24 szep 28, 04:06:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 76 77 [78] 79 80 ... 95
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Káros szenvedélyek  (Megtekintve 320154 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #1155 Dátum: 12 okt 21, 23:01:11 »

A füvet nem feltétlen ítélem el (pl.:ha az ilyen különböző megvilagosodasi rituálékhoz használják akkor nem),de az ,hogy csak ugy szívja ....az nem fér bele,ami a legjobban "dühít":amikor azok szívják akiknek semmi baj nincs az életükben csak ezt képtelenek értékelni,ezert fuveznek...
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #1156 Dátum: 12 okt 21, 23:03:41 »

Nem azért szokott az átlag ember fűvezni mert olyan rossz az élete. Én pl azért próbáltam ki mert azt mondták felpörgök tőle Nevet Viszont alkohollal együtt elég durván szét tud csapni szóval ésszel kell Nevet

Ha nem tippmixelnék még a napi betevő Ananász konzervemre ( igen ananász buzi vagyok Nevet ) és kajámra se lenne pénz sokszor xD
Naplózva


Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #1157 Dátum: 12 okt 21, 23:25:03 »

A füvet nem feltétlen ítélem el (pl.:ha az ilyen különböző megvilagosodasi rituálékhoz használják akkor nem)...
Na épp akor a legmegvetendőbb az egész.. Szektás b*romságra elpocsékolni a drága anyagot... A fűtől nem megvilágosodsz, hanem legfeljebb hallucinálsz egy rakás b*romságot...
Naplózva
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #1158 Dátum: 12 okt 21, 23:29:03 »

Azok az emberek évente 1x szivnak ezert nem ítélem el .Sem többször sem kevesebbszer .Olyan mint valakinek az alkohol  néha néha...

Lew
Ananászkonzerv az finom,régen egy halom volt itthon es mindig felzabáltam.
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #1159 Dátum: 12 okt 21, 23:31:11 »

Én sosem szívtam semmilyen cigit még, nem is terveztem egyáltalán, viszont ha úgy alakul, akkor a füvet akár még ki is próbálnám.

Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #1160 Dátum: 12 okt 22, 12:12:39 »

Teljesen jogtalanul és tipikus indokok miatt ítéled el a marihuánát, mugen, és, ezt nem kell magadra venned, pont az ilyen ferde gondolkodásmód miatt éretlen még a társadalmunk ahhoz, hogy pár dolgot, esetünkben a füvet legalizálják. Függővé is csak olyan ember válhat, aki hajlamos rá, hajlamos a gyengeségre. Nagyon sok minden dől el fejben, az életünket mi uraljuk. Deöö.. ez már más téma talán. Mosolyog
Naplózva
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #1161 Dátum: 12 okt 22, 17:23:01 »

A jelenlegi átlagos emberi felfogás alapján írtam ,ha az emberek képesek lennének arra,hogy ne váljanak a fuggojévé akkor nem ítélnék el ilyen mértékben ,szerintem ertelmentlen minden tudatmódosító szer,az alkohol az ami még belefér mert ott tudod azt,hogy 2feles oké,de 3.at mar nem iszod meg mert érzed,hogy nem kéne ha józan akarsz maradni.Ha tegyük fel netán reszegre innam magam a jövőben amit nem tartok kizártnak ,de nem is ugy gondolok rá mint biztos szituáció ,akkor tisztában lennék azzal,hogy nem volt önkontrollom,gyenge voltam...es azután nem mondhatom az eddigi véleményem .
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #1162 Dátum: 12 okt 22, 17:47:46 »

Már vártam ezt az "az alkohol annyira nem is tudatmódosító szer"-szerű érvelést, így végre belinkelhetem ezt. A kritika előtti álláspontkifejtés a releváns most számunkra. Főleg a te figyelmedbe ajánlom, mugen, mert szerintem nagyon rosszul és helytelenül (és mint mondottam volt, tipikusan) vélekedsz erről a témáról. Bár nem áll szándékomban a téged való meggyőzés, de... hm, nincs de. Vége.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1163 Dátum: 12 okt 22, 18:01:04 »

az életünket mi uraljuk.

Ezt magyarázd el annak, akit elütött a villamos.

