24 szep 28, 06:23:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 74 75 [76] 77 78 ... 95
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Káros szenvedélyek  (Megtekintve 320472 alkalommal)
0 Felhasználó és 109 vendég van a témában
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #1125 Dátum: 12 jún 26, 19:25:00 »

Én úgy ismerem hogy egy feles Jager bele egy Martinis pohárba, azt felöntöd energia izével és úgy húzod le, a feles pedig a szádra csúszik vagy mi.
Naplózva


 
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #1126 Dátum: 12 aug 09, 20:03:41 »

Így voltam én is kisebb koromban  Kúl Azt mondtam, hogy se pia, se cigi. De változnak az idők  ikszdé
Naplózva

Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #1127 Dátum: 12 aug 09, 20:40:59 »

Én sosem voltam így. Egyszerűen nem szerettem régebben az alkoholos dolgokat, de aztán szépen lassan hozzászoktam.

A cigivel kapcsolatos élményeimet már leírtam. Az 1 slukk, -1 perc meg baromság  Nyelvesít.
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #1128 Dátum: 12 aug 09, 20:42:38 »

Itt gondolom a függőséget okozó dolgokról van szó.  Gondolkozik
Cigi: Hát én a ciginek még a közelségét se bírom (anyám cigizik ilyen töltős dohányt vesz meg cigihüvelyt de mindig mondom neki h tedd már arrébb azt a vackot rámjön a füst)  smirksweat
Pia: 1 évben vagy 3x hódolok eme "szédítő" élvezetnek de akkor többet mint 1-2 feles (jó azért a "másnapossági határt" nem lépem át)  Piál
Játékgép: 1x eljátszottam kb 300 ft-ot (nem nyertem és  kedvem sincs hozzá, úgyhogy kösz de nem kérek ebből)  >.<#
Drogok: na még csak az kéne  Technikai KO
Gyógyszer: még arra se (mindig) szedek amire kéne  Nyelvesít
Kávé: na az jöhet  Faceg
Internet: én vajon internet függő vagyok, vagy csak jól érzem magam virtuális környezetben  ? (hol végződik a hobby és hol kezdődik a függőség... Gondolkozik )

Más függőség van? Vagy bármire rá lehet szokni (ami testre esetleg a pszichés állapotra vagy pénztárcára káros)?
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #1129 Dátum: 12 aug 09, 21:29:09 »

Hogy mi káros, az relatív, de igen, bármire rá lehet szokni.
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #1130 Dátum: 12 aug 10, 07:56:42 »

Az biztos, hogy a cigi nagyon viszi a pénzt. Főleg ha az ember napi 1-2 csomaggal pusztít el.
Szerencsére nálam 1-2 csomag 1-2 hétre is elég. ( bár régebb ugyan ennyi közel egy hónapra is elég volt. Kezdek rászokni? Jah.  ikszdé)
Naplózva

MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #1131 Dátum: 12 aug 10, 09:11:13 »

Itt gondolom a függőséget okozó dolgokról van szó.  Gondolkozik
Cigi: Hát én a ciginek még a közelségét se bírom (anyám cigizik ilyen töltős dohányt vesz meg cigihüvelyt de mindig mondom neki h tedd már arrébb azt a vackot rámjön a füst)  smirksweat
Pia: 1 évben vagy 3x hódolok eme "szédítő" élvezetnek de akkor többet mint 1-2 feles (jó azért a "másnapossági határt" nem lépem át)  Piál
Játékgép: 1x eljátszottam kb 300 ft-ot (nem nyertem és  kedvem sincs hozzá, úgyhogy kösz de nem kérek ebből)  >.<#
Drogok: na még csak az kéne  Technikai KO
Gyógyszer: még arra se (mindig) szedek amire kéne  Nyelvesít
Kávé: na az jöhet  Faceg
Internet: én vajon internet függő vagyok, vagy csak jól érzem magam virtuális környezetben  ? (hol végződik a hobby és hol kezdődik a függőség... Gondolkozik )

Más függőség van? Vagy bármire rá lehet szokni (ami testre esetleg a pszichés állapotra vagy pénztárcára káros)?


Cigi: sosem tudnék rászokni, évekkel ezelőtt bulikban 1-2x elszívtam egy szálat, de nem látom sok értelmét
Pia: most szoktam le még a sörözésről is, régebben - szintén bulikban - rendszeresen ittam, hogy feloldódjak, most már más eszközökkel igyekszem ezt megoldani  Nevet
Drog: sosem próbáltam egyiket sem
Kávé: nem szeretem különösebben, évente kb. 1x iszom
Energiaital: ezt is ittam napi szinten még alig fél éve, de leálltam vele; havonta 1x iszom legfeljebb
Gyógyszer: még fájdalomcsillapítót se szedek soha
Játékgép: most Balatonon eljátékgépeztem én is 300 Ft-ot, mert volt Tekken 4, de ez se jellemző Nevet
Internet: túl sokat netezek, de mikor nem vagyok netközelben sokáig, akkor sem hiányzik
TV: nem nézek TV-t évek óta
Naplózva

Morause
Vendég
« Válasz #1132 Dátum: 12 aug 10, 16:52:38 »

Pontossan!  Eltaláltad Nevet

Persze más energiaitallal is lehet fogyasztani nem muszály redbull-al  persze ottvan a nevébe hogy repülő szarvas de más energia ital is úgy elrepítt Nevet  3-4 -ient megiszik az ember aztán elesik a saját lábában is Nevet
Nagyon aljas 1 pia Nevet

Most adtál egy okot hogy egyszer ezt nekem ki kellesz próbálnom. Nevet Bárki találmánya is legyen ez, frappáns... mint errefele a "dízel". Mosolyog (bár az annyira nem ütős, de finom)
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 10, 16:53:10 írta Morause » Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #1133 Dátum: 12 aug 10, 17:02:22 »

Ez a tételesen való felsorolás tetszik, én is csatlakozom asszem.  Pojén

Cigi: hmmmm, nem tudok dűlőre jutni ezzel kapcsolatban. Továbbra se tartom magam dohányosnak, de még csak alkalmi vagy partidohányosnak sem, csak úgy vagyok vele, hogy néha jól esik és néha kell. De néha van ez a néha. Valami fontosnak, érdekesnek kell megelőznie, hogy rágyújtsak. Csak úgy, unalomból nem szokásom.

