyen a társai terhére hát hogyismondjam az én önbizalmam is biztos a 0-át taposná ,de már várom azt a részt ahol bebizonyitja ennek az ellenkezőjét végre  Mosolyog. Kiba is jó fej csak ne lenne néha nagy arca, SHino meg röviden bogaras Nevet. Bár jobban szeretem azokat a részeket amikor kiba, hinata, naruto trio volt csak kár h legtöbbször elég gyatra és rövid feladatokat kaptak.
Naplózva
Tenten-chan
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334


« Válasz #222 Dátum: 08 júl 12, 21:24:59 »

Amúgy Hinata egyszerűen kiakasztó azzal amit a kezével csinál meg az a sok um...um.Hogy lehet valaki ennyire HÜLYE már  ,hogy szép magyarosan fogalmazzak. >.<#
Naplózva


Én mások hibáiból tanulok. Sajátomból néha képtelen vagyok...
csabe
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 150



« Válasz #223 Dátum: 08 júl 12, 21:39:55 »

mint minden szereplőnek neki is van "kiakasztó" szokásai bár engem ez a um...um meg kézzel "kombozás" zavar legkevésbbé Mosolyog engem inkább a túlzott önbizalomhiánya zavar, de fentebb már írtam erröl nem fejtem ki újra  Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 08 júl 12, 21:42:38 írta csabe » Naplózva
Tenten-chan
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334


« Válasz #224 Dátum: 08 júl 15, 09:41:12 »

Amúgy csabe Naruto,Kiba és Hinata azért kaptak béna küldetéseket mert ők nem egy rendens csapat.És különben is Tsunade nem adhat 3 kis kezdő geninnek S osztályú küldetést. >.<#
Naplózva


Én mások hibáiból tanulok. Sajátomból néha képtelen vagyok...
Oldalak: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 21
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!