24 szep 28, 00:13:31 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 77 78 [79] 80 81 ... 95
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Káros szenvedélyek  (Megtekintve 320079 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #1170 Dátum: 12 okt 22, 18:17:20 »

Szerintem meg van épp elég függőséget okozó cucc, nem kéne még a füvet is legalizálni. Ha mégis megtörténne, akkor jönne szépen lassan a többi is, hogy "á, a speed se annyira káros ám, meg a kokain sem, de akkor már a hasis se maradjon ki a sorból...".

Az viszont nem tudom, hogy mennyire szorítaná vissza a bűnözést, ha legalizálnák, mert ez az egyik leggyakoribb érv. Bár gondolom, sokan akkor is inkább illegálisan vennék meg, olcsóbban.
Naplózva

Florcii
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 60



« Válasz #1171 Dátum: 12 okt 22, 18:22:42 »

Nálunk középsuliban mi megy... De gondolom máshol is.Van 1-2 ismerősöm akik ,hát dílerként viselkednek  ikszdé (Oregánót tekernek a papírba :DD ) De nem vagyok nagy drog szakértő. Sose próbálnám ki  Neeem
Naplózva

<3 NaruSaku FAN 
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #1172 Dátum: 12 okt 22, 18:25:23 »

Alkohol: Károsítja az egész szervezetünket. Más ok amiért nem innám az az hogy hülyeségeket is tehetek. Bátrabb vagy tőle és ki tudja mit teszel.
Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #1173 Dátum: 12 okt 22, 18:30:47 »

Alkoholnak ezernyi jótékony hatása van. Nézzük csak a vörösbort... sejtfiatalító, rákmegelőző, gátlásoldó, szív érrendszeri betegségekre gyógyír, segíti az emésztést, méregtelenít és szerintem még jó néhányat fel lehetne sorolni. Nem kell túlzásba vinni és ennyi.
Naplózva



mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #1174 Dátum: 12 okt 22, 19:10:29 »

Valóban,ilyen mennyiségben ugyan az a véleményem róla mint a többi tudatmódosítószerről.Azonban mint mondtam mivel az alkohol kis mennyiségben nem okoz ilyen hatásokat...sőt bizonyos alkohol akár jót is tehet,pl megfazasra egy kupica mézes pálinka Mosolyog
Mondjuk az ilyen hányadék ízesített szeszek tiltólistásak nekem.
Persze én az alkohollal is ugy vagyok,hogy jobb ha nem iszik valaki ,ha igen akkor is ritkán es mértékkel (a mértéket mindenki maga érzi ,joesetben )
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #1175 Dátum: 12 okt 22, 20:16:08 »

Ki az a mérték? Mindenki mondja hogy vele igyak, de még sosem találkoztam vele :S

Milyen hatásai vannak az alkoholnak?
- Finom
- Kis mennyiségben gyógyszer
- Gátlásoldó
- Viccesebbnek látod tőle a világot
- Ráadásul a legjobb sztorik sosem úgy kezdődnek hogy: Elmentünk a haverokkal Gazdálkodj okosanozni =D
Naplózva


mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #1176 Dátum: 12 okt 22, 20:20:27 »

Lew
És tényleg...mindig inni megyünk az ilyen sztorik elején ,az már más kérdés,hogy ami utána következik az nem biztos,hogy az alkohol hatása miatt volt,de gyakoribbak az illuminált állapotban lejátszódó sztorik.

Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
Morause
Vendég
« Válasz #1177 Dátum: 12 okt 22, 20:21:14 »

Lew ez olyan szép volt hogy Bibliába kéne foglalni! Mosolyog
Pláne ha van közelbe vizi pipa is akkor meg csodákat tudsz tenni, vízipipa meg némi alkohol és kíváló szórakozási lehetőségek pattannak ki az ember fejéből.
Most volt nálunk a pálinka főzés szezonja, olyan pálinkát hoztak fathernak meg a munkatársaim rendesen bekönnyeztem.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1178 Dátum: 12 okt 22, 20:24:33 »

- Ráadásul a legjobb sztorik sosem úgy kezdődnek hogy: Elmentünk a haverokkal Gazdálkodj okosanozni =D

Az azért nem teljesen igaz. Mi van, ha kevés pénzed van csak, és úgy mész el a kocsmába? Ha ennek ellenére a megfelelő eredményt akarod elérni, akkor pontosan így kezdődik a történet.
Naplózva
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #1179 Dátum: 12 okt 22, 20:40:05 »

Vizipipa...es natúr dohányra gondolsz vagy egy kis zöldel megspékelve?! ikszdé
Amúgy igen ,ha jó a társaság elég egy üveg sör meg vizipipa és már omlik mindenkiből a sok remek ötlet .

Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #1180 Dátum: 12 nov 12, 00:12:47 »

Betiltották a játékgépeket az országban (kb 1-2 hónapja), jó mert legalább a sok játékfüggő nem játssza el a fizetést.  Nyelvesít  Gondolkozik
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #1181 Dátum: 12 nov 12, 00:17:00 »

Annyira nem jó, mert sorra zártak be a kocsmák. Egy étteremnek van profitja az ételekből, de egy kocsma az előírások végett nem üzemelhet meleg konyhát, a dolgozókat meg aligha tudja kifizetni a röviditalból meg a csapolt sörből.. A játékgépből volt profitjuk. Nincs játékgép, nincs pénz, nincs kocsma.
Naplózva



Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #1182 Dátum: 12 nov 12, 00:21:31 »

A kocsmák azok megoldják h hogyan profitálhatnak másból helyette (kreatív emberek ezek).   >.<#
Egyébként nem hiszem h jobban vissza esne a forgalmuk ettől a dologtól, mint a vendéglátóhelyen dohányzás betiltásától (azt jobban megérezték).  Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 12, 00:24:25 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #1183 Dátum: 12 nov 12, 01:23:11 »

Stancenek van igaza. Nem mellesleg pont olyan álszent dolog volt ez a kormány részéről, mint amikor a dohányosok mozgásterét elkezdték szűkíteni a buszmegállók, kocsmák, egyéb intézmények tiltott hellyé tevésével. Ettől nem fog senki kevesebbet dohányozni, aki eddig dohányozni akart, ezután is meg fogja oldani, és aki eddig játékgépezni akart, az ezután is fog, csak nem az országban, hanem elmegy szépen az egyik szomszédságba, és majd oda rakja le a pénzét, hű, de betyár jól járt a Magyar Kincstár.
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #1184 Dátum: 12 nov 12, 10:26:25 »

Pista bácsi nem fog külföldre utazni csak azért, hogy játék gépezzen. A dohányos megoldás is jó szerintem örülök, hogy a buszmegállóban nem lehet cigizni, örülök, hogy a szórakozóhelyen senki sem égeti ki cigivel a ruhám, pedig én is elég party dohányos vagyok, most hétvégén kicsit meg is fáztam emiatt. A kocsmában tény és való hogy mikor leülök beszélgetni néha kicsit hiányzik, de az se olyan vészesen, ki lehet menni az utcára, és emiatt amíg a kocsmában tartózkodnak az emberek kevesebbet gyújtanak rá. Otthon meg csinálnak amit akarnak. Annyi a negatívum az egészben, hogy emiatt az emberek most nem csak a kocsmában, hanem az utcán hangoskodnak, szemetelnek... Bár most hogy ismét emelkedik a dohányáruk ára és minden 4 számjegyű lesz szerintem még többen meg fogják gondolni, hányszor is gyújtanak rá 1 nap.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Oldalak: 1 ... 77 78 [79] 80 81 ... 95
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!