Ha nem tippmixelnék még a napi betevő Ananász konzervemre

A tippmixeléssel nekem igazából az a bajom, hogy tönkreteszi a futballt. Szóval eza  sok nyomorult bunda meg csalás mind emiatt van. Ezért vagyok elutasító ezzel kapcsolatban. xD Persze ettől még lehet tippmixelni, csak minden egyes szelvény árt a focinak.
Naplózva
Florcii
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 60



« Válasz #1164 Dátum: 12 okt 22, 18:02:48 »

Mért olyan jó az alkohol?  Hmm? Sose fogom megérteni.Mert azért hogy jól érezd magad egy társaságban , meglehetne oldani máshogyan is.Vagy csak lehet azért mert lány vagyok,ahogy  a környezetembe 1 fiú sem veti meg az alkoholt. (Bár apám sem szereti ,ahogy énsem.)
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 22, 18:03:24 írta Florcii » Naplózva

<3 NaruSaku FAN 
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #1165 Dátum: 12 okt 22, 18:03:42 »

az életünket mi uraljuk.

Ezt magyarázd el annak, akit elütött a villamos
Az életünket uraljuk mi és nem a halálunk időpontját, annak milyenségét és hollétét.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Florcii
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 60



« Válasz #1166 Dátum: 12 okt 22, 18:05:35 »

Előző hszt nem idézünk!

Moderáto
r

Vigyázni kell egymásra,és nem őrültként viselkedni,akkor kisebb a valószínűsége a váratlan haláleseteknek.
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 22, 18:18:53 írta Aes Sedai » Naplózva

<3 NaruSaku FAN 
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #1167 Dátum: 12 okt 22, 18:06:43 »

Jaj, az teljesen más, Aes... Egyáltalán nem erre kell érteni, a balesetekre, amik teljesen váratlanul, felkészületlenül és hirtelen érik az embereket. Az uralás azt jelenti, hogy én döntöm el, mikor, mit akarok csinálni, kivel, hogyan, hol, ezt én döntöm el. Ha jön a villamos, úgy döntök, el akarok ugrani előle, de ha lassú vagyok, a villamos kivasal. Annak ellenére, hogy nem én döntöttem így. Ezek külső tényezők, amiket nem tudunk befolyásolni. Az uralás egy belülről jövő erő, másik nevén akarat. Teljesen más, ne keverd össze őket.
Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #1168 Dátum: 12 okt 22, 18:13:21 »

Na épp akor a legmegvetendőbb az egész.. Szektás b*romságra elpocsékolni a drága anyagot... A fűtől nem megvilágosodsz, hanem legfeljebb hallucinálsz egy rakás b*romságot...

Negative.
Már az ősidőkbe voltak sámánok, akik ezzel foglalkoztak. Nem a szekták vallják ezt, vagy a törzsfüves bandák.
A fű által betekintést nyerhetsz felsőbb dimenziókba. Persze nem azt jelenti, hogy megvilágosodsz, csak ugyanolyan minőségű, alsóbb fokú érzésben lesz részed némi mellékhatással, mert nem 'természetes' úton érted el ezt az állapotot, hanem különböző anyagok hatnak a szervezetedre. Bár most magamat hazudtolom meg némileg, mert még sosem füveztem.

Senkit nem üt el a villamos vagy basz bele a villám teljesen véletlen.
Naplózva



Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1169 Dátum: 12 okt 22, 18:16:10 »

Nikuccia, csak az a baj, hogy nem te döntöd el. Egyes dolgokban dönthetsz, valóban, de a döntésed akkor sem szabad, mert befolyásolja sok minden, külső körülmények, törvények, fizikai lehetőségek, pénzügyek stb. Egyáltalán nem uraljuk az életünket, legfeljebb csak bizonyos dolgokban. Persze ettől még úgy teszünk, mintha nem így lenne, ez része az emberi mivoltunknak.

A balesetek kapcsán meg, az ilyesmi egy perc alatt kiveri az ember fejéből ezt az "uralósdit", amikor megtanulja, hogy a vakvéletlen egyetlen perc alatt átírhat mindent, kitörölhet minden korábbi álmot, tervet, tevékenységet stb. Hidd el, én tudom.

Florcii, amit te írtál, annak nem sok köze van ahhoz amiről beszélünk, de legalább igazad van.

Stance! A fűtől betépsz. Pontosan ez történik. A többi csak rizsa, ne hidd el.

Senkit nem üt el a villamos vagy basz bele a villám teljesen véletlen.

Ezt én is sokat mondogattam/mondogatom magamnak. Talán így van, lehet tényleg létezik valami sorsféleség. Mindenesetre megnyugtató lenne, ha az iylen extrém dolgok nem "csak úgy" hanem okkal történnének. De nem tudom, mit higgyek.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 76 77 [78] 79 80 ... 95
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!