Pia: én mindig is úgy voltam vele, hogyha valaki iszik, azzal nincs az égvilágon semmi, de semmi baj, viszont mint minden másban, ebben is kell mértéket tartani. Ugyanúgy fiúknak, lányoknak. Egyik nemnél se vonzó, ha valaki picsarészegre issza magát, viszont egy spicces, illuminált állapotban levő ember kifejezetten aranyos és vicces tud lenni. Nevet

Játékgép: még sosem próbáltam, de nincsenek is ilyenfajta hajlamok bennem.

Drogok: öö, nem, köszi.

Kávé: ez sem.

Internet: ugyanúgy vagyok vele, mint MrSaiyan kb. Sokat tolom, de nem érzem úgy, hogy kettétörne az életem, ha hirtelen megszűnne huzamosabb időre. 2012-ben ez teljesen elfogadott és normális szerintem. 10 éve emiatt még biztosan függők lettünk volna. De manapság, mikor az ember otthonról is képes diagnosztizálni a saját betegségét, töménytelen, temérdeksok mennyiségű információ érhető el a szobánkból másodpercek töredéke alatt, állást, kaját, programot, akár párt és/vagy barátot is találhatunk rajta, nos... szerintem nem meglepő, ha sokat internetezünk. Mint most. Nevet

Tv: kicsit bánom, hogy a mostani Olimpiából kb. fél órát láttam, de ezt leszámítva a tv se érdekel különösebben. ikszdé

« Utoljára szerkesztve: 12 aug 10, 17:11:05 írta Nikuccia » Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #1134 Dátum: 12 aug 10, 17:09:06 »

A tv-vel úgy vagyok h állandóan megy de csak féligmeddig nézem. (vagyis be van kapcsolva de mindig minden mást csinálok és nem is nagyon figyelem magát a műsort).  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #1135 Dátum: 12 aug 17, 20:40:25 »

Cigi: Nem soha a nagyapám ott van elrettentő példának. Nem tud beszélni, olyan sovány és gyenge, 10 évvel idősebbnek néz ki, nem szokott kimozdulni még sétálni sem egy háznyit se.  Neeem
Pia: Hát csak a Diannás cukorkában a sós bors szeszt meg a tojáslikőrt szeretem a többi nem hoz lázba.  Neeem
Játékgép: Nem nagyon szeretném elveszteni a pénzem.  Neeem
Drogok: Nem, soha.  Neeem
Kávé: Csak a csokis kávé és azt se sokszor max havi 1-szer de inkább 3 havonta 1-szer.
Szerencsejáték: Black Jack, Póker, Roulett stb-t szeretem de nem pénzbe. Csak már egyik haverom se akar velem játszani mert tudják, hogy bűvészkedek és hát [size=10p]csalok. [/size] ikszdé  Pojén
Internet: Na internet függő az vagyok. Minden fenn van a neten és én szerintem ez jó és mindenképpen az oktatás, és a munkák fejlődését szolgálja.
TV: régen jó műsorok mentek de a Való Világot és a hozzá hasonló baromságokat eszem ágába nem jutna nézni. A Comedy Central-t nézem meg a Discovery-t National Geographit, Spektrumot, Animal Planet-et meg Cartoon Networköt szoktam nézni meg néha másokat. Én TV-t nem nézek mivel a gépemen TV-zek és ezért közbe általában csinálok mást is. Pl hsz-t írok egy fórumon.  Pojén 

Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #1136 Dátum: 12 aug 17, 22:01:22 »

Te aztán unalmasan egészségesen és jófiúsan élsz, SzG. ikszdé
Naplózva
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #1137 Dátum: 12 aug 17, 22:07:48 »

Unalmasan?  Hmm? nem hiszem.
Egészségesen? A csokiról nem mondtam semmit....
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #1138 Dátum: 12 aug 17, 22:09:18 »

Nikuccia, ismered a mondást az alamuszi nyusziról nagyot ugrik Faceg

Idézet
Szerencsejáték: Black Jack, Póker, Roulett stb-t szeretem de nem pénzbe. Csak már egyik haverom se akar velem játszani mert tudják, hogy bűvészkedek és hát [size=10p]csalok. [/size] ikszdé  Pojén
Ejnye-bejnye.  Leüt

A csoki az egészséges (persze csak bizonyos mennyiségig).
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #1139 Dátum: 12 aug 17, 22:13:49 »

De, mert egészségesen és jófiúsan élni unalmas, szóval de. Nevet A csokiból is az étcsoki az, aminek rengetegféle gyógyhatása van a szervezetre. Mértékkel persze, ez igaz. 6-7 grammnyi naponta, nem több, nem kevesebb. Mint egy feles. Vagy egy pohár bor nagyapáink receptje alapján. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 17, 22:15:14 írta Nikuccia » Naplózva
Oldalak: 1 ... 74 75 [76] 77 78 ... 95
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!