24 szep 28, 03:13:57 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 21
  Nyomtatás  
Szerző Téma: 8-as csapat (Aburame Shino, Hyuuga Hinata, Inuzuka Kiba)  (Megtekintve 78363 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
Tenten-chan
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334


« Válasz #195 Dátum: 08 máj 03, 16:15:25 »

Ha ezt nézzük igazad van de abban a csapatban kiba a legnormálisabb.De a csapaton kívül Naruto szintjén áll. :'X Nevet >.<#
Naplózva


Én mások hibáiból tanulok. Sajátomból néha képtelen vagyok...
kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #196 Dátum: 08 máj 03, 18:19:53 »


Én szeretem ezt a csapatot!  Hümm-hümm
Kiba tök ari, kár, hogy már nem hordja a kapucnis pólóját! Jó lenne tudni, hogy miért nincs apja
Nem értem, nektek mi bajotok van a bogarakkal. Ha olyan bogaras lennék, mint Shino, akkor irányítanám őket  Nevet
Hinata mindig is ilyen aranyos volt. Nem idegesítő, nem olyan, mint a többi visítozó csaj. Annyira gyűlölöm azokat a
lányokat, akik a jóképű fiúk után visítoznak. Ez annyira beteges!!  Technikai KO Szerintem természetes, ha egy lány fiúsan viselkedik, de ezt nem részletezem, OK?  kacsint
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #197 Dátum: 08 máj 03, 22:42:30 »

Hogy Kibának ne lenne apja...?
Szerintem van neki, bár igaz, eddig csak az anyját meg a nővérét láttuk.
De csak van apja, mert akkor ő sem lenne. ^^ Esetleg Kishimoto-senpai spórolt egy kicsit, ami ekkora történetnél érhető is. Nevet

Shino pedig... hát ha nekem is bogarak laknának a tesemben /persze egy Narutoóéhoz hasonló világban/, akkor én is lehet kicsit visszahúzódó lennék. ^^" Végülis többen undorodtak a bogaraktól eddig a sorozatban mint ahányan királynak tartották őket. Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #198 Dátum: 08 máj 31, 21:42:36 »

Hinata nagyon tetszik ebben az új szerelésében (bár a régi is tök jó volt). Sztem messze a legrendesebb lány, és ha nem lenne orbitálisan nagy önbizalomhiánya valószínűleg az egyik legerősebb kunoichi lenne. Szurkolok hogy végre elérje legnagyobb álmát... (értitek, ugye?)
Lehet hogy Shino-nak összetett szeme van Mosolyog.
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
kasztor
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 326


« Válasz #199 Dátum: 08 máj 31, 22:08:56 »

Ez a Shino kérdés már felmerült, (még éntettem fel Nevet). Aztán valaki mondta, hogy abban a fillerben, ahol Shino röhög, látszik a szeme, és ott fekete.


......Várj, ez nem túl magyar mondat..... Nevet
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #200 Dátum: 08 jún 01, 15:53:04 »

Asszem én mondtam, de most, hogy belekukkantottam az adott részbe (186.), láttam, hogy csak nem látszik a szeme sehol. ^^
De fekete hajjal nem valószínű, hogy égszínkék szeme van. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 08 jún 01, 15:56:49 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Gangstakun
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1577


« Válasz #201 Dátum: 08 jún 01, 16:04:30 »

Az anime - ben zöldet rajzoltak neki ... úgy emléxem láttam 1 képet amin zölden volt ... Asszem a chunnin vizsgás résznél van mikor kihallgatja Temari - ékat ...
Naplózva

SR club alapító és tag
feleségem : Zakuro
lányaim : Tenchi , Pomegranate

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #202 Dátum: 08 jún 01, 17:12:26 »

Á-á... ott sem látszik a szeme. ^^
Szerintem Ebisu fekete szemével keverjük, mert neki is olyan kerek napszemüvege van, viszont nála lehet is néha látni a szemét.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #203 Dátum: 08 jún 01, 19:27:51 »


Shinóval kapcsolatban:
Ha az összes bogár megdöglik a hordozója testében, akkor maga a személy is meghal?
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #204 Dátum: 08 jún 01, 21:51:47 »

Elvileg nem, max. bogártetem-mérgezésben. ^^
De erről nincs infó.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #205 Dátum: 08 jún 02, 15:41:23 »

Hát, nem túl valószínű, hogy ebbe halna bele. De egyszer mondjuk megnézném, mit kezdene pl. egy Kemotox-jutsuval szemben Mosolyog
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Aemy
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2788


Chokolate Sisters fele


WWW
« Válasz #206 Dátum: 08 jún 04, 11:33:04 »

Ezen én is gondolkodtam... Mit szólna ha valaki egy bogárírtó sprayel állna ki vele?  Pojén
Bár annyi bogarat amennyi a testében van, nem hiszem hogy könnyen meg lehetne ölni... Ahhoz rengeteg bogárölő cucc kéne...  Hümm-hümm
Kérdés: ha a bogárharcos meghal, a bogarai más testbe költöznek, vagy velehalnak?  Gondolkozik
Naplózva


Kimi o ai Shiteru G-sama Férjem! Ámor BLOG
Xapám: Cart' - Jányok: Temi, Nikkie, Esztii - Vej: Dani - Tanoncok: Aysee és  Csibe
F
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12


« Válasz #207 Dátum: 08 jún 06, 18:27:08 »

szerintem belehalnak mert egyszer mintha mondták volna hogy mindegyikben egy-egy bogár kolonia van és azok szaporodnak... amugy a véleményem kibárol az hogy olyan mint gey extrémen elferdített naruto  Mosolyog de valszeg csak simán fiu és azért ien Nevet hinata cuki volt és azis marad bár mostmár erösebb sokkal mint anno Nevet de persze nem fjelödött jobban mint a többi chunnin mellékszereplö Nevet
Naplózva
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #208 Dátum: 08 jún 06, 21:58:23 »

Csak várd ki a végét, Hinata új képességeit még nem láttuk, kivéve, hogy sokkal jobban tudja használni a Byakugan-t.
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
F
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12


« Válasz #209 Dátum: 08 jún 07, 06:46:38 »

hát jah de akkor én annyit tudok visszamondani hogy a többi chunnin is fejlödött sokat Nyelvesít Hümm-hümm azzal hogy azt mondom nem fejlödött többet mint a chunninok még viszonylag nagyon nagyot fejlödhetetett kacsint
Naplózva
Oldalak: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 21
